Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як вибрати шосейний велосипед?

  1. Основні особливості шосейних велосипедів:
  2. Розмір шосейного велосипеда:
  3. матеріали:
  4. Особливості рулів:
  5. Винесення і його довжина:
  6. гальма
  7. Трансмісія
  8. колеса
  9. покришки
  10. педалі:
  11. Види шосейних велосипедів (узагальнена характеристика):
  12. Поради щодо вибору:
Шосейний велосипед

Наша сеть партнеров Banwar

- швидкий і легкий, призначений для пересування по асфальтованих дорогах з рівним покриттям. Йому по праву належить першість в плані швидкісних характеристик, що забезпечується унікальністю посадки, аеродинаміці, вагою, діаметром і товщиною коліс.
великою популярністю шосейний велосипед користується серед шанувальників тріатлону, гонок і любителів велосипедного туризму. Для комфортної їзди на такому мотоциклі потрібні хороші дороги, цим може похвалитися далеко не кожен регіон нашої країни. Тому сфера застосування «шосейники» обмежується великими містами. Більш практичним варіантом для катання по пересіченій місцевості є гібрид або ціклокросс.

Основні особливості шосейних велосипедів:

В першу чергу слід визначитися чим шосе моделі відрізняється від аналогів. Головні риси:

  1. Аеродинамічний положення тіла, форма труб зменшує опір повітря
  2. Відсутність амортизувальних елементів (заднього, переднього амортизатора) менше енергії витрачається на розкачку
  3. Полегшена конструкція і компоненти, рідко маса перевищує 10 кілограмів (топові моделі важать по 5-7 кг);
  4. Розмір ободів 28 дюймів з тонкими покришками 23-28 міліметрів (підтримується високий тиск - 85-165 psi (6-10 атмосфер), дозволяє виключити динамічні втрати);
  5. Шини зі слабо вираженим протектором - «сліки», покращує накат
  6. Жорстка (ригідність) вилка, що забезпечує відмінну керованість, низька вага;
  7. Зігнуте кермо - «баран», що дозволяє використовувати різні хвати - особливо корисно при тривалих заїздах, коли руки починають забиватися.

Розмір шосейного велосипеда:

Рама - це основа велосипеда, від неї буде залежати ряд характеристик:

  1. Ростовка підбирається індивідуально для кожного велосипедиста;
  2. У кожного матеріалу з яких виготовляються конструкції залежать її ходові якості;
  3. Чим жорсткіше конструкція тим менше вона гасить вібрації від дороги, але краще передає силу ніг на обертання колеса;
  4. Геометрія визначає комфорт, ходові якості велосипеда в цілому включаючи керованість.

Щоб правильно вибрати ростовку шосейного велосипеда, необхідно врахувати параметри велосипедиста. Особлива увага тут приділяється зростанню, оскільки вибирається саме щодо нього, другий параметр - довжина ніг. Якщо ростовка обрана вірно, то велосипедист буде пересуватися з максимальним комфортом і безпекою, виключивши зайве навантаження на м'язи і суглоби.
Для найбільш точного підбору існують спеціальні таблиці, формули, що дозволяють зіставити зростання людини з розміром вела, у кожного велосипедного виробника вони унікальні. щоб купити шосейний велосипед в інтернет-магазині і не помилитися, необхідно скористатися наступними рекомендаціями або звернутися з питанням до менеджера.
Таблиця підбору розміру:
Зростання, см Розмір рами, см Size 156-162 49-51 XS 161-171 50-54 S 169-179 54-56 M 177-183 56-58 M / L 181-190 57-59 L 190-198 60 63 XL
Другий спосіб: часто пропонують в магазинах, але не завжди точений і вірний, в ньому не враховується параметр довжини верхньої труби (ЕТТ):
1. Встаньте таким чином, щоб верхня труба розташувалася між ніг;
2. Показником буде вважатися відстань від труби до паху. Воно повинно складати в межах 5-10 см. У проміжок повинна без проблем проходити долоню.
3. Якщо відстань занадто велика, то потрібно спробувати велику ростовку.
Інший варіант: заміряйте висоту промежини рулеткою від середини плесна ноги.
Отримане значення в сантиметрах помножте на 0,67. Результат покаже відповідну величину.
Або полегшите собі страждання і скористайтеся калькулятором .

матеріали:

Одним з головних критерієм хорошого «шоссера» є вага, він безпосередньо залежить від того з чого зроблена рама:
Одним з головних критерієм хорошого «шоссера» є вага, він безпосередньо залежить від того з чого зроблена рама:   Сталь: використовується в аматорських і туристичних напрямках
Сталь: використовується в аматорських і туристичних напрямках. Ще кілька десятків років тому шосейні і циклокросовий виконувалися зі сталі, і серед них чимало цікавих зразків. Переваги: ​​низька ціна, висока надійність, в'язка і з'їдає тремтіння від дороги. Недоліки: велика маса, корозія, пружинить.

Титан: має схожі зі сталлю властивостями, проте менше важить, не схильний до корозії. Як і сталь пружинить і не сильно підходить для спорту. Головний мінус - висока вартість, яка складається з-за складності обробки матеріалу.

Алюміній: найбільш поширений матеріал, з якого сьогодні виробляються як відносно дешеві, так і моделі спортивного рівня. Плюсами буде непогана, прийнятна вартість, легкість в порівнянні зі сталлю, не схильність іржавіння. Недоліки: погано зменшує тряску, накопичує втому, що позначається на часі експлуатації (середній термін - 5 років при активному використанні).

Карбон: це вуглеволокно, яке має мінімальну вагу і достатню міцність. Переваги: ​​легкість, добре знижують вібрації, при цьому відрізняється жорсткістю, оригінальний зовнішній вигляд. Мінуси: дорого, величезний відсоток сумнівною китайської продукції, легко пошкодити при неакуратному користуванні.
Плануючи придбати карбоновий шосейний велосипед , Можна помітити значну різницю в прайсі між варіантами від різних виробників. Потрібно розуміти, що далеко не кожне творіння з вуглеволокна володіє необхідними показниками міцності і слабо гнуться під навантаженням. При виборі слід звертати увагу на бренд, документи, що підтверджують справжність, умови гарантії.
Цінник на якісний карбоновий шосейний велосипед не може бути маленькою. Доступні вироби від не зможуть похвалитися грамотно вивіреної конструкцією, гулятимуть при педалюванні або навпаки бути дуже жорсткими, а також можуть ламатися в самий невідповідний момент.

Особливості рулів:

Прямий кермо:

дає тільки один вид хвата, властивий фітнес і міським моделям, плюс в компактності і можливості використовувати гальмівні ручки і манетки з МТБ.
дає тільки один вид хвата, властивий фітнес і міським моделям, плюс в компактності і можливості використовувати гальмівні ручки і манетки з МТБ
Баран: володіє чотирма основними видами захвату від якого залежить нахил спини. Чим сильніше спина нахилена тим менше опір повітря.

Довжину вибирають під ширину плечей, вузькі для людини з широкими плечима на велику дистанцію можуть дати ефект «важкого дихання» за рахунок притиснутих рук до корпусу. Широкі (44-46) дають можливість сильніше закладати корпус в повороті, роблячи велосипед краще керованим, вузькі (36-40) дадуть більш обтічну посадку.

Від висоти (drop) керма - між нижнім хватом і верхньому залежить кут нахилу спини. Існує багато видів рулів баранів, змінюються в залежності від дисципліни.

Аеродинамічний шосейний кермо: більш обтічний класичного, виконується в основному з карбону:

Комбінований з виносом: дає виграш у вазі, додаткову жорсткість. Часто вся проводка тросів ховається в середину керма. Таке рішення підійде для тих хто-то впевнений в тому, що конфігурація повністю підходить по висоті, довжині і ширині.

Лежак: пристосування кріпиться на кермо, що дає додаткову точку опори для ліктів велосипедиста, хват долонь відбувається за ручки спереду виносу. Така посадка частково розвантажує спину, при максимальному нахилі, але позбавлені гальмівних ручок, тому заборонені в групових перегонах і драфтінга.

Винесення і його довжина:


Виноси бувають різної довжини 80-160 мм. Чим ширше тим стабільніше велосипед поводиться на швидкості, повороти більш плавні, закладання в поворот відбувається за рахунок зміщення центру ваги тіла. При короткому винесенні управління сильно різко і «нервово». Радіус повороту зменшується. Багато спортсменів вибирають більш длиние виноси (140 мм), прибирають все подовжувальні кільця і ​​рами менше, тим самим роблячи максимально витягнуту «лежачу посадку».

гальма

В даний час існує 2 типу гальм:
В даний час існує 2 типу гальм:   U-Brakes: найбільш поширені в даний момент
U-Brakes: найбільш поширені в даний момент. Являють собою «кліщі» затискають обід з 2-х сторін гумовими гальмівними колодками при натисканні ручки. Використовується тросик. Основні плюси - невелика вага. Мінуси: гірше гальмують в дощ і бруд, перуть обід.

Дискові: диск жорстко кріпиться до втулки колеса, машинка встановлена на пере рами або вилки при натисканні ручки затискає диск спеціальними колодками з абразивного матеріалу. Бувають механічні дискові гальма або гідравліка. Механічні володіють більшою надійністю, гідравлічні - встановлюються найчастіше на спортивні моделі, на них легше контролювати силу гальмування. Плюси: краще контролюється гальмування, менше схильні до погодних умов, не перуть обід. Мінуси: важче U-brakes в середньому на 350-400 грамів.

Трансмісія


До трансмісії відноситься, шатуни і передні зірки, передній і задній перемикач, касета, ланцюг і монетки (пістолети). Якісна трансмісія дає плавне і чітке перемикання. Раніше ми написали статтю про рівні устаткування .
Шатуни: розрізняються по довжині, підбираються під зріст велосипедиста і довжину ніг, і дисципліну, в спринтерські види вибирають шатуни довші для більшого важеля. Довжина коливаються від 155 до 182,5 см. На них встановлені 2 або одна зірка. Останнім часом набирає обертів системи з однією зіркою, але на трасах з великою кількістю підйомів ставлять систему "компакт" - з двома зірками 50 - 34.
Касета: це задній набір зірочок встановлений на барабан втулки, від передавального співвідношення передніх зірок і касети залежить який набір швидкостей, і їх кількість. Чим більше зубів на задній зірці і менше на передній редукційний момент вище, їхати в гору легше. Для того, щоб проїхати одну і ту ж дистанцію на легкому передавальному потрібно зробити більше оборотів педалей ніж на більш високому де спереду буде велика зірка, ззаду маленька. Касети мають зірками 11 -25, 11 це маленька зірка, 25 велика.
Ланцюг: елемент відчуває максимальне навантаження, тому що вимагає уваги. Згодом ланцюг має властивість розтягуватися, що призводить до зносу зірок і касети, не чекаючи цього її потрібно міняти, старі можуть рватися в момент великого навантаження, перевіряйте її частіше. Ланцюг вимагає мастила, змащуйте маслом яке мінімально притягує бруд і легко зчистити. Ланцюжки розрізняються залежно від кількості зірочок (8 -11) і рівнем, чим він вищий тим більш дорогі і технологічні матеріали застосовуються.

колеса


Важливий елемент, від них залежить накат велосипеда. Колеса діляться на 4 види:
Низькопрофільні, найлегші, їх простіше розігнати, але за рахунок меншої ваги вважається, що у них маленька енергія.
Високопрофільні обода - володіють великим запасом міцності, але важать більше, часто ставляться на аматорських велосипедах і відрізняються від наступного типу.
Аеродинамічні гоночні обода - найкраща обтічність, більшу вагу, на відміну від попередніх більш високотехнологічні, виконані з сучасних матеріалів, мають найкраще співвідношення ваги, міцності.
Диск - дає максимальну інерцію, але важкий. Використовується в гонках з роздільним стартом і треку.

покришки


Від товщини покришки залежить пляма контакту з поверхнею, чим більше покришка тим більше пляма і отже краще зчеплення. Також від розміру залежить накат і амортизація, покришка зжирає частина нерівностей. У шосейних велосипедів використовується товщина від 23-25 ​​мм у гоночних версій і до 28 мм у аматорських, туристичних і ендуренс моделей.

педалі:


Існує три основних види педалей: платформи або як називають "топталках" встановлюють на туристичні та аматорські велосипеди. Найпоширеніший тип дає максимальний ккд - контактні педалі. Їх плюс в тому, що зусилля ноги переходить на обертання шатуна на протязі всього обороту в момент натискання на педаль і в момент підйому ноги, на відміну від платформ де тиск тільки при натисканні на педаль, потрібні спеціальні черевики і зрозуміло самі педалі з шипами. Тукліпси - ремені на педалі фіксують ноги, досягається ефект контактних педалей.


Види шосейних велосипедів (узагальнена характеристика):

Універсальні:

є найбільш популярними представниками класу. Вони використовуються для подолання перешкод, які можуть перевищувати 200 км. Це надійні і зручні моделі, орієнтовані на широку групу осіб: від новачків до досвідчених вело любителів. До них відносяться Ендуранс шосейний велосипед, фітнес.
Прогулянкові і туристичні: варіант має пряме кермо від МТБ і призначений для тих людей, хто не любить стандартну шосейну посадку. Геометрія таких байків також нагадує ціклокросс з більш коротким переднім трикутником.
Гоночні: професійні спортивні байки, які призначені для швидкісної їзди. Вони дуже легкі і володіють чудовою динамікою. Зазвичай їх виготовляють з карбону, служачи для марафонів, змагань і подорожей. Геометрія такого байка така, що спина велосипедиста розташовується під прямим кутом до дороги, через що практично відсутня опір зустрічного вітру. З усіх варіантів «шосейники» цей є найдорожчим. До них відносяться: гоночні аеродинамічні версії, для роздільного старту (разделочнікі), гоночні.
є найбільш популярними представниками класу

Поради щодо вибору:

1. Перед тим як вибирати модель уявіть як Ви збираєтеся кататися, скільки ви хочете проїжджати на ньому в день, по яким покриттю, чи будете ви брати участь в шосейних гонках або тріатлоні.
2. Зрозумійте який бюджет готові витратити: початковий рівень від 40 ти. До 60, середній 65 -85, високий 90 -130, 135 і вище - безкомпромісні моделі для змагань.
3. Обов'язково порадьтеся з експертом перш ніж вибрати розмір рами, у різних виробників вони можуть відрізнятися.
4. Переконайтеся в тому, що ви купуєте не підробку або репліку. Дивіться на велосипеди від відомих брендів в добре перевірених магазинах. При покупці з рук обов'язково просите пред'явити документи на велосипед.
5. Для першого досвіду відмінно підійдуть варіанти з алюмінієвою рамою, на їх прикладі ви зрозумієте, що вам більше підійде, визначитеся з настройками, їх ціна нижче карбону і часто стали.
6. Не купуйте розмір більше ніж вам підходить. Якщо дивіться на триатлон, вибирайте модель трохи менше, така посадка більш комфортна, ви заощадите сили, компенсувати розмір рами завжди можна виносом.
Користуючись вищеописаним радам, можна правильно вибрати шосейний велосипед в інтернет магазині. Якщо у вас виникнуть складності у виборі, звертайтеся до нашого менеджера, ми з радістю допоможемо відповісти на Ваші питання і зробити правильний вибір.
Може бути цікаво:
Каталог шосейних велосипедів;
Як вибрати циклокросовий велосипед;
Рівні шосейного обладнання шимано;

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов