Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як оновити ванну чавунну: огляд основних способів реставрації

  1. Чи варто реставрувати старе обладнання?
  2. способи реставрації
  3. самостійне емалювання
  4. акрилове покриття
  5. Вставка акрилового вкладиша
  6. Який спосіб краще вибрати?
  7. Процес реставрації ванни самостійно
  8. Нанесення епоксидної емалі
  9. Нанесення акрилового покриття
  10. установка вкладиша

Наша сеть партнеров Banwar

У квартирі, як і в людині, все повинно бути чудово, в тому числі і ванна кімната.

Але як домогтися цього, якщо бувалу ванну явно пора відправляти на смітник історії?

Зрозуміло, власника такого вироби відразу ж охоплює бажання скоріше від нього позбутися, але не будемо поспішати.

Прочитавши в даній статті про те, як оновити чавунну ванну в домашніх умовах, ви, можливо, візьмете інше рішення.

Чи варто реставрувати старе обладнання?

Після багаторічної експлуатації навіть найякісніша ванна набуває вельми жалюгідний вигляд - з цим важко посперечатися. Від контакту з не дуже якісною водою на ній з'являються жовтизна і іржаві патьоки, від недбалості користувачів - тріщини, відколи й потертості.

Але слід врахувати, що настільки жахлива «друк часу» в даному випадку носить виключно поверхневий характер, тобто стосується лише облицювального емалевого шару.

Що ж стосується металевої основи вироби, то вона нітрохи не страждає і навіть після багатьох років бездоганну службу нічим не відрізняється від нової. У світлі цього факту стає очевидним, що чавунну ванну набагато раціональніше реставрувати, ніж замінити.

Особливо якщо врахувати, що за коротким терміном «заміна» ховається цілий ряд вельми неприємних та витратних заходів: Особливо якщо врахувати, що за коротким терміном «заміна» ховається цілий ряд вельми неприємних та витратних заходів:

  • демонтаж старої ванни (супроводжується повною розрухою в ванній кімнаті);
  • спуск її з поверху з подальшою утилізацією;
  • покупка, доставка і установка нового виробу;
  • ремонт у ванній кімнаті: в кращому випадку - косметичний, але найчастіше - капітальний.

Звичайно, перетворити за допомогою реставрації звичайну ванну в кутову або обладнати її джакузі не вийде - тут однозначно доведеться купувати новий виріб.
Але у всіх інших випадках оновлення ванни - цілком виправданий хід, тим більше що виконати дану операцію, як ми побачимо далі, можна самостійно.

способи реставрації

Розглянемо, як оновити стару чавунну ванну своїми руками. Для початку власнику ванни треба буде розв'язати, яким чином він буде її оновлювати. Подібно витязь на роздоріжжі, доведеться вибирати одне з 3-х напрямків:

самостійне емалювання

Звичайно, нанесена в домашніх умовах емаль значно поступається заводської в міцності і довговічності, але її зовнішній вигляд заслуговує найвищих похвал.

Основними складовими даного матеріалу є епоксидна смола і затверджувач (звідси назва - 2-компонентна емаль), також є деякі добавки. Наносити епоксидні емалі можна пензлем або валиком, але перший спосіб переважніше, тому що валик може залишати сліди.

Також вони випускаються у вигляді аерозолів, але такі емалі використовуються тільки для локального ремонту: якщо аерозолем обробити всю поверхню, покриття вийде нерівним і плямистим. Крім того, в аерозольному виконанні емаль містить підвищений вміст розчинника, що робить її менш довговічною.

переваги: переваги:

  • найдешевший спосіб поновлення ванни;
  • приховує сколи та тріщини, що спрощує процедуру підготовки вироби.

недоліки:

  • дуже скоро втрачає текучість, що вимагає від виконавця гранично швидких і точних дій;
  • утворює краплі і патьоки, які потрібно постійно відстежувати і розмазувати, поки вони не застигли;
  • випаровує токсичні леткі речовини, через що роботи доводиться виконувати в респіраторі з захистом від органічних розчинників.

З усіх варіантів цей володіє найменшим строком служби - приблизно 5 - 7 років.

акрилове покриття

Як відновити (оновити) стару чавунну ванну за допомогою акрилового покриття? Це засіб для відновлення ванн також є 2-компонентним і має рідку консистенцію, але замість епоксидної смоли в ньому застосовується рідкий акрил (поліметилметакрилат). Наноситься без застосування будь-яких інструментів - наливним методом.

переваги: переваги:

  • даний засіб менш токсично, ніж попередній варіант;
  • довго залишається текучим, ніж дає новачкові «право на помилку»;
  • більш солідний термін служби - близько 15 років;
  • напливи і краплі розтікаються без участі користувача.

недоліки:

  • ціна трохи вище, ніж у «епоксидки»;
  • сколи та тріщини перед початком робіт доводиться шпаклювати, інакше покриття в цьому місці буде нерівним;

Наливна метод нанесення вимагає дещо більшою вправності, ніж фарбування пензлем.

Вставка акрилового вкладиша

Суть методу полягає в наступному: нова біла і гладка пластикова ванна вклеюється всередину пошарпаної часом страшненькою чавунної.

переваги:

переваги:

  • реставрація здійснюється гранично просто, ризик помилки зведений до мінімуму;
  • дане покриття характеризується найбільшою довговічністю - близько 20 років;
  • акриловий вкладиш по міцності перевершує будь-яку емаль;
  • оновлена ​​ванна доступна для використання вже через 24 години після процедури ремонту (готовності емальованої ванни доведеться очікувати від 4-х до 7 діб).

недоліки:

  • висока ціна;
  • серійно випускаються вкладиші тільки для ванн стандартних розмірів, для малопоширених вироби доведеться купувати дорогий вкладиш з виготовленням під замовлення;

Дане покриття більш вимогливо до дотримання технології.

Який спосіб краще вибрати?

[Sticky-ad id = 13532]

Як завжди, все залежить від бюджету заходу Як завжди, все залежить від бюджету заходу.

Якщо дозволяють кошти, краще встановити акриловий вкладиш. Його вартість становить від 2,7 до 3,2 тис. Руб.

Але необхідно врахувати важливу обставину: хоча технічно установка вкладиша здійснюється простіше, ніж нанесення емалі, новачки часто псують всю справу через неуважного ставлення до деяких вимог технології або зневажливого ставлення до них.

Основні помилки: нерівномірне нанесення монтажної піни, внаслідок чого не має в деяких місцях опори акрил починає прогинатися і тріскатися, а також недостатня герметизація зазору між краєм вкладиша і ванною, що призводить до потрапляння під нього води і, як наслідок, появи неприємного запаху. Тому тим, хто звик займатися виключно інтелектуальною працею, краще довірити установку вкладиша фахівцям, на що буде потрібно вже близько 6 тис. Руб.

Два інших варіанти підходять тим, хто дотримується принципу «дешево і сердито». При цьому акрилове покриття вважається кращим, оскільки володіє цілим рядом переваг (див. Вище), а коштує не набагато дорожче епоксидної емалі.

Емаль ванни, який якісної вона б не була, з часом зношується Емаль ванни, який якісної вона б не була, з часом зношується. Постає питання - міняти ванну або постаратися її оновити? Реставрація ванни своїми руками - огляд основних методик і їх ефективність.

Як виготовити короб для труб в туалеті і в яку суму встануть витрати на матеріали, читайте тут .

Не знаєте, як правильно поміняти змішувач у ванній? Ця стаття http://aquacomm.ru/cancliz/mnogokvartirnyie-doma/santehnika/kak-pomenyat-smesitel-v-vannoj.html допоможе розібратися в сантехнічних тонкощах цього процесу.

Процес реставрації ванни самостійно

Спочатку ванну готують:

  1. Ретельно очищають від бруду і миють, використовуючи самі агресивно-абразивні засоби (можна застосувати «Пемолюкс»). Іржу видаляють засобом «Цинкар» або щавлевої кислотою.
  2. Далі за допомогою обробки абразивним інструментом перетворюють поверхню ванни з гладкою в шорстку. До цієї частини робіт потрібно поставитися з усією відповідальністю, так як емаль, рідкий акрил і монтажна піна для вкладиша надійно прилягають тільки до шорсткою поверхні.
  3. Ванну знову миють, видаляючи пил, потім висушують.
  4. Залишається від'єднати обв'язку і знежирити поверхню.

Як знежирювачах можна застосувати спирт, ацетон або який-небудь розчинник.

Тепер детально розглянемо кожен з 3-х варіантів реставрації.

Нанесення епоксидної емалі

Склад наноситься за два підходу, тому обидва компонента (смолу і затверджувач) перед початком робіт потрібно розділити на дві частини. Далі згідно з рецептом потрібно приготувати першу порцію і швидко нанести її на поверхню ванни, намагаючись не залишати напливів, патьоків і крапель. Напрямок руху кисті слід постійно змінювати з поздовжнього на поперечний.

Витративши першу порцію, готуємо другу і відразу наносимо її на перший шар. Через 15 хвилин після нанесення потрібно ще раз перевірити нове покриття на предмет крапель і напливів і при необхідності розмазати їх пензлем.

Ванною можна користуватися приблизно через 7 діб (точний час вказується в інструкції до емалі).

Нанесення акрилового покриття

Перед застосуванням даного методу не забудьте на етапі підготовки зашпаклювати все сколи та тріщини (можна автошпаклевкой) Перед застосуванням даного методу не забудьте на етапі підготовки зашпаклювати все сколи та тріщини (можна автошпаклевкой).

Далі підставивши під зливний отвір ванни ємність, ллють приготований склад на край бортика, рухаючись при цьому по периметру.

Обійшовши всі виріб, заливають акрил в середину, знову ж рухаючись по колу і поступово переходячи до бортів - як би по спіральній траєкторії. Залишок кошти виливають на дно.

установка вкладиша

Натерши краю переливного і зливного отворів ванни простим олівцем, вкладиш укладають всередину і з силою притискають. Надлишок пластика окреслюють олівцем, рухаючи його вздовж краю ванни.

Після цього вкладиш витягають, по окресленої лінії підрізають краю, а по видрукувані на протилежному боці колах - вирізують отвори.

Тепер в області отворів і по краю ванни потрібно нанести силіконовий герметик, а на всю іншу поверхню укласти суцільним шаром монтажну піну. Далі вклеюють акрилову вставку. Її необхідно добре притиснути, тому до ванни відразу ж під'єднують обв'язку і наповнюють її водою, а краю вкладиша притискають струбцинами. У такому вигляді залишають виріб на добу, після чого їм можна буде користуватися.

Викидати ванну через знос емалі марнотратно, адже вона може прослужити ще дуже довго Викидати ванну через знос емалі марнотратно, адже вона може прослужити ще дуже довго. Як відновити емаль у ванній і повернути її первісний білосніжний вигляд, ви дізнаєтеся в цій статті.

Про способи з'єднання металопластикових труб за допомогою фітингів розповімо в цьому розділі.

Відео на тему


Чи варто реставрувати старе обладнання?
Але як домогтися цього, якщо бувалу ванну явно пора відправляти на смітник історії?
Чи варто реставрувати старе обладнання?
Який спосіб краще вибрати?
Постає питання - міняти ванну або постаратися її оновити?
Не знаєте, як правильно поміняти змішувач у ванній?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов