Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як організувати квест в місті

  1. Терміни ігри квест
  2. Читайте також: Автоквест в Києві

Наша сеть партнеров Banwar

Квест - це спортивно-інтелектуальні гонки, які з кожним роком поповнюють ряди своїх шанувальників. Адже ця гра дає можливість в реальному житті пережити емоції сьогодення геймера з віртуального світу. Квест гра командна. У кожній команді присутня 3-5 чоловік, які в процесі змагань переміщаються по місту в легковому автомобілі. Під час гри команди вирішують логічні завдання і загадки, виконують пошук потрібних предметів або місць на місцевості, шукають підказки. Спробувавши вирішити проблему одним завдання, команда переходить до наступного. Перемагає та команда, яка виконає всі завдання швидше за інших.

Новачків часто цікавить питання: як організувати квест.

Якщо ви вирішили організувати квест самостійно, то вам слід продумати кілька моментів:

1. Механіка - це визначення цілей, кількість і приблизний склад команд, процес гри в цілому і результат, який призводить до перемоги.

Основна мета будь-якого квеста - це згуртувати колектив і створити дух змагання. Також можуть бути другорядні цілі, наприклад, показати місто або ж прорекламувати спонсорів гонок.

Кількість команд не менш важливо, адже для кожної команди слід продумати окремий маршрут, але при цьому команди повинні пройти одні точки. Головне, щоб не виникла ситуація, коли дві команди приходять на одну точку. Оптимальна кількість - 3 команди по 5-10 чоловік, 5 точок.

Процес гри має кілька варіантів. Гра може вестися на окуляри, на час і на проходження (тобто хто в принципі дійде до фінішу). Команди починають свій рух від певної точки, кожна отримує по першого завдання, яке вказує шлях до першої точки. На точках можуть бути заховані в умовленому місці нові загадки або ж знаходиться «ведучий». Ведучий зазвичай керує ходом гри, стежить над виконанням правил і присуджує окуляри.

2. Маршрут - це звичайна карта міста, з нанесеними на неї місцями. Важливо розрахувати відстань між точками. Вибір маршруту виключно за організаторами, також як і його складність і протяжність. Найкраще маршрут будувати виходячи з мети. Якщо в квесті беруть участь молоді люди, то їм можна зробити маршрут з більш віддаленими точками. Для людей старшого віку краще скоротити відстань, інакше біганина по місту їх втомить.

3. Завдання - повинні бути різноманітними і цікавими. Головне не робити однотипних завдань, не перестаратися зі складністю і не переборщити з простотою. При бажанні можна «випробувати» завдання на інших людях.

Також варто підготувати запасні завдання, про всяк випадок, а також вартість підказок. Наприклад, перша підказка - 10 очок, друга - 20 і т.д.

Завдання можуть бути найрізноманітнішими - математичними, логічними, артистичними, ребусами і шарадами. При відсутності фантазії, можна пошукати приклади завдань в інтернеті.

4. Призи - обов'язково повинні бути командними. Ідеально зробити «кубок» і нанести на нього імена переможців.

5. Підготовка учасників - це список того, що необхідно учасникам для гри. Це можуть бути компас і карти, ручка і блокнот, ліхтарик, зручне взуття і, звичайно, машина. Бажано роздати кожній команді по маленькій аптечці з пластиром, бинтом, йодом, аспірином, а то хіба мало, що може трапитися.

Як і в будь-якій грі, в квесті є свої терміни.

Терміни ігри квест

1. Екіпаж - учасники, що знаходяться в одному транспортному засобі.
2. Гравець - людина, що бере участь в грі.
3. Команда - добровільне об'єднання, зареєстроване для участі в грі.
4. Час проходження - час, витрачений Командою на проходження всієї гри.
5. Внесок - певну кількість умовних одиниць, переданих Капітаном організаторам для участі в даній грі.
6. Сценарій - сукупність всіх Завдань.
7. Завдання - етап Сценарію гри, що складається з однієї або декількох завдань.
8. Капітан - гравець, який представляє інтереси Команди перед Організаторами.
9. Карта - карта міста.
10. Код - буквено-цифрова інформація, яка служить для підтвердження проходження завдання і отримання наступного.
11. Призовий фонд - призи вручаються переможцям і призерам гри. Розмір і склад призового фонду визначається і встановлюється організаторами гри.

Ось такі нехитрі правила організації квесту. Якщо ж питання як організувати квест для вас залишається «темним лісом», то завжди можна звернутися в організації, які допоможуть вирішити цю проблему.

Читайте також: Автоквест в Києві

Автор: Юлія Коваленко

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов