Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як очистити керамічну сковороду

  1. Особливості керамічних сковорідок Сковорода з керамічним покриттям зовні виглядає максимально ергономічно....
  2. Вода, губка і миючий засіб
  3. Меламинова Губка
  4. Гелі для видалення жиру
  5. спирт
  6. хімічні засоби
  7. виварювання
  8. Посудомийна машина
  9. Корисні рекомендації

Особливості керамічних сковорідок

Наша сеть партнеров Banwar

Сковорода з керамічним покриттям зовні виглядає максимально ергономічно. Як правило, вона складається з алюмінієвої основи, покритого керамікою, а також ручки, яка виготовляється або з пластмаси, або з гуми. Тобто, це стандартне рішення для посуду такого типу. Нічого особливо в зовнішньому вигляді виявити не можна.

Нічого особливо в зовнішньому вигляді виявити не можна

Керамічні сковороди виглядають ергономічно і красиво

Зате в процесі експлуатації всі переваги таких виробів можна помітити неозброєним поглядом. По-перше, вони не так сильно пригоряють, як звичайні сковорідки без будь-якого покриття. По-друге, кераміка - дуже міцний і довговічний матеріал, тому він буде триматися набагато довше, ніж найсучасніше тефлонове покриття. І по-третє, сильне нагрівання не приводить до виділення в навколишнє середовище токсичних речовин, чим грішать витончені тефлонові сковорідки.

Завдяки алюмінієвій основі, такий виріб дуже легке, а значить, максимально зручне в експлуатації. Воно прогрівається рівномірно, що дуже корисно під час приготування різної їжі. Продукти при цьому не пристають до поверхні.

Нагар, жирний наліт, іржа - все це актуально для всіх видів кухонного начиння, в тому числі і керамічних сковорідок.

Нагар на керамічній сковороді

Це призводить до погіршення стану поверхні, зниження естетичної привабливості вироби, а також проблемам з приготуванням їжі належної якості.

Зберігати протягом тривалого періоду часу відповідні експлуатаційні характеристики керамічного посуду складно, але цілком реально. Важливо запам'ятати, що миритися з нагаром або іншими забрудненнями зовсім не обов'язково. На сьогоднішній день існує маса ефективних способів, які допоможуть вирішити цю проблему без значних часових і фінансових витрат.

Як почистити керамічну сковороду

Вирішуючи питання, як прибрати з поверхні сковорідки різні масляні плями і стійкий нагар, потрібно розуміти, що в даному випадку мова повинна йти не тільки про чистоту посуду, а й збереження її функціональних якостей. Якщо просто поскоблить її за допомогою якогось гострого або абразивного предмета, наприклад, ножа або металевої губки, то це в підсумку може призвести до пошкодження керамічного покриття. Відповідно, така сковорода більше не зможе використовуватися з тими перевагами, які були властиві їй раніше.

Тому чистити потрібно так, що можна було відновити її первинний зовнішній вигляд. Настійно рекомендується виконувати це завдання за допомогою таких засобів:

Вода, губка і миючий засіб

Стандартний набір, що дозволяє вирішити безліч проблем, пов'язаних із забрудненням кухонного начиння. Але він актуальний тільки в тих випадках, якщо плями жиру або нагар ще свіжі, тобто, не встигли засохнути і в'їстися в структури поверхні.

Але він актуальний тільки в тих випадках, якщо плями жиру або нагар ще свіжі, тобто, не встигли засохнути і в'їстися в структури поверхні

Мийка з допомогою губки і миючого засобу

Відразу після використання сковорідки її потрібно залити гарячою (не холодною!) Водою і залишити приблизно на годину відмокати. Після того, як залишки пригоріла їжі або олійною наліт розм'якшити, він легко видаляється за допомогою незначної кількості якісного миючого засобу і губки. Важливо - миючий має бути концентрованим і справлятися з серйозними жирними забрудненнями.

Меламинова Губка

Більш оригінальний варіант, який не надто поширений, проте досить ефективний. Він підходить для усунення невеликих плям нагару. Терти такий губкою доведеться досить довго, зате результат буде дуже хорошим.

Терти такий губкою доведеться досить довго, зате результат буде дуже хорошим

Меламинова Губка

Але є і один недолік - меламиновая губка призначена для догляду за технічними поверхнями, наприклад, кахлем. Чистити нею керамічне покриття сковороди, яке постійно контактує з їжею, настійно не рекомендується.

Гелі для видалення жиру

Легка побутова хімія, яка останнім часом отримала значну поширеність. Такі гелеві склади відмінно підійдуть для видалення жирних плям, а також очищення від незначного нагару. Що стосується більш складних забруднень, то тут вони не помічники.

Що стосується більш складних забруднень, то тут вони не помічники

Гелі для видалення жиру

спирт

Коричневі або бурі плями традиційно залишаються після смаження на соняшниковій олії. Воно практично завжди примудряється пригоріти, ніж доставляє господаркам зайвого головного болю. Успішно позбутися від масляних плям допоможе звичайний спирт, тільки не нашатирний, а, наприклад, медичний. Якщо його немає, згодиться і міцний алкоголь, та ж горілка. Але застосовувати її доведеться довше і інтенсивніше.

Але застосовувати її доведеться довше і інтенсивніше

спирт

Суть процедури полягає в тому, що ватний тампон або чисту ганчірку потрібно змочити в спирті і кілька разів потерти місце забруднення. Розчинення жиру буде відбуватися буквально на ваших очах. Це відмінний варіант для видалення складних плям без хімії .

хімічні засоби

Складні забруднення, за типом застарілого нагару або об'ємних і в'їдаються жирових плям, можна видалити тільки за допомогою відповідної побутової хімії. Підбирати її потрібно з максимальною обережністю, тому що занадто агресивні засоби можуть пошкодити керамічне покриття. Ідеальним варіантом бачиться використання коштів, які призначені для очищення мікрохвильових печей - вони досить м'які, і при цьому ефективно розчиняють складні жирові відкладення і нагар.

Ідеальним варіантом бачиться використання коштів, які призначені для очищення мікрохвильових печей - вони досить м'які, і при цьому ефективно розчиняють складні жирові відкладення і нагар

Засоби для очищення мікрохвильових печей

виварювання

Такий спосіб підходить для очищення керамічних сковорідок, які практично повністю покриті нагаром. Для цього потрібно закип'ятити воду в ємності, обсяг якої достатній для того, щоб повністю занурити в нього вашу сковороду. Далі в вариво додається приблизно 100-150 грам якісного гелю для посуду, а також кілька ложок кальцинованої соди. Тривалість виварювання - приблизно півгодини.

Тривалість виварювання - приблизно півгодини

виварювання сковорідки

Багато господині в процесі виварювання додають також звичайну соду або силіконовий клей. Ні те, ні інше робити не рекомендується. Сода може пошкодити керамічне покриття, через що воно стане більш крихким. Клейовий силікон, в свою чергу, створює на поверхні липку щільну плівку, позбутися від якої буде дуже важко.

Посудомийна машина

Всі перераховані вище способи вимагають певних фінансових витрат і часу. Якщо витрачати ні те, ні інше не має жодного бажання, можна просто закинути сковорідку в посудомийну машину.

Якщо витрачати ні те, ні інше не має жодного бажання, можна просто закинути сковорідку в посудомийну машину

Можна відмити сковороду в посудомийній машині

Режим миття встановлюється максимальний. Миючий засіб бажано вибирати рідке або гелевидний . Підійдуть також спеціальні гелеві капсули. Одного циклу може бути недостатньо, тому він повинен повторюватися до тих пір, поки сковорода знову не набуде первісний вигляд. Паралельно потрібно постійно додавати в засіб для миття.

Корисні рекомендації

Щоб не думати, як очистити керамічну сковороду від нагару, його поява можна елементарно попередити. Для цього дуже важливо правильно експлуатувати посуд, а також регулярно доглядати за нею.

В цілому, досить буде дотримуватися наступних рекомендацій;

  • після покупки сковорідки з керамічним покриттям не потрібно відразу ж починати користуватися нею. Попередньо ретельно вимийте її за допомогою звичайного, не агресивного миючого засобу, після чого акуратно витріть чистим рушником. Далі можна обробити дно і стінки вироби рослинним маслом - підійде як звичайну соняшникову, так і оливкове;
  • мити таку сковороду можна тільки м'якою губкою - ніяких абразивних засобів, за типом металевої сіточки або ножа;
  • в якості миючого засобу рекомендується застосовувати нейтральні гелі для посуду;
  • кераміка схильна до негативного впливу при різких перепадах температури. Тому не можна її мити холодною водою відразу після зняття з гарячої плити. Також не рекомендується викладати на розпечену сковорідку заморожену їжу. Якщо не дотримуватися цієї вимоги, то антипригарне покриття спочатку покриється тріщинами, а потім і зовсім почне злазити;
  • для перевороту їжі, що готується потрібно використовувати тільки дерев'яні або ж пластикові лопатки - ніяких ложок, ножів і інших металевих кухонних предметів.

Очистити керамічну сковороду можна навіть від самого сильного нагару. Але набагато простіше, економніше і вигідніше буде стежити за станом посуду, не допускаючи утворення значних забруднень.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов