Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як правильно встановити і підключити датчик руху для освітлення

  1. Світильники з вбудованими датчиками руху.
  2. Схема підключення датчика освітлення.
  3. Види датчиків руху для світильників.
  4. Поради щодо вибору місця установки датчика включення.

Наша сеть партнеров Banwar

З метою економії електроенергії і автоматизація процесу включення і виключення освітлення, сьогодні широко використовується датчик руху, який включає світильник чи кілька відразу сам автоматично при появі людини в зоні його спрацьовування.

Усередині квартир, як правило він не використовується, але за то часто застосовується для управління вуличним освітленням території біля приватного будинку і для світильників, встановлених на сходових майданчиках і в коридорах під'їздів багатоквартирних будинків, а так само в громадських і адміністративних будівлях.


Датчики руху мають можливість корегування спрацьовування, що дозволяє виключити помилкові або помилкові реагування на домашніх тварин (кіт, собака) і т. Д. Слід зазначити ще одну корисну властивість-це відлякування не бажаних нічних гостей при появі на території вашого будинку. Для яких стане не несподіванкою раптове включення світла, та й Вас він попередить про їх появу.

Світильники з вбудованими датчиками руху.

Сьогодні у продажу широко представлені світильники з вбудованими датчиками руху, такий світильник просто і швидко встановити і підключити, тому що вже з заводу він йде з підключеним датчиком і нам достатньо лише підключити до нього тільки кабель електроживлення ( схема підключення світильника ).
Є й дорожчі моделі на світлодіодах, приклад на центральній зображенні знизу.

При виборі для роботи на вулиці беріть з класом захищеності не нижче IP 44, якщо на нього не буде потрапляти вода, наприклад під козирком і не нижче IP 57- для установки безпосередньо на вулиці. Більш детально дізнатися, як правильно вибрати прожектор або світильник для вулиці Ви зможете з цієї нашій статті .

Важлива умова, з усіх тип ламп необхідно вибирати або лампи розжарювання або більш дорогі спеціальної конструкції компактні люмінесцентні енергозберігаючі, які спеціально зроблені для умов частих включень і виключень, а інакше набридне їх міняти. Світлодіодні лампи не раджу через високу їх вартість, яка навряд чи окупиться через не великий тривалості і періодичної роботи світильника з датчиком руху.

Схема підключення датчика освітлення.

Набагато дешевше виходить купити датчик руху окремо і підключити їх до прожектора або світильника, а крім того це значно розширює Ваш вибір, тому що моделей з вбудованим датчиком досить обмежений вибір.

А підключити датчик руху своїми руками буде так само просто, як звичайний вимикач. У обох принцип роботи одінаков- розмикання і замикання електричного кола, але простий-необхідно натиснути для цього, а датчик руху робить це автоматично, коли необхідно.

У обох принцип роботи одінаков- розмикання і замикання електричного кола, але простий-необхідно натиснути для цього, а датчик руху робить це автоматично, коли необхідно

Найпоширеніша схема це коли в корпус датчика заводиться електричний кабель живлення на 220 В і світильник. На L Сідає приходить фаза, на N- нуль з цієї ж клеми, якщо не передбачено другий N, нуль йде на лампу. З третього контакту також йде керована датчиком фаза на другий контакт лампи.

Аналогічно робиться расключеніе в разі використання проміжної розподільної коробки.

Досить рідко потрібно для певних умов, що б світильник працював постійно в обхід датчика за допомогою включення самого звичайного вимикача. Для цього, як показано на другій схемі Фаза зі світильника, в обхід датчика повинна приходити на вимикач, а через нього з'єднаються з фазою електромережі вашого будинку.

Для постійного включення світла необхідно замкнути контакти вимикача, а якщо їх розімкнути, тоді буде освітлення управлятися датчиком руху.

Види датчиків руху для світильників.

Види датчиків руху для світильників

  • Найпростіший і дешевий датчик руху на крайній лівій картинці, який коштує майже у всіх під'їздах Мінська. Він не дуже гарний і без захисту від попадання вологи і пилі- в будинку або біля нього такий не встановив, але це тільки і рятує його від крадіжки.
  • Також при покупці, в залежності від умов використання звертайте увагу на клас його захисту. Для вулиці не підійде без волого пилезащитной герметичній конструкції.
  • Ну і останнє, деякі датчики мають поворотною конструкцією, що дозволяє його повернути в потрібному напрямку для спрацьовування.

Поради щодо вибору місця установки датчика включення.

Поради щодо вибору місця установки датчика включення

  • Встановлюєте його тільки там, де він зможе контролювати необхідну зону для спрацьовування.
  • Між пристроєм і зоною спрацювання не повинно бути перешкод: дерев, кущів, джерел світла і тепла і т. П.
  • Періодично очищайте корпус датчика від забруднень, а то він буде погано або неякісно працювати.

Якщо є питання питайте нижче в коментарях, а в наступній статті Я розповім про таймері включення-виключення і про фото-датчику , Який перешкоджає роботі освітлення в світлий час доби!

Рекомендую додатково по цій темі подивитися відео « Як підключити, налаштувати датчик руху для світильника. «

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов