Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як прочистити засмічення в ванній: в домашніх умовах, без вантуза, підручними засобами

Наша сеть партнеров Banwar

Причини засмічень ділять на дві категорії - технічні та експлуатаційні. Перші формуються на стадії будівництва або реконструкції. Це неправильна прокладка комунікацій, коли кути нахилу каналізаційних труб не забезпечують стік води, або стикування - в місцях контакту сміття чіпляється за нерівності і наростає пробка. У таких випадках прочищення дає короткочасний ефект. Щоб вирішити питання кардинально, доведеться виконати перемонтаж.

У процесі користування зливом перетин системи поступово звужується від наростання на стінках жирових і мильних відкладень, на них налипає частинки їжі, волосся, шерстинки домашніх вихованців. Це відбувається незалежно від акуратності мешканця. Різниця лише в тому, через який час виникне засмічення. Неприємна подія супроводжується поганим запахом, тому не варто доводити ситуацію до крайності, а провести попереджувальну прочищення при виявленні труднощів водостоку.

1

Способи відновлення прохідності труб

Якщо засмічення у ванній вже стався, треба визначитися з територією відповідальності: стояк відноситься до ведення керуючої компанії. Перевірити це просто - треба вмикати з унітазу і буде зрозуміло, де знаходиться пробка. Якщо забита квартирна труба, то в домашніх умовах застосовують такі способи усунення проблеми:

  1. 1. Механічний - вантузом, пилососом, сантехнічним тросом, підручними засобами: жорстким шлангом, тиском гарячої води. У цій же групі чистка сифона.
  2. 2. Хімічний метод із застосуванням побутових спеціальних засобів від засмічень.
  3. 3. Народні прийоми ліквідації пробки.

Усунути самому виникла неприємність буде неважко, ознайомившись з описом кожного із способів. Який з них застосувати - залежить від того, що виявиться під рукою, оскільки пропонований вибір засобів досить широкий.

Як відмити марганцівку з ванни, рук і одягу

2

механічні способи

Прочистити засмічення в ванній найпростіше за допомогою вантуза, але якщо його чомусь в квартирі не виявилося, можна зробити саморобний з пилососа і м'ячика:

  1. 1. Гумовий куля діаметром більше зливного отвору розрізати навпіл в нерівній пропорції і вкласти частини одну в іншу - при вкладанні борту половинок повинні поєднуватися. У центрі зробити дірку за розміром труби пневматичного апарата.
  2. 2. Вставити в купол трубу зі шлангом від пилососа і закріпити скотчем. Вийшов вантуз з пневматичним приводом.
  3. 3. Включити виріб, приклавши його до зливу, - потужний потік повітря здатний пробити найважчий засмічення і без вантуза.

Інша заміна - використання жорсткого гумового шланга. Треба під'єднати його до гарячої води і закріпити. Вільний кінець вставити в зливний отвір якнайдалі і подати окріп. Високотемпературний потік в поєднанні з поступальним рухом рукава може усунути засмічення будь-якої складності.

Якщо нічого немає під руками, ванну по самі вінця наповнюють гарячою водою, а потім різко відкривають точку зливу. За рахунок тиску і нагріву пробка зникне.

Першим накопичувачем сміття на вході використаної води в систему каналізації є сифон - в ньому часто трапляються засмічення. Почистити прилад нескладно: під пристрій ставлять таз для збору рідини і відкручують нижній ковпак. Чекають, поки все стече, і знімають гідрозамок. Очищають відстійник і деталі від сміття і забруднень, встановлюють на колишнє місце. Якщо після подачі води протікання немає, можна прибирати ємність з-під сифона. Процедура виконується також в профілактичних цілях і в порядку підготовки до прочищення засмічення за допомогою сантехнічного троса.

Процедура виконується також в профілактичних цілях і в порядку підготовки до прочищення засмічення за допомогою сантехнічного троса

Стерильна чистота: кращий засіб для очищення унітазу

2.1

Порядок дій при роботі з тросом Порядок дій при роботі з тросом

Цей спосіб застосовують, коли злив забився капітально і ніякі інші методи не допомогли. Суть процедури в тому, щоб зачепити пробку, як рибальським гачком, і витягти назовні, або проштовхнути далі по трубі, де вона розширюється. Чистка зливу виконується наступним чином:

  • надіти захисні рукавички;
  • розібрати сифон;
  • розправити кінець троса і ввести його в зливний отвір;
  • обертати і проштовхувати інструмент до відчуття зацепа, після чого витягнути, звільнити від бруду;
  • повторювати до повного усунення засмічення;
  • переконавшись в чистоті, тросик витягти, поставити сифон і пустити гарячу воду.

Як інструмент можна використовувати гнучку дріт: загнути гачок на одному кінці і зробити подобу ручки для обертання з іншого боку. Таке ж оснащення має і сантехнічний трос - пристосування для повертання і зачіп. Перед очищенням виріб оглядають на цілісність і надійність кріплення рукоятки. Середня довжина інструменту 3 метри.

Середня довжина інструменту 3 метри

Які бувають троси для прочищення каналізаційних труб і як ними користуватися?

3

Застосування хімічних розчинників

Прочистити засмічення в ванній можна і без механіки, але із застосуванням сучасних засобів для чищення. Асортимент гелів, рідин і порошків великий. Серед них зустрічаються такі, що впораються і з жировими відкладеннями в трубах: вони містять кислоти або лугу. До вибору препаратів треба підходити з обережністю, хімічними реагентами можна розчинити не тільки речовини з засмічення, а й самі труби, якщо вони з пластмаси. Щоб видалити жир зі стінок, часто застосовують такі засоби:

  • Містер Мускул у вигляді гелю і піни - очищає всі типи труб, вбиває бактерії і запах;
  • Потхан, ізраїльський продукт - досить засипати 100 г, щоб позбутися від сильного засмічення, але володіє різким запахом, дуже дорогий;
  • Крот - ефективний засіб, але з'їдає пластикові труби;
  • Tiret дозволяє швидко видалити пробку, запах аміаку відсутня.

Якщо ванна засмітилася, використовують хімічні препарати строго за інструкцією: до початку робіт надіти гумові рукавички, захисні окуляри і спеціальний одяг, забезпечити провітрювання приміщення. Порядок застосування - засипати (залити) засіб в отвір водостоку, почекати встановлене пам'яткою час, після чого промити окропом. При виборі реагенту необхідно звернути увагу на здатність розчиняти волосся.

4

Рекомендації від народу

Прибрати нарости жирових відкладень в каналізаційних трубах - проблема не нова, вона існувала і за часів загального дефіциту, коли достатку спеціальних засобів не було. Але на кожній кухні можна знайти оцет і харчову соду. І в наші дні, якщо нічого немає під руками, а треба очистити засмічення, вдаються до народних засобів:

  1. 1. Копатько при сильному засмітті не допоможе, але на стадії формування пробки, поки протока не перекритий повністю, діє ефективно, розтоплюючи жирові відкладення.
  2. 2. За допомогою соди і оцту - компоненти вступають в реакцію з утворенням піни. По одній склянці кожного речовини всипають і вливають в слив і закривають пробкою. Залишають на 3 години, потім промивають окропом.
  3. 3. Лимон. Якщо ванна засмітилася несильно, можна видавити з одного фрукта сік в прийомний отвір і почекати 2 години. Зачистити гарячою водою.
  4. 4. Сода і сіль - змішують по полустаканом і всипають в трубу, яка забилася. Вранці заливають окропом і залишають до вечора.

Всі перераховані рецепти добре працюють як профілактичні заходи. Щоб не доводити ситуацію до освіти засмічень, на зливний отвір встановлюють дрібну сітку для відділення сміття, один раз в квартал користуються побутовою хімією. Це дозволяє підтримувати прохідність труб ванній в належному стані.

Які бувають троси для прочищення каналізаційних труб і як ними користуватися?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов