Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як замінити кулер процесора, відеокарти, блоку живлення комп'ютера, самостійно

  1. Як розібрати кулер комп'ютера
  2. Як змастити кулер
  3. Самостійне приготування графітного мастила для кулера
  4. Як отримати графіт?

Наша сеть партнеров Banwar

При роботі системного блоку можна почути гул. Багатьох користувачів комп'ютерів це насторожує. Спочатку шум виникає в момент включення системного блоку, через кілька хвилин пропадає. Цей шум виходить від одного з кольорів.

Шум зникає тому, що мастило нагрівається і протікає в підшипник, змащуючи його. Однак через деякий час шум стає постійним, так як мастило закінчилася. Якщо з'явився шум в кулері, необхідно змастити підшипник. Якщо цього не зробити, він зноситься і доведеться купувати новий вентилятор.

Мастило підшипників можна зробити за допомогою машинного масла. Використовуючи різні види мастил, я вибрав найкращу, яка підходить для підшипників. Вона може бути, як самостійно виготовлена, так і куплена. Якщо масло відсутній, можна скористатися моторним маслом, пару крапель якого можна добути при перевірці рівня в двигуні.

Однак мастило кулькових підшипників (кочення), ковзання не завжди дає хороший результат. Так як шум може відбуватися через зношування обойми, осі, втулки. В такому випадку мастило зменшення різких деякий час. Якщо виявлено повільне обертання кулера (причина зависання комп'ютера, перегріву процесора) або шум, викликані загустением або повним висиханням мастильної рідини, нова мастило збільшить термін роботи вентилятора вдвічі.

Як розібрати кулер комп'ютера

Конструктивно кулери ні чим не відрізняються. Будь то вентилятори блоку живлення, процесора, відеокарти. Відмінностей несколько- це продуктивність і спосіб кріплення. Розбирання, змащення й складання кольорів відбувається в однаковому порядку.

Для того, щоб зробити змащення кулера, слід зняти його з радіатора, потім розібрати. Без зняття провести мастильні роботи не вдасться, так як поверхня зі змазкою притиснута до радіатора. Якщо кулер знаходиться на радіаторі процесора, він закріплений за допомогою засувок, які з першого разу не помітні. Перш ніж приступити до розбирання кулера, необхідно з боку, на якій розташовуються дроти, відклеїти емблему. Вона приклеєна липким шаром. Віддирати потрібно повільно, нічого не пошкодивши.

Віддирати потрібно повільно, нічого не пошкодивши

Деякі кулери мають гумову пробку. Вона витягується за допомогою гострого інструменту. Слід тільки підчепити її по краях. Це робиться при найменших зусиллях, так як пробка не приклеєна.

Це робиться при найменших зусиллях, так як пробка не приклеєна

Крильчатку кулера утримує пластикова плоска шайба, яка розрізана і зафіксована в місці проточки вісі. Щоб витягти крильчатку, необхідно зняти цю шайбу.

Щоб витягти крильчатку, необхідно зняти цю шайбу

Знімати її доведеться двома інструментами. На око визначити місце розрізу складно, тому голкою проходимо по поверхні шайби, злегка придавлюючи, поки не намацаємо це місце. Викруткою пригорнемо шайбу біля місця розрізу, а шилом або голкою піддягаємо іншу сторону. Після цих дій шайба вийде з паза.

Після цих дій шайба вийде з паза

Ця операція повинна бути виконана акуратно, не зламавши і не втративши шайбу. Буває таке, що вона летить в сторону, доводиться її шукати. Якщо шайба загубиться, робота кулера буде неможлива. З тієї причини, що крильчатку нічим буде притискати. Далі слід витягти гумове кільце, потім вийняти саму крильчатку. На її осі є ще одне колечко, його теж потрібно зняти.

На її осі є ще одне колечко, його теж потрібно зняти

Давно працює кулер має стерті гумові кільця. Вони можуть бути, як повністю стерті, так і частково. Найчастіше на місці кілець залишаються зношені шматочки. Знайти гумові кільця на ринку не можливо, такі дрібні запчастини не продаються.

Змащений підшипник не припинить видавати шум, якщо кілець не буде на місці. Так як буде зсув крильчатки по осі. Можна пошукати старі вентилятори, може на них є хоча б одне врятоване кільце.

Найчастіше швидко зношуються кільця, які розташовуються в місці фіксує шайби. Вся навантаження при роботі покладається на нього. Якщо є вціліле кільце, його потрібно встановити на осі перед шайбою, що фіксує крильчатку. Тоді кулер повинен працювати тихо. Якщо цього не станеться, доведеться звикнути до шуму або придбати новий кулер.

Як змастити кулер

Перед мастилом кулера, візьми серветку, змочіть її будь-яким розчинником і видаліть всі продукти зносу разом зі старою мастилом. Особливо вичистіть насухо отвір втулки підшипника. На труть частини кулера тонким шаром наноситься мастило, збірка проводиться в зворотному порядку.

Якщо ви виявили, що етикетка розірвалася, або не хоче приклеюватися на місце, протріть поверхню кулера, видаливши залишки масла. Якщо наклейка все ж не хоче прилипати, приклейте замість неї скотч. Він захистить підшипник кулера від попадання пилу.

Графіт застосовується у вигляді мастильного матеріалу тому, що він має лускаті кристали, які в свою чергу забезпечують тонке покриття поверхні. Масло виступає в ролі єднальної для графіту. Самостійно приготована мастило, нанесена на поверхню підшипника, забезпечить тривалий термін експлуатації кулера. Так як в її склад входять графіт і синтетичне масло.

Самостійне приготування графітного мастила для кулера

Для того, щоб самостійно приготувати мастило, слід взяти пару крапель синтетичного масла, додати графіт. Все це перемішується до утворення однорідної маси. Отримана мастило повинна бути густою.

Як отримати графіт?

  • Взяти простий олівець і терти його грифель про наждачний папір
  • Можна використовувати щітку від електродвигуна. Однак, деякі щітки зроблені з суміші вугілля з графітом. Тому, якщо є ймовірність, що графіт в ній знаходиться не в чистому вигляді, краще відкласти цю затію.

Краще, звичайно, використовувати промислову мастило.

За матеріалами сайту: ydoma.info

Як отримати графіт?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов