Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як вибрати кріплення для перевезення велосипедів?

  1. Способи перевезення байка на автомобілі
  2. Що потрібно враховувати при покупці велосипедного кріплення?
  3. Рекомендації з транспортування велосипеда

Наша сеть партнеров Banwar

Літня пора, свіже повітря, сонячна погода Літня пора, свіже повітря, сонячна погода ... З'являється бажання гуляти або, наприклад, покататися на велосипеді. Дуже добре, якщо недалеко від будинку розташована зелена зона. А що робити, якщо її немає? Як перевезти велосипед на машині в потрібне місце? Сьогодні ми розглянемо декілька методів перевезення велосипеда.

Способи перевезення байка на автомобілі

Є кілька способів перевезення велосипеда на машині. Про кожного з них більш детально ви дізнаєтеся нижче.

Перший спосіб найпростіший - транспортування велосипеда в салоні або багажнику машини.

Для того щоб перевезти байк в салоні авто, швидше за все, знадобиться його розібрати: зняти колеса і ще, може бути, розгорнути кермо паралельно рамі. У такому положенні велосипед добре поміститься в багажник або на заднє сидіння майже в будь-який легковий автомобіль. Під час навантаження варто звернути увагу на задній перемикач швидкостей - його дуже просто пошкодити. Ще варто перевірити, чи не заважає велосипед водієві і пасажирам. При різкому гальмуванні він може пролетіти по салону і нанести їм травми.

Плюс такого перевезення велосипеда в тому, що не потрібно спеціальних кріплень. До негативних сторін цього способу відноситься, по-перше, те, що легко можна пошкодити або подряпати різні елементи байка; а по-друге - велика ймовірність вимазати або пошкодити оббивку в салоні або багажнику.

Другий спосіб - транспортування байка на даху машини на спеціальному багажнику.

Такий спосіб перевезення велосипедів найпоширеніший. У цьому випадку на дах авто встановлюється спеціальне кріплення, надійно фіксує велосипед. На перший погляд можна сказати, що таке кріплення не викликає довіри. Таке відчуття виникає через те, що іноді можна побачити, як велосипед на даху автомобіля закріплений не тільки за допомогою кріплення, але і прив'язаний мотузками або кріпильними еспандерами. Можливо, ці люди просто перестраховуються. Випадків, при яких відбувалося падіння велосипеда при його правильному закріпленні, нам не вдалося знайти.

Буває кілька видів кріплень байка на даху авто:

За раму. Такий спосіб кріплення найпопулярніший. Недолік його в тому, що можна подряпати раму в місці її кріплення.

За педаль. Створюється враження, що дуже ненадійно, хоча насправді нічим не відрізняється від першого кріплення.

За вилку. Таке кріплення вимагає зняття переднього колеса, за рахунок цього поліпшується аеродинаміка машини з велосипедом.

За кермо. Байк кріпиться за кермо на даху авто в перевернутому стані. Такий спосіб кріплення вже застарів.

Вартість перерахованих вище кріплень залежить від фірми-виробника, матеріалу і марки машини, для якої воно підходить. Кріплення за нижчою ціною найчастіше зроблені зі сталі, в комплект не входить замок від крадіжки, і на вигляд вони не особливо привабливі. А ось кріплення подорожче зроблені з алюмінію, включають різні кріплення і замки від крадіжки, і на вигляд акуратні і красиві. Втім, незалежно від їх вартості, свою функцію вони виконують надійно.

Переваги таких кріплень в тому, що велосипед не займає місце в салоні або багажнику авто, а ще в порівнянні з іншими кріпленнями вартість у них найнижча. Недоліки такого способу кріплення велосипеда: не кожному під силу самому підняти велосипед на дах авто; висота машини збільшується; аеродинаміка автомобіля погіршується, з'являється гул при великій швидкості; для кожного байка потрібно своє кріплення, тобто при перевезенні двох велосипедів потрібно два кріплення.

Третій спосіб - велокріплення на фаркоп машини.

Установка фаркопа на машину - аж ніяк не дешеве задоволення, тому таке кріплення підходить тільки тим, у кого він є Установка фаркопа на машину - аж ніяк не дешеве задоволення, тому таке кріплення підходить тільки тим, у кого він є. Принцип дії цього кріплення зрозумілий вже з назви: за допомогою спеціального затиску все пристрій, що нагадує полку для байків в магазині, встановлюється на фаркоп, а потім на неї кріпляться велосипеди. Множина тут використано не за помилку. За допомогою таких кріплень можна перевозити три, а то й чотири велосипеди. При цьому ви запитаєте: чи надійно це? Як вся ця конструкція тримається на фаркоп? Варто тільки побачити масивний затискач фаркопа і його закріпити - і тоді всі сумніви пропадуть. Тоді виникає ще питання: як відкрити при цьому багажник? І тут теж все легко - варто лише трохи відкрутити необхідний фіксатор, і кріплення з байками нахилиться, тим самим звільнивши доступ до багажника.

Вартість таких кріплень буває дуже різною. Все залежить від матеріалу, фірми-виробника, зовнішнього вигляду; на дорогих кріпленнях є додаткові стоп-сигнали, поворотники і габарити, іноді можна зустріти модель, яка включає ще й кріплення для номерного знака з підсвічуванням, так як іноді велосипеди прикривають і номер, і задні вогні машини.

До переваг даного виду кріплень можна віднести:

- зручність використання. Велосипеди не потрібно піднімати на дах авто.

- вигідна ціна в тому випадку, якщо потрібно перевозити не один, а кілька велосипедів.

- майже не впливає на аеродинаміку машини.

- надійність.

- в складеному стані кріплення займає мало місця.

- знімати велосипеди можна не по порядку.

Є і негативна сторона кріплення на фаркоп:

- необхідна наявність фаркопа.

- габарити автомобіля збільшуються в довжину.

- на вузьких автомобілях важко встановити кріплення (ширина авто повинна бути не набагато менше довжини байка).

- сильно забруднюються велосипеди через повітряного потоку за машиною.

Четвертий спосіб - велокріплення на задню частину машини.

Такий вид кріпиться за допомогою гачків, строп і різних пристроїв до кришки багажника і бамперу (іноді є варіант кріплення під бампером) Такий вид кріпиться за допомогою гачків, строп і різних пристроїв до кришки багажника і бамперу (іноді є варіант кріплення під бампером). Байк закріплюється таким же способом, як і при кріпленні на фаркоп машини. Перевозити можна не більше трьох велосипедів. Такі велосипедні кріплення купуються індивідуально для кожної машини, рідше можна побачити універсальні кріплення для різних типів кузова.

За вартістю кріплення на задню частину машини не сильно відрізняються від кріплень на фаркоп . А от по зручності сильно поступаються (іноді буває закритий доступ до багажника). Такий варіант кріплень підійде тим, у кого не встановлено фаркоп на автомобілі, однак піднімати байк на дах авто теж не хочеться. До переваг кріплення можна віднести зручну установку (на дах не треба піднімати), майже не робить ніякого впливу на аеродинаміку машини.

Недоліками кріплення є:

• Найчастіше можна закріпити тільки один велосипед.

• Іноді прикриває доступ до багажника.

• Висока вартість для такого функціоналу.

• Є ймовірність пошкодження лакофарбового покриття машини.

Ось, власне, і всі основні варіанти кріплень Ось, власне, і всі основні варіанти кріплень. Звичайно, є й інші способи кріплень. Наприклад, кріплення на запасне колесо для джипів. Такі способи непопулярні, і їх дуже рідко можна зустріти в магазинах. Крім цього, є велика кількість аксесуарів для транспортування велосипедів: захисні чохли, окремі кріплення для перевезення коліс і інші, які допоможуть без всяких труднощів перевозити байк в машині.

Що потрібно враховувати при покупці велосипедного кріплення?

При виборі велокріплення на автомобіль варто враховувати наступні моменти:

1. Чи підходить вподобане кріплення до вашого автомобіля? Деякі дрібниці, такі як антена, люк, можуть заважати встановленню кріплення.

2. Чи всі елементи є для установки кріплення? Іноді потрібно докуповувати деякі деталі, які не завжди дешеві.

3. Чи підходить кріплення для вашого велосипеда?

4. Чи не буде байк дряпатися під час установки? Місце кріплення байка має бути м'яким.

5. Чи подобається вам дизайн і матеріал кріплення? Чи не псує чи кріплення зовнішній вигляд вашого автомобіля?

При позитивній відповіді на всі ці питання, варто купувати кріплення.

Рекомендації з транспортування велосипеда

Даємо деякі поради з перевезення байка на машині:

1 1. Не забувайте про те, що габарити автомобіля збільшилися. Під час перевезення байка на даху машини не варто їздити на великій швидкості, потрібно звертати увагу на висоту вивісок, шлагбаумів, щоб їх не зачепити. Якщо у вас кріплення на фаркоп, то не забувайте про обережність на парковці або при пересуванні назад.

2. При перевезенні велосипедів в сиру погоду потрібно надягати на них захисні чохли.

3. Велосипедні кріплення необхідно знімати, якщо відходите надовго від машини. Інакше зловмисники це можуть зробити замість вас.

4. Пам'ятайте, що маса машини збільшується при перевезенні велосипеда.

5. Будьте обережні при парковці і дотримуйтесь швидкісного режиму.

А що робити, якщо її немає?
Як перевезти велосипед на машині в потрібне місце?
При цьому ви запитаєте: чи надійно це?
Як вся ця конструкція тримається на фаркоп?
Тоді виникає ще питання: як відкрити при цьому багажник?
Що потрібно враховувати при покупці велосипедного кріплення?
Чи не псує чи кріплення зовнішній вигляд вашого автомобіля?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов