Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як навчити дитину кататися на велосипеді

  1. Заняття для дитини від 1 року до 3 років
  2. Заняття для дитини від 4 до 6 років
  3. Заняття для дитини від 7 років

Наша сеть партнеров Banwar

Їзда на велосипеді - найбільш популярне спортивне захоплення дітей

Їзда на велосипеді - найбільш популярне спортивне захоплення дітей. Катання на велосипеді не тільки сприятливо відіб'ється на здоров'я дитини, але і дозволить отримати масу приємних вражень.

До процесу навчання варто підійти серйозно. Велосипед повинен відповідати віку і росту дитини, бути технічно справним. Їздити на велосипеді необхідно, використовуючи захист, щоб при падіннях мінімізувати ризик отримання травм. Хворобливі травми можуть привести не тільки до обдертим колінах, а й розвинути в дитині неприязнь і страх перед велосипедом.

Для кожного віку використовуються свої методики навчання, проте найважливіше правило для будь-якого віку - заняття повинні приносити позитивні емоції всім учасникам. Тривалість занять не повинна перевищувати однієї години. Зайвим напором можна домогтися прямо протилежних результатів і відбити у дитини все бажання займатися. Якщо дитині набридло кататися, або він втомився, завершите тренування раніше.

Заняття для дитини від 1 року до 3 років

Для наймолодших велосипедистів найкраще підійде триколісний велосипед. Починати навчання можна в умовах квартири, коли квартира для велопрогулянок стане занадто тісна, можна переходити на вулицю. Не потрібно відразу садити дитину на велосипед, нехай спочатку вивчить нову для себе іграшку. Розгляне всі наклейки, спробує пограти в велосипед, так як вважає за потрібне. Після того як інтерес до нової іграшці поменшати, можна починати навчання.

Почати вивчення велосипеда можна з освоєння керма. Посадіть малюка на сидіння і покажіть, як правильно користуватися кермом. Дайте дитині можливість покерувати самостійно. Робота кермом дозволяє розвивати м'язи рук і плечей. Коли малюк добре тримається в сідлі, і освоїв рулювання, стоячи на місці, можна покататися по дому.

Освоївши управління велосипеда кермом, можна переходити до вивчення педалей. Відразу розібратися з педалями буде досить складно, по-перше, крутити педалі - фізично важко, по-друге, це вимагає концентрації уваги, щоб руху виконувалися синхронно. Щоб малюк швидше зрозумів, який принцип руху буде правильний, слід допомагати йому своїми руками, допомагаючи правильно крутити педалі. Щоб не відволікатися і повністю зосередитися, слід підняти провідне колесо, отримавши, таким чином, щось на зразок велотренажера. Після освоєння педалей на місці, можна переходити до повноцінного катання.

Освоївши катання в межах квартири можна починати кататися на вулиці. На перших порах слід вибирати рівні майданчики, без помітного ухилу. Під час проходження поворотів контролюйте швидкість, триколісний велосипед не годиться для різких маневрів.

Заняття для дитини від 4 до 6 років

Вік, в якому можна починати перехід з триколісного велосипеда на двоколісний. Перехід цей варто здійснювати поступово, для початку краще використовувати додаткові колеса ззаду. Техніка катання на двоколісному велосипеді значно відрізняється від триколісного, тому дитина не зможе відчувати себе досить впевнено, навіть якщо до цього малюк прекрасно відчував себе в сідлі триколісного велосипеда.

Перш ніж почати освоювати нові навички управління, велосипед необхідно підготувати. Сидіння і кермо повинні бути відрегульовані, і перебувати на зручній висоті. Задні бічні колеса необхідно розмістити трохи вище основних, в межах 5 сантиметрів. Якщо малюк вже знайомий з тим, як потрібно давати раду кермом і педалями, можна переходити безпосередньо до їзди. Якщо дитина знайомиться з велосипедом в перший раз, тоді необхідно ці навички освоїти, що в цьому віці вийде значно простіше.

Коли дитина вже навчився впевнено кататися з додатковими колесами, можна їх знімати і переходити до двоколісної їзди. Необхідно підготувати малюка морально, пояснити, що він вже катається добре, і здатний обходитися без додаткових коліс. У цей період важливо уважно стежити за тим як дитина катається, і бути готовим підстрахувати. По-перше, зараз важливо уникнути падінь і травм. По-друге, дитина, відчуваючи вашу присутність і підтримку знатиме що ви поруч і готові допомогти, що, безсумнівно, додасть йому впевненості в своїх силах.

Заняття для дитини від 7 років

Навіть якщо до цього дитина жодного разу не сідав на велосипед, навчитися кататися не складе великих труднощів. У такому віці можна використовувати методику, яка використовується при навчанні дорослих . Навчання займає три дні, після чого дитина вже буде впевнено почувати себе в сідлі. У перші два дні вправи спрямовані на те, щоб дитина зрозуміла яким чином потрібно утримувати рівновагу на велосипеді, наскільки велика роль роботи корпусом при цьому.

У перший день занять, вправи виконуються стоячи на землі. Дитина встає поруч з байком, кладе руку на сідло, і починає котити велосипед прямо вперед. Велосипед починає відхилятися від траєкторії, і щоб повернути його назад, необхідно нахилити його в сторону, в яку він почав згортати. Ця вправа дає можливість відчути велосипед, зрозуміти, що для того щоб їм управляти важливо правильно працювати корпусом, при цьому під час виконання цієї вправи падіння і травми повністю виключені.

У другий день виконується вправа «самокат». Дитина стає однією ногою на педаль, другий відштовхується від поверхні і починає рух вперед, після чого притискається ногами до рами, руки при цьому перебувають на кермі. Вправа виконується в парі, якщо дитина починає падати в сторону, з якої він знаходиться - він може підставити ногу і почати рух заново, якщо падає в протилежну - тут вже його необхідно страхувати. Починати слід з невисоких швидкостей, тримати рівновагу при цьому буде складніше, що дозволить швидше освоїти правильну техніку виконання вправи. Після цього можна пробувати збільшувати швидкість і виконувати повороти.

Третій день починається з закріплення отриманих навичок. Нехай дитина прокотиться «самокатом», успішне виконання цієї вправи додасть малюку впевненості в своїх силах. Після цього можна переходити до повноцінної їзді. Стартувати слід, перебуваючи поруч з будь-яким піднесенням, наприклад від бордюру. Одна нога ставиться на бордюр, їй дитина буде відштовхуватися, друга на відповідну педаль. Поки дитина остаточно не освоїться, слід бути готовим його підстрахувати.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов