Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як вибрати компактний, легкий складаний велосипед.

  1. Складаний велосипед - для дитини або дорослого?
  2. Великі або маленькі колеса?
  3. Як скласти?
  4. Основні виробники - в чому відмінності?
  5. Всі «за» і «проти»
  6. Як вибрати складаний велосипед?

Наша сеть партнеров Banwar

03.05.14 03

Складні велосипеди для дітей і дорослих

Велосипеди нашого часу, як правило, не дуже проблематичні в плані перевезень - для того, щоб помістити ваш екологічний транспорт в автомобіль, необхідно всього-то зняти одне або обидва його колеса. Ця нехитра махінація проводиться без використання спеціальних інструментів і займає не більше трьох-чотирьох хвилин. Але все ж в деяких ситуаціях такий велосипед досить незручний - наприклад, якщо автомобіля для його перевезення у вас немає. Тут то і стане в нагоді складаний велосипед!

Тут то і стане в нагоді складаний велосипед

Компактний складаний велосипед

Складні велосипеди для дорослих і не тільки поміщаються в багажник без необхідності знімати з них колеса і з легкістю зберігаються в маленьких кімнатах. Таким чином, їх не тільки зручніше транспортувати, але і легше зберігати в невеликій квартирі.

Перевезення такого велосипеда в метро так само не доставить вам якихось серйозних незручностей. Хоча складні велосипеди і поступаються «великим» велосипедам за ходовими характеристиками, на них теж можна здійснювати як невеликі, так і тривалі велопрогулянки. Головне - робити свій велопробіг по дорогах з твердим покриттям.

Складаний велосипед - для дитини або дорослого?

Якщо ви задумалися над покупкою велосипеда для дитини чи підлітка - обов'язково варто звернути увагу на складні велосипеди. Адже дітям набагато складніше, ніж дорослим, транспортувати свої велосипеди. У ситуаціях, коли батьків немає вдома, а ліфт не працює, такий велосипед навіть для самого маленького школяра виявиться відносно не важкою ношею.

Дорослі, як і їхні діти, теж напевно оцінять всі їх плюси. Наприклад, якщо вам з вашим велосипедом доводиться пересуватися по великому місту з частими автомобільними пробками або метро - транспортування складаний моделі буде сущою дрібницею. А якщо з вашим транспортом що-небудь трапиться і доведеться везти його до будинку в автобусі чи маршрутці, складний велосипед не завдасть незручностей для інших пасажирів в салоні.

Напевно, користь придбання складного велосипеда для жінки очевидна і без слів. Всі представниці прекрасної статі часто зазнають труднощів з самостійної перенесенням важких речей, а деякі з них взагалі в силу своєї крихкості не зможуть підняти громіздкий звичайний велосипед.

Великі або маленькі колеса?

Складні велосипеди зазвичай можуть похвалитися колесами діаметром 20-ти, 24-х і 26-ти дюймів. Останні можна зустріти набагато рідше, ніж колеса більш маленького діаметру. Самий популярним діаметр колеса для складного велосипеда - 20 дюймів. Це обумовлено тим, що розмір, а, відповідно, і вага коліс, вагомо впливає на вагу самого велосипеда. Чим менше колеса - тим легше буде піднімати і переносити байк, упаковувати його в спеціальний чохол для транспортування велосипеда .

Але у великих колесах теж є свої плюси. Велосипед з колесами великого діаметру буде легше піддаватися управлінню і зажадає менше ваших зусиль для того, щоб заїхати на особливо крутий бордюр або подолати нерівність на дорозі. На таких колесах він буде стійкіше через гарний гироскопического ефекту.

Як скласти?

Чохол для складного велосипеда

Є кілька варіантів упаковки складних велосипедів в сумку. Деякі моделі передбачають тільки один тип складання, деякі - більше. Трудомісткість процесу складання велосипеда залежить від його ціни. Дорожчі моделі оснащені хитромудрими шарнірами, які дозволять скласти модель в лічені секунди. Дізнавшись про різні способи скласти велосипед, ви зможете краще зрозуміти саму його конструкцію. Отже, кілька способів скласти складаний велосипед:

  • Навпіл - найпопулярніший і найпростіший спосіб, який, на жаль, поступається іншим в компактності. Щоб скласти свій велосипед навпіл, потрібно опустити сідло. Потім скласти раму, рульову колонку, іноді - провернути кермо.
  • Численні шарніри, які є в більш дорогих моделях, дозволять вам складати велосипед в кілька рухів. Упакувати таку модель можна дуже і дуже щільно. Але вага і ціна такого велосипеда так само високі, як і його компактність.
  • Розбірні частини рами допоможуть скласти велосипед наступним чином: трикутник рами потрібно розімкнути, труби її відокремити один від одного і скласти докупи. Але для цього доведеться використовувати деякі додаткові компоненти. Відповідно, часу на складання такої моделі піде більше.

Основні виробники - в чому відмінності?

Як правило, складні велосипеди від відомих світових брендів коштують дорожче, ніж звичайні моделі. Але це того варте! Як же вибрати такий велосипед, на що варто звернути увагу під час такого рішення? Дуже важливо при покупці хоча б базово орієнтуватися в найбільш відомих виробників.

Всі «за» і «проти»

Якщо ви все ще не змогли зрозуміти, чи потрібен вам саме такий велосипед, необхідно розглянути всілякі плюси і мінуси складних моделей. Вирішуватися на покупку складного велосипеда потрібно в залежності від того, чи підходить він для вашого щоденного режиму дня. Ще раз про основні переваги:

Ще раз про основні переваги:

Складаний велосипед і сумка до нього

Компактність - складаний велосипед на те і складаний, що зручно переносити його, возити в громадському транспорті, піднімати по сходах або зберігати в невеликому приміщенні. Такий велосипед точно не піддасться крадіжці - адже він буде завжди у вас на плечі в спеціальній сумці! Складаний велосипед можна носити з собою в офіс, кафе або магазин, адже він не створить якогось дискомфорту для інших людей в приміщенні.

Багато жителів міських квартир вимушені відмовитися від перспективи їздити на велосипеді через невелику житлоплощі, де кожен квадратний метр використовується з розумом і економиться кожен вільний кут. Складаний велосипед не принесе вам проблем з цим - його можна просто скласти в сумку і відправити в шафу.

Складна модель зробить ваші поїздки максимально комфортними, а це напевно означає, що бажання сісти на велосипед буде з'являтися набагато частіше, що позитивно позначиться на вашому здоров'ї та навколишньому середовищу.

А тепер про недоліки. Не забувайте, що мінуси є в будь-якої моделі велосипедів - як складних, так і звичайних. Але не варто лякатися: просто вибирайте той велосипед, недоліки якого не зможуть доставити вам особливих незручностей. Це залежить від того, для якого використання вам потрібен транспорт. Якщо ви вибираєте велосипед для пересувань по місту, навряд чи вас засмутить його непристосованість до гірських місцевостей. Які ж загальні недоліки для всіх складних велосипедів?

Він обійдеться дорожче. Незвичайний дизайн і багатофункціональність варті того, щоб заплатити більше, але не варто спокушатися моделями дешевше. Дешевий складаний велосипед, як правило, служить своєму господареві недовго. До того ж, він буде не дуже міцним, легким в управлінні.

Такі моделі в більшості своїй призначені всі таки для невеликих маршрутів. Безумовно варто задуматися над покупкою складного велосипеда, якщо транспорт потрібен вам для пересувань в межах одного міста. А ось для великих подорожей є окремі моделі. Але вони напевно будуть коштувати дорожче.

Як ви бачите, позитивних сторін більше, ніж негативних. Щоб точно зрозуміти, чи підходить вам такий нестандартний велосипед - варто прокотитися на ньому. Ви відразу ж зрозумієте, чи підходить вам такий вид поїздок на специфічному транспорті.

Як вибрати складаний велосипед?

Отже, ви вирішили купити складаний велосипед. Тепер ви знаєте основну інформацію про велосипедах різних виробників, але це не єдиний критерій, за яким варто вибирати собі транспорт. Популярні велосипеди Mobiky і Strida - це оптимальний варіант, але краще придивитися до моделей різних фірм і вже тоді зробити вибір. При покупці подумайте про таких двох важливих параметрах:

Вага велосипеда - питання, як ви вже зрозуміли, зовсім не другорядне. Як і навантаження, на які він розрахований - деякі моделі мають обмеження по вазі або зростання їздця. Орієнтуватися треба безпосередньо на ваші параметри. Розпитайте у продавця про моделях, які можна котити навіть в зібраному стані. Адже деяким людям не можна піднімати навіть малі тяжкості за медичними показаннями.

Час, що йде на складання велосипеда. Модель повинна бути достатньо міцною, але при цьому бажано щоб вона складалася просто і швидко. Золота середина за часом - 10-15 секунд на цю процедуру. Якщо скласти або розкласти велосипед вдається за менший час - це ідеальний варіант, якщо за більшу - задумайтеся, чи потрібен вам такий байк. Адже головна фішка складного велосипеда - можливість швидко і просто транспортувати його. Немає сенсу купувати велосипед, який неможливо буде скласти за короткий відрізок часу. Тому купувати складні велосипеди розумніше не в інтернет-магазині, а там, де можна буде перевірити його перед оплатою.

Відео. Складаний велосипед - зустріч любителів складничків

Складаний велосипед - для дитини або дорослого?
Великі або маленькі колеса?
Як скласти?
Основні виробники - в чому відмінності?
Складаний велосипед - для дитини або дорослого?
Великі або маленькі колеса?
Як скласти?
Основні виробники - в чому відмінності?
Як же вибрати такий велосипед, на що варто звернути увагу під час такого рішення?
Які ж загальні недоліки для всіх складних велосипедів?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов