Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як перевірити тиск в шинах правильно? Корисні поради і рекомендації

  1. Яким має бути оптимальний тиск в шинах?
  2. Як перевірити тиск в шинах?
  3. Власне, перевірка:

Наша сеть партнеров Banwar

Добрий день

Добрий день. Радий вітати всіх на сайті питання Авто . Сьогодні в рубриці " Як перевірити? ", Ми поговоримо про тиск в шинах. Ви дізнаєтеся для чого дотримуватися правильний тиск в шинах, а також як і чим перевірити тиск в шинах. Тиск в шинах, як і в будь-якому іншому місці, необхідно строго дотримуватися, тому що недотримання загрожує неприємними наслідками , якими саме залежить від конкретного пристрою. Неправильний тиск в шинах загрожує великими неприємностями, такими як:

  • Збільшений витрата палива ;
  • Прискорений знос гуми;
  • Погана керованість;
  • Навантаження на ходову частину, можливі навіть поломки;
  • Висока ймовірність ДТП.

Яким має бути оптимальний тиск в шинах?

Правильний тиск, як правило, вказується автовиробником в керівництві по експлуатації, а також на спеціальних пам'ятних табличках, які найчастіше кріпляться до стійки водійських дверей, в бардачку або в районі кришки бензобака. Дана табличка містить інформацію про індекс навантаження, про тиск у шинах в холодну пору, а також про типорозмірі шин.

Правильний тиск в шинах - тиск, при якому виробник гарантує комфортну їзду, безпеку, хорошу керованість і мінімальний витрати палива. Крім того, правильний тиск в шинах - це запорука рівномірного їх зносу і мінімальне навантаження на елементи підвіски. Навіть мінімальне відхилення тиску в шинах (-0,2 бар) загрожує підвищеним зносом покришок ~ 15%. Зниження тиску на 0,6 бару нижче допустимої норми приведе до того, що шини будуть зношуватися в два рази інтенсивніше.

  • Занадто низький тиск призведе до погіршення зчеплення шин з дорогою, в результаті чого збільшиться гальмівний шлях, а сам автомобіль стане менш "слухняним". Крім того, збільшується витрата палива, що важливо при нинішніх цінах на паливо. Знос шин при низькому тиску також буде нерівномірним, в основному будуть зношуватися бічні частини шини.
  • Неприпустимо також підвищений тиск в шинах, через нього пляма контакту шини з дорогою зменшується і в основному "страждає", зношується тільки центральна частина покришки. Зменшення плями контакту це також - погане зчеплення шин з дорогою, погіршення керованості, збільшений гальмівний шлях, ризик ДТП.

Як перевірити тиск в шинах?

Перевірка тиску в шинах повинна відбуватися не рідше ніж раз на місяць (взимку раз в два тижні). Перш ніж приступити до перевірки, необхідно дати покришці охолонути, якщо ви тільки що з дороги. Під час руху тиск в шинах, як правило, зростає на 15-20%.

Більшість автовласників звикли перевіряти тиск в шинах по-старому ( "на око", пнув колесо ногою і. Т.), Однак такий спосіб вкрай неточний і не дозволяє точно визначити тиск в шинах. Максимум, що можна визначити "на око", це дуже спущені шини, на яких не можна їхати ні в якому разі, для більш точних вимірювань існують спеціальні прилади. Для вимірювання тиску в шинах існує спеціальний пристрій, іменоване манометром, про який я розповідав в одній зі своїх попередніх статей . Кому цікаво дізнатися більше про цей прилад, а також зрозуміти, як правильно вибрати манометр - скористайтеся наведеної вище посиланням.

Власне, перевірка:

  1. Перевіряти тиск в шинах необхідно до початку поїздки, коли шини "холодні".
  2. Для перевірки тиску в шинах необхідно поставити машину на рівній поверхні.
  3. Далі, відкрутіть захисний ковпачок ніпеля, якщо він є, і приєднавши манометр, зробіть вимір тиску в шинах. З'єднання має бути щільним, щоб повітря не "труїв" на сторону, в іншому випадку результат буде не точним.
  4. Проведіть 2-3 виміру, після чого зробіть висновок про стан тиску в колесі. Будьте уважні і не плутайте одиниці виміру: bar, kPa, кг / см2 і psi, всі вони відрізняються один від одного тому переконайтеся, що у вас саме 2,2 кг / см2, а не 2,2 psi, наприклад.
  5. Якщо тиск нижче необхідного, підкачує, використовуючи насос або компресор, якщо вище - стравлювати, натискаючи на клапан ніпеля.
  6. Після знову виробляємо перевірку тиску і якщо воно правильне - закручуємо ковпачок і переходимо до другого колеса.

Щоб у вас не виникло плутанини з вимірюванням, перегляньте цю таблицю одиниць вимірювання тиску, вона допоможе вам дізнатися чому дорівнює та чи інша величина.

Примітка!

Існують ситуації, коли дозволяється відхилення від рекомендованого виробником тиску в шинах. Наприклад, коли вам необхідно подолати важкопрохідний ділянку дороги або в разі велику завантаженість автомобіля. У таких ситуаціях можна відійти від правил і підкачати шини або приспустити до необхідного рівня. Робити це необхідно з розумінням того, що ви робите, а після того як ви подолали складний ділянку або знизили навантаження, тиск в шинах необхідно привести в порядок, відповідно до вимоги автовиробника. При різких змінах погоди, також обов'язково перевіряйте тиск в шинах, похолодання призведе до зниження тиску в шинах, а потепління навпаки його підвищить.

джерело: vopros-avto.ru

Яким має бути оптимальний тиск в шинах?
Як перевірити тиск в шинах?
Яким має бути оптимальний тиск в шинах?
Як перевірити тиск в шинах?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов