Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як підключити динамічний мікрофон до комп'ютера. стереомикрофон

  1. Мікрофонний стерео-вхід
  2. динамічний мікрофон
  3. Адаптер для штекера
  4. Підсилювач-перехідник
  5. Що, навіщо в Схемі 2
  6. Саморобна підставка для мікрофона
  7. Що можна купити на Аліекспрессе

Наша сеть партнеров Banwar

У багатьох, напевно, залишилися від старих караоке систем або навіть від радянських часів великі такі «ручні» мікрофони, в яких мембрана з котушкою нанизана на магніт (як динамік в навушниках, тільки навпаки). І ось нині для запису голосу для свого чудесного відеоблогу на Ютубі раптом може виникнути бажання підключити в мікрофонний гніздо свого стаціонарного комп'ютера такий великий мікрофон. Динамічний мікрофон здається «якісним» представником мікрофонного світу (бо великий на вигляд, солідний такий, блискучий; а ще він дійсно добре передає низькі частоти, тобто чоловічий басовитий голос).

Мікрофонний стерео-вхід

Почнемо з того, що «мало хто знає», але «на думку експертів» і «британські вчені довели», що мікрофонний вхід в будь-який материнської / звукової плати є стерео-входом, тобто до нього можна / потрібно підключати два електретних мікрофона:

Почнемо з того, що «мало хто знає», але «на думку експертів» і «британські вчені довели», що мікрофонний вхід в будь-який материнської / звукової плати є стерео-входом, тобто  до нього можна / потрібно підключати два електретних мікрофона:

схема 1

Причому комп'ютерний мікрофонний вхід призначений саме для електретних капсульних мікрофонів (всередині яких є польовий транзистор-підсилювач), а звукова карта подає на кожен з двох входів гнізда MIC IN напруга в 1.7-2.7 вольта (для харчування мікрофона). При цьому той факт, що вхід стерео явно не згадується в мануалах материнок, чому народ в інтернеті іноді недостатньо розуміє ситуації:

фото 1

На Фото 1 шматок з мануала про звукові входи-виходи, вбудовані в материнську плату Asus M2NPV (2007-го року). Тут ми бачимо, що мікрофонний вхід може бути навіть і виходом в режимі підключення 5.1 акустики. Ну, а те, що він на вхід є стерео і має по 2.16 вольт (за відсутності навантаження) на кожному з двох контактів входу (3.5mm Stereo Jack) - це перевірено реалізацією стерео-мікрофону по Схемі 1 (Стереомікрофон своїми руками! Хай- енд технологія доступна кожному! 😀).

Для зручності виготовлення стерео-мікрофону з будь-яких двох однакових моно-мікрофонів з 3-х-контактними 3.5-мм-штекерами можна купити простий стерео-суматор-розгалужувач,

і трохи переробити його: наклеїти скотч з одного боку на середній контакт, з іншого - на центральний. В результаті з одного мікрофона сигнал піде тільки на «left» контакт, з іншого - тільки на «right».

динамічний мікрофон

Тепер, розібравшись з параметрами входу, беремо піддослідного (мікрофон Одеон з Ашана за 2 бакса):

Тепер, розібравшись з параметрами входу, беремо піддослідного (мікрофон Одеон з Ашана за 2 бакса):

фото 2

Цей мікрофон не розбірний чомусь, але мембрана зверху у нього виглядає приблизно так:

фото 3

На Фото 3 - динамік навушника (який вставляється у вухо).

До речі, ось через те, що динамік навушника схожий на мікрофон, його і можна використовувати в якості мікрофона, пріткнув в мікрофонний вхід. Тільки магніт у нього маленький і він буде надзвичайно тихим (а якщо посилити рівнями в програмах записи, то звук буде як з консервної банки).

Адаптер для штекера

Що маємо:

Що маємо:

фото 4

фото 4

фото 5

фото 5

фото 6

фото 6

фото 7

І тут ми бачимо проблему: на виході штекер 1/4 "Mono Plug, а нам потрібен 3.5mm Stereo Plug. Біжимо купувати адаптер:

фото 8

1/4 "Mono Female / Jack to 3.5mm Stereo Male / Plug. Встромляємо через цей перехідник мікрофон в комп'ютер і виявляємо, що звук з нього дуже тихий в порівнянні з електретний мікрофоном. Тому що просто котушка на магніті, без підсилювача - це дуже тихо. Але посилити сигнал можна самій звуковою картою, поставивши галочку «посилення» в програмних настройках звуку і зсунувши повзунки рівнів вправо на 100%. Але це не зручно: при зміні мікрофона на електретний знову потрібно рухати рівні.

Підсилювач-перехідник

Тому робимо підсилювач, за схемою:

Тому робимо підсилювач, за схемою:

схема 2

Реалізація:

фото 9

фото 9

фото 10

Підсилювач виконаний у вигляді прохідного адаптера: зліва гніздо 3.5 мм, праворуч такий же штекер і вони з'єднані припаяної до їх землі-екранів товстої мідним дротом (на Фото 9, 10 вона у синій ізоляційної термоусадочної трубці), що дає міцне «шасі», а далі вже навісним чином споює 4 детальки. Правильно все це робити всередині мікрофона, під металевим екрануванням мікрофона, але тут і в мікрофоні екранування все одно немає [ Розбирання і переробка 2-х-доларового динамічного мікрофона ], Та й хотілося зробити універсальний підсилювач-перехідник для різних мікрофонів.

Що, навіщо в Схемі 2

Резистор R1 потрібно підбирати так, щоб напруга на колекторі транзистора, т. Е. На сигнальному виході (він же і харчування зі звукової карти) «просіло» з вихідних 2.16 вольт в два рази. В даному випадку при R1 = 220k вийшло 1.15 вольт (при 470k - 1.26В, і це правильніше, якщо напруга без мікрофона 2.5 вольта, як в має місце бути у всіх смартфонах). «Та, що просіла» виходить тому, що всередині звукової карти коштує струмообмежуючі резистор на 220К (в даному випадку; точніше 2 х 470k, з урахуванням стерео-входу). Ось між R1 і внутрішнім таким же резистором і утворюється половинне напруга. Це потрібно, щоб при роботі мікрофона була свобода коливань вгору (до 2V) і вниз (до 0V) симетрично.

Конденсатор C1 на прохід акустичного сигналу треба б ставити плівковий металізований, ось такий:

фото 11

але, як бачимо, він дуже великий навіть при ємності 0.47 мкФ, а вже 10 мкФ - буде в 20 разів більше, в мініатюрний перехідник не влізе. Тому електролітичний, з плюсом направо.

У підсумку все OK. Тепер підключений через цей підсилювач динамічний мікрофон видає звук трохи кращої якості (щодо шумів) і рівно такий же гучності, що і електретний мікрофон.

Саморобна підставка для мікрофона

Але це ще не все, треба цю бандуру на щось поставити, щоб не тримати в руках. Напружуємося далі:

Напружуємося далі:

фото 12

Кріплення з ПВХ з Леруа Мерло, для кріплення труб 40 мм. У дірці (вона вже була) нарізаємо різьблення 1/4 "під гвинт фотоштатива (можна використовувати сам цей гвинт, нагрів його). Чорна прокладка - шматок килимка для комп.миші (тут це для зменшення внутрішнього діаметру кріплення і для гасіння вібрації). Ставимо на штатив:

Готово!

Що можна купити на Аліекспрессе

На жаль, такого підсилювача з фантомним живленням від самого мікрофонного входу (а не від USB порту) для динамічного мікрофона на Алі чомусь немає. Та й ніде немає.

Всяко-корисні близько-мікрофонні пристрої:

До речі, через останній адаптер теоретично (сам не пробував) до смартфону можна підключити USB-звукову карту , А до неї - звичайний стерео-мікрофон з 3.5-мм штекером (або два моно-мікрофона через той саморобний акумулятор, що згадувався в статті).

Як підключити динамічний мікрофон до комп'ютера. стереомикрофон

5 (100%) 6 vote [s]

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов