Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як намалювати голуба миру голубів: олівцем поетапно

  1. матеріали
  2. З чого почати
  3. Лінія і форма
  4. деталізуємо силует
  5. Тіні і трохи кольору
  6. особливості будови
  7. лапи
  8. голова
  9. очі
  10. дзьоб
  11. Голуб миру
  12. відеоурок

Наша сеть партнеров Banwar

У небі, на вулицях, тротуарах, на підвіконнях і дахах ми можемо побачити миролюбних, ніжних, добрих, і часто майже ручних голубів. Існує дуже багато видів цих птахів. Тема уроку: як намалювати голуба.

матеріали

Нам знадобляться:

  • графітні олівці різної твердості
  • папір для ескізів
  • ластик
  • пастель або кольорові олівці.

Найважливіший компонент - бажання, а створювати хороші замальовки можна за допомогою будь-яких підручних інструментів і матеріалів.

З чого почати

Перед тим як приступити до малюнка, пошукайте натуру, уважно розгляньте хороші фотографії. Якщо є можливість поспостерігати за цими птахами на вулиці.

Ось кілька прикладів різних малюнків.

  1. Птах у польоті: тут добре видно крила і хвіст, головне в цьому ескізі це форма і розміщення оперення.
  2. У небі, на вулицях, тротуарах, на підвіконнях і дахах ми можемо побачити миролюбних, ніжних, добрих, і часто майже ручних голубів Білий голуб на гілці - тут добре читається силует в профіль.
  3. Сизий голуб в три чверті - тут більш складна поза і цікавий забарвлення, добре видно лапи, особливості форми дзьоба і посадки очей.

Сизий голуб в три чверті - тут більш складна поза і цікавий забарвлення, добре видно лапи, особливості форми дзьоба і посадки очей

Лінія і форма

Важливо однією лінією вловити і намітити позу птаха, статичну або динамічну. Лінія допоможе правильно розташувати і побудувати основні складові форми зображуваного об'єкта.

  1. Птицю в польоті з розкритими крилами краще позначити двома лініями. Одна - характеризує напрямок крил, інша - голову, шию і тулуб.
  2. Просту статичну позу можна показати однією плавною нахиленою лінією.
  3. У більш складному ракурсі можна додати допоміжні лінії, що показують розміщення лап і тулуба.

У кожному з вищенаведених ескізів простими фігурами позначені форми тіла голубів: голова і тулуб - овали, крила схожі на трикутники, хвіст на трапецію.

Об'єднайте всі ці фігури єдиною лінією, для того щоб сформувати приблизний силует.

деталізуємо силует

Уточнюємо раніше нанесені лінії, і додаємо основні важливі деталі. Лінії можуть бути вже більш впевненими і виразними, але, поки що, без фінішної виразності.

1. Малюючи птицю з розкритими крилами, важливо правильно показати напрямок і форму пір'я. Легкими лініями визначимо великі махові пера і маленькі криють. Все пір'я кріпляться до корпусу крил, спрямовані вниз і плавно розходяться врізнобіч, коли крило розкрито. Пір'я в хвості великі, однакової форми і розміру, нагадують віяло. 1

Також визначимо лінію очей і дзьоба, вони знаходяться на осі, яка ділить овал голови навпіл. Внизу тулуба покажіть маленькі лапки. Також визначимо лінію очей і дзьоба, вони знаходяться на осі, яка ділить овал голови навпіл

2. У цьому ескізі ми можемо більш чітко показати форму крил і хвоста. Загалом силуеті виділити лапки і кігті.

Нам слід намітити очі і дзьоб птаха. Це можна зробити якщо поділити овал голови горизонтальною лінією на дві частини (нижня частина - трошки менше верхньої). Горизонтальна вісь повинна відображати напрям погляду птиці. Ця лінія ділить дзьоб на нижню і верхню частину. Також над цією віссю розміщуємо очей.

3. У цьому малюнку більш точно покажемо форму крил і хвоста, напрямок пір'я. Згідно вищенаведеним рекомендаціям розмістимо очі і дзьоб. Відзначте невелику дугу над верхньою частиною дзьоба. Важливо показати округлу груди птиці і видатні вперед лапи.

Тіні і трохи кольору

На завершальному етапі роботи потрібно максимально деталізувати малюнок. Ми можемо вималювати візерунки на пір'ї, якісь складочки і рельєф на них. Уточнити форму лапок, на них є невеликі горбки, і кігтики. Уточніть форму дзьоба, очей. На завершальному етапі роботи потрібно максимально деталізувати малюнок

Малюнок придбає більшу виразність якщо ми додамо тіней. Зазвичай вони утворюються під крилами, в нижній частині тулуба, під лапками і хвостом. Ви можете намітити тіньові ділянки декількома легкими штрихами, якщо малюєте білого голуба, або більш ретельно опрацювати колір, світло і тінь.

особливості будови

Малювати голубів досить просто, все ж давайте розглянемо деякі нюанси окремо.

лапи

Лапи у всіх птахів досить сильні і потужні, вони допомагають злітати і приземлятися, рухатися за допомогою стрибків, хапати і тримати баланс. Кріпляться лапи приблизно посередині тулуба і завжди відхиляються назад. У верхній частині багато м'язів і вона покрита пір'ям. Нижня частина лапи дуже тоненька, тут є тільки сухожилля, покрита лусочками, а іноді пір'ям.

Стопи голубів складаються з чотирьох пальців. Три пальці спрямовані вперед, а один назад. На кінчиках пальців є невеликі ущільнення і кігті. На зображенні нижче показано послідовність в якій можна намалювати лапи голубів.

  1. Спочатку лініями показуємо ракурс і положення пальців.
  2. Примітивними формами надаємо лініях товщину, на кінчиках пальців додаємо кігті, і кружечки - ущільнення на пальцях.
  3. З'єднуємо всі форми плавною лінією, створюючи точний силует.
  4. Уточнюємо лінії, додаємо тінь.
  5. Додаємо колір, якісь особливості і деталі.

голова

Форма голови, дзьоба і розміщення очей можуть трохи відрізнятися в залежності від породи птиці. Іноді верхня частина голови здається більшою, більш об'ємною або насунутому на очі. Все ж в більшості випадків правильної буде наступна схема:

  • Голову вписуємо в овал, розміщений горизонтально.
  • Ділимо цей овал навпіл за допомогою горизонтальної та вертикальної осі.
  • Щоб розмістити дзьоб і очі нам слід провести ще одну горизонтальну пряму трохи нижче центру. Ця лінія показана на малюнку червоним кольором. Вона проходить по центру дзьоба і ділить його на надклювье і подклювье.
  • Очі і дзьоб з'єднані якоїсь рисою, яка допомагає нам краще орієнтуватися в будові голови і правильно її малювати. Ця не зовсім виразна риса проходить від центру дзьоба під підставою очі і йде трохи далі напевно до області вуха птиці. По суті ця риса і наша червона стрілка - це одне і те ж.
  • Червона лінія допомагає нам визначити і показати в малюнку напрям погляду птиці.

Червона лінія допомагає нам визначити і показати в малюнку напрям погляду птиці

очі

Червона лінія і вертикальна вісь допомагають нам розмістити очі - малюємо їх в кутку перетину цих ліній.

Очі зазвичай круглі, іноді злегка витягнуті в овал. У більшості порід навколо очей є невеликий ореол. Він контрастним кольором виділяє і візуально збільшує очей. Найчастіше очі цих пернатих оранжевого кольору з великим чорним зіницею в центрі.

дзьоб

Надклювье трохи більше ніж нижня частина дзьоба і злегка загинається вниз. У підстави, біля голови, надклювье має смужку або навіть опуклість контрастного кольору. На надклювье є дві дірочки нагадують ніздрі.

Нижня частина дзьоба мало виділяється і має більш тьмяний забарвлення.

Голуб миру

Білий голуб несе в дзьобі оливкову гілку - символ, що прийшов до нас з Біблії, цей птах після потопу принесла зелену гілочку Ною.

Після Другої світової війни білий голуб став символом миру. Вперше зобразив його Пабло Пікассо, він намалював як символ і емблеми Всесвітнього конгресу прихильників миру. Ось цей малюнок:

Ось цей малюнок:

Давайте і ми спробуємо створити свій малюнок-символ миру:

На перших двох етапах користуємося простим твердим олівцем, і малюємо дуже легко, так, щоб лінії були ледь помітні.

  1. Плавною вигнутою лінією показуємо гарний вигин тіла птиці. Овалом і півколом намічаємо голову і тулуб. Додамо дві спрямовані вгору лінії, вони покажуть напрямок крил.
  2. Від ліній крил легко проведемо дуги до тулуба. В утворену форму впишемо крила, використовуючи хвилясті лінії. Також визначимо і хвіст. Уточнимо силует. Легко намітимо очі і дзьоб.
  3. Уточнюємо все лінії і додаємо деталі, можна малювати сміливо і впевнено, чітко наводячи контур. Уточнимо очі, дзьоб і пір'ячко. Домалюємо оливкову гілку, починаємо з вигнутою лінії, потім додаємо листочки.

відеоурок

Дивіться відео як намалювати голуба простим олівцем поетапно:


Щоб надихнути вас ще більше нижче представлені кілька цікавих робіт з цими птахами:

Щоб надихнути вас ще більше нижче представлені кілька цікавих робіт з цими птахами:

Сподіваюся, цей урок був цікавий і корисний для вас і ви створите чудові роботи з красивими птахами.

Бажаю успіхів у творчості!

Рекомендуємо публікації

  1. Як малювати маки
  2. Малюємо красивого лебедя
  3. малюємо папуги
  4. Як намалювати птаха сову
  5. Як намалювати красивий соняшник
  6. Історія і розвиток романтизму в живописі

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов