Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як підібрати обладнання для велосипеда. вибрати велоаксесуари

  1. Велосипедні рами - різновиди
  2. Вибираємо зручне сідло
  3. Колеса, покришки, обода: ключові параметри
  4. Особливості амортизаційних вилок різного типу
  5. Особливості гальмівних систем
  6. типи перемикачів
  7. Залишилися питання? Не впевнені, що саме вам підійде?

Наша сеть партнеров Banwar

Сучасні велосипеди представляють собою високотехнологічний транспорт, що складається з безлічі вузлів різного ступеня важливості. Від якості велокомпонентов залежать ходові і експлуатаційні характеристики байка, тому при покупці потрібно зі знанням справи оцінювати комплектацію. З докладною інформаційною статті ви дізнаєтеся, на що звертати увагу в першу чергу.

Велосипедні рами - різновиди

При виборі велосипеда ключовим фактором вважається розмір рами, який повинен відповідати зросту майбутнього власника. Правильно підібрана велосипедна рама розташована на 10 сантиметрів нижче талії велосипедиста. Відповідна ростовка дозволяє зайняти оптимальну позицію: випрямлені ноги стоять на педалях, руки злегка зігнуті і не втомлюються при тривалому катанні.

Так виглядає велосипедна рама
Так виглядає велосипедна рама.

Друга важлива характеристика рами, впливає на вагу, вартість, довговічність і міцність транспортного засобу, це матеріал. В інтернет-магазині велосипедів VeloGO представлені велосипедні рами в 4 варіантах:

  1. Сталь. Відміткою Hi-Ten можуть похвалитися міські та дитячі байки бюджетного класу: SCHWINN SPEEDSTER , SCHWINN CUTTER , PRIDE BRAVE 21SP , PRIDE XC-1.0 . Їх велику вагу компенсується підвищеною міцністю і низькою ціною. Іноді до складу сплаву входить хром-молібденова сталь (Cro-Mol) - недорогий матеріал, який важить менше звичайної сталі.

  2. Алюміній. Рами з позначкою Alu володіють оптимальним співвідношенням вартості, зносостійкості і ваги. Переважно використовуються у виробництві гірських і трюкових байків. Просунуті моделі ( CANNONDALE TRAIL 8 29 , PRIDE XC-29 MD , CANNONDALE TRAIL 6 ) Виготовляють з високотехнологічного сплаву 6061 з мінімальним вмістом домішок.

  3. Карбон (вуглеволокно), кевлар. З композитних матеріалів виробляють найлегші карбонові рами, вразливі до різких ударів. Розробляються для шосейних і гірських велосипедів напівпрофесійного рівня ( CANNONDALE SYNAPSE CARBON TIAGRA , HAIBIKE GREED 9.70 29 ).

Міцність рами залежить від технології, по якій виконані труби. Як правило, великі бренди (CANNONDALE, Schwinn, Haibike і т. Д.) Самостійно виготовляють рами, застосовуючи інноваційні технології власної розробки. Наприклад, при формуванні алюмінієвих рам використовують подвійну і потрійну баттинг (зміна товщини стінок в залежності від рівня навантаження в певній точці). Описаний підхід дозволяє зменшити вагу і собівартість велосипеда, добившись істотної економії сировини.

Типи баттінга, який використовується для виготовлення велосипедних рам
Типи баттінга, який використовується для виготовлення велосипедних рам.

Вибираємо зручне сідло

Любіть тривалі велопрогулянки? Забезпечте собі максимальний комфорт, вибравши правильне сідло . Бюджетні моделі оснащені найпростішими сидіннями початкового рівня, але при бажанні можна вкласти в обладнання велосипеда додаткові кошти. Чи готові витратитися? Встановіть якісне сідло необхідної конфігурації:

  • вузькі сідла підвищеної жорсткості розраховані на любителів швидкого катання, але деяким велосипедистам здаються незручними;
  • широкі сидіння довгастої форми зроблять міські прогулянки надзвичайно комфортними;
  • анатомічні сідла, що розширюються в задній частині, рекомендовані велосипедистку.

Велосипедне сідло
Велосипедне сідло. Типи сідел для чоловіків і жінок.

Якість сидіння легко визначити за матеріалом, використаному виробником. В основі недорогих моделей лежить спінений полімер, чохол прийнято робити з тканини і замінника шкіри. Велосипеди просунутого рівня оснащуються сідлами на основі гелю або пружин. Хороший приклад дорогих сидінь - серія MULTIDENSITY від BBB. Якщо ви шукаєте модель в середньому ціновому діапазоні, зверніть увагу на KLS APEX зі спеціальною шкалою регулювання. З бюджетної категорії рекомендуємо придбати NEKO NKS-7800 в чохлі зі штучної шкіри.

Вибравши відповідне за розміром і типом сідло, подбайте про правильну його налаштування. Хороші сидіння регулюються по висоті, нахилу і напрямку вперед-назад. Оптимальне положення, яке зменшує стомлюваність мускулатури, визначається нескладним способом: випрямлені ноги повинні легко діставати до педалей.

Колеса, покришки, обода: ключові параметри

велосипедні колеса мають ряд важливих характеристик: діаметр, кількість спиць, модель покришок, тип ободів. Чим більше діаметр колеса, тим довше ви зможете насолоджуватися прогулянкою. MTB-велосипеди прийнято оснащувати 29 дюймовими колесами, легко долати невеликі перешкоди. На дорожні велосипеди зазвичай встановлюють 28-дюймові колеса, що забезпечують кращий розгін і високу швидкість руху.

Що стосується ободів, гіршими параметрами мають важкі сталеві моделі, вразливі для корозії, прекрасною альтернативою яким є легкі і довговічні алюмінієві обода. Професійні велогонщики воліють недешеві вироби з вуглеволокна (карбонові обода), що мають особливу конфігурацію спиць (переплетення з безліччю точок перетину забезпечує колесу високу міцність).

Чи плануєте піддати велосипед серйозному навантаженні? Вибирайте модель з складно переплетеними спицями. Байки бюджетної та середньої цінової категорії зазвичай оснащені 32 спицями, що забезпечують велосипеду непогану міцність. 36 спиць зустрічається у MTB-велосипедів і моделей для повних людей.

Здатність велосипеда котитися по різних поверхнях залежить від виду протектора. В інтернет-магазині VeloGO ви знайдете велосипеди з шинами наступних типів:

  • СЛІК ( SCHWALBE LUGANO , SCHWALBE ROAD CRUISER , MITAS (RUBENA) COBRA ). Вузькі гладкі шини, ідеальні для пересування по асфальтованому дорожньому покриттю. Мають хороший накат.
  • полуслік ( SCHWALBE CX COMP , SCHWALBE HURRICANE ) Універсальні покришки для асфальту і легкого бездоріжжя.
  • ГРЯЗЬОВІ або гравійний ( SCHWALBE BLACK JACK , MICHELIN COUNTRY AT 26 ). Агресивний протектор незамінний на місцевості зі складним рельєфом. Демонструє відмінну прохідність по піску.

Типи велосипедних покришок: шосейний слик, слик, полуслік, грязьова / гравійна
Типи велосипедних покришок: шосейний слик, слик, полуслік, грязьова / гравійна.

Якщо ви мрієте про переваги декількох моделей одночасно, оснастите байк двома різними шинами. Наприклад, «злий» SCHWALBE NOBBY NIC поставте вперед, менш агресивну SCHWALBE HURRICANE - назад.

Грунтозачепи дозволяють легко пересуватися по бруду, але не здатні забезпечити максимальну швидкість на трасі. Шукаєте гібридний велосипед, однаково накатістость по асфальту і грунту? Рекомендуємо придбати модель, оснащену полуслік (Semi Slick) - покришками проміжного типу. Полусліки мають гладку поверхню в центральній частині і бічні грунтозацепи, що дозволяє власнику велосипеда не мати обмежень при складанні маршруту. Єдиним недоліком полуслік є ризик втратити контроль над транспортним засобом в момент скоєння різкого повороту, адже грунтозачепи значно зменшують площу контакту з дорогою.

При оформленні замовлення обов'язково зверніть увагу на виробника шин. Безліч сучасних брендів випускає якісні покришки на будь-який гаманець. В онлайн-каталозі компанії VeloGO представлені байки з різних цінових сегментів, оснащені шинами Continental (вибір VeloGO в категорії «люкс»), Schwalbe (безліч пропозицій в середньому діапазоні), Mitas (Rubena) (кращий представник бюджетного класу) та інших популярних марок.

Особливості амортизаційних вилок різного типу

Вибираєте міської велосипед? Сміливо пропускайте цей розділ, присвячений м'яким вилкам, адже амортизатори не встановлюють на дорожні моделі. Шукаєте якісний MTB-байк або гібрид? Зверніть увагу на тип амортизатора і його здатність гасити вібраційне навантаження. Чим краще амортизатор справляється зі своїм завданням, тим комфортніше ви себе почуваєте в момент наїзду на перешкоду. Зазвичай м'яка вилка складається з декількох компонентів:

  • «Штани». Трубка великого діаметру з амортизатором всередині. На «штани» встановлені кріплення для гальмівної системи;
  • «Ноги». Дві трубки поменше, прикріплені до «штанів»;
  • «Корона». Об'єднує ноги і рульову трубу. Окремі моделі мають дві «корони», що забезпечують амортизатора розширений діапазон ходу;
  • «Горила». Кріпиться до «штанів», збільшуючи міцність конструкції.

Схема велосипедної вилки
Схема велосипедної вилки.

Байки, обладнані виключно переднім амортизатором, прийнято називати Хардтейли. Назва походить від англійського hard ( «жорсткий») і tail ( «задня частина», «хвіст»). Більшості велосипедистів для комфортного катання вистачає хардтейла, де роль задньої підвіски виконують спеціальні пружини.

Моделі, оснащені передньою і задньою амортизаційної вилкою одночасно, називаються «Двухподвес». Такі байки популярні серед шанувальників екстремального катання, але коштують досить дорого, адже в якості задньої підвіски використовується повноцінний амортизатор. Часто виїжджаєте на складні траси? Сміливо беріть двухподвес.

Любіть велику швидкість? Обмежтеся хардтейлом, в іншому випадку доведеться переплатити відчутну суму за передній амортизатор, який дозволить розігнатися досить швидко.

Якісний амортизатор (наприклад, SUNTOUR SF14-XCR 32 RL ) Легко піддається регулюванню, включаючи настройку плавності повернення-стиснення, жорсткості і довжини ходу. Вилки просунутого рівня забезпечені функцією блокування, при необхідності перетворює велосипед в міську модель. Важливе значення має тип амортизатора, який визначається за конструкцією демпфера - ключового компонента, що відповідає за поглинання вібрації. В інтернет-магазині VeloGO представлені байки з такими м'якими вилками:

  • пружинні ( RST OMEGA ). В основі мають недорогий полімерний демпфер, чиї властивості помітно погіршуються при низькій температурі;
  • повітряні. Закачаний насосом повітря майже не має ваги, але може виходити з амортизатора при підвищеному навантаженні;
  • масляні. Заповнений маслом картридж успішно справляється з будь-вібрацією;
  • пружинно-масляні ( RST GILA ), Повітряно-масляні ( RST FIRST AIR ). Комбіновані моделі вважаються найкращими, які не залежать від температури повітря, надзвичайно довговічні і ефективні. Амортизатори даного типу відрізняються високою вартістю.

Особливості гальмівних систем

Найакуратніший велосипедист може потрапити в неприємну дорожню ситуацію, тому подбайте про безпеку на моменті придбання велосипеда, правильно вибравши систему гальмування.

Міські моделі прийнято оснащувати найпростішим ножним гальмом. У більшості випадків його можливостей більш ніж достатньо, але часом таким гальмом складно користуватися через невідповідного положення педалей. Щоб гальмівна система була під контролем в будь-який момент, віддавайте перевагу моделям з ручними перемикачами, що розрізняються за принципом взаємодії з колодками:

  • гідравліка (система MAGURA MT2 ). Реагує на щонайменше натиснення, ефективно передаючи команду;
  • троси ( Promax ). Недорогі, розтягуються в результаті підвищеного навантаження і тривалого використання.

Команда «гальмо» передається двома способами: за допомогою прямої і центральної тяги. Гальма першого типу надзвичайно чуйні, адже зусилля подається безпосередньо на колодки з великою швидкістю. Центральна тяга значно поступається прямий в плані ефективності, так як зусилля частково втрачається при передачі, однак системи подібного типу коштують недорого і легко налаштовуються під певні потреби.

Гірські велосипеди початкового рівня зазвичай оснащені ободнимі гальмами. У таких системах процес гальмування запускається завдяки притиснення колодок до обода. Ободниє гальма досить надійні, але мають ряд мінусів:

  • в процесі катання по бруду обід поступово забивається, заважаючи нормальному пересуванню;
  • в дощову погоду ефективність гальм значно знижується через погіршення контакту колодок і ободів.

Хочете мати максимальний контроль над ситуацією на дорозі? Слідкуйте за чистотою гальмівної системи або вибирайте просунуті моделі з дисковими гальмами ( PRIDE BIANCA , CANNONDALE TRAIL 8 ). Системи подібного типу однаково добре реагують при будь-яких погодних умовах, адже працює не обід колеса, а диск, розташований на осі. Існує два різновиди дискових гальм: механічні і гідравлічні, причому гідравліка менш чутлива до перегріву і забезпечує кращий контроль гальмівного зусилля, повністю виправдовуючи витрати на придбання.

Дискові гальма велосипеда
Дискові гальма велосипеда.

типи перемикачів

Кращим місцем для установки системи перемикання швидкостей вважається кермо велосипеда. Самі перемикачі (їх називають манеткамі) діляться на два види:

  • ричажковий (встановлені на PRIDE XC-29 V-BR ). Зміна передач відбувається при натисканні на важіль;
  • шіфтери ( SHIMANO SL-RS43 TOURNEY ). Зміна швидкісного режиму здійснюється поворотом кільця вперед-назад. Принцип роботи регулятора нагадує системи, встановлені на мотоциклах.

Спосіб перемикання швидкостей не впливає на ходові характеристики байка. Купуючи велосипед, орієнтуйтеся виключно на особисті переваги. Точні, але вимагають певної вправності важелі ідеальні для досвідчених шанувальників активного катання, новачкам краще починати з ергономічних поворотних перемикачів.

Команда компанії VeloGO рекомендує відповідально підходити до вибору нового байка і пропонує кваліфіковану допомогу в прийнятті правильного рішення. Заощадивши на основних вузлах, ви ризикуєте зіткнутися з серйозними неприємностями в процесі експлуатації (відмова гальм, неможливість встановити нову деталь, швидкий вихід з ладу всіх компонентів).

Якщо ви не бажаєте постійно ремонтувати байк, вибирайте моделі з високоякісними комплектуючими. Вартість вподобаного велосипеда перевищує запланований бюджет покупки? оформіть кредит на велосипед або візьміть недорогу модель зі скромною комплектацією як тимчасовий варіант. Необхідна додаткова інформація з приводу характеристик?

Залишилися питання? Не впевнені, що саме вам підійде?

Досвідчені фахівці інтернет-магазину VeloGO нададуть вичерпну консультацію в телефонному режимі або в магазині за адресою:
Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе), 160/20, ТД Баркас.

Телефони для отримання консультації:

  • (063) 766-46-10
  • (068) 766-46-10
  • (044) 223-00-27

Не впевнені, що саме вам підійде?
Чи готові витратитися?
Чи плануєте піддати велосипед серйозному навантаженні?
Шукаєте гібридний велосипед, однаково накатістость по асфальту і грунту?
Шукаєте якісний MTB-байк або гібрид?
Часто виїжджаєте на складні траси?
Любіть велику швидкість?
Хочете мати максимальний контроль над ситуацією на дорозі?
Вартість вподобаного велосипеда перевищує запланований бюджет покупки?
Необхідна додаткова інформація з приводу характеристик?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов