Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як вибрати струни для акустичної гітари?

  1. Що потрібно знати в першу чергу?
  2. Визначаємося перед покупкою
  3. товщина струн
  4. матеріал обмотки
  5. Тип обмотки струн
  6. Струни для класичної гітари
  7. Струни для акустичної гітари
  8. Підведемо підсумки

Наша сеть партнеров Banwar

Якщо ви вже придбали для себе акустичну гітару і хочете ще взяти до неї комплект запасних струн, але ще не знаєте на яких зупинитися або взагалі не маєте про них уявлення, то в цій статті я постараюся вам розкрити всі секрети і відповісти на таке важливе питання: як вибрати струни для акустичної гітари

Якщо ви вже придбали для себе акустичну гітару і хочете ще взяти до неї комплект запасних струн, але ще не знаєте на яких зупинитися або взагалі не маєте про них уявлення, то в цій статті я постараюся вам розкрити всі секрети і відповісти на таке важливе питання: як вибрати струни для акустичної гітари?

Що потрібно знати в першу чергу?

Вибираючи струни для своєї гітари, я б радив обережно ставитися до думки так званих «фахівців». Особливо це має відношення до горе-продавцям в магазинах музичних товарів, які в своїй більшості не особливо відрізняються професіоналізмом і хочуть нав'язати вам найбільш дорогий або залежаний товар на вітрині, але не як не зацікавлені в тому, щоб допомогти вам вибрати струни для акустичної гітари.

Я впевнений, що за своє творче життя будь-гітарист перепробує не одну дюжину різних струн і не раз змінить свої переваги, тому що вимоги і смак з часом у людини змінюються, та й технології виробництва струн теж не стоять на одному місці. Досить часто професіонали мають у себе кілька різних гітар і відповідно для кожної підбирають окремий комплект струн, які найкраще підходять по фізичним і звуковим параметрам. Тому тут немає сенсу давати будь-які поради щодо вибору тих чи інших марок струн. Але зате, я постараюся познайомити вас з сучасними видами струн і їх конструктивними відмінностями.

Визначаємося перед покупкою

Як я вже розповідав в статті про те, як вибрати акустичну гітару , Вам для початку слід визначитися, яку гітару ви будете освоювати. Чи буде це класична гітара або ж акустична, відповідно струни теж будуть різні, власне в струнах майже і полягає вся різниця між класичною і акустичною гітарою.

Вибираючи в магазині струни для своєї акустичної гітари, ви обов'язково зіткнетеся з проблемою, якої не було, коли ви вибирали собі інструмент. А що це за проблема я вам зараз розповім. Перед покупкою ви не зможете послухати, як звучать струни, щоб вибрати найбільш підходящі для себе. Тому для початку порадьтеся з друзями або знайомими гітаристами, у яких є досвід за плечима, перед тим як вирішите купувати струни.

товщина струн

Необхідно визначитися, струни якої товщини вам найбільше підходять. Майте на увазі, що у вас для упевненої гри на товстих струнах повинні бути відмінно натреновані пальці на лівій руці. Як правило, діаметр 1-й струни в різних комплектах може варіюватися від 0,008 до 0,013 дюймів. Чим товщі струни, тим більш насиченим і об'ємніше буде звучати гітара.

матеріал обмотки

Мідь або її різні сплави. Такі струни найбільш поширені і найчастіше використовуються на акустичних гітарах і тому менш дорогі.

Срібне покриття. Цей метал, мало впливає на звук, зате добре позначається на естетичних якостях. Струни з таким покриттям не тьмяніють, красиво виглядають і не залишають на пальцях темних слідів.

Латунь або фосфорна бронза. Такі струни будуть більш довговічні і на відміну від мідних матимуть дещо іншого звучання.

Тип обмотки струн

Кругла обмотка. Струни з такою обмоткою матимуть дзвінке і яскраве звучання, особливо відразу після заміни, але не на тривалий час.

Плоска обмотка. Вибираючи такі струни, майте на увазі що звук у них буде матовий, як би приглушений.

1-а і 2-я струна завжди виготовляються без обмотки. 6-а, 5-а і 4-а басові струни завжди мають обмотку. 3-тя струна найчастіше буває без обмотки, а в більш товстих комплектах з обмоткою, що надає її звучанням красивіший і насичений звук, але є у неї і недолік. За рахунок того, що обмотка дуже тонка, вона часто рветься і приходить в непридатність, а через це доводиться міняти комплект цілком.

Струни для класичної гітари

Синтетичні (нейлонові) струни. Перші три струни складаються з нейлонової волосіні, а ось басові - з великого числа ниток точно такого нейлону і мають зовнішню металеву обмотку найчастіше з міді, рідше зі срібла або латуні (фосфорної бронзи).

Синтетичні підвищеної щільності. Ці струни на відміну від нейлонових, виготовлені з карбонової волосіні, і при цьому володіють підвищеною щільністю і більш тонким діаметром. Такі струни характеризуються дзвінким вираженим звучанням. Недолік - висока ціна.

Струни на сталевому тросі. Відносно м'які і з різною обмоткою струни: перші три - з нейлонової стрічкою, а 6-а, 5-а і 4-я - з посрібленою міддю. Ці струни практично не тягнуться і досить швидко змінюють висотність при повороті кілків. Вони менш популярні через високу ціну і вельми незвичайні.

Сінталіческіе струни. Характеризуються на рівні металу високою яскравістю звуку і звичної м'якістю як у нейлону. Швидко налаштовуються, обмотка не так сильно зношується від контакту з ладами, а також ці струни дозволяють робити «підтяжки». Тримають лад і соковитий тембр протягом декількох місяців без зміни.

Струни для акустичної гітари

Струни на монолітній основі зі сталі. Сердечник у цих струн складається з високоміцної, так званої «рояльної стали», з якої зроблені також перші три струни. Як обмотки найчастіше застосовують сплави на основі міді або ж фосфорної бронзи, а розрізняються обмотки по твердості і пружності, при цьому надаючи різну жорсткість струнах. Це в свою чергу відбивається на звучанні інструменту і комфортності гри пальцями.

Сталеві струни з напівкруглої або плоскою обмоткою. Така обмотка може лежати плоскою стороною назовні. Ці струни є різновидом струн на монолітній основі зі сталі. При ковзанні пальців по витків намотування не мають «свисту». Характеризуються більш матовим звуком на басових струнах і більш дзвінким на струнах без обмотки.

Сталеві струни в оболонці з тонкої синтетики. Всього їх існує два види. До першого виду належать струни, у яких зверху металевої обмотки знаходиться ще одна додаткова тонка стрічкова обмотка, що складається з тефлону - синтетичний матеріал, який володіє низьким тертям і гарну зносостійкість. Захищає виту струну від бруду і вологи і зменшує знос від контакту з ладами. Другий вид відрізняється тим, що за технологією дріт обмотки струн уже укладена в оболонку з пластика. Недолік - зазори між витками менше застраховані від забруднення та попадання поту з пальців, зате більш ефективно зменшує знос від контакту з ладами. Ці два види струн досить дорогі і позбавлені переливчастого призвука, який характерний для струн з круглою обмоткою.

Підведемо підсумки

Вибираючи струни для акустичної гітари необхідно визначитися з тим, яке звучання вам особисто подобається, яка у вас гітара і що ще не маловажно, яку ви музику будете виконувати або вже виконуєте. А ось початківцям гітаристам, які не мають досвіду, я б порадив наступне:

  1. Якщо ви любите класичну гітару і вам найбільш підходять тільки м'які струни, то тоді зупиніть свій вибір на нейлонових струнах, але краще ставити їх на гітару класичного типу. Тому що якщо ви поставите їх на акустичну, то звук буде занадто тихим і тьмяним;
  2. Якщо вам дуже важлива дзвінкість і сила звуку гітари, тоді беріть струни на сталевій основі з діаметром першої струни від 0,011 дюймів і більше товстими басовими, але тут потрібні сильні пальці;
  3. Якщо вам не подобається «пластмасове» звучання нейлонових струн і ви хочете мати товсті мозолі на лівій руці, тоді вам підійдуть струни на тросі або ж на сталевий основі 0,009 або 0,010 дюймів з низьким натягом. Можливо, вам доведеться збільшити висоту струн над грифом (в основному басових), щоб при звуковидобуванні уникнути їх брязкіт про лади.

Намагайтеся завжди налаштовувати струни по тюнера або камертону, тому що інструмент не зможе повноцінно звучати, коли він налаштований неправильно. Не допускайте перетяжки струн, щоб їх не деформувати і не порвати в самий не підходящий момент. Також не варто і слабо натягувати струни, бо звук буде менш щільним і гучним, і лад у своїй «попливе». Майте на увазі, що навіть якщо ви візьмете найдорожчі струни, але при цьому не правильно їх налаштуєте, то вони будуть звучати набагато гірше, ніж дешеві, але зате правильно відбудовані і підібрані під руки і гітару конкретного виконавця.

Мабуть, це найважливіша інформація для тих, хто задався питанням: «Як вибрати струни для акустичної гітари?». Сподіваюся, що зміг чимось вам допомогти і буду радий, якщо ви напишіть коментар, доповнивши цю статтю своєю інформацією. Не забувайте ділитися з друзями в соціальних мережах, можливо, їм теж буде цікаво це дізнатися. Наступна стаття буде про те, як вибрати струни для електрогітари. Так що, кому це цікаво чекайте оновлень на сайті. Удачі вам!

Що потрібно знати в першу чергу?
Що потрібно знати в першу чергу?
Мабуть, це найважливіша інформація для тих, хто задався питанням: «Як вибрати струни для акустичної гітари?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов