Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як зробити витяжку в гаражі

  1. Чи можливий гараж без витяжки?
  2. Схема вентиляції гаражного приміщення
  3. природна вентиляція
  4. Механічна (примусова) вентиляція
  5. Пристрій витяжки самостійно
  6. Мати достатній діаметр
  7. Мати правильне розташування
  8. Де в гаражі зробити витяжку?
  9. Механічна витяжка в гаражі своїми руками
  10. Витяжка для фарбувального ділянки
  11. Витяжка в підвалі

Наша сеть партнеров Banwar

Гараж, на перший погляд - це всього лише три стіни, міцні ворота та надійний дах.

Але якщо ви побудуєте таку споруду, то швидко виявите у нього істотний недолік - відсутність вентиляції.

Хоча гараж і є нежитловим приміщенням, але і йому якісний повітрообмін ой як потрібен. Як зробити витяжку в гаражі і якими прийомами можна підняти ефективність її роботи?

Чи можливий гараж без витяжки?

Неважко собі уявити, які неприємності чекають власника гаража при відсутності в ньому вентиляції:

  1. Отруйні випари бензину, масла та інших технічних рідин постійно клубочаться в гаражі, викликаючи нездужання і завдаючи шкоди здоров'ю.
  2. Якщо в гаражі є підвал, в якому зберігається запас овочів на зиму, токсичні пари доберуться і до них. Як наслідок, полезнейшие овочі-фрукти перетворяться на отруту.
  3. Підвищена вологість від тих же овочів або від присутності людей спровокує появу іржі на металевих деталях. Цей же фактор призведе до розвитку цвілі і грибка. Ці мікроорганізми не тільки руйнують дерево, цегла і бетон, а й отруюють повітря своїми суперечками, викликаючи алергію і безліч інших захворювань.
  4. При перепадах температур водяна пара буде перетворюватися в конденсат. Він швидко призведе в непридатність речі і запчастини, зберігати які слід в сухому місці.

Як видно, якісна вентиляція в гаражі так само необхідні, як в квартирі або в будинку.

Схема вентиляції гаражного приміщення

Влаштування вентиляції в гаражі - завдання нескладне, але для початку потрібно визначитися з тим, до якого типу вона буде ставитися. Існує два основні різновиди: природна і примусова.

природна вентиляція

З ростом температури щільність повітря, як відомо, знижується і з боку більш щільного холодного повітря на нього починає діяти сила Архімеда, спрямована вгору. Мимовільне рух теплого повітря, що представляє собою його «спливання» в більш холодному середовищі, називається конвекцією. На цьому явищі заснована робота природної вентиляції.

На цьому явищі заснована робота природної вентиляції

Вентиляція - комбінація природної та примусової

Її переваги та недоліки очевидні: повітря рухається сам по собі, тому все що потрібно - правильно підібрати і розташувати припливний і витяжний повітроводи. Але в теплу пору року, коли температура зовні дорівнює температурі в гаражі або перевершує її, природна вентиляція непрацездатна.

Також потрібно враховувати і той факт, що за рахунок однієї тільки конвекції домогтися високої кратності повітрообміну не вийде.

Механічна (примусова) вентиляція

У цьому варіанті рух повітря забезпечується роботою вентилятора. Застосування цього пристрою дає такі переваги:

  • свіже повітря може поставлятися в будь-яких обсягах;
  • працездатність вентиляції не залежить від температури «за бортом»;
  • в припливно повітроводі можна встановити фільтр (потужності природної вентиляції не вистачило б для подолання його гідродинамічного опору).

Недолік - в підвищених витратах: і сама вентиляція обійдеться дорожче, і за електроенергію платити доведеться.

Виділяють два різновиди механічної вентиляції:

  1. Витяжна: місце установки вентилятора - витяжною воздуховод. В цьому випадку в вентильованому приміщенні утворюється деяке розрідження, завдяки якому свіже повітря підсмоктується через припливний повітропровід і щілини в дверях, воротах і вікнах.
  2. Припливна: в цьому варіанті нагнітач монтується в припливно каналі. Під час його роботи в приміщенні утворюється підпір, що змушує забруднене повітря виходити через витяжний канал і щілини.

Таким чином, при наявності припливної вентиляції зовнішнє повітря потрапляє в приміщення тільки через припливний канал. Це необхідно в тому випадку, якщо вступник повітря потрібно очищати за допомогою фільтрів.

Циркуляція повітря в гаражі повинна бути обов'язково, це потрібно не тільки для збереження машини, але і для зберігання продуктів харчування Циркуляція повітря в гаражі повинна бути обов'язково, це потрібно не тільки для збереження машини, але і для зберігання продуктів харчування. Вентиляція в гаражі своїми руками - схема пристрою і правила монтажу.

Як правильно вибрати витяжку на кухню без воздуховода, ви дізнаєтеся тут .

А в цій темі https://microklimat.pro/sistemy-ventilyacii/kak-ustanovit-vytyazhku-nad-gazovoj-plitoj.html ви знайдете поради з монтажу витяжки над газовою плитою. Особливості підключення пристроїв з воздуховодом і вугільним фільтром.

Пристрій витяжки самостійно

Для того щоб повітрообмін міг здійснюватися за рахунок природної конвекції, припливний і витяжний канали повинні задовольняти декільком вимогам:

Мати достатній діаметр

Щоб розрахувати діаметр повітроводів в сантиметрах, площа гаража, взяту в кв Щоб розрахувати діаметр повітроводів в сантиметрах, площа гаража, взяту в кв. м, потрібно помножити на 1,5.

Таким чином, в гаражі, що має розміри в плані 6х3 м, потрібно буде встановити повітроводи діаметром D = 6 * 3 * 1,5 = 27 см.

Замість одного воздуховода можна встановити два з еквівалентної сумарною площею поперечного перерізу.

При такому діаметрі взимку в гараж буде надходити близько 180 л свіжого повітря щогодини. Якщо зменшити діаметр, аеродинамічний опір каналів виявиться занадто високим і потужності конвективного потоку буде недостатньо для його подолання.

Мати правильне розташування

Найхолодніший повітря опускається до землі, тому і припливне канал повинен розташовуватися якомога нижче - зазвичай відстань від його низу до грунту становить близько 150 мм. Найчастіше це просто отвір в стіні, закритий гратами у вигляді напівопущених жалюзі (якщо встановити просто сітку, під час дощу всередину буде проникати волога).

Витяжний канал обов'язково повинен бути вертикальним і підніматися хоча б на 0,5 м над дахом будівлі - це забезпечить належну тягу. Його вхідний отвір слід розташовувати якомога вище, під стелею або в самій стелі - саме сюди спрямовується тепле повітря. Зовнішню частину воздуховода слід обмотати вологостійкої теплоізоляцією.

Де в гаражі зробити витяжку?

Взаємне розташування припливного і витяжного каналів має бути таким, щоб проходить між ними потік свіжого повітря омивав усі приміщення Взаємне розташування припливного і витяжного каналів має бути таким, щоб проходить між ними потік свіжого повітря омивав усі приміщення.

Для цього повітроводи встановлюють в протилежних кутках.

На оголовке витяжної труби замість звичайного ковпака встановіть дефлектор.

У вітряну погоду під цим пристроєм утворюється розрідження, яке посилює тягу.

Зсередини вентканали потрібно оснастити заслінками, які при сильних морозах слід закривати. Це допоможе запобігти переохолодженню приміщення.

Механічна витяжка в гаражі своїми руками

При влаштуванні примусової вентиляції з усіх перерахованих вище вимог обов'язковим до виконання залишається тільки одне: пріточка і витяжка повинні бути в діагонально протилежних кутках. Діаметри ж повітропроводів, як і їх розташування, можуть бути будь-якими. Витяжку, наприклад, не обов'язково виносити над дахом - досить просто залишити в стіні під час будівництва отвір. Припливне канал можна розташувати не тільки знизу, але і вгорі.

Якщо в електропостачанні часто мають місце перебої, систему примусової подачі повітря краще все-таки організувати за правилами природної вентиляції. Тоді при непрацюючому вентиляторі вона буде хоча б частково працездатною.

Саморобна приточно-витяжна установка в гаражі

Необхідно пам'ятати, що в витяжному каналі утворюється конденсат, тому при установці тут електрообладнання всі дроти і електроконтакти повинні мати надійну ізоляцію.

Заощадити електроенергію допоможе маленька хитрість: примусову вентиляцію потрібно обладнати датчиком вологості - він буде включати вентилятор тільки в разі потреби.

Витяжка для фарбувального ділянки

Якщо гараж одночасно використовується в якості фарбувальної майстерні, місце проведення робіт слід обладнати локальної витяжкою з вентилятором. Це треба робити навіть при наявності загальної примусової вентиляції в приміщенні (витяжка для гаража для фарбування). Потужність вентилятора повинна бути достатньою, щоб всі токсичні випари, а заодно і пил, віддалялися без залишку.

Спроба влаштувати локальну вентиляцію за принципом природного повітрообміну ні до чого доброго не призведе, оскільки небезпечні для здоров'я пари при такому способі будуть видалятися з недостатньою швидкістю.

Фарбувальна камера з витяжкою в підлогу

Ідеальний варіант вентиляції для гаража з фарбувальних ділянкою - припливно-витяжна (вентилятори встановлені в обох воздуховодах) з фільтром на приточкой.

Він затримає болото на вулицях, через яку фарбування може виявитися менш якісною. Щоб нейтралізувати пил, вже наявну всередині приміщення, підлогу перед початком робіт потрібно зволожити.

Пари фарби і інших технічних рідин мають властивість осідати вниз, тому локальну витяжку на ділянці фарбувальних робіт потрібно розміщувати у статі.

Витяжка в підвалі

Ми згадували про те, що зберігаються в підвалі овочі виділяють чималу кількість водяної пари, сприяючи таким чином підвищенню вологості. Крім того, дуже бажано ізолювати їх від контакту з парами бензину та інших отруйних речовин. Тому витяжка в підвалі (льосі) повинна бути обов'язково.

Взимку температура грунту в глибині вища за температуру повітря у його поверхні, тому повітря в підвалі навіть при відсутності опалення відчутно нагрівається.

Завдяки цьому, природна вентиляція в підвалі в холодний період року є досить ефективною.

Влаштовують її, дотримуючись правил, які були наведені для гаража в цілому.

Припливне канал повинен мати вигляд вертикальної труби, яка опускається до позначки 20 см від рівня підлоги.

Для посилення природної вентиляції підвалу застосовують такі прийоми:

  1. Припливний повітропровід виводять назовні збоку від гаража або перед ним і на його оголовок встановлюють флюгер-дифузор. У вітряну погоду він розгортається розтрубом проти вітру, так що свіже повітря задувається набагато інтенсивніше.
  2. На оголовок витяжної труби встановлюють дефлектор (про це йшлося вище).

У вхідному отворі витяжки встановлюють малопотужну електролампу, яка нагріває повітря і посилює тим самим конвективний потік.

Обмін повітря в льосі гаража забезпечує збереження овочів і консервації, до того ж перешкоджає утворенню забруднення повітря від автомобіля Обмін повітря в льосі гаража забезпечує збереження овочів і консервації, до того ж перешкоджає утворенню забруднення повітря від автомобіля. Схема вентиляції льоху в гаражі представлена ​​на сайті.

Види печей для гаража своїми руками і поради по виготовленню дивіться в цій темі .

Відео на тему

Чи можливий гараж без витяжки?
Як зробити витяжку в гаражі і якими прийомами можна підняти ефективність її роботи?
Чи можливий гараж без витяжки?
Де в гаражі зробити витяжку?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов