Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як зробити велоприцеп своїми руками

  1. Підготовчі роботи і уточнення нюансів
  2. підготовка інструменту
  3. робимо раму
  4. робимо платформу
  5. Орієнтовна схема роботи

Наша сеть партнеров Banwar

На велосипеді багато не увезёшь, але ж іноді виникають такі моменти, коли потрібно перевезти досить великий вантаж. Скористатися для цих цілей автомобілем не завжди представляється можливим. Вийти з такої ситуації можна за рахунок велопричіпи, який здатний перетворити звичайний велотранспорту вантажну модель . Але велопричіпи коштують чималих грошей, які особливо шкода віддавати, якщо необхідність в їх використанні виникає рідко. Залишається тільки зробити подібну конструкцію самостійно. Давайте вчитися разом цій справі. На велосипеді багато не увезёшь, але ж іноді виникають такі моменти, коли потрібно перевезти досить великий вантаж

Так як велосипедні причепи коштують недешево, можна спробувати виготовити цей виріб самостійно

Підготовчі роботи і уточнення нюансів

До створення велопричіпи потрібно ретельно підготуватися і не тільки морально. Вас нічого не повинно відволікати від робочого процесу, тому всі інструменти і матеріали повинні бути під рукою. А також заздалегідь потрібно з'ясувати деякі питання і розібратися в тонкощах майбутньої роботи.

підготовка інструменту

Створення велобагажник може здійснюватися різними способами, але всі вони мають єдину схему і вимагають наявності базового інструменту. Отже, щоб зробити велоприцеп своїми руками , Буде потрібно підготувати наступний набір інструментів:

  • болгарка з відрізними і шліфувальними дисками;
  • електричне свердло з набором насадок;
  • апарат для зварювання;
  • захисні рукавички ;
  • лінійка і інструмент для розмітки (олівець, ручка, крейда або фломастер);
  • сталеві труби або алюмінієвий профіль;
  • молоток;
  • болти з діаметром, що відповідає розміру свердел;
  • кульовий шарнір;
  • колесо одне або два, залежно від конструкції майбутнього причепа;
  • шпильки з різьбленням;
  • готова платформа або металеві прути для її спорудження.

болгарка з відрізними і шліфувальними дисками;   електричне свердло з набором насадок;   апарат для зварювання;   захисні рукавички   ;   лінійка і інструмент для розмітки (олівець, ручка, крейда або фломастер);   сталеві труби або алюмінієвий профіль;   молоток;   болти з діаметром, що відповідає розміру свердел;   кульовий шарнір;   колесо одне або два, залежно від конструкції майбутнього причепа;   шпильки з різьбленням;   готова платформа або металеві прути для її спорудження

І також може знадобитися токарний верстат і пристосування для згинання труб.

робимо раму

Рама для причепа на велосипед не повинна бути дуже складною. Можна взяти найпростішу конструкцію, в якій будуть присутні косі кріпильні схили і вісь для коліс з рівною формою. Необхідні креслення в великій кількості знаходяться у вільному доступі, так що з їх пошуком проблем не виникне. Навіть самостійно створити креслення буде зовсім не складно. Тут важливо зробити чіткі виміри і не виконувати різання матеріалу без багаторазових перевірок. Тільки так можна не зіпсувати матеріал і скоротити час роботи.

Не менш важливим елементом всієї конструкції є схема закріплення причепа до транспортного засобу. Цей елемент часто називається дишлом, але це народна назва системи кріплення. Дишло може бути виготовлено з дводюймовою труби квадратної форми. На створення цього елемента доведеться витратити якийсь час, створити кілька креслень, внести зміни і отримати в результаті ідеальну конструкцію, яка буде підходити під модель вашого велосипеда і відповідати конструкції майбутнього причепа.

робимо платформу

Створенню платформи також буде потрібно приділити чимало часу. Для її виготовлення необхідно взяти міцний, але досить легкий матеріал, який не зробить всю конструкцію особливо важкої, але також зможе витримати чималу вагу вантажу, що перевозиться. Під такі вимоги підходить МДФ, який краще брати з водовідштовхувальними властивостями. А також можна взяти металеві прути, зварити їх між собою для отримання необхідної конструкції. Цей варіант буде більш надійним, ніж використання МДФ, але вага причепа з такою платформою збільшиться.

Орієнтовна схема роботи

Для створення причепа можна використовувати не дуже товсту трубу, довжина якої буде залежати від бажаних габаритів. Всередину цієї труби повинен проходити болт М20. За допомогою зварювального апарату до торців наявної труби необхідно закріпити гайки М20. Як говорилося вже раніше, коліс може бути два або одне. Вирішуючи це питання, необхідно ретельно обміркувати область використання майбутнього причепа, якими шляхами йому доведеться їздити, в яких умовах (місто, передмістя, село, туристичні походи ) І наскільки маневреним він повинен бути. Колеса можна взяти від старого підліткового / дитячого велосипеда або купити нові.

Та ось, яка є в конструкції більшості велосипедів, не володіє достатньою міцністю, тому потребує зміцнення. Можна встановити для неї дві опори, але це трудомістко і виглядає неестетично. Краще збільшити діаметр наявної осі за рахунок болта М20. Може знадобитися обточити капелюшок на болті і гайку в місцях зіткнення з підшипниками на токарному верстаті. Після виконання установки осей-болтів на колесах можна переходити до установки коліс або колеса на основну вісь, яка була зроблена з труби.

Після виконання установки осей-болтів на колесах можна переходити до установки коліс або колеса на основну вісь, яка була зроблена з труби

Платформа, як уже було сказано, може бути зроблена з різних матеріалів. Якщо ви зупинилися на МДФ, то листу необхідно надати потрібну форму і розміри. Для зробленої заготовки потрібно спорудити каркас з куточка. З цим процесом проблем не виникає. Якщо МДФ вас не влаштовує, то беремо прути і зварює їх, формуючи необхідну конструкцію.

З труби на півдюйма потрібно створити напрямну, за допомогою якої можна буде з'єднувати свій велосипед з причепом. Хорошим рішенням буде розташувати шарнірне з'єднання на вісь кріплення велосипедного сідла. Але можна розглянути і інші варіанти, які не позбавлені сенсу. Напрямна повинна бути зігнута відповідним чином, щоб забезпечити причеп вертикальне розташування.

Шарнір на кріпленні повинен мати таку конструкцію, щоб причіп під час повороту не заважав велосипедисту, здатний був м'яко долати нерівності дороги і залишався на своєму місці при стоянці.

Все-таки саморобні велопричіпи мають ряд переваг, серед яких варто виділити невелику вартість, універсальність і оригінальність конструкції. При створенні такого доповнення до велосипеда можна враховувати свої потреби, вносити зміни в розміри і форму. А такими перевагами не може похвалитися жоден велоприцеп заводського виробництва.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов