Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як вибрати клейовий пістолет для рукоділля: Термопістолет своїми руками

  1. види Термопістолет
  2. конструкція
  3. Споживання енергії
  4. Достоїнства і недоліки
  5. На що звернути увагу при покупці
  6. Як зробити термопістолет самостійно

Наша сеть партнеров Banwar

Будівельники, а також домашні умільці, часто займаються ремонтом своєї квартири або лагодженням речей, по достоїнству оцінили термопістолет, що дозволяє з надзвичайною легкістю склеювати різні поверхні. Його застосовують флористи, дизайнери та умільці, яким термопістолет клейовий допомагає у виготовленні сувенірів, занятті скрапбукінгом або створенні авторських ляльок. Саме любителі хенд-Менда часто задаються питанням: як вибрати клейовий пістолет для рукоділля. Будівельники, а також домашні умільці, часто займаються ремонтом своєї квартири або лагодженням речей, по достоїнству оцінили термопістолет, що дозволяє з надзвичайною легкістю склеювати різні поверхні

Термопістолет для рукоділля

види Термопістолет

Клейові пістолети діляться на кілька категорій, а саме:

  • професійні;
  • Побутові.

3 клейових пістолета

Професійні - досить масивні, їх використовують при тривалій роботі, яку забезпечує стрижень з великим діаметром, що необхідно при проведенні будівельних робіт.

Побутові - можуть поміститися в долоню, легкі і зручні для склеювання різних дрібниць і виконання простих робіт, при оформленні виробів або предметів інтер'єру.

Обидві ці категорії поділяються за способом подачі клею до робочої частини інструменту. Вони випускаються:

  • механічними, тобто клей подається простим натисканням на спусковий гачок;
  • автоматичними, коли подача клею відбувається за допомогою електромагнітного пускача.

Безсумнівно, інструмент для професійних будівельників відрізняється більшою надійністю в роботі, проте їх вартість, в основному, залежить від модифікації, багатофункціональності та марки виробника.

конструкція

У корпусі клейового пістолета, до якого підводиться мережевий шнур, закріплені елементи, що дозволяють інструменту справно виконувати свої функції:

  • сопло;
  • курок або спусковий гачок;
  • циліндр для установки клейового стрижня;
  • ніжки.

Ось так виглядає пристрій клейового пістолета для рукоділля зсередини

Великою перевагою моделі вважається наявність на корпусі своєрідною виїмки, через яку можна визначати наявність залишився клейового складу, цілісність стержня і своєчасну його заміну.

У корпусі, зробленому з пластика, вбудовується спеціальні ніжки, які дозволяють інструменту перебувати в неробочому стані носиком вниз, так як в іншому становищі він може перегріватися, що веде до несправностей і виходу пістолета з ладу.

Наявність кнопки, здатної відключати енергію, так само позитивно позначається на роботі інструменту, так як заощаджуватися клейкі речовини, яке, в перервах між використанням, може підтікати.

Термопістолет клейовий, забезпечений наконечниками різних конфігурацій, відноситься до більш складним модифікаціям виробів. Зазвичай, такі форсунки дають можливість змінювати діаметр отвору, через яке клей надходить до робочої поверхні і, тим самим, регулювати кількість речовини, що клеїть. Змінні сопла з довгими, невеликого діаметра елементами застосовуються для склеювання фрагментів вироби в важкодоступних місцях. В цьому випадку, декор клейовим пістолетом вимагає від умільці великої акуратності і майстерності.

Змінні деталі виконуються з металу, а що дорожать своєю репутацією виробники, забезпечують їх гумовим або силіконовим протектором, що значно знижує ризик отримання опіків.

Для того щоб розібратися в принципі роботи даного інструменту, необхідно мати уявлення про те, як влаштований клейовий пістолет всередині. Це допоможе визначитися з деякими параметрами і характеристиками приладу.

Отже, термопістолет - інструмент, всередині якого, поліуретанове клейкі речовини розігрівається до рідкого стану. Заряджається апарат з тильної частини стрижнями, діаметр яких, різниться від 7-ми до 11-ти міліметрів.

Стрижень, проходячи спеціальну втулку, потрапляє в гумову трубку, після чого запаска заганяється в камеру, де під дією температури, створюваної нагрівальним пристроєм, відбувається плавка поліурітанового складу. Цей процес триває близько п'яти хвилин. Потім, робота спускового механізму змушує запаску діяти як поршень, створюючи тиск в нагрітому циліндрі і впорскуючи через сопло, клей на робочу поверхню.

Нагрівальна камера - металева циліндрична ємність, що містить в собі так званий вузол нагріву, що складається з нагрівального елементу. Саме розмір нагрівальноїкамери і потужність тени визначає обсяг готової до роботи клейової маси, тобто продуктивність інструменту. Тому, при відповіді на питання, який вибрати пістолет для клею для рукоділля, необхідно враховувати ці характеристики.

Споживання енергії

Потужність нагрівального елементу клейового пістолета багато в чому визначає швидкість перетворення речовини, що клеїть в рідину і впливає на кількість споживаної електричної енергії. Так, апарати для професіоналів можуть забирати по 300 Вт і більше, а пістолети для рукоділля обмежуються витратою 30 - 150Вт.

Так, апарати для професіоналів можуть забирати по 300 Вт і більше, а пістолети для рукоділля обмежуються витратою 30 - 150Вт

Шнур навколо розетки

Деякі виробники випускають термопістолети з регуляторами потужності. Тоді, при початку роботи, пристрій споживає 200Вт, переходячи в робочий стан з витратою електроенергії в 40 Вт, а чекаючи, знижує запити до 15Вт.

Однак швидкість «танення» клейового складу може абсолютно не впливати на продуктивність інструменту, так як необхідно враховувати ємність нагрівальноїкамери.

У тому випадку, коли нагрівальний елемент здатний забезпечити робочу температуру, і в нагрівальному резервуарі є достатня кількість клею, потужність приладу можна не враховувати.

Намагаючись знайти відповідь на питання, який клейовий пістолет краще для рукоділля, слід орієнтуватися не на його потужність, а на продуктивність.

Крім того, вироби за допомогою клейового пістолета можна виконувати з різних матеріалів, деякі з яких, досить чутливі до дії високих температур.

Так, для полімерів, паперу або тканини застосовуються низькотемпературні клейові склади. Причому, для таких стрижнів розроблено спеціальні пістолети або повинні використовуватися інструменти з можливістю регулювання температурного режиму, що, нерідко відбивається на такій характеристиці як ціна клейовий пістолет для рукоділля необхідно вибирати, враховуючи різні параметри.

Всесвітня павутина відкриває широкий вибір інтернет ресурсів, де можна купити пістолетний клей для рукоділля, в стрижнях різного діаметру, кольору і довжини.

Достоїнства і недоліки

Падалка з клеєм пістолетом, нерідко, є справжні витвори мистецтва і багато майстрині гідно оцінили можливості цього інструменту. Він зручний і безпечний, а результати робіт, що створюють за допомогою клейового пістолета, просто вражають.

Він зручний і безпечний, а результати робіт, що створюють за допомогою клейового пістолета, просто вражають

Достоїнства і недоліки

Крім того:

  • клейовий склад для Термопістолет менш токсичний і не виділяє неприємних ароматів;
  • змінні форсунки, дозволяють проводити роботу в тих місцях, куди звичайними способами дістатися досить проблематично;
  • виправити неточності, так як при нагріванні деталі легко від'єднуються;
  • клейові стрижні чудово зберігають свої якості протягом тривалого часу;
  • поліуретанове речовина швидко і міцно схоплюється;
  • шви, створені клейовим пістолетом, чудово переносять вплив вологи;
  • дозволяє міцно скріпити і синтетичні, і натуральні матеріали.

Однак слід дотримувати акуратність, так як при невмілому використанні можна обпалити руки. Не рекомендується використовувати клеять інструменту на тонких синтетичних матеріалах або поліетилені.

Вартість клейового пістолета для рукоділля залежить від його потужності, можливості застосування різних температурних режимів і різновидів стрижнів, що підходять для даної моделі.

Купити клейовий пістолет для рукоділля можна в спеціалізованих інтернет магазинах, там же, де продається клей пістолет, в цьому випадку, вибрати не складе особливих труднощів, важливо, не упустити деякі нюанси.

На що звернути увагу при покупці

Вітрина магазину інструментів

Визначившись, де купити клейовий термопістолет для рукоділля, в першу чергу варто звернути увагу на його технічні характеристики:

  • потужність;
  • робочу температуру розплаву;
  • продуктивність, яка в документації, частіше, позначається як швидкість роботи, тобто подачі клею;
  • варіанти енергоживлення.

Втім, як уже зазначалося, продуктивність інструменту, зазвичай, важливіше його потужності і саме цей показник буде основним для визначення категорії інструменту, що стосується інших параметрів, то вони можуть значно вплинути на те, скільки коштує клейовий пістолет для рукоділля. А це - від 250 рублів і вище.

Безсумнівно, інтернет, дозволяє порівняти ціни на ресурсах, де можна купити клейовий термопістолет для рукоділля, проте корисно знати особливості, завдяки яким, можна зробити оптимальний вибір.

Так, якщо пістолетом належить працювати періодично, то немає сенсу купувати дорогу модифікацію, здатну підтримувати високі температури, для домашньої творчості, цілком підійдуть прилади з розігрівом камери до 165-170˚.

Крім того, не варто купувати термопістолет зі здатністю автономної роботи, твір прикладного мистецтва може бути створено інструментом, що живиться від мережі.

Однак перш ніж визначитися який клейовий пістолет краще для рукоділля, необхідно ознайомитися з його можливостями:

  • перемикається температурний режим;
  • наявність електронного регулювання, що виключає можливість перегріву;
  • визначення стану готовності до роботи;
  • наявність на корпусі кнопкового вимикача;
  • підсвічування робочої зони;
  • наявність на корпусі оглядового вікна;
  • особливі конструкції курка;
  • можливість зміни насадок;
  • наявність ніпеля на соплі;
  • присутність ніжки-підставки;
  • комплектацію інструменту спеціальним футляром, набором стрижнів.

Варто відзначити, що, незважаючи на великий вибір подібний інструментів промислового виробництва, і досить демократичну ціну, народні умільці, при можливості, цілком здатні зробити термопістолет своїми руками.

Як зробити термопістолет самостійно

Звичайно, саморобний інструмент не буде мати можливості промислових аналогів, проте бувають ситуації, коли такий пристрій необхідно в терміновому порядку.

Звичайно, саморобний інструмент не буде мати можливості промислових аналогів, проте бувають ситуації, коли такий пристрій необхідно в терміновому порядку

Саморобний клейовий пістолет

В цьому випадку, для тих, хто задався питанням, як зробити клейовий пістолет самостійно і оперативно вирішити цю задачу, потрібно:

  1. моток антипригарной стрічки;
  2. жерстяної лист, який можна вирізати зі звичайної консервної банки;
  3. моток мідного дроту;
  4. дерев'яний брусок з перетином 2 × 4 см;
  5. маленький побутовий кип'ятильник;
  6. силіконовий стержень.

В першу чергу, виготовляється дерев'яна рукоять, для чого, вимірюється довжина ручки кип'ятильника, до його робочої частини. Вона становить близько семи сантиметрів. Саме цю величину двічі відміряють на дерев'яному бруску і відпилюють дві деталі.

Потім, ножівкою, відступивши півсантиметра від країв, роблять по два поздовжніх надрізу з однієї зі сторін, у кожної з вийшов заготовок.

Глибина надрізів повинна повністю втопити в собі ручку кип'ятильника, після того, як з пазів, стамескою були обрані надлишки деревини.

Далі, зовнішня сторона, майже готової ручки обробляється на наждачному колі, і разом з цим знімаються кути заготовки.

Кип'ятильник ізолюється від дерев'яної поверхні тефлоновим стрічкою і укладається в ложі ручки, після чого обидві деталі скріплюються саморізами або ізоляційною стрічкою.

Основна деталь готова.

Тепер, необхідно виготовити форсунку-сопло і циліндричну нагрівальну камеру. Для цього, силіконовий стержень загортається в половину бляшаного листа, вирізаного з банки. Отриманий циліндр повинен вільно входити в спіраль кип'ятильника.

За допомогою щипців, з решти бляшаного листка, робиться воронка, яка повинна щільно сідати своїм широким кінцем на циліндр нагрівальноїкамери.

Сполучені деталі, протягнуті в спіраль кип'ятильника, міцно фіксуються мідним дротом.

Вставивши в інструмент клейовий стрижень, можна приступати до роботи.

Важливо відзначити, що клейовий пістолет, де в якості тени використовується кип'ятильник, не може працювати безпосередньо від мережі. Для підключення приладу необхідний спеціальний регулятор потужності, яким можна контролювати, нагрів приладу.

Безумовно, саморобний термопістолет не зможе замінити промислові зразки, і швидше за все, не стане в нагоді домашнім майстриням в їхній творчості, проте допомогти в проведенні термінових ремонтних робіт він, цілком, здатний.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов