Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як підвищити тиск води у водопроводі?

  1. Специфічні причини зниженого тиску води при використанні автономного джерела
  2. Варіанти збільшення тиску

Наша сеть партнеров Banwar

Слабкий натиск водопровідної води істотно знижує якість життя, як в приватному будинку, так і на дачній ділянці.

Вода надходить в будинок або централізовано з магістралі, або з автономного незалежного джерела ( свердловина , колодязь). В залежності від варіанту водопостачання, існують різні методи підвищення напору води в домашньому водопроводі.

Слід зазначити, що в багатьох випадках підвищити низький тиск вдається досить простими і дешевими способами. Перш, ніж починати пошук методик нарощування тиску води, необхідно визначитися з причиною зниженого напору. Що стосується централізованого водопостачання, то необхідно переконатися в якісній роботі організації-постачальника води. Слід дізнатися у сусідів, чи немає і у них проблем з напором води. Якщо виявляється, що низький тиск є наслідком недостатнього напору в централізованій системі, потрібно звертатися до комунальних служб.

Якщо виявляється, що низький тиск є наслідком недостатнього напору в централізованій системі, потрібно звертатися до комунальних служб

Буває, що погано працюють підключені до водопроводу побутові прилади, наприклад, пральні машини. Це не завжди викликано зниженням тиску. Якщо в системі відсутні індивідуальні фільтри, то частинки забруднень, присутні у воді, засмічують запірні пристрої і вбудовані фільтри. В цьому випадку чистка самої пральної машини і установка зовнішніх фільтрів вирішує проблему.

Розглянемо найбільш часті джерела зниження напору води. В основному вони приблизно однакові як для централізованого водопостачання, так і для автономного. Причини зниженого тиску води, загальні для централізованого і автономного водопостачання : Прориви трубопроводів, звуження перетину підвідних труб через великої кількості відкладень на їхніх стінках, сильне забруднення фільтра тонкого очищення на вводі, пошкодження та поломки запірних кранів.

Для того, щоб можна було оперативно визначитися з областю пошуків (в будинку або на ділянці), корисно встановити на введенні води в будинок манометр. Якщо прилад показує нормальний тиск, а в приміщенні натиск слабкий, значить, несправність слід шукати в приміщенні. У будинку перевіряють кожну незалежну гілку водогону. Дуже допомагають в цьому випадку запірні крани, встановлені в кожній гілці. Починають пошуки з візуального огляду на предмет протікання. Далі відкривають все крани і визначають несправні. Якщо з усіх кранів йде слабка струмінь, потрібно перевірити центральну підводний трубу або загальний фільтр (при наявності). Протікання в трубі, що підводить, що йде по території ділянки, визначається по калюжах або мокрим плямам на грунті. Окремого розгляду потребує водопровід на основі свердловини або колодязя.

Специфічні причини зниженого тиску води при використанні автономного джерела

- Дефекти насосної станції.

- Засмічення глибинного фільтра в свердловині,

- Засмічення фільтра тонкого очищення насосної станції,

- Замулювання колодязя.

Насосна станція, як правило, забезпечена манометром. Це дозволяє досить просто визначити її працездатність. При цьому також можна визначити стан глибинного фільтра в свердловині або в колодязі. При замулювання колодязя насос зазвичай переходить на «сухий» хід. Якщо у вхідній трубі, що підводить до насоса воду, в достатку присутні повітряні пробки, слід перевіряти фільтри. Буває також, що через розгерметизацію вхідного трубопроводу в нього постійно потрапляє повітря. Це визначається по підвищеній частоті спрацьовування насоса. Насос також часто спрацьовує в разі протікання в трубах, що підводять воду до будинку. У разі, якщо водопровід і все його складові частини справні, а тиск недостатньо, необхідно його підвищення.

Варіанти збільшення тиску

- Підключення в контур водопроводу додаткового насоса. При установці такого насоса необхідно врахувати довжину і діаметр водопровідних труб, середня витрата води, максимальну висоту підйому води та інші вихідні дані. Досвід власників приватних і дачних будинків дозволяє рекомендувати наступні поширені моделі насосів , Такі як UNIPUMP, «Комфорт», Grundfos.

- Установка гідроакумулятора. Як правило, насосна станція вже включає гідроакумулятор. Можливо, буде потрібно збільшення його обсягу. Застосування гідроакумулятора може успішно вирішити завдання підвищення напору і при централізованому водопостачанні.

- Модернізація системи водопостачання. Найнеприємніше, якщо тиск недостатньо через неправильно спроектованого водопроводу. В цьому випадку краще всього доручити рішення проблеми фахівця. Може бути, єдине, що може допомогти - це повна або часткова переробка водопроводу.

Корисні зауваження

Для нормальної роботи водопроводу потрібно завжди мати необхідний запас по продуктивності. Цілком можлива ситуація, коли поряд з працюючим водонагрівальних котлом підключаються інші споживачі. Напір води в цьому випадку може бути недостатній для спільної роботи декількох споживачів. З іншого боку, невиправдано високий натиск викликає підвищене навантаження на трубопровід, його сполуки та запірні крани. Очевидно, що при виготовленні або модернізації водопроводу він повинен бути ретельно спроектований.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов