Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як підключити Gmail пошту на Андроїд і як вийти

  1. Навіщо підключати різні пошти до телефону
  2. Що потрібно, щоб підключити пошту на Андроїд
  3. Де знаходяться настройки електронної пошти
  4. Підключаємо Гугл пошту на Андроїд
  5. А як з іншими поштами?
  6. Шукаємо файли в Гугл Диску з різних Гугл акаунтів
  7. Як вийти з Gmail пошти на Андроїд

Наша сеть партнеров Banwar

Перш ніж переходити до технічного питання «як підключити Gmail пошту на Андроїд», спробуємо розібратися, чим сьогодні стала електронна пошта. Колись не було ні комп'ютерів, ні мобільного зв'язку. Але була звичайна пошта, яка є і по сей день. У кожної людини був свою адресу місця проживання, і пов'язаний з ним поштову скриньку, куди могла прийти кореспонденція.

Зміст статті:
1. Навіщо підключати різні пошти до телефону
2. Що потрібно для підключення пошти на Андроїд

3. Шукаємо настройки електронної пошти
4. Додаємо Гугл пошту на телефон Андроїд
5. А що з іншими поштами?

6. Пошук файлів в різних Гугл дисках
7. Як же вийти з пошти Gmail

Тепер на хвилинку уявімо собі нереальну ситуацію. Припустимо, що разом з поштовою скринькою нам пошта Росії пропонує дати безкоштовно, скажімо, велосипед і моторний човен. Її конкурент DHL за свою поштову скриньку «на паркані» або в під'їзді пропонує безкоштовно машину Мерседес. А заокеанська пошта TNT запропонує на додаток до своєї поштової скриньки ще й космічний корабель для польотів на Місяць ...

Зрозуміло, що з реальними поштами, з реальними поштовими скриньками така, з дозволу сказати, «халява» навряд чи можлива будь-коли. Хоча, шкода, звичайно.

Навіщо підключати різні пошти до телефону

А от з електронними поштами все інакше! Кожен поштову скриньку від Гугла - це ще й безкоштовний диск (в хмарі) для зберігання файлів користувача поштової скриньки.

А якщо користувач створить, скажімо, 10 поштових ящиків від Гугла , То у нього буде вже 10 хмарних сховищ для своїх даних. А можна і все 100 ящиків створити, можна і 1000, якщо в цьому є якийсь сенс.

Такі ж «плюшки» пропонують і інші виробники. Наприклад, на додаток до Яндекс поштою можна створити свій розрахунковий рахунок в Яндекс.Деньги . А можна створити 10 рахунків, якщо буде 10 почт від Яндекса.

Таким чином, користувачі комп'ютерів і гаджетів мотивуються на створення не однієї єдиної електронної пошти, як це було років 20 тому, а на створення безлічі електронних пошт, до кожної з яких будуть «прикріплені» різні додаткові зручні і безкоштовні сервіси. І поки ніяких обмежень на кількість поштових скриньок електронної пошти не існує. Обмеженням може бути тільки здоровий глузд.

Тому електронна пошта, по суті, вже не є просто електронною поштою. Це такий собі аккаунт, обліковий запис, щоб отримати доступ до різних додаткових сервісів, що надаються розробниками. Такі акаунти на базі електронної пошти стали застосовувати для ідентифікації власників персональних комп'ютерів і гаджетів (смартфонів, айфонів та ін.), оскільки це просто напросто зручно і зрозуміло.

Аккаунт (обліковий запис) - це і є той самий поштовий ящик, який віртуально «висить» біля користувача, але висить нема на реальному стовпі, стіні, паркані, а «висить» в інтернеті.

Наявність аккаунта (облікового запису) дає можливість користувачу комп'ютера або гаджета робити багато різних дій крім прийому і відправки поштових повідомлень - це ключ до різних корисних сервісів від розробників таких сервісів.

Давайте розглянемо, як на один смартфон можна підключити різні поштові ящики:

Також на один і той же телефон можна підключити декілька Гугл пошт, кілька Яндекс пошт і т.д. Це може знадобитися не тільки для перевірки пошти, але і для доступу до тих безкоштовних сервісів, які є практично у кожної пошти. Наприклад, у кожної Гугл пошти є Гугл Диск, документи , Карти, YouTube .

Продовжуючи тему «навіщо підключати різні пошти до телефону», наведу питання від читача сайту: «Вийшло так, що у мене три смартфона і один з них забарахлив. Як перекидати файли з одного гаджета на інший, використовуючи їх Гугл диск? Я знаю, що у кожного смартфона свій диск, а як їх спільно використовувати не ясно. »

Підключивши на смартфон різні Гугл пошти, ми тим самим підключимо до смартфону ті сервіси, які пов'язані з тією чи іншою поштою, в тому числі, і різні Гугл Диски.

Що потрібно, щоб підключити пошту на Андроїд

Будемо вважати, що вже створені пошти, які потрібно підключити на телефон. Наприклад, вони були раніше створені на комп'ютері або на ноутбуці, це не має значення.

Важливо лише те, що для підключення такої пошти на телефоні, необхідно:

  1. Знати її логін і пароль.
  2. Також буде потрібно підтвердити, що саме Ви є господарем пошти.

Для підключення ми будемо використовувати стандартний додаток Gmail (1 на рис. 1), яке є встановленим для смартфона з операційною системою Андроїд.

Для цих же цілей можна використовувати ще одне стандартне додаток Email (2 на рис. 1), але тут воно не розглядається.

також в магазині Google Play Market є спеціальні програми для Яндекс.Пошти, пошти Mail.ru і тому подібні. Я вважаю за краще використовувати готові варіанти, які є вбудованими і не вимагають додаткових установок. Тому нижче мова піде тільки про стандартний додатку Gmail.

Скріншоти , Наведені нижче, зроблені на телефоні Самсунг з операційною системою Android, версія 5.0.2. Залежно від моделі смартфона і від версії Андроїда настройки для підключення пошти можуть відрізнятися від тих, що пропонуються далі.

Де знаходяться настройки електронної пошти

Мал. 1. Де програми Gmail і E-mail на Андроїд

Для смартфона з операційною системою Андроїд потрібен обліковий запис Google. Це пов'язано з тим, що операційною системою Андроілд володіє компанія Гугл. Як обліковий запис використовується будь-яка пошта на Gmail - так задумано програмістами-розробниками Андроїда.

Обліковий запис Google також інакше називають «аккаунт Гугл» або «пошта gmail». Для наочності наведу приклад: [email protected] - назва логіна для поштової скриньки в Гуглі, він же є аккаунтом Гугл і одночасно обліковим записом Google.

При першому включенні смартфона потрібно створити новий обліковий запис Гугл або скористатися вже наявними. З цієї причини, якщо клікнути по значку Gmail (рис. 1), то на смартфоні швидше за все відкриється та пошта Гугл, яка була вказана при первинній активації операційної системи Андроїда на смартфоні:

Мал. 2. Відкрита пошта Gmail

Кількома по значку меню в лівому верхньому кутку (рис. 2). Відкриється вікно «Все ящики» (рис. 3):

Мал. 3. Секретна кнопка для підключення поштових скриньок

На рис. 3 показана кнопка з маленьким трикутником, до якої слід доторкнутися (Іншими словами, тапнуть). Тоді відкриється нове меню (рис. 4):

Мал. 4. Опція «Додати обліковий запис»

Клацаємо «Додати обліковий запис» (рис. 4), з'явиться вікно «Налаштування електронної пошти» (рис. 5):

Мал. 5. Які електронні пошти можна підключити

На рис. 5 бачимо, що є досить великий вибір для підключення різних електронних пошт: Mail.ru, Яндекс пошта, Yahoo пошта, інші поштові ящики.

Підключаємо Гугл пошту на Андроїд

У вікні «Налаштування електронної пошти» натискаємо значок Google (1 на рис. 5). Відкриється вікно «Вхід» для налаштування Гугл пошти на смартфоні:

Відкриється вікно «Вхід» для налаштування Гугл пошти на смартфоні:

Мал. 6. Введення логіна електронної пошти Google

Якщо пальчиком доторкнутися до поля «Телефон або адреса ел. пошти »(1 на рис. 6), відразу з'явиться віртуальна клавіатура . З її допомогою вводимо адресу електронної пошти Google, причому досить ввести тільки логін. Наприклад, для пошти [email protected] досить набрати тільки test98. Звичайно, можна набрати і повну адресу. Головне, щоб логін (або весь адреса) був введений без єдиної помилки.

Після цього треба натиснути

  • або «Перейти» на віртуальній клавіатурі (2 на рис. 6),
  • або на синю кнопку «Далі», яка ховається під клавіатурою і тому на рис. 6, хоч я знаю.

Наступний крок - необхідно ввести пароль для підключається Гугл пошти (рис. 7) - це саме той пароль, за допомогою якого здійснюється доступ в дану пошту, а не якийсь новий пароль, - а тому при підключенні електронної пошти потрібно знати її логін і пароль, без цього нічого не вийде:

7) - це саме той пароль, за допомогою якого здійснюється доступ в дану пошту, а не якийсь новий пароль, - а тому при підключенні електронної пошти потрібно знати її логін і пароль, без цього нічого не вийде:

Мал. 7. Вводимо пароль, який відкриває Гугл пошту

Тапа по рядку «Введіть пароль» (1 на рис. 7), миттєво виникає віртуальна клавіатура. Використовуючи її, набираємо без помилок пароль від Гугл пошти. Тиснемо синю кнопку «Далі».

Швидше за все, знадобиться підтвердити, що саме Ви є господарем пошти, а не хтось сторонній. Залежно від налаштувань, які є у вашій гугловський пошти, можуть бути запропоновані різні варіанти для підтвердження.

Залежно від налаштувань, які є у вашій гугловський пошти, можуть бути запропоновані різні варіанти для підтвердження

Мал. 8. Вибір способу для підтвердження своєї Гугл пошти

Якщо до пошти був прив'язаний телефон, то пропонуються два способи (рис. 8):

  1. отримати код підтвердження на номер телефону - це означає, що на вказаний телефон буде відправлено смс повідомлення з кодом підтвердження;
  2. відправити голосове повідомлення на телефон.

Якщо вибрати перший варіант з отриманням смс-ки на телефон, тоді далі потрібно ввести код з цієї смс-ки (рис. 9):

9):

Мал. 9. Введення коду (6 цифр) з смс повідомлення для підтвердження пошти

Коли пошта підтверджена, залишається ще «вишенька на торті». Треба беззастережно прийняти «Умови використання» і «Політику конфіденційності» (рис. 10). Інакше подальші дії будуть неможливі, ось такий вибір ...

Мал. 10. Приймаю «Умови використання» і «Політику конфіденційності»

Кількома «Приймаю», на цьому підключення Гугл пошти закінчено (рис. 11):

Мал. 11. Ура, Гугл пошта підключена на телефоні Андроїд!

На рис. 11 в червону рамку обведена підключена Гугл пошта.

На свій смартфон можна підключити декілька поштових скриньок Google: два, три, чотири або більше. Головне, потім самому не заплутатися в цьому поштовому різноманітті.

А як з іншими поштами?

Приблизно таким же чином, який був описаний вище для гугловський пошти, можна підключити практично всі пошти, які можуть бути у користувача (рис. 5):

  • Google,
  • Outlook,
  • Hotmail або Live,
  • Yahoo,
  • Mail ru,
  • Яндекс,
  • Exchange і Office 365,
  • інший.

Шукаємо файли в Гугл Диску з різних Гугл акаунтів

Після того, як на телефоні підключені дві або більше Гугл пошти, можна використовувати всі гугловський сервіси: Диск, Карти, Youtube і інші. Розглянемо докладніше для Гугл Диска. Кожній Гугл поштою відповідає свій Гугл Диск. Щоб знайти файли, які зберігаються на тому чи іншому Диску, треба просто відкрити пошту, яка відповідає цьому Диску.

Образно кажучи, Диск є квартирою, в якій зберігаються речі (тобто, файли). А gmail пошта є тим ключем, який відкриває цю квартиру і дозволяє користуватися речами в квартирі (файлами на Диску).

Спочатку в додатках на телефоні треба знайти додаток Диск (рис. 12): Youtube

12): Youtube

Мал. 12. Додаток Гугл Диск

Кількома додаток Диск. Відкриються файли, які зберігаються на тому Диску, який прив'язаний до активної Gmail поштою. Активною є та пошта, яка в даний момент відкрита (активована) в додатку Gmail. В один і той же момент може бути відкрита тільки одна пошта, якщо таких пошт кілька.

Мал. 13. Відкриваємо Гугл Диск

Щоб точно визначити, яка пошта відкрита, слід тапнуть по значку меню (в червоній рамці на рис. 13). Тоді буде показана адреса активної Гугл пошти (1 на рис. 14):

Мал. 14. Дивимося, який поштою належить Гугл Диск

Якщо треба перейти до другого (іншого) Гугл Диску, значить, треба переключитися на іншу gmail пошту. Для цього є маленький трикутничок (2 на рис. 14). Кількома по ньому, після чого вибираємо відповідну пошту, доторкнувшись до неї пальчиком (рис. 15):

Мал. 15. Перехід на телефоні на різні Гугл Диски в залежності від обраної пошти

Після цього можна відкривати додаток Диск, який тепер буде відповідати своїй, рідній поштою, до якої Диск «приписаний».

Як вийти з Gmail пошти на Андроїд

На комп'ютері або на ноутбуці завжди є в правому верхньому куті кнопочка, клікнувши по якій завжди можна знайти і натиснути на рятівний «Вихід» або «Вийти». Я навіть цілу статтю написала про те, як корисно це робити і навіщо це треба.

Однак на телефоні немає заповітного виходу, він просто не передбачений розробниками-програмістами. Є пара варіантів, які не для того, щоб просто вийти, але все-таки якась ніяка свобода дій:

  • кардинальний варіант - видалити gmail пошту (а значить, видалити і весь аккаунт з Гугл Диском, Картами, Документами, YouTube та іншими даними) - тобто вийти назавжди,
  • ставити на телефон блокування для доступу по коду, пальцю, особі і т.д. - тоді пошта залишається відкритою, з неї не виходимо, але в неї сторонніх не пускаємо, не пускаємо тих, кому заманулося «поширюють» в нашому смартфоні,
  • а так, щоб просто вийти з пошти Gmail - такого немає в принципі на мобільному пристрої на Андроїд

Нижче наведено варіант, як видалити Гугл пошту. З цього приводу Гугл пише:

«Видаляючи аккаунт з пристрою, ви не видаляєте його зовсім і можете увійти в нього на комп'ютері або будь-якому іншому пристрої».

Спочатку заходимо в Налаштування та там шукаємо «Облікові записи» (в інших версіях Андроїда називається «Акаунти») (рис. 16):

16):

Мал. 16. Облікові записи в Настройках телефону з андроїдом

У «Облікових записах» відкриваємо «Google» (рис. 17):

Мал. 17. Google в Облікових записах телефону

Серед облікових записів Гугл (вона ж Гугл пошта, вона ж Гугл аккаунт) треба вибрати ту, яка підлягає видаленню. Для цього трохи довше звичайного слід потримати палець на обраної для видалення Гугл поштою, після чого будуть відкриті настройки синхронізації для обраної пошти (тобто, для облікового запису) (рис. 18):

Мал. 18. Налаштування для пошти, що підлягає видаленню

Якщо вже йдеться про видалення Гугл пошти з телефону Андроїд, то настройки синхронізації не мають значення.

Тапа по значку з трьома крапками в правому верхньому кутку - в червоній рамці на рис. 18. З'явиться варіант «Видалити уч. запис »(в інших версіях Андроїда може бути« Видалити аккаунт »):

запис »(в інших версіях Андроїда може бути« Видалити аккаунт »):

Мал. 19. Видалити обліковий запис Google

Клацнувши «Видалити Уч.зап», буде видалена обліковий запис Google, а разом з нею все пов'язані дані, що зберігаються в Гугл Картах, Диску, Документах, YouTube і т.д.

Офіційна довідка Гугл «Варіанти виходу з облікового запису»:

https://support.google.com/mail/answer/8154?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=ru

Шановні читачі, Ви можете задавати будь-які питання, пов'язані з комп'ютерною тематикою на сторінці запитати . Для цього просто напишіть там коментар. Бажано вказати ім'я і свій e-mail, на який Ви отримаєте моя відповідь.

А раптом і це буде цікаво:

1. Чотири додатки для перекладу мови в текст на Андроїд

2. Автоматичне і ручне оновлення додатків на Андроїд

3. Відео виклик на Андроїд: 8 додатків


Автор: Надія


Як перекидати файли з одного гаджета на інший, використовуючи їх Гугл диск?
А як з іншими поштами?
Com/mail/answer/8154?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов