Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як правильно поплавок огрузіть

Наша сеть партнеров Banwar

Раз вже у поплавочники є такий найточніший сигналізатор клювання як поплавок, то нерозумно не скористатися всіма його можливостями Раз вже у поплавочники є такий найточніший сигналізатор клювання як поплавок, то нерозумно не скористатися всіма його можливостями. Навіть, підібравши ідеальну модель для конкретних умов, в першу чергу, її потрібно правильно огрузіть, як того вимагає риба, яка рік від року все обережніше і хитріше. В іншому випадку толку від «ідеальності» поплавка буде зовсім мало.

Якщо від живцовую поплавка багато не треба: аби утримував живця на потрібній глибині та був добре помітний, то поплавець для лову мирної риби, повинен стати максимально чутливим до клювання.

Припустимо, у нас два поплавця кожен вантажопідйомністю 2 г, з якими ми зібралися ловити в стоячій воді плотву Припустимо, у нас два поплавця кожен вантажопідйомністю 2 г, з якими ми зібралися ловити в стоячій воді плотву.Одін фірмовий, з якісною бальси, добре підходить для умов лову, але сильно недовантажений (рис. 1).

Другий (рис. 2) нечутливий до поклевкам круглої форми та ще виготовлений з якогось важкого дерева, малопридатні для поплавка, але огружен під саму антеннкой.

Зробимо дві оснастки і випробуємо їх на плотві. При средненько (тобто звичайному) клеве картина буде наступною. Клювань «на підйом» ми навряд чи зуміємо побачити на обох поплавцях і рибу навряд чи зловимо.

Адже коли риба, засмоктуючи насадку, піднімає подпасок, об'ємна верхня частина поплавця, що межує з ватерлінією, піднімається на дуже малу висоту Адже коли риба, засмоктуючи насадку, піднімає подпасок, об'ємна верхня частина поплавця, що межує з ватерлінією, піднімається на дуже малу висоту. Підсак знадобиться тільки якщо плотва візьме взаглот (що трапляється не так часто як хотілося б).

При поклевках «на потоп» картина буде наступною. Недовантажений поплавок злегка притопити (при найменшій мерехтіння на воді ми цього ніяк не побачимо) і все. Про те, що було клювання, дізнаємося тільки коли дістанемо оснащення і побачимо, що насадка пом'ята. Друга ж оснащення поплавця, де начебто і форма, і матеріал поплавка не ті, дозволить вже досить чітко реєструвати клювання «на потоп». Адже, незважаючи на те, що рибі доведеться долати інерцію плохообтекаемого широкого поплавка, все ж його вантажопідйомність врівноважена масою вантажив.

Поплавок при цьому надає мінімальний опір рибі при її потяжке, і що-небудь ми обов'язково наловимо. Виходить, що самим безглуздо підібраним у умов лову поплавцем ловити цілком можливо (за умови правильної огрузки), а, здавалося б, ідеальним - немає. В результаті сам по собі напрошується висновок про надзвичайну важливість процедури огрузки.

Сама по собі огрузка поплавка справа не сильно хитра, але вимагає дотримання маленьких нюансів. Для поплавців вантажопідйомністю менше одного грама всю процедуру має сенс провести ювелірно. Перед початком роботи відразу бачиться дві складності. Необхідні добре відкалібрований набір вантажив - дробинок і добре фіксують волосінь кембрики. Але тут криється маленький нюанс: кембрік, відмінно тримає поплавок на волосіні 0.2 на 0.12 вже може зробити його «полускользящім», ненадійно фіксується на конкретному місці. Сучасні набори вантажив здорово полегшують життя поплавочники.

Адже кожна серія дробинок строго одного ваги, а свинець дуже м'який, мало деформуючий волосінь. Я користуюся французьким набором Balsax, який влаштовує і ціною і гарною якістю. Можна самому зібрати набір з якісної набір з якісної мисливської дробу, проте дріб надмірно тверда для тонких лісок. Проблема кембріков тільки на перший погляд незначна, і головного болю через них більш ніж достатньо. Зайве щільні при пересуванні поплавця спіраль волосінь, швидко приводячи її в непридатність. Зайве слабкі погано тримають поплавок при різких закиданні.

При цьому з таким трудом знайдений робочий спуск втрачається, що завжди досить прикро. Треба визнати, що практично всі сучасні поплавці, що продаються у нас, мають кембрики жахливої ​​якості. Доводиться шукати гумові або силіконові трубочки, які зможуть впоратися з поставленим завданням. Можна тільки відзначити, що універсальної трубка не стане, адже товщина килей у різних поплавців неоднакова.

Виходячи з того, що хороший поплавок придбати набагато простіше, ніж трубку, фіксуючу поплавок до волосіні, збирати свій поплавковою набір краще з моделей з більш-менш однакової товщини кіля. Якщо хтось вважатиме це неправильним (на важкі поплавці часто потрібно товстий, важкий кіль на маленький - тонкий і легкий), то набір своїх поплавців можна розширити до двох варіантів товщини килей. Якщо з трубками проблема, то доведеться займатися експериментами із пластиковою ізоляцією струмопровідних проводів - при наполегливості в пошуках завжди можна підібрати що-небудь прийнятне.

Але давайте розглянемо з чого починається огрузка поплавка. Знадобиться високий посудину з водою (герметична з одного боку труба, ванна і т.д.). Поплавці вантажопідйомністю до 1 г огрузім декількома дробинками. У огрузке важчих моделей можна задіяти вже оливки (ковзаючі або з глухим кріпленням), щоб надмірно не ускладнювалася оснащення поплавця численними дробинками.

У пошуках «своєї» огрузки можна орієнтуватися на наступне правило: якщо вантажопідйомність поплавка до 5 г, то сумарна вага додаткових дробинок 0.3 - 0.5 м Решта вага припадає на оливку. Для більших поплавців, загальна вага дробинок, що доповнює вага оливки можна збільшити до 0.5 - 0.7 м Знадобляться малопотужні плоскогубці, маленький надфіль, якесь миючий рідкий засіб.

Стягуємо з бобіни пару метрів і кріпимо поплавок до леске Стягуємо з бобіни пару метрів і кріпимо поплавок до леске.Крепленіе поплавка потребують використання трьох кембріков. Нижній трохи довше інших і одягнений на кіль лише двома третинами своєї довжини. Таке кріплення найнадійніше, найменше загрожує кіля вигином, поломкою (пластиковому) і при лові мінімально схильне захлестом (рис. 3).

Перевіряємо, чи достатньо щільно рухається поплавок по волосіні, що не спіраль чи її. Якщо все нормально, приступаємо до огрузке. Тут чекає нас один підводний камінь, який буде заважати точності процесу, особливо при роботі з дрібними поплавками - поверхневий натяг води.

Зменшити це негативне явище (коли на кінцевій стадії важко зрозуміти, недовантажений поплавок або навпаки перевантажений) можна за допомогою рідкого миючого засобу, невелика кількість якого додаємо в нашу ємність з водою.

Якщо вирішуємо використовувати оливку, то, в першу чергу, одягаємо її. Якщо ж ні, то відразу починаємо кріпити дробинки, правильний розріз яких повинен заходити за її центр.

Якщо розріз недостатній, то акуратно ножем збільшуємо його. Вставивши волосінь в дробинку, затискаємо її плоскогубцями.

При цьому навіть м'який свинець деформує волосінь, особливо тонку При цьому навіть м'який свинець деформує волосінь, особливо тонку. Розгортаємо дробинку на 90 градусів і ще раз обжимаємо з трохи меншим зусиллям (рис. 4)

Акуратно зрушуємо грузик вище і перевіряємо, з яким зусиллям він рухається по жилці. Якщо туго або надмірно вільно, то знову беремося за плоскогубці. Якщо не виходить, то краще відкласти оснащення і потренуватися на відрізку волосіні того ж діаметру.

Оливки бувають різні: ковзаючі, закріплені стаціонарно і знімні. З моєї точки зору, ніяких особливих переваг один перед одним немає.

Можна порекомендувати тільки ставити якийсь м'який буфер-відбійник (пластикова ізоляція, гумова намистинка і т.д.) між ковзної оливкою і межує з нею дробинкою. Адже при сильних закиданні змінна оливка буде битися об межує з нею дробинку і швидко деформується. При конструюванні оснастки можна піти трохи іншим шляхом і ставити пару найменших дробинок вище оливки.

Вони стануть в нагоді в тому випадку, якщо захочеться зробити ковзне грузило глухим (присунути впритул до оливки) або коли в процесі лову доведеться коригувати загальна вага грузила.

Але повернемося до огрузке Але повернемося до огрузке. Продовжуємо по черзі фіксувати на волосіні нижні дробинки, домагаючись максимально точної огрузки поплавка, коли ватерлінія проходить за місцем вклейки антени (рис.5).

Якщо відбувається «недовантаження» або «перевантаження», а дрібних дробинок для точного налаштування немає, то надфілем прибираємо зайвий свинець з оливки, при відсутності її з найбільшою дробинки.

Дробинки ставимо в порядку зменшення (рис.6) або однакові, з яких згодом можна буде робити необхідні нам комбінації (рис.7).

Затискати дробинки намагаємося так, щоб прорізи були спрямовані в одну сторону (рис.6). Згодом при лові це здорово зменшить кількість запутов.

Огрузів поплавок «під антену», ми отримаємо максимально чутливий сигналізатор клювання. Огрузів поплавок «під антену», ми отримаємо максимально чутливий сигналізатор клювання

Огружен маленькі поплавці, не варто забувати про вагу гачка і насадки, які можуть надмірно перевантажити поплавок.

Втім, невеликий «перевантаження» легко коригувати вже на водоймі, прибираючи ножем або надфілем трохи свинцю з оливки або великої дробинки.

Якщо дробинки в наборі добре відкалібровані, то можна кожну серію розбити за номерами і робити на поплавці позначки.

Наприклад у нас в наборі чотири серії дробинок. Кожну мітимо номером. Наприклад, 4 - найбільша, 1 - найдрібніша.

Огрузів поплавок, робимо на ньому позначку гелевим стрижнем (рис.8).

Поплавок №1 огружен дробинками: четвертої, третьої, двома другими і однією одиницею Поплавок №1 огружен дробинками: четвертої, третьої, двома другими і однією одиницею. Напис покриваємо нітролаком.

Наступного разу ми огрузім цей поплавок швидко і без проблем. Вигідно всі свої поплавки огрузіть максимально чутливо (рис.5).

Надалі, якщо умови лову зажадають підкоригувати огрузку це буде нескладно. Наприклад, якщо доведеться на річці ловити впроводку способом волочіння насадки по дну, то, підвищуючи «плавучість» поплавця, владнаємо одну-дві дробинки з оснащення.

Коли ж умови лову зажадають максимальної чуйності поплавка, то ці дробинки легко знову повернути на оснащення. Здійснюючи подібні маніпуляції, легко заплутатися (особливо якщо у рибалки багато поплавок), але тут допоможе наша маркування на тілі поплавка.

на Ваш сайт.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов