Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як вибрати снігоприбирач для великого заміського будинку

  1. Місце прибирання снігу: як багато і як далеко потрібно прибирати
  2. Бензиновий снігоочисник може бути:
  3. Важливий момент - ширина захвату ковша
  4. Додатковий функціонал, що підвищує комфорт при роботі
  5. Колісна тяга або гусенична - що краще
  6. Дальність викиду снігу
  7. Кілька порад з прибирання

Наша сеть партнеров Banwar

Взимку від прибирання снігу біля будинку нікуди не дітися. Сніг іде часто, рясно, а іноді і щодня. Тому не дивно, що доріжки, під'їзди до будинку і гаражу, двір і тераси виявляються засипані їм набагато швидше, ніж нам того хочеться.

Очищення домашньої території від снігу - заняття не з найприємніших. Але якщо у вас в руках гарна снігоприбиральна машина , То процес стає легким, швидким і навіть приносить задоволення.

Оскільки фактично за вас працює техніка, то від її потужності і функціоналу безпосередньо залежить результат роботи. З огляду на цей факт, визначаємо головну задачу - правильно вибрати снігоприбирач. Адже сильно потужна техніка на невеликій ділянці - це просто «гроші на вітер» (в даному випадку - «на сніг»). Вона потягне великі грошові витрати як при покупці, так і при експлуатації, і не окупить себе. А якщо машина слабенька по потужності і показниками, то вона просто не впорається з великою територією або глибоким злежані снігом. І те, і інше - погано.

Тому, перед тим, як вибрати снігоприбирач, реально оціните свою ділянку і обміркуйте, де і як ви буде його чистити взимку.

Місце прибирання снігу: як багато і як далеко потрібно прибирати

Густий снігопад засинає вся ділянка, але потреба прибирати його всюди і повністю, існує вкрай рідко. Тому визначте місце, яке дійсно потребує прибирання. Це дасть можливість вибрати привід у снігоприбирача: електричний або бензиновий. Міркувати потрібно приблизно так:

  1. Якщо вам потрібні тільки проходи до дому (доріжки), то з ними добре впорається невеликий електричний снігоприбирач. Така машина дуже легка в управлінні, коштує недорого, використання - найпростіше. Потрібна лише розетка в межах довжини мережевого кабелю. Невеликий агрегат, що працює від мережі, зручний тим, що включати його можна по кілька разів на день, швидко прибираючи м'який щойно випав сніг. Їм же зручно чистити і тераси, доріжки, викладені гарною плиткою або бруківкою. Оскільки шнек у електро-снігоприбирача м'який, прогумований, він не подряпає дороге покриття. Найменші представники цього класу (електричні снігоприбиральні лопати) використовують навіть на даху, ганку, веранді. Орієнтовані такі пристрої на маленькі площі - 2-3 сотки, можна вичистити і двір на 5-6 соток, якщо використовувати якісний подовжувач для кабелю.
  2. Якщо площа для збирання планується більше, то електрика вам явно не підійде. Потрібно купити бензиновий снігоприбирач. Так, він коштує дорожче, а його двигун вимагає досить заморочливого обслуговування, регулярної заправки маслом і бензином, але зате і руки у вас розв'язані. Можна чистити сніг далеко від дому і на великих площах.
  3. Але бензинові моделі також не всі однакові, у них існує великий діапазон вибору по потужності мотора, і з інших важливих робочим показниками. Тому, щоб вірно вибрати снігоприбиральну машину з бензиновим приводом, потрібно також враховувати розмір своєї території.

Бензиновий снігоочисник може бути:

  • Самохідним. Це апарат з приводом на колеса, при роботі він рухається сам, Вам залишається лише управляти машиною і направляти її в потрібну сторону. Трансмісія передбачає наявність кількох передніх передач (2-4-6) і 1-2 задні (реверс для розвороту).
  • Несамохідних. Рухається за рахунок обертання власного шнека, тому управлятися з ним важче. Потрібно весь час підштовхувати прилад, а це стомлює і займає час.

Несамохідні пристрої орієнтовані на площу 10-20 соток. Площа, яка за розміром більше, теоретично, ними теж можна прибрати, але це дуже довго і важко. Також враховуйте, що шнеки у таких моделей, як правило, гумові. Замерзлий сніг вони не «вигризуть», він їм не «по зубах». Вони гарні для під'їздів до будинку, розчищення проходів.

А для прибирання снігу на територіях 30-50 соток потрібна потужна і самохідна снігоприбиральна техніка для будинку. Потужність приводу - від 4 до 6 кінських сил. Оскільки більшу територію прибирають рідко, що не щодня, то сніг на ній буде замерзлим і щільним. Саме тому всі найпотужніші машини оснащені великим металевим шнеком. У багатьох з них прибирання двоступенева, і часто і триступенева - є ще і крильчатка, подрібнююча сніг в дрібну кашку.

Великий і важкий бензиновий агрегат з потужністю від 8 кінських сил і вище прибирає твердий сніг на площах 1-1,5 гектара. Ви зможете очистити не тільки свою ділянку цілком і повністю, а й дорогу біля будинку і в селищі. Але коштують такі «монстри» зі сталевими спіралями і відмінним функціоналом досить дорого, тому подумайте, чи варто витрачатися, якщо ділянка набагато менше гектара.

Важливий момент - ширина захвату ковша

На вибір снігоприбиральної машини впливає ще такий важливий параметр, як ширина його шнека. Цей показник визначає кількість проходів по обраної площі. Чим вже ківш, тим довше ви будете просуватися. Зате зможете пройти в вузькі і важкодоступні місця. Широкий ківш - це швидка прибирання великих і рівних площ. По ширині ви можете вибирати моделі:

  • Електричні снігоприбиральні лопати з мотором 1 кВт - проходять близько 30 см, зручні біля дверей будинку, між лавками, на даху.
  • Електро-снегоуборщики з двигуном від 1 до 2,5 кВт - ширина ковша знаходиться в діапазоні 40-50 см.
  • Бензинова снігоприбиральна машина для заміського будинку завжди має ківш більше, ніж півметра. І його розмір прямо залежить від потужності її двигуна. 5-6 к.с. - 55-60 см, 7-8 к.с. - 60-70 см. А машини з мотором на 9-10 або навіть 13 конячок можуть мати ширину захвату і набагато більше: від 80 см до метра. Є й моделі з самими широкими шнеками - понад метр, може бути 1 метр 5 см, 108 або навіть 114 сантиметрів. У невеликому дворі такий агрегат не розвернеться, зате на площі в 1 гектар широкий ківш - просто знахідка. З ним не потрібно довго «крутитися» вперед-назад, пройшов кілька разів - і готово.

Додатковий функціонал, що підвищує комфорт при роботі

Для потужних моделей виробники передбачили додаткові функції. Їх наявність означає більш високу вартість снігоприбирача, але ви платите гроші не за що-небудь, а за зручність при використанні машини.

Основні елементи, що підвищують комфорт:

  • Фара. Взимку темніє рано, а світає пізно. А часто доводиться прибирати сніг ввечері (після робочого дня) або рано вранці - перед виїздом на роботу. Зрозуміло, що яскрава галогенова фара дасть унікальну можливість працювати в темний час доби.
  • Електрозапуск. Багато потужні моделі оснащені електростартером. Він дозволяє запустити машину одним поворотом ключа запалювання або простим натисканням кнопки. Це важливо, коли машина важка, і стартер провертається з працею. Тим більше, електростарт незамінний, коли техніка зберігається при низьких температурах. Особливо ця опція важлива у важкій і габаритної машині. Запускати її ручним тросом дуже важко, потрібно докласти фізичні зусилля, та й тоді пристрій з першого разу не запуститься. А електрозапуск не відмовить навіть на сильному морозі. Єдине, про що потрібно пам'ятати - підзарядка батареї, від якої працює електричний стартер. Вона має вольтаж 12 Вольт і вмонтована безпосередньо в машину.
  • Система роботи однією рукою. Ця функція називається Free Hand Control. Вона встановлена ​​на дорогих і якісних машинах. У звичайних снігоочисник ви однією рукою вичавлюєте важіль зчеплення, а інший притискуєте важіль, що відповідає за обертання шнека. Немає можливості відпустити або один, або інший, адже перестануть крутитися або колеса, або шнек. При наявності системи «вільні руки» є можливість спеціальною кнопкою зафіксувати один з важелів. Виходить, що однією рукою ви керуєте машиною, а інша звільняється для інших функцій (зміни дальності і напрямку викиду, перемикання передач і т.д.).
  • Блокування коліс або гусениць. Потужний снегоуборщик для дачі важить 70-80 кг. Розгорнути таку солідну машину дуже і дуже непросто. Тому краще, коли агрегат обладнаний функцією блокування диференціала. Вона здатна заблокувати обертання одного колеса (або гусениці). Таким чином, одне колесо стоїть на місці, а інше - швидко обертається. Машина сама робить оборот навколо своєї осі. Система блокування актуальна для розвороту габаритних прибиральників снігу.
  • Підігрів ручок. Теплі ручки в морозний час - це непередаваний комфорт і приємні відчуття. З ними можна працювати довго, не боячись замерзнути.

Колісна тяга або гусенична - що краще

Що краще: колеса або гусениці - частий питання від клієнтів. Гусенична снегоуборка хороша для нерівних поверхонь, з горбками, бордюрами і виступами. У гусеничних коліс відмінне зчеплення. Особливо добре вони проявляють себе на похилих великих ділянках: не ковзають і не буксирують. Гусениці також непогано зарекомендували себе на грунтовій дорозі, особливо розбитою і потребує ремонту.

Але на твердих поверхнях, таких, як асфальт, бетон, камінь, ми рекомендуємо брати колісне снігозбиральне пристрій. Справа в тому, що по каменю гусеничний протектор зношується швидше, тут зручніше колеса.

Крім того, врахуйте, що колісної моделлю набагато легше маневрувати, вона відмінно розвивати швидкість, піддається поворотам і розворотів. А ось гусениці - менш швидкісні і повороткі.

Дальність викиду снігу

Сніг викидається через дефлектор. Кут нахилу його верхній частині регулюється практично у всіх машинах. Регулювальний гвинт може перебувати безпосередньо на жолобі. Ви вручну піднімаєте дефлектор і фіксуєте його положення гвинтом. Це не дуже зручно і займає деякий час. Адже потрібно зупинятися і регулювати викид. Набагато комфортніше, коли важіль зміни дальності встановлений на панелі. Якщо є ще й на додачу функція «вільні руки», то дальність польоту можна змінювати прямо на ходу, не зупиняючи двигун.

Чим вище встановити нахил жолоба викиду, тим далі буде відлітати сніжна маса. Тому в технічних характеристиках моделей завжди вказано діапазон викиду: від 1 метра (мінімум) - і до максимальної відстані. Цей самий максимум, на який ваша техніка зможе викинути сніг, визначається потужністю приводу. У електричних або малопотужних бензинових - до 5 метрів.

Бензинові моделі з мотором на 4-5 к.сил відкидають сніг на 6-8 метрів, трохи потужніший - до 10 метрів. Тільки потужні снегоуборщики з двигунами від 9 конячок можуть кидати від 10 метрів і більше.

При виборі цього параметра потрібно врахувати, що заявлені характеристики не завжди відповідають реальним фактам. Справа в тому, що викиду може сильно заважати вітер. А ще важкий і мокрий сніг однозначно летить ближче, ніж сухий і свіжий при однаково налаштованої дальності викиду. Тому, якщо дана величина має для вас значення, то вибирайте максимальну відстань з запасом.

Кілька порад з прибирання

Електричними моделями намагайтеся користуватися тільки для свіжого сухого снігу. Якщо їх регулярно перевантажувати, довго такі машини не протягнуть. Візьміть за правило - випав невеликий сніговий покрив, тут же видаліть його, адже для цього всього лише потрібно - вставити вилку в розетку і пройтися з приладом по двору.

Бензиновий снігоочисник підготувати до роботи складніше. Зрозуміло, що їм ви не зможете прибирати щодня. Але навіть бензиновими моделями сніг краще прибирати часто, не чекаючи, поки він замерзне на тверду масу, яка не піддається навіть зубах сталевого шнека. Такий добре залежаний сніг навіть найпотужніші машини прибирають з працею.

Також важко прибрати і сильно мокрий сніговий покрив. Снігову кашу при майже нульовій температурі шнек абияк збере і поглине в жолоб. Але ось в самому жолобі вона як би застряє, намерзає на його стінках. Виходить, що прохід в дефлектори стає набагато вужче, ніж він повинен бути. Від цього сильно страждає дальність викиду. Добре, коли жолоб металевий - по його слизьким стінок маса проходить краще, ніж по пластиковій трубі.

Якщо у вас велика ділянка, а сніг ви видаляєте рідко, то краще за все - солідний і важкий снегоуборщик з агресивним шнеком, потужним двигуном і системою блокування. А якщо поверхня ще й горбиста, і похила, то ваш вибір - гусеничний хід.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов