Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як продати автомобіль самостійно швидко і вигідно в 2018 році

  1. загальні рекомендації
  2. Фактори, що впливають на ціну продажу
  3. Де і кому продати машину
  4. Мистецтво складання оголошення
  5. Які вибрати фотографії
  6. Що написати
  7. 7 кроків до швидкої продажу автомобіля
  8. Продаж автомобіля, не знімаючи його з обліку
  9. Оцінка уживаного автомобіля
  10. Продаж за дорученням
  11. Продаж битих автомобілів
  12. Продаж битого автомобіля на запчастини
  13. Продаж автомобіля без документів
  14. Продаж кредитного автомобіля
  15. Реалізація через банк
  16. Самостійній продажів
  17. Податки з продажу автомобіля

Наша сеть партнеров Banwar

Доброго дня

Доброго дня! Сьогодні поговоримо про те, як продати автомобіль.

У житті кожного автомобіліста настає момент, коли власник змушений продати свого «залізного коня». Ось тільки мало хто знає, як зробити це максимально ефективно - швидко і в той же час за гідну ціну. У даного питання є безліч нюансів, які ми і обговоримо в цьому матеріалі. Отже, як вигідно продати авто? Читайте подробиці в даній статті!

загальні рекомендації

Перед тим як перейти до частковостей того як правильно продати авто, дамо кілька загальних порад і обов'язково подивіться відео!

  1. На ціну машини впливає сезон. Фахівці схиляються до того, що продавати найкраще навесні, а от купувати - взимку. Влітку ж, коли все у відпустках і на дачах, знайти покупця буде дуже проблематично. В цілому по ринку спостерігається спад цін на 5-10%;
  2. Краще не намагатися обдурити покупця. Факт поломки або скручування лічильника в кінцевому рахунку все одно вийде назовні, забезпечивши вас чималими проблемами;
  3. Не варто продавати машину в розстрочку. Якщо покупцеві не вистачає коштів - він завжди може звернутися за кредитом в банк, або придумати інший спосіб як заробити гроші .

Фактори, що впливають на ціну продажу

  • Марка або модель;
  • Рік випуску;
  • Пробіг;
  • Комплектація;
  • Виробник і країна;
  • Тип коробки передач;
  • Розташування керма;
  • Кількість колишніх власників;
  • Стан кузова і покриття;
  • Чіткість роботи двигуна і коробки передач;
  • Стан оптики і підвіски;
  • Чистота в салоні;
  • Умови експлуатації;
  • Додаткові опції, рестайлінг і аерографія;
  • Акумулятор, диски і шини.

Передпродажна підготовка автомобіля

Передпродажна підготовка автомобіля

Всі ті, хто хоч раз займався продажем, в один голос скажуть - передпродажна підготовка автомобіля потрібна в обов'язковому порядку. Однак на що слід звернути увагу в першу чергу?

Найчастіше покупці насамперед звертають увагу на два важливі параметри: видимі і чутні дефекти. У цю категорію входять різні вм'ятини, відколи, тріщини, а також патьоки масла і нерівна робота двигуна. Саме це слід усувати в першу чергу. Ніколи не буде зайвим відполірувати кузов (а також і фари) - зовнішній блиск і лоск приваблює покупців. Відколи слід зафарбувати, а вм'ятини - виправити.

Перед тим як продати машину, залийте хороший бензин - з ним двигун стане працювати рівніше. Як варіант - варто використовувати паливо з вищим октановим числом. Не забувайте замінювати свічки і перевірте проводку. У більшості випадків після подібних робіт звук двигуна стає значно рівніше. Свіжа прокладка допоможе уникнути гучного рику мотора, який відлякає потенційного покупця, а підтягнуті ремені позбавлять від свисту.

Чи варто мити двигун? Ситуативно. Якщо машині вже чимало років, а її мотор на вигляд не відрізняється від величезного грудки бруду, то вимити слід обов'язково. Не варто думати, що вимитий двигун відлякає покупців: за статистикою продавців кількість покупців, яким не подобається вимитий мотор не більше тих, кому не подобається, що він брудний. Постарайтеся прикинути самостійно - чи зможе чистий двигун додати ціну машині чи ні.

Окремо варто торкнутися скручування одометра. У Росії його показаннями рідко вірять, тож чи варто витрачати свої кошти на корекцію показань? Вирішувати кожному самостійно. У будь-якому випадку згадана підготовка вже повинна допомогти в тому, щоб продати авто дорого.

Де і кому продати машину

Способів як швидко продати машину кілька. Ось найпопулярніші:

родичам

Спосіб одночасно хороший і поганий. У числі очевидних мінусів варто взяти хоча б прохання по-родинному скинути ціну, дати розстрочки і т.п. Та й знайдені згодом проблеми вам стануть згадувати довго. Відповідати на подібні претензії все одно доведеться, як морально, так і матеріально - це просто неминуче. Зате продати машину можна буде досить швидко, та й ціна повинна виявитися вельми привабливою.

Наклейки на склі

Розмістити оголошення про продаж можна не тільки в газеті, а й на самій машині. Наклейка зі словом «Продаю» і номером телефону - і ось товар як він є перед покупцем. Бачити ж оголошення зможе кожен перехожий, але тільки в місці, де стоїть машина. Особлива краса способу в тому, що потенційний покупець може сам і відразу ж оглянути автомобіль на предмет дефектів кузова і т.п. Один мінус - при такому способі доведеться погуляти пішки, поки машина не буде продана.

Автомобільний ринок

Свій автомобільний ринок є сьогодні в кожному великому місті. На жаль, найчастіше вони платні і за день стоянки доведеться викласти певну суму. З іншого боку, завжди можна не тільки себе показати, а й на інших подивитися - вибрати варіант для подальшої покупки, посперечатися про ціни. З'їздити хоча б раз на ринок завжди буде корисно - там можна заново оцінити власну машину ближче до реалій.

Що стосується користі подібного методу, то судити складно. Хтось продає з першого разу, хтось просиджує там всі вихідні протягом декількох місяців, що обертається помітними витратами.

Тут є два важливих аспекти: перед поїздкою на ринок краще відразу очистити салон і багажник від особистих речей. Не виключено, що продати машину з пробігом вдасться сьогодні ж, і в результаті доведеться бігати і думати, куди все прилаштувати. Також слід побоюватися перекупників - вони будуть витися над машиною, переконуючи вас в її огидному стані в спробі отримати ціну нижче. Триматися від таких людей, зрозуміло, варто подалі.

Оголошення в газетах

Незважаючи на те що оголошення в газетах сьогодні читають вже не так часто, як до повсюдного поширення інтернету, спосіб цей досі актуальний. Особливо в регіонах - там часто покупці в пошуках потрібного товару звертаються до «З рук в руки» і подібним виданням.

Продаж через інтернет

Мабуть, мало не оптимальний спосіб. Оголошення зможе побачити вся країна, за його розміщення не доведеться платити, а для подачі - кудись ходити. Залишиться тільки сидіти і чекати дзвінків. Найпопулярнішими порталами для цього сьогодні стали Avito, Avto і Drom. Останній орієнтований більше на японські автомобілі.

При розміщенні декількох оголошень на різних порталах краще попрацювати і опублікувати різні знімки. Когось може зачепити одне, іншого - інше. Таким чином, ви зможете збільшити потік потенційних покупців.

Мистецтво складання оголошення

Мистецтво складання оголошення

Грамотно складене рекламне оголошення про продаж допоможе продати машину швидко і вигідно. Воно ж здатне уповільнити весь процес в стільки ж разів. Після того як ви визначитеся, на який саме майданчику збираєтеся розмістити оголошення про продаж, приходить пора для його складання.

Перше, на що слід звернути увагу при розміщенні оголошення - це фотографії автомобіля. Саме на них стануть дивитися можливі покупці. Якщо не розмістити їх зовсім - оголошення просто ніхто не помітить. Якщо ж розмістити неякісні або відверто невдалі - замість залучення можна відлякати покупців.

Крім того, оголошення має бути наповнене інформацією. Не варто оспівувати високим стилем всі достоїнства автомобіля - замість цього постарайтеся викласти всю інформацію максимально зрозуміло і доступно. Вона повинна допомогти виділитися вам із загального ряду.

Дані два чинники є основними, а й нюансів того, як продати машину, зняту з обліку, вистачить.

Які вибрати фотографії

Тут є два основних моменти. По-перше, слід вибирати фотографії, що відповідають сезону продажу, щоб було зрозуміло, що вони свіжі, а не зроблені невідомо скільки часу назад. Фотографувати потрібно з усіх боків і обов'язково в світлий час доби. Фахівці рекомендують зробити кілька десятків знімків оптом і вже після вибрати з них найкрасивіші.

Фотографії також можуть чимале розповісти про автомобіль, і вони зобов'язані це зробити. Якщо у автомобіля є зовнішні дефекти, які будуть швидко виявлені при візуальному огляді, не варто намагатися їх приховати на фото, спеціально обходячи увагою.

Що написати

Не менш важливий і грамотно складений текст. Перш за все, в нього має увійти повний опис автомобіля. Не варто обходитися якимись загальними фразами, намагайтеся згадати все плюси. Людина, яка загляне в оголошення, повинен зрозуміти, потрібен йому подібний транспорт чи ні. Це допоможе домогтися того, щоб вам дзвонили тільки по-справжньому зацікавлені клієнти.

Також важливо, щоб опис повністю відповідало дійсності. Ні в якому разі не варто згадувати, що машина була не бита і не перефарбована, якщо це не відповідає істині. Досвідчений покупець відразу ж вирахує правду, що обернеться скандалом. Згадайте, що можливий торг, але проводити його слід виключно при особистій зустрічі. Багато досвідчені продавці знають: навіть якщо покупця все повністю влаштовує, включаючи і ціну, торгуватися він стане все одно. Саме тому слід поставити в оголошенні більш високу ціну - на практиці під час торгу можна буде безболісно знизити її до початкової.

В інтернеті покупець знайдеться на все, навіть саму гнилу і биту машину. Не варто тільки розповідати про її достоїнства, якщо вона ледве стоїть на ходу - краще відразу розкрити всі карти і почекати свого покупця.

7 кроків до швидкої продажу автомобіля

1. Вибираємо термін продажу

Найважливіший момент - це заздалегідь вибрати, як швидко нам потрібно реалізувати машину. Саме від цього залежить, які дії слід зробити в подальшому. Варто пам'ятати, що терміновість і висока ціна - поняття несумісні. Чим більше у вас буде часу, тим ширше спектр варіантів. Якщо ж кошти потрібні прямо зараз, доведеться розмістити оголошення з максимально привабливою ціною або ж відразу віддати авто перекупам.

2. Визначаємо бажану ціну

Тут все складніше. Бажано відразу прошерстить різноманітні видання та портали з тематичними оголошеннями, щоб оцінити автомобіль за аналогією з машинами одного року випуску, країни виробництва і т.п.

3. Визначаємо бажаний спосіб продажу

Тут варіантів безліч, починаючи від оголошення в газету і закінчуючи програмою трейд-ін, яка допоможе поміняти старий транспортний засіб на нове з мінімальною доплатою. В останньому випадку слід пам'ятати, що оцінять ваш автомобіль сильно дешевше. Приблизно на третину в порівнянні із середньою ціною.

4. Виробляємо передпродажну підготовку

Про важливість її вже було сказано раніше. Пам'ятайте, що зайвий раз протерті скло і помитий салон здатні принести не одну тисячу рублів.

5. Складання оголошення і реклама

В оголошенні не варто писати високохудожній роман. Слід говорити все чітко і по суті. Досить буде ретельно перерахувати всі характеристики, відзначити сильні і слабкі сторони, фішки, доповнення та удосконалення. Крім того, оголошення слід періодично оновлювати і доповнювати актуальними фото.

6. Проведення переговорів і торги

Після того, як оголошення побачать потенційні покупці, деякі з них можуть звернутися за більш детальною інформацією. На даному етапі чим більше дзвінків - тим краще. Досвідчені продавці рекомендують придбати окрему сім-карту, так як показувати свій справжній номер телефону сьогодні буває небезпечно, та й після завершення продажу можна буде просто відкласти її, в такому випадку вам не стануть набридати дзвінками.

Пару слів про переговори. Золоте правило тут: не панікувати. Люди можуть бути самими різними, але часто вам стануть дзвонити наступні категорії:

  • Перекупники. Відрізнити їх можна дуже просто: вони відразу запропонують свою ціну, найчастіше на 20-30% нижче вашої. При цьому стан машини їх абсолютно не цікавить. Зв'язуватися з такими людьми рекомендується лише в найостаннішу чергу;
  • Безвідповідальні покупці, які призначають зустрічі. Але потім самі ж на них і не приходять. Щоб уберегтися від зайвої непотрібної біганини краще буде призначати зустрічі якомога ближче до дому.

Не варто відпускати покупців, які збираються «просто з'їздити за грошима». Вимагайте від них завдаток. Якщо покупець не погоджується - слід шукати наступного. З потенційними покупцями не варто «панькатися», виберіть жорстку лінію поведінки. Ні в якому разі не давайте їм покататися на машині - часто в такому випадку продавці отримували в результаті одні неприємності.

7. Оформлення документів

Дуже часто можна зустріти пропозицію продажу авто за дорученням. Цьому присвячений окремий пункт матеріалу, але коротко можна сказати так - варіант цей буде незручним, як для продавця, так і для самого покупця.

Продаж автомобіля, не знімаючи його з обліку

Продаж автомобіля, не знімаючи його з обліку

Останні зміни в законодавстві дозволяють власникам продавати автомобілі навіть без необхідності знімати їх з обліку. Правда, є це лише для проживаючих в одному регіоні учасників угоди. Покрокова інструкція тут наступна:

  1. Договір купівлі-продажу складається в 3 примірниках. Перший залишається продавцеві, а що залишилися передаються покупцеві, з останніх один буде потрібно для реєстрації в МРЕВ. Важливий момент: скріплювати договір у нотаріуса зовсім не обов'язково, досить буде написати його від руки, заповнивши свої паспортні дані, а також вказавши інформацію про автомобіль. На папері обов'язково повинна стояти дата і два підписи: продавця і покупця. Ніякі виправлення в договорі не допускаються;
  2. Після отримання коштів від покупця в паспорт технічного засобу слід записати нового власника. У графі для підпису слід залишити власний автограф. Не зайвим буде зробити для себе копію ПТС, а сам паспорт віддається покупцеві;
  3. Йому ж слід віддати талон техогляду, свідоцтво про реєстрацію автомобіля та ключі. Обов'язок зробити поліс ОСАГО лягає на покупця;
  4. Для того, щоб спростити собі життя в разі виникнення проблем, продавець і покупець можуть обмінятися ксерокопіями паспортів.

За підсумками всіх дій на руках власника повинні бути наступні папери: договір купівлі-продажу, гроші, копія ПТС і, опціонально, ксерокопія паспорта.

Варто відзначити відразу: у даного способу як продати машину, не знімаючи з обліку, є і негативний момент. В даний час навіть фахівці толком не знають, як захищатимуть свої права в суді автолюбителі, які купили машину, не зняту з обліку. Показати, чи вимагатиме суд від ГИБДД обов'язково ставити на облік автомобілі, зможе тільки час.

Оцінка уживаного автомобіля

Однією з головних проблем, які неодмінно постають перед тим, хто збирається продати свій автомобіль, є ціна. За скільки можна реалізувати свого «залізного коня» і при цьому не продешевити? Як визначити вартість автомобіля з пробігом? Який брати запас на торг і чи варто це робити взагалі? Що характерно, обчислити оптимальну ціну можна без жодних хитрих формул або довгих підрахунків.

Найчастіше продавець йде за наступним шляхом: він відкриває оголошення в газеті або ж відправляється на тематичні форуми в інтернеті і дивиться, за яку суму продають аналогічні автомобілі. Даний шлях розумний і правильний, але тільки почасти. Завдяки йому ми зможемо дізнатися лише приблизні ціни, адже двох аналогічних машин і обставин продажу просто не існує. З іншого боку, за допомогою такого підходу ми зможемо дізнатися хоча б орієнтовні рамки цін.

Є цілих три більш дієвих способу як оцінити машину для продажу:

  1. Звернення в банк або іншу кредитну організацію. Досить просто попросити її розрахувати потенційну вартість автомобіля в якості можливого застави по кредиту. Причому, брати кредит в даному випадку не обов'язково. Названу суму можна абсолютно спокійно збільшувати на 10-15%, і виставляти автомобіль з отриманим цінником на продаж;
  2. Звернення до дилера автомарки. Варіант практично ідентичний, але тут питати слід орієнтовну цін за програмою обміну старого авто на нове з оплатою. Тут додавати до суми слід трохи більше - близько 20%;
  3. Третій варіант - страхові організації. Поцікавитися слід потенційної оцінкою вартості Каско. Варто відразу зазначити - в цьому варіанті ціну машини вам не назвуть, а ось вартість поліса - цілком. Ось тільки розраховується вона як раз, виходячи з ціни машини. Щоб отримати її, досить додати 90% до суми.

Увага: все вищеописане відноситься лише до відносно молодим, які не досягли 10 років, автомобілям. Для машин з більш довгим терміном служби доведеться витратити набагато більше зусиль. Головним критерієм тут є пробіг.

Визначити точну суму навряд чи вийде, але фахівці рекомендують діяти в такий спосіб: спочатку переглядаємо оголошення і серед аналогів вибираємо максимальну ціну. Якщо протягом місяця на оголошення ніхто не відгукнувся - зменшуємо запитувану суму на 5%. Продовжуємо процес до досягнення необхідного результату.

Продаж за дорученням

У середовищі автомобілістів часто можна почути термін «володіння за дорученням». У даного способу продажу є свої плюси і мінуси, які ми зараз і обговоримо.

Почати варто з того, що сам подібний метод означає передачу права володіння, розпорядження та використання сторонній особі. В результаті транспортний засіб як би вибуває з рук власника і відходить у володіння повіреного. Однак все це несе не більше, ніж тимчасовий характер.

З незручностями при такому способі володіння може зіткнутися як покупець, так і продавець. Почнемо з першого:

  • Повірений не є власником автомобіля, так що власник може в односторонньому порядку скасувати домовленість;
  • Якщо на власника буде накладено арешт, суд може відібрати автомобіль у повіреного;
  • У разі смерті власника машина може відійти спадкоємцям;
  • Якщо автомобіль виявиться в угоні, повірений знову ж його втрачає;
  • Продаж вдруге за дорученням неможлива або вимагає нотаріального посвідчення (у залежності від укладеного договору);
  • Повірений не може переоформити автомобіль;
  • У разі втрати довіреності доведеться звертатися до власника;
  • Відстояти свої інтереси в разі технічної несправності виявиться практично неможливо.

Є певні ризики і у власника:

  • Податки за автомобіль доведеться платити йому;
  • Якщо автомобіль буде використаний в кримінальних цілях, то всі неприємності з законом першим доведеться відчути саме власнику.

Продаж битих автомобілів

Продаж битих автомобілів

Бувають випадки, коли реалізувати потрібно автомобіль після аварії. Отже, як продати биту машину? В такому випадку звичайні методи продажу рідко дають потрібний результат. Є три основні способи:

1. Викуп битих автомобілів

Спосіб як найбільш очевидний, так і найменш вигідний. Найчастіше продавці потрапляють на перекупників, які намагаються придбати машину, щоб після продати дорожче, так що справжню ціну чекати від них не варто. Зрештою, якщо всі агрегати крім кузова знаходяться в хорошому стані, то вигідніше буде розпродати авто по запчастинах - підсумкова прибути виявиться куди вище. На жаль, в такому випадку доведеться створювати і стежити відразу за цілою купою оголошень, що навряд чи комусь сподобається.

2. Продаж машини без ремонту

Один з найбільш суперечливих варіантів. Пом'ята і побита машина чисто психологічно навряд чи комусь припаде до душі. Однак інші сприймуть це як плюс - відразу видно всі недоліки і вразливі місця, що може обернутися на користь. Не варто думати, що на такий автомобіль не знайдеться свій покупець. Ось тільки ціна виявиться нижче, ніж ремонт і продаж відремонтованої машини. Але про це трохи далі.

3. Продаж відремонтованого автомобіля

Даний варіант використовують ті, хто збирається в якійсь мірі приховати «кота в мішку». Варто пам'ятати, що серйозні пошкодження можна замаскувати, але в результаті вони все одно вийдуть назовні. Однією з головних проблем тут є страх покупця. При продажу відремонтованого автомобіля доведеться постаратися і довести, що пошкодження були мінімальні. Тільки в такому випадку вдасться отримати за машину належну високу ціну.

Продаж битого автомобіля на запчастини

Пару слів про те, як продати машину на запчастини. Просто так розібрати транспортний засіб і продати його по шматочках не вийде - для початку потрібно заручитися згодою податкової, для чого проводиться відповідна експертиза.

На наступному етапі потрібно сфотографувати автомобіль і розмістити його фото на різних майданчиках (про них вже було сказано вище). Зберігати битий автомобіль слід в гаражі або на стоянці - в іншому випадку завдання розбору і розпродажі вирішать за вас зловмисники. Що стосується початкової ціни - беріть відразу середню по ринку. Якщо аналогічних пропозицій знайти не виходить, завжди можна проконсультуватися у знайомих фахівців.

Продати автомобіль на запчастини швидко навряд чи вийде. Як варіант - можна відразу звернутися до перекупників. Якщо є знайомі - варто поговорити з майстрами і домовитися на 60-70% від ціни кожної проданої деталі. Виручка буде відверто невисока, але хоча б частину коштів вдасться відбити.

Продаж автомобіля без документів

Періодично в Мережі з'являються оголошення про продаж машин без документів. Причини їх відсутності називаються найрізноманітніші, але найчастіше люди відразу ж замислюються про те, чи не значиться авто в угоні. Насправді це далеко не завжди так. В якості альтернативного прикладу можна виділити хоча б «ліву» розмитнення або банальну втрату документів. Найчастіше подібні автомобілі воліють купувати на запчастини - це пов'язано з тим, що без документів не вийде зареєструвати машину.

Як продати машину без документів? Варто відразу сказати: легально це неможливо. Договір купівлі-продажу просто не проведе комісіонер. Причому, це справедливо і для тих випадків, коли машина не крадена, а документи і правда були просто втрачені з тієї чи іншої причини. Купуючи таку машину слід бути дуже уважним - слід заздалегідь перевірити чи не значиться сам автомобіль або будь-якої з його основних агрегатів в угоні.

Продаж кредитного автомобіля

Продаж кредитного автомобіля

Деякі купують машину на банківську позику і стикаються в результаті з ситуацією, коли просто не можуть його повернути. В результаті у них виникає цілком закономірне питання: як продати кредитну машину? Відповідь проста: досить просто і для цього є відразу кілька способів. Про них і піде мова.

Реалізація через банк

Просто пригнати машину до дверей банку - варіант даремний, її ніхто брати не стане, але дуже часто у кредитних організацій є партнери, які і займаються продажем заставного майна. Є навіть спеціальні аукціони, куди машини потрапляють за рішенням суду. Саме вони і є одним із способів продажу кредитного автомобіля. Ось тільки отримати за машину повну ціну в цьому випадку, звичайно ж, навряд чи вийде.

Більш докладно алгоритм можна пояснити так: продавець разом з покупцем звертаються в кредитну організацію, де укладається договір купівлі-продажу. При цьому покупець повинен відкрити рахунок у банку, на який вноситься залишок заборгованості за кредитом, а залишок ціни видається продавцю. Як тільки кредит таким чином буде погашений, банк повинен видати свій висновок обом сторонам, в якому значиться виконання забезпеченого заставою зобов'язання.

Важливий момент: при укладенні початкового договору покупець може прописати в ньому додаткові функції продавця, наприклад, реєстрацію ТЗ. У загальному і цілому: продати машину банку можна, але не дуже вигідно.

Самостійній продажів

Спробувати продати машину можна і самому, але до послуг банку вдатися все одно доведеться. Буде потрібно укласти тристоронній договір, в якому прописано наступне: покупець передає продавцеві певну суму, той віддає у відповідь автомобіль з документами, а виручку витрачає на погашення кредиту. Після завершення цієї процедури транспорт виводиться з реєстру заставного майна. У числі втрат слід відзначити банківські послуги і прибутковий податок.

Також є можливість переоформлення кредиту на нового власника. При такому підході машину потрібно зняти з обліку і переоформити на покупця, на це буде потрібно витратити близько 200 доларів.

Який же із способів вибрати? Варто виходити з пріоритетів: якщо потрібно швидко закрити кредит, краще передоручити продаж банку, якщо потрібно отримати хорошу суму - займаємося всім самостійно. Банк зможе зробити все самостійно, але ціна в підсумку впаде значно, близько 25%. Зате метод дозволяє повністю відсторонитися від продажу - всім займеться спеціальний брокер.

Податки з продажу автомобіля

При продажу кредитного автомобіля в окремих випадках потрібно заплатити податок. Він виплачується, якщо:

  • Ціна транспортного засобу вище 250 000 рублів;
  • Ціна продажу вище ціни придбання;
  • Термін експлуатації менше 3 років.

Податкова ставка для фізичних осіб становить 13%.

Нюанси оподаткування:

  • При продажу буде потрібно підтвердити суму угоди і початкову ціну транспортного засобу. Найпростіше розрахувати податок, якщо машина коштує 250 тисяч, тобто більше податкового вирахування. Законом оподатковується лише сума, що перевищує його;
  • Якщо продавець володіє автомобілем вже більше 3 років і весь цей час у нього був тільки один страхувальник, то при продажу податок не сплачується. Момент дуже важливий - при недотриманні умови одного страхувальника можна отримати значний штраф;
  • Якщо сума, виручена при продажу заставного транспорту нижче, ніж первісна ціна, то податок з продажу автомобіля не виплачується;
  • Деякі продавці домовляються з покупцями, щоб в договорі була вказана знижена сума угоди, ніж ніж фактична. Це особливо часто трапляється, коли мова йде про транспортний засіб молодше 3 років, реалізованому за ціною, вищою за ту, що була вказана при покупці. Подібна практика вимагає практично повної довіри між сторонами;
  • Після продажу транспортного засобу з терміном експлуатації менше 3 років, після реалізації буде потрібно повідомити про факт угоди в податкову інспекцію. Для цього заповнюється форма 3НДФЛ , До якої додає документи, що підтверджують факт продажу.

Як можна бачити, питання «як продати машину за договором купівлі-продажу» вирішується дуже просто.

Кожна угода з купівлі-продажу автомобіля повинна бути відповідним чином оформлена. Основними документом є договір, який і є правовою основною продажу, яка підтверджує факт власності. Заповнюється він у трьох примірниках ручкою темного кольору. Як тільки договір буде підписаний - автомобіль переходить у власність нового власника.

По завершенні цього етапу буде потрібно зареєструвати транспортний засіб у ГИБДД. На це власнику дається термін в 10 днів, за час якого машина повинна бути поставлена ​​на облік, а її реєстраційні дані відповідним чином змінені. У разі якщо покупець не встигає, його чекає штраф. Більш того - продавець через 10 днів може сам написати заяву і припинити свою реєстрацію.

Для постановки і переоформлення ТЗ будуть потрібні наступні папери:

  • Паспорт власника і транспортного засобу;
  • Заява про реєстрацію;
  • Договір купівлі-продажу;
  • Свідоцтво про реєстрацію;
  • ОСАГО;
  • Документ про оплату держмита за видачу свідоцтва про реєстрацію та за внесення змін до ПТС (350 + 500 рублів);
  • свідоцтво про сплату державного мита за реєстраційні знаки в разі потреби зміни номера (2000 рублів).

Отже, як правильно оформити продаж машини. Починаючи з 2016 року оформлення самої угоди ведеться за новими правилами. Провести її можна навіть не знімаючи транспортний засіб з обліку, а тимчасові транзитні номери більше не видаються. Зняття автомобіля з обліку проводиться в одному з двох випадків: при відправленні на брухт або за кордон. Старі автомобілі продаються разом зі своїми номерами.

Оформити угоду сторони можуть і без залучення нотаріуса. Крім заздалегідь підготовленого договору у кожної зі сторін повинні бути паспорта, а у продавця - ще і паспорт транспортного засобу. Останній допоможе покупцеві дізнатися важливі нюанси про минуле транспортного засобу. Якщо старий був втрачений, а ви видаєте новий з позначкою - покупець відразу насторожився. Подібні випадки завжди стають першим дзвіночком того, що машина числиться в угоні.

  • Іноді від старості або через корозію номер кузова перестає читатися. Щоб уникнути проблем надалі краще заздалегідь пройти криміналістичну експертизу. Ось тільки робиться вона досить довго, так що продаж машини краще відкласти на кілька місяців;
  • При отриманні перевірте гроші на справжність. Дану послугу надають всі банки без винятку, а ціна її відносно невисока. В якості альтернативи - домовтеся про внесення коштів на рахунок карти. Зняти готівку можна буде в будь-який час;
  • І знову про важливе: продати машину за дорученням - один з найгірших варіантів серед можливих. Претензії, податки, штрафи - все це стане приходити на ваше ім'я;
  • Якщо поліс ОСАГО діє на момент продажу, можна звернутися в страхову установу з вимогою повернення.

Отже, як вигідно продати авто?
Однак на що слід звернути увагу в першу чергу?
Чи варто мити двигун?
У Росії його показаннями рідко вірять, тож чи варто витрачати свої кошти на корекцію показань?
За скільки можна реалізувати свого «залізного коня» і при цьому не продешевити?
Як визначити вартість автомобіля з пробігом?
Який брати запас на торг і чи варто це робити взагалі?
Отже, як продати биту машину?
Як продати машину без документів?
В результаті у них виникає цілком закономірне питання: як продати кредитну машину?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов