Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як полагодити підлогові електронні ваги?

  1. Особливості електронних ваг
  2. Що робити, якщо підлогові електронні ваги не працюють?
  3. Що таке тензодатчики, чи можуть вони ламатися?
  4. Як полагодити електронні ваги?
  5. Крок 1. Розберіть пристрій
  6. Крок 2. Проведіть візуальний огляд
  7. Крок 3. Визначте механічну несправність і усуньте її
  8. Крок 4. Визначте несправність за допомогою тестера
  9. Що робити якщо проблема в датчику?
  10. Крок 5. Зберіть пристрій
  11. Ремонт механічних ваг з відео
  12. Пристрій механічних ваг
  13. Відеоматеріал

Наша сеть партнеров Banwar

Дуже часто до нас приходить думка про те, що пора б уже зайнятися своїм здоров'ям і відрегулювати свою вагу. Особливо часто ця думка нас турбує в Новий рік, після рясного застілля. І ось, ви дістаєте підлогові ваги, а вони несправні або неправильно показують вагу, а без них ніяк не можна контролювати вагу. Не впадайте у відчай, сьогодні ми розповімо, чому може бути така поломка і як полагодити підлогові електронні ваги своїми руками. до змісту ↑

Особливості електронних ваг

Електронні ваги - це набагато складніший прилад, на відміну від аналогічного механічного пристрою. Показання в електронному пристрої виводяться на дисплей, а принцип роботи ґрунтується на функціонуванні датчика напруги. Включення пристрою відбувається автоматично (коли людина стає на них) або за допомогою спеціальної кнопки.

Важливо! Похибка зважування коливається від 100 до 1000 г, а максимальне навантаження від 100 до 220 кг, в залежності від моделі. виробника і вартості.

Підлогові електронні ваги складаються з наступних елементів:

  • Дисплей.
  • Тензодатчики.
  • Електронна друкована плата.
  • Кнопки.
до змісту ↑

Що робити, якщо підлогові електронні ваги не працюють?

Якщо підлогові електронні ваги не працюють і не включаються, то причиною можуть бути сіли батарейки. Щоб переконатися в тому, що справа саме в джерелі живлення, витягніть батарейку і перевірте її на будь-якому робочому електронному приладі. Якщо пристрій з даними джерелом живлення також не буде функціонувати, то проведіть заміну батарейок і в подальшому ремонті ваги не потребують.

Важливо! Іноді, витягнуті з ваг таблетка (батарейка) може працювати на іншому електронному приладі, але це не означає, що для ваг вона придатна. Знайдіть абсолютно нову батарейку або інше джерело живлення, здатний подати на клеми напруга 3 В постійного струму. Якщо ваги запрацюють, то подальший ремонт не є доцільним.

Що стосується кнопок, то в простих моделях вони зовсім відсутні. А, в більш дорогих моделях, кнопки зазвичай сенсорні, так що швидше за все, проблема не в кнопках.

Важливо! Найголовніше, що потрібно запам'ятати власнику електронних ваг, торкатися до дисплея можна! Дисплей поза полем наших можливостей. Не можна чіпати будь кріплення на дисплеї, гвинтики, клей, який зміцнює дисплей - якщо під герметичне скло проникне повітря, то порушиться поляризація кристалів, і екран стане чорним в непривабливих розлученнях.

Не можна чіпати будь кріплення на дисплеї, гвинтики, клей, який зміцнює дисплей - якщо під герметичне скло проникне повітря, то порушиться поляризація кристалів, і екран стане чорним в непривабливих розлученнях

до змісту ↑

Що таке тензодатчики, чи можуть вони ламатися?

Електронні ваги наділені нерухомою платформою, а виміром займаються ніжки. Під кожною ніжкою захована міцна рама, виготовлена ​​зі спеціального сплаву, здатного деформуватися під вагою людини. Ці зміни настільки малі, що навіть не помітні для людського ока, і навіть такий точний прилад, як будівельний рівень, їх не завжди може визначити. На кожній рамі є крихітна пластинка, яка в поперечнику досягає не більше 2 см. Це і є основною сенсорний вузол електронного пристрою.

Максимально чутлива пластина намертво закарбувала в раму. Цю пластину заливають клеєм або компаундом. До неї підведені три проводка, що забезпечують вимір опорів плечей моста. У той момент, коли людина встає на ваги, всі чотири рами прогинаються і ділять між собою надлишкову масу. Показання, що виводяться на екран, виходять за рахунок підсумовування всіх даних. За математичні підрахунки відповідає друкована плата терезів. До неї з кожного кута рами підходять по три проводка.

Сам міст являє собою якийсь квадрат, на кожній стороні якого розташований резистор. До однієї діагоналі моста підводиться харчування, а з іншого - знімаються показання.

Як бачите, датчики ваг - це звичайні залізяки, які пошкодити дуже складно, адже вони не бояться навіть вологи (на відміну від друкованої плати). Зруйнувати датчики можна тільки механічним шляхом, тому причина того, що підлогові електронні ваги не працюють, може все ж бути саме в них.

Далі ми розповімо, як полагодити підлогові електронні ваги, якщо справа зовсім не в батарейках.

до змісту ↑

Як полагодити електронні ваги?

Якщо справа не в батарейках і ви налаштовані самостійно полагодити підлогові електронні ваги, дійте за такою інструкції.

Крок 1. Розберіть пристрій

Перш за все, пристрій необхідно розібрати. Для цього вийміть 2 3-х вольт батарейки, щоб знеструмити прилад і відкрутіть болтики на нижній кришці

Крок 2. Проведіть візуальний огляд

Під кришкою ви побачите 4 ніжки, друковану плату, батарейний відсік, екран з кнопками і дроти, що сполучають всі ці елементи. У передніх і задніх ніжок є невелика відмінність - гумове кільце і додаткові контакти з проводами. При першому натисканні на ваги, гумове кільце має сплющуватися, а контакти замикатися і як результат - ваги включаються. Після включення, прилад чекає замикання обох кнопок, це буде означати, що людина встала на ваги двома ногами.

Уважно все оглянувши, досліджуйте:

  • Якість електричних з'єднань.
  • Монтаж електронної плати.
  • Цілісність всіх деталей.

Цілісність всіх деталей

Крок 3. Визначте механічну несправність і усуньте її

Після візуального огляду визначте характер неполадок і приступайте до ремонту:

  1. Будь-які відірвані дроти припаяйте на місце.
  2. Якщо шлейф, який з'єднує плату і дисплей нещільно прилягає, то трохи підніміть плату і, як можна щільніше, притисніть її до дисплея.
  3. Потім візьміть маленький дерев'яний брусок і встановіть його в нижній частині корпусу. Таким чином, брусочек виступатиме в якості фіксатора.
  4. Якщо ваги перестали працювати через попадання в них пилу і сміття, то здійсните чистку приладу. Робіть це акуратно, щоб не пошкодити контакти і мікросхеми.
  5. Якщо погнуті внутрішні рами, то вирівняйте їх, використовуючи стандартні вимірювальні інструменти: будівельний рівень, куточок, штангенциркуль. Ця несправність може статися в разі, якщо на ваги встав чоловік з надлишковою вагою і погнув ніжки.
  6. Якщо пошкоджені доріжки електронної плати, то зачистите місце дефекту дрібної наждачкою, знежирте і пролудіте. Зверху пошкодження здійсните припайку перемички або великого шару олова. На завершення - пошкоджене місце покрийте лаком (підійде і лак для нігтів).
  7. Якщо ваги використовувалися довгий час, то контактні кінці пристрою истончились. Знайдіть реле, в якому вони зносилися і зробіть заміну контактів. Проведіть і припайку контактів для надійності.

Важливо! Зазвичай, все механічні пошкодження призводять до того, що показання приладу неправильні. Після того, як ви виправите всі пошкодження, ваги повністю відновляться. Однак якщо візуальний огляд не виявив ніяких пошкоджень, то переходьте до наступного кроку - ремонту тензодатчика.

Крок 4. Визначте несправність за допомогою тестера

Якщо візуально ваги в порядку, то для знаходження несправності використовуйте тестер:

  1. Кожен датчик акуратно відпаяти від плати.
  2. Виміряйте опір між трьома проводами.
  3. У всіх 4 кутах показники повинні бути однаковими, якщо десь буде розрив, то поломка виявлена.

Інструкція щодо усунення неполадки:

  1. Акуратно розколупайте клей (компаунд), що закриває пластину. Пам'ятайте, що будь-який механічне пошкодження деталі може привести до повної відмови вузла.
  2. Всередині буде знаходитися мідна пластина з трьома проводками. Якщо один з дротів відірваний, то відновите електричне з'єднання.

Що робити якщо проблема в датчику?

Якщо датчик повністю несправний, то можна знайти інший з ідентичними параметрами, щоб ваги не сильно "брехали".

Важливо! Як тільки ви знайдете новий датчик, виникне проблема калібрування, адже кожен датчик унікальний, навіть якщо два з них зійшли з одного конвеєра. Тому мостові з'єднання гарантовано будуть з похибкою.

Тому мостові з'єднання гарантовано будуть з похибкою

Щоб не використовувати спеціальну апаратуру для калібрування, є невеликі хитрощі, які допоможуть виправити ситуацію з поламаним датчиком:

  • Попросту звільнити його від навантаження.
  • За допомогою звичайних резисторів імітувати потрібні значення нульовий навантаження.

У першому випадку, хитрість спрацює, якщо датчик був невірно відкалібрований раніше або брехав. А в другому випадку - процес виконується просто, адже опір ви раніше вже виміряли. Несправний датчик просто від'єднайте, і нехай він виконує роль ніжки (суматори зараховуватимуть вага даної ніжки як нуль), а інші датчики підключіть за схемою і покладіть всередину корпусу.

Важливо! Ремонт ваг може знадобитися, якщо була проведена їх неправильна калібрування. Щоб її відновити: натисніть кнопку включення і утримуйте до тих пір, поки не побачите на екрані слово CAL. Потім з'явиться цифрове значення маси. Саме з його допомогою зробіть калібрування. Для цього використовуйте будь-який предмет, вага якого ви точно знаєте. Покладіть предмет на ваги. Через кілька хвилин на дисплеї з'явиться слово PASS. Видаліть цей напис і вимкніть ваги, а потім знову ввімкніть пристрій.

Крок 5. Зберіть пристрій

Всі деталі поставте на місце, батарейки вставте в відсік, закрутіть болти. Проведіть контрольне зважування.

Як бачите, відремонтувати підлогові ваги електронні не так складно, адже це всього лише купка резисторів і маленька електронна плата. Але якщо терези перебувають на гарантії, то довірте цю справу професіоналам.

Але якщо терези перебувають на гарантії, то довірте цю справу професіоналам

до змісту ↑

Ремонт механічних ваг з відео

Звичайно, зараз в моді все електронне, але добре налаштовані механічні ваги також можуть точно стежити за нашим вагою. А примітивна пружина механіки зможе дати сто очок фори розумним тензодатчиків.

Пристрій механічних ваг

Під рухомою платформою знаходиться корпус, який включає в себе:

  • Коромисло зі стрілкою і циферблатом.
  • Чутлива пружина, яка кріпиться до горизонтальної пластині.
  • Горизонтальна пластина.
  • Чотири металевих плеча, які з'єднані попарно.
  • Чотири нерухомі ніжки.

Вимірювальна пружина є серцем вагою, адже її розтягнення пропорційно вимірюваної масі.

Важливо! Шкала механічних ваг розбита по кілограмам (рідше по 500 г).

Найчастіше не працюють підлогові ваги через перевищення максимально допустимої маси. Пристрій механічних ваг таке, що пошкодитися можуть тільки несучі деталі з металу.

Важливо! Пружина і стрілки з циферблатом практично не виходять з ладу. Можуть погнутися плечі або підставу.

У разі поломки деталей ремонт механічних ваг полягає в наступному:

  1. Акуратно розберіть ваги.
  2. Деформовану деталь вилучіть.
  3. Поломку усуньте шляхом повернення деталі її первісної форми.
до змісту ↑

Відеоматеріал

Сподіваємося, що завдяки нашим рекомендаціям, ви змогли відновити ваги і тепер вони у відповіді за ваш ідеальний вагу і міцне здоров'я.

Що таке тензодатчики, чи можуть вони ламатися?
Як полагодити електронні ваги?
Що робити якщо проблема в датчику?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов