Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як перевірити тиск в шинах

  1. Одиниці виміру
  2. Як перевірити тиск в екстрених випадках?
  3. Коли краще не докачати?

Наша сеть партнеров Banwar

Контроль тиску в шинах - така ж необхідність, як заправка паливом. Адже від цього залежить безпека водія і пасажирів. Крім того, низьке значення даного параметра в шинах може привести до передчасного їх зносу і зайвої витрати палива. Тому автовласникові потрібно якомога частіше перевіряти тиск в колесах.

Одиниці виміру

До одиницях виміру тиску відносяться:

  • атмосфери,
  • Паскалі,
  • бари,
  • PSI.

На сучасних манометрах стала частіше використовуватися остання одиниця. Якщо перевести на нашу мову, то 1 PSI буде рівним 0,7 атмосфери (бару). Якщо вам потрібно накачати шину до 2,2 бару, то це число треба розділити на 0,7. Виходить 3,2 PSI.


Тиск в шині має бути не менше 1,5 бару і не більше 3. При цьому його значення в обох передніх колесах або задніх повинно бути однакове. Але в той же час манометр може показати різне значення в передніх і задніх шинах. Як правило в задніх шинах воно менше. Це пов'язано з тим, що на задні колеса лягає велике навантаження, ніж на передні, тим більше, якщо в багажнику везуть вантаж.

Як перевірити тиск в екстрених випадках?

Якщо в дорозі виникла необхідність перевірити тиск в колесах, а поруч немає автомайстерні, і ви, як на зло, забули манометр в гаражі, можна оцінити по тому, як виглядає протектор. Якщо по центру протектор має блідий вигляд, з боків темніше, це означає, що тиск в шинах знизилося пристойно. Якщо ж, навпаки, краю протектора світліше середини, то тиск надто високий. Однак такий спосіб ефективний тільки в тому випадку, якщо ви їхали по чистій сухій дорозі.

Щоб розвіяти сумніви і продовжити рух безпечно, найкраще проїхати в найближчий автосервіс або АЗС, де за допомогою манометра ви з точністю визначте кількість атмосфер в колесах. Але перед процедурою обов'язково почекайте хвилин 10-15, щоб ваш автомобіль встиг трохи охолонути. Взагалі, слід взяти за правило перевіряти шини два рази на місяць.

Коли краще не докачати?

Щоб в дорозі завжди була можливість перевірити тиск в колесах, обов'язково під рукою повинен бути власний манометр. Адже навіть якщо ви підкачали колеса в автосервісі або АЗС, показники на їх приладах і на вашому можуть бути різні. Тому, вибираючи манометр для своєї машини, потрібно звіряти дані на різних приладах і купити той, який показує правильно. Підкачувати колеса також слід у відомих вам СТО та заправках, де ви вже користувалися приладами вимірювання.

Ідеальне тиск в шинах - дуже суб'єктивне поняття. Якщо завод-виробник радить накачувати шини до 2,3 бару, щоб вони менше зношувалися, то не можна не випускати з уваги стан вітчизняних доріг. Адже ці рекомендації більше підходять для європейських покриттів. Для наших же доріг такий тиск буде надто високим - трясти буде як на возі з дерев'яними колесами. Уявіть, що стане з підвіскою машини. Тому російський автолюбитель змушений шукати золоту середину між зносом шин і станом більш дорогих деталей і частин автомобіля, вибираючи в якості безболісного вирішення Недокачані шини.

При цьому водіям не слід забувати, що при недостатньому тиску в колесах:

  • гальмівний шлях стане більше,
  • зросте витрата палива до 10%.

Якщо ви поміняли автомобіль, старі знання про тиск у шинах можуть і не підійти для нового авто. З огляду на стан наших доріг, рекомендації виробника шин на новій машині, уточніть оптимальні параметри тиску саме для вашої моделі в сервісному центрі або автосервісі. Там-то знають, які проблеми частіше виникають у тих чи інших моделей автошин.

Коли краще не докачати?
Як перевірити тиск в екстрених випадках?
Коли краще не докачати?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов