Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як вибрати вентилятор для ванної кімнати?

  1. підготовка
  2. вибір вентилятора
  3. 1. Продуктивність.
  4. 2. Надійність.
  5. 3. Безпека матеріалів.
  6. 4. Шум при роботі.

Наша сеть партнеров Banwar

Якщо ви коли-небудь вибирали вентилятор в ванну , То ви розумієте, як складно буває зробити вибір. Всі вентилятори з вигляду і характеристикам плюс мінус схожі один на одного. Вибирати тільки за зовнішнім виглядом накладної вентилятор неправильно, цей вид техніки повинен бути безпечним і бажано довговічним, щоб він пропрацював до наступного ремонту в приміщенні, а це як мінімум 5-7 років.

Звичайно, можна довіритися рекомендації менеджера в магазині. Але біда в тому, що співробітники великих мережевих будівельних мереж не можуть знати всіх нюансів кожного продукту. Результатом цього може стати як неефективна робота вентилятора, так і його швидка поломка. Тому ми рекомендуємо перед покупкою вентилятора у ванну кімнату звертатися за консультацією в спеціалізовану кліматичну компанію, або спробувати самостійно розібратися в даному питанні.

підготовка

Перед походом в магазин або на простори інтернету для правильного підбору і покупки нового вентилятора для ванної , Санвузла або кухні, необхідно зробити «домашнє завдання».

В першу чергу визначитеся з місцем установки вентилятора:

  • в стіні або в стелі
  • безпосередньо в шахту або в систему повітропроводів (якщо вентилятор встановлюється у видаленні від вентиляційної шахти)

Потім заміряйте діаметр отвору, в яке буде вставлятися вентилятор (найчастіше отвір вже існує і збільшити його не представляється можливим). Якщо ви вирішили замінити наявний вентилятор на новий, то бажано уточнити модель старого вентилятора, його габаритні і приєднувальні розміри, а також схему його підключення.


вибір вентилятора

Прийшовши в магазин, не варто купувати перший сподобався вентилятор, спочатку досліджуйте його параметри:

  • продуктивність
  • надійність
  • Безпека матеріалів
  • Рівень шуму

В даному огляді вентиляторів і їх характеристик приділимо увагу важливим параметрам, що впливає на якість і довговічність вентилятора.

1. Продуктивність.

Це основна характеристика вентилятора. Говорячи про продуктивність, в першу чергу мають на увазі обсяг повітря, що переміщується вентилятором (має розмірність в м3 / год). Другий важливий параметр - натиск або тиск (має розмірність в Па).

Необхідна витрата повітря можна визначити двома способами:
згідно з вітчизняними нормами необхідно видаляти 25м3 повітря в годину з ванною або санвузла, і 50м3 / ч при поєднаному з / в. Варто відзначити, що ці норми застосовуються тільки до дуже маленьким приміщенням. Більшість фахівців-вентиляционщиков спирається на європейські норми, згідно з якими, необхідно помножити обсяг приміщення на коефіцієнт кратний 10 для ванної та 12 для с / у.

Так, наприклад, для ванною 6м2 з висотою стелі 2,5 метра необхідний витрата повітря 150 м3 / год.

Напір вентилятора має особливе значення, якщо передбачається встановлювати вентилятор в мережу повітропроводів. При виборі вентилятора рекомендуємо порівняти продуктивність декількох моделей, у багатьох магазинах для цього є спеціальні стенди, які працюють на тому ж принципі, що і вимірювальний прилад - трубка Піто. Такий експеримент наочно покаже, який тиск створює вентилятор у вентиляційному каналі.

Якщо у вентилятора недостатня продуктивність для даного приміщення, то вологість все одно буде присутній!

Перевіряйте продуктивність вентилятора до покупки!

В даному відеоролику показаний приклад експерименту з трубкою Піто.

В даному відеоролику показаний приклад експерименту з трубкою Піто

2. Надійність.

Стану виробництва.

Ні для кого не секрет, що надійність обладнання найчастіше прямо залежить від країни виробника. Наприклад: європейське обладнання, завдяки суворим нормам і контролю, має більш високу якість і низький відсоток браку; вітчизняні аналоги - менше контролю, гірше якість; надійність обладнання з Китаю безпосередньо залежить від виробника і вартості.

Надійність електричного підключення.

Крім країни виробництва, необхідно також звернути увагу на герметичність клемної коробки і тип підключення кабелю живлення в клемної колодки.

Якщо клемна коробка відкритого типу, то завжди є ймовірність попадання в неї вологи і пилу, що може призвести до короткого замикання і стати причиною виникнення пожежі.

Також рекомендується використання вентиляторів, в яких клемна колодка має тип підключення кабелю «під майданчик». При підключенні кабелю в колодку типу «під гвинт» кабель живлення деформується сильніше і при надмірному затягуванні може відламана, що в свою чергу може призвести до короткого замикання.

Вибирайте клемник закритого типу з типом приєднання проводів «майданчик»!

Надійність двигуна визначити зможе тільки фахівець. Обиватель зможе визначити, що двигун вентилятора не надійний тільки коли вентилятор вийде з ладу. Щоб цього не сталося, відмовтеся від вентилятора з фторопластовим втулками ковзання, вибирайте вентилятор з кульковими підшипниками.

Вентилятор з кульковими підшипниками набагато довговічніше!

3. Безпека матеріалів.

Так як побутові вентилятори виконані з пластика, виробники зобов'язані вказувати маркування цього пластика. В іншому випадку безпечним такий вентилятор не назвеш. Неякісний пластик з часом не тільки жовтіє, а й виділяє шкідливі речовини, які вступають в небезпечну взаємодію з теплом і вологою.

Шукайте маркування пластика на корпусі і кришці вентилятора.

Якісний пластик - важлива складова будь-якого вентилятора!

Якісний пластик - важлива складова будь-якого вентилятора

4. Шум при роботі.

Шум при роботі вентилятора може не тільки дратувати, а й завдавати шкоди. Від монотонних і різких звуків люди втомлюються: шуми і вібрації негативно впливають на здоров'я. У невеликих за розмірами приміщеннях, наприклад ванні кімнати, кухні і т.п. акустичні параметри передаються гостріше. Відповідно для таких типів приміщень необхідні спеціальні малошумні або практично безшумні системи вентиляції.

Нормальний рівень шуму для вентилятора у ванній кімнаті 25-30 Дб.

вентилятор Silent 100 CZ має рівень шуму 26,5 дБ. (Виміряно на відстані 3 м).

У звичайних вентиляторах вібрація і шум від двигуна передаються на корпус і поширюються в навколишній простір. безшумні вентилятори серії Silent маю технологію «сайлент-блок», завдяки якій вібрація і гул від двигуна гасяться резинометаллическими втулками.

Після того, як ви визначилися з виробником, розміром, і кольором вентилятора, не забудьте уточнити наявність додаткових функцій, таких як таймер, гигростат, датчик руху і т.д. Багато з цих функцій можуть бути корисні для роботи вентилятора в автоматичному режимі і підтримки комфортних умов в приміщенні. А також уточніть спосіб монтажу і схему підключення вентилятора.

У даній статті вказані всі найважливіші фактори, які треба враховувати при покупці побутового накладного вентилятора. Керуючись ними, ви зможете самостійно вибрати побутової вентилятор для ванної кімнати. Якщо у вас виникнуть питання при виборі, сміливо телефонуйте в компанію Благовіст. Ми знаємо толк в якісній вентиляції!

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов