Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як виготовити будівельний фен своїми руками

  1. Особливість і застосування інструменту
  2. Конструкція, види і принцип роботи
  3. Можливість самостійного виготовлення
  4. Можливі поломки інструменту
  5. Правила роботи з пристроєм

Наша сеть партнеров Banwar

Нерідкі випадки, коли для виконання багатьох будівельних робіт необхідно використання електричних інструментів, в тому числі і будівельного фена Нерідкі випадки, коли для виконання багатьох будівельних робіт необхідно використання електричних інструментів, в тому числі і будівельного фена.

Цей інструмент можна купити вже готовий в магазині. Не виключена також можливість того, що можна будівельний фен своїми руками виготовити.

Особливість і застосування інструменту

Інструмент має досить просту конструкцію. Незважаючи на це, область його використання досить обширна:

Це тільки основні варіанти застосування пристрою. Це стало можливим завдяки тому, що цього виду електричного інструменту притаманні такі властивості і функції:

  1. Регулювання рівня температурного режиму. Якщо говорити про побутові моделях, цю функцію може виконувати звичайний тумблер або перемикач (мінімум - максимум). Промисловий інструмент володіє спеціальним електронним пристроєм, яке здійснює вимикання фена в разі його перегрівання.
  2. Індикація температури. Більшість моделей не володіє цією функцією. Є такі види робіт, для виконання яких необхідне точне регулювання температури нагріву інструменту. У зв'язку з цим є моделі будівельних фенів, конструкція яких обладнана спеціальними індикаторами на світлодіодах або жидкокристаллической панеллю. Зазвичай панель можна зустріти на недорогих моделях.
  3. Регулювання сили повітряного потоку. Наявність цієї функції забезпечує можливість подачі струменя повітря необхідної сили при виконанні певного виду роботи.

При виборі моделі механізму фахівці рекомендують обов'язково враховувати наявність перерахованих вище функцій.

Конструкція, види і принцип роботи

Однією з відмінних рис механізму є простота пристрою будівельного фена. Основні робочі елементи інструменту:

  1. Нагрівальний елемент для фена будівельного. Представлена ​​у вигляді спіралі, яка виконує функцію нагрівання повітря, що поступає до встановленої температури. У різних моделях рівень нагріву може коливатися в діапазоні 50 - 700 градусів.
  2. Корпус. Як правило, на ньому розташовується регулятор нагрівання повітря.
  3. Вентилятор. Виконує функцію охолодження повітряного потоку.

У продажу можна зустріти кілька видів технічних фенів:

  1. Побутовий. Володіє можливістю перемикання потужності в трьох режимах. Діапазон робочої температури коливається в межах 50 - 500 градусів. З його допомогою можна виконувати такі види робіт, як зняття старої фарби, приклеювання вінілових шпалер, склеювання пластикових поверхонь та ін. Інструменти цього виду мають просту конструкцію і доступною ціною.
  2. Професійний. Володіє можливістю плавного перемикання потужності. Здатний подавати як гарячий, так і холодний потік повітря. Максимальна температура нагріву досягає 700 градусів. Конструкція оснащена індикатором, який запобігає можливість перегріву інструменту. Цей вид фена може використовуватися при виконанні покрівельних видів робіт, укладання підлогових покриттів, пайки мідних труб або зварювання виробів із пластику.
  3. Промисловий. Має найвищу потужність. Його конструкція може мати друге сопло, через яке подається потік холодного повітря. Його ціна досить висока, але вартість окупається за короткий час.

Принцип роботи інструменту нагадує функціонування фена, який використовується для сушки волосся. Це необхідно враховувати перед тим, як зробити будівельний фен своїми руками.

Він призначений для зміни структури робочого матеріалу. Для цього використовується струмінь гарячого повітря, яка подається під сильним тиском.

Можливість самостійного виготовлення

Як вже було сказано раніше, інструмент можна купити в магазині, а можна виготовити самостійно. На тому, як зробити саморобний будівельний фен своїми руками, хотілося б зупинитися більш докладно.

Перед тим, як зробити фен в домашніх умовах своїми руками, рекомендується приготувати всі необхідні для роботи інструменти і робочі елементи:

Зі старого корпусу вийняти всі внутрішні елементи. В іншому випадку не виключена можливість їх розплавлення і виникнення короткого замикання.

Тепер можна приступити до проведення основних видів робіт по виготовленню такого інструменту, як саморобний фен.

Для того щоб виготовити нагрівальний елемент, необхідно намотати ніхромовий дріт на підставу з кераміки. Слід зазначити, що чим щільніше намотування дроту, тим вище буде температура нагріву фена. По завершенні роботи кінці дроту необхідно вивести назовні таким чином, щоб вони не торкалися один до одного. Якщо не виконати цю умову, може виникнути коротке замикання.

Кожен з виведених кінців з'єднується зі шнуром, який буде вводитися в електричну мережу. Це не повинно робитися за допомогою пайки, а щільного скручування з подальшою ізоляцією відрізка з'єднання.

На майбутню рукоятку фена надіти трубку з гуми. Завдяки цьому вдасться захистити руку від дії високої температури при нагріванні кераміки. Трубку можна замінити на гофровану трубку від непотрібного пилососа.

Трубку можна замінити на гофровану трубку від непотрібного пилососа

Для забезпечення подачі потужного потоку повітря можна використовувати трансформатор. Замість нього можна також використовувати компресор для акваріума.

Тепер саме час перевірити зібраний пристрій. Для цього необхідно дотримуватися заходів безпеки. Схема роботи фена, зібраного своїми руками, така: після включення інструменту потік повітря проходить через нагрівальний елемент і стає гарячим. Для того щоб повітря подавалося в певному напрямку, можна використовувати спеціальну насадку, яка одягається на сопло фена. Електросхема пристрою допоможе впоратися з роботою швидше і простіше.

Особливість такого інструменту полягає в тому, що він обмежений у переміщенні. Це пов'язано з використанням трансформатора, який досить складно переміщати. Для зручності процесу переміщення до корпусу трансформатора можна приварити міцну рукоятку.

Якщо зробити механізм своїми руками, дотримуючись даних рекомендацій, він буде функціонувати не гірше, ніж придбаний у магазині.

Можливі поломки інструменту

Незалежно від того, чи виконаний фен самостійно або придбаний вже готовий, не виключена можливість його поломки. Відремонтувати його можна без сторонньої допомоги. Для цього важливо вивчити його конструкцію і точно визначити поломку.

Є кілька можливих варіантів поломок обладнання. Серед найбільш поширених можна назвати такі:

  1. Відсутнє живлення. Причинами такої поломки може бути відсутність харчування безпосередньо в розетці або порушення цілісності електричного шнура. Для перевірки цих несправностей використовується індикаторна розетка або мультиметр.
  2. Якщо харчування в розетці є, але інструмент все-таки не працює, рекомендується провести перевірку електричного кабелю. Найбільш слабкими місцями шнура вважаються місця входу в корпус і з'єднання з вилкою.
  3. Для усунення цієї поломки доведеться розібрати корпус фена, викрутивши всі кріплення. При виявленні місця поломки кабелю його потрібно зачистити і скрутити або спаяти жили. Після цього місця поломки необхідно заізолювати.
  4. Якщо поломок кабелю не виявлено, рекомендовано продзвонити весь ланцюг робочих елементів пристрою за допомогою використання тестера. Надати чималу допомогу в цьому може схема фена. Досить часто причина полягає в поломці запобіжника. Його потрібно поміняти на такий же за характеристиками запобіжник.
  5. Поломка кнопки включення-виключення. Для її виявлення потрібно використовувати тестер. З його допомогою перевіряються контакти і зачищаються до кольору металу. Якщо поломку таким чином усунути не вийшло, потрібно провести заміну перемикача. Таким же чином можна виконати ремонт фена, якщо не проводиться перемикання швидкості його роботи.
  6. Перестав обертатися вентилятор. Для усунення цієї несправності потрібно також розібрати корпус і оглянути лопаті вентилятора. Не виключена можливість того, що він перестав крутитися через накопичення в ньому пилу або бруду. Досить просто почистити лопаті.
  7. Чи не відбувається нагрівання повітря. Причина такої поломки може критися в тому, що спіраль фена перегоріла. Для ремонту інструменту рекомендується розібрати корпус пристрою і продзвонити спіраль тестером. Є можливість заміни перегорів відрізка спіралі, але в даному випадку не виключена можливість того, що вона перегорить знову. Щоб уникнути цього краще виконати заміну спіралі повністю.
  8. Згорів електромотор фена. Визначити цю несправність можна тільки за допомогою використання тестера. Явними ознаками поломки може бути запах гару, який виникає при використанні будівельного фена. Самостійно усунути поломку не вийде. Краще звернутися до фахівців.
  9. Простота конструкції цього інструменту забезпечує доступність усунення різного роду поломок без допомоги майстра.

Правила роботи з пристроєм

Для того щоб будівельний фен прослужив тривалий час, а також щоб уникнути травм, необхідно дотримуватися певних правил роботи з ним. Серед найбільш значущих можна виділити наступні:

  1. На голову надіти кепку або пов'язку, під яку заховати волосся.
  2. З приміщення, де планується працювати з феном, необхідно винести легкозаймисті рідини і предмети.
  3. Забезпечити хорошу вентиляцію кімнати.
  4. При видаленні шару лакофарбового покриття рекомендується повернути голову в бік. Це необхідно для того, щоб уникнути попадання парів фарби в носоглотку. Можна надіти захисну маску або респіратор.
  5. Гаряче пристрій не можна класти в горизонтальному положенні. Краще повісити його на спеціальне кріплення.
  6. Міняти насадки необхідно тільки після того, як обладнання повністю охолоне, або робити це в термозащітних рукавичках.
  7. Під час проведення робіт на поверхні стелі не можна перебувати безпосередньо під інструментом. Це допоможе уникнути потрапляння в очі сміття.
  8. Ніколи не закривати відділення повітрозабірника. В іншому випадку фен може перегрітися.
  9. Якщо пропала подача електроенергії в мережі, слід негайно вийняти шнур з розетки.
  10. Після закінчення робіт не слід торкатися до робочої поверхні: її температура може бути дуже високою.
  11. Якщо Ви не користуєтеся феном, його необхідно упакувати в коробку. Робити це потрібно тільки після того, як він повністю охолоне.

Пристрій відноситься до популярних у користувачів електричним інструментам, які мають широку область використання. Його можна легко і просто зробити самостійно.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов