Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як вибрати буксирувальний трос для позашляховика

  1. Буксирувальний трос або динамічна стропа?
  2. Характеристики буксирувальних тросів
  3. Який буксирувальний трос краще?
  4. Як вибрати трос?
  5. Де купити трос
  6. Скільки коштує трос
  7. На закінчення

Наша сеть партнеров Banwar

Власники легкових автомобілів часто використовують для буксирування дешеві троси, куплені на АЗС або в супермаркетах

Власники легкових автомобілів часто використовують для буксирування дешеві троси, куплені на АЗС або в супермаркетах. Однак, якість таких виробів часто не відповідає заявленим характеристикам. Вони рвуться навіть при незначних навантаженнях. Що ж робити, якщо буксирувати потрібно важкий позашляховик?

Буксирування позашляховиків вимагає застосування надійних тросів. Адже споряджена маса підготовленого всюдихода набагато вище ніж у дачної «Пріори». Крім того, власники позашляховиків часто виступають в ролі евакуаторів. Їм постійно доводиться надавати допомогу застряглим в снігу або бруду «пузотёркам». Тому, до вибору хорошого буксирувального тросу джипер повинен підійти з усією відповідальністю.

Буксирувальний трос або динамічна стропа?

Важливо розрізняти буксирувальний трос і динамічний строп . Перший, використовують для буксирування по асфальту. Другий застосовуються у випадках, коли автомобіль сильно застряг в багнюці, і для його евакуації потрібен потужний ривок. Такі троси мають властивість розтягуватися, накопичуючи енергію. І в момент стиснення, вивільняють її, допомагаючи буксируваному автомобілю потужним ривком витягти застряглого з бруду.

Динамічні стропи часто застосовуються джиперами на покатушки, в експедиціях і спортивних змаганнях
Динамічні стропи часто застосовуються джиперами на покатушки, в експедиціях і спортивних змаганнях. Такі стропи коштують значно дорожче, ніж звичайні буксирувальні троси. Крім того, для їх застосування потрібні спеціальні такелажні скоби - шакли .

Характеристики буксирувальних тросів

Найважливішою характеристикою для будь-якого троса є його критичне навантаження - MBS (Minimum Breaking Strength). Це зусилля, при якому виріб повністю зруйнується. Зазвичай, для буксирувальних тросів воно виражається в тоннах. Рідше - в кілограмах. Саме це значення найчастіше виробники вказують на упаковці з тросом.

Важливо пам'ятати, що значення MBS вказується виробниками для нових виробів
Важливо пам'ятати, що значення MBS вказується виробниками для нових виробів. І з часом наш трос, під впливом навантажень, ультрафіолетових променів або органіки цілком може і зносилися.
Є ще дві характеристики, які практично завжди ігноруються виробниками.

  • WLL (Working Load Limit) - гранична робоча навантаження. Значення, при якому спорядження може отримати різні пошкодження або деформації, іноді не видимі на око. Іншими словами, це значення має відповідати нормальній робочій навантаженні. Наприклад, на Шакл виробник вказує значення саме WLL, тоді як MBS у них в 6 разів більше.
  • SWL (Safe Working Load) - безпечне робоче навантаження. Для визначення цього параметра, потрібно MBS (максимальне навантаження на розрив) поділити на значення коефіцієнта міцності (SF - Safety Factor). У кожного матеріалу свій SF. Не важко здогадатися, що ці характеристики на етикетці не друкують, відповідно SWL дізнатися не так просто.

Пункт 23 Правил дорожнього руху України зобов'язує використовувати буксирувальні троси для гнучкого зчеплення довжиною 4-6 м. Більшість автомобільних буксирувальних тросів мають довжину 5 метрів. Цього вистачає для буксирування легкового автомобіля по асфальтованій дорозі.

Компанії, що випускають   аксесуари для позашляховиків   пропонують своїм споживачам вироби довжиною 9 метрів
Компанії, що випускають аксесуари для позашляховиків пропонують своїм споживачам вироби довжиною 9 метрів. Так як на бездоріжжі, троса стандартної довжини ніяк не вистачить.

Який буксирувальний трос краще?

Найчастіше троси для автомобілів виготовляють з гнучких синтетичних матеріалів. Рідше - з металу. Але найкраще себе зарекомендували троси, виготовлені з будівельних строп. Так як вимоги до безпеки в будівельній галузі дуже високі, виробники намагаються контролювати якість своєї продукції. Завдяки цьому, заявлені характеристики таких тросів практично завжди відповідають дійсності. Наприклад, порівняльні тести одного з українських інтернет-магазинів підтвердили високу якість тросів з такелажної стрічки.

Правильні динамічні (ривковие) стропи виготовляють з нейлону
Правильні динамічні (ривковие) стропи виготовляють з нейлону. Звідси їхня висока вартість, в порівнянні зі звичайними буксирувальними тросами.

Як вибрати трос?

Для легкового автомобіля цілком вистачить троса з навантаженням (MBS) 4 тонни. Наприклад, для того що б зрушити з місця ВАЗ 2110, досить прикласти зусилля в 46 кг. А для того що б його буксирувати, і того менше - 11 кг. Але не потрібно забувати про неминучі ривки під час зрушення з місця або при русі по нерівній дорозі. Саме в ці моменти трос відчуває максимальні навантаження.

Для буксирування позашляховика ми рекомендуємо застосовувати троси з максимальним навантаженням 8 тонн
Для буксирування позашляховика ми рекомендуємо застосовувати троси з максимальним навантаженням 8 тонн. У нормальних дорожніх умовах цього цілком достатньо навіть для самих підготовлених примірників.
Троси з навантаженням 14т можна застосовувати для буксирування завантажених мікроавтобусів або в якості подовжувача при лебеженіі або буксирування на бездоріжжі.

Обов'язково зверніть увагу на комплектацію троса. Виробник може пропонувати різні фітинги для кріплення до буксирним проушинам. Це можуть бути гаки, такелажні скоби (шакли) і їх різні комбінації. Вивчіть конструкцію буксирувальних вушок свого автомобіля, і виберіть найбільш підходящі для Вас кріплення. Найкраще для цього підходять шакли, або як їх ще називають, такелажні скоби.

Згідно ПДР України, буксирувальний трос повинен бути забезпечений сигнальними прапорцями або щитками, розташований на відстані 1 м один від одного
Згідно ПДР України, буксирувальний трос повинен бути забезпечений сигнальними прапорцями або щитками, розташований на відстані 1 м один від одного. Ця вимога не поширюється на троси, виготовлені з світловідбиваючої тканини. Більшість тросів комплектується подібними аксесуарами.

Зручно, коли в комплекті з тросом йде сумка або мішечок для його зберігання та перевезення
Зручно, коли в комплекті з тросом йде сумка або мішечок для його зберігання та перевезення. Після застосування троса в дощову погоду, багажне відділення залишиться чистим.

Де купити трос

Дешеві троси продають і на АЗС, і в різних супермаркетах. Такі вироби ми б рекомендували купувати в самих крайніх випадках. І користуватися ними дуже акуратно. Все-таки низька ціна передбачає і низька якість. Існує думка, що буксирувальний трос повинен рватися при різкому гальмуванні автомобіля, що буксирується, щоб уникнути ДТП. Це гарне виправдання для низькоякісної продукції, яка не має нічого спільного з правильними виробами.

Великий вибір доступною продукції є і в інтернеті
Великий вибір доступною продукції є і в інтернеті. Але зробити усвідомлений вибір у величезних каталогах торгових майданчиків часто дуже непросто. На вигляд усі товари дуже схожі, а підібрати потрібний по характеристикам можливість є не завжди.

Ідеальний варіант - купувати у перевірених продавців. Наприклад, наш інтернет-магазин абсолютно не зацікавлений у продажу неякісної продукції. Наші покупці в основному їздять на важких позашляховиках. Тому їм ніяк не можна користуватися поганим спорядженням. Адже наслідки порваного троса на автомобільній дорозі і десь високо в горах будуть істотно відрізнятися. Звідси наша зацікавленість у ретельному виборі виробника.

Скільки коштує трос

Ціна залежить від якості. Тому вироби, представлені в нашому каталозі дорожче ніж бюджетні аналоги. Але незважаючи на це, на момент написання матеріалу, вартість хорошого буксирувального тросу для легкового автомобіля починається в районі 200 грн. Спеціалізовані моделі від таких брендів як Dragon Winch або T-Max обійдуться значно дорожче. Але і призначення цих моделей трохи відрізняється від стандартних варіантів.

На закінчення

Буксирувальний трос обов'язковий аксесуар з розряду «must have» для будь-якого автолюбителя. Він виручить Вас з біди, або дасть Вам можливість самому допомогти в біді товариша. А для того що б допомога не виявилася марною, завжди купуйте тільки якісні вироби. Це заощадить Ваш час і забезпечить безпеку під час буксирування на дорозі і за її межами.

Не відкладайте придбання важливого для безпеки руху авто аксесуара
Не відкладайте придбання важливого для безпеки руху авто аксесуара. Адже ніколи не знаєш, в який момент він стане в нагоді. Краще нехай він завжди буде в багажнику, і в складній ситуації допоможе Вам дістатися додому.

Вибрати надійний буксирувальний трос >>

Буксирувальний трос або динамічна стропа?
Як вибрати трос?
Що ж робити, якщо буксирувати потрібно важкий позашляховик?
Буксирувальний трос або динамічна стропа?
Який буксирувальний трос краще?
Як вибрати трос?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов