Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як в биосе виставити частоту оперативної пам'яті

  1. Для чого можна знадобитися ручна установка частоти ОЗУ?
  2. Як в BIOS встановити частоту ОЗУ?
  3. висновок

Наша сеть партнеров Banwar

Питання про те, як в Біосе виставити частоту оперативної пам'яті (ОЗУ), може зацікавити багатьох користувачів. Зрозуміло, в більшості випадків процедура ручного регулювання даного параметра оперативної пам'яті не потрібно, оскільки BIOS автоматично підбирає необхідну частоту ОЗУ, виходячи з номінальних значень модулів пам'яті. Однак може виникнути така ситуація, коли користувачеві необхідно буде виставити значення частоти оперативної пам'яті, що відрізняється від номінального. У цьому користувачу можуть допомогти деякі опції, доступні в BIOS.

У цьому користувачу можуть допомогти деякі опції, доступні в BIOS

Зміст статті

Для чого можна знадобитися ручна установка частоти ОЗУ?

Дана дія може знадобитися, наприклад, в рамках заходів по розгону оперативної пам'яті. Велика частота оперативної пам'яті зазвичай дозволяє забезпечити її підвищену продуктивність, що, в свою чергу, може позитивно впливати і на продуктивність всього комп'ютера. Однак слід пам'ятати, що для того, щоб досягти стабільної роботи оперативної пам'яті, поряд з її частотою може знадобитися одночасно налаштувати і інші параметри модулів ОЗУ, такі, як напруга і таймінги.

Параметри частоти оперативної пам'яті комп'ютера можна налаштувати лише за допомогою відповідних опцій BIOS. Потрібно мати на увазі, однак, що далеко не всі системні плати дозволяють змінити цей параметр оперативної пам'яті. Якщо у вашому розпорядженні виявився комп'ютер з подібною материнською платою, то ви не зможете виставити потрібну вам частоту, а в якості її значення буде використовуватися номінальна величина для модуля ОЗУ.

Як в BIOS встановити частоту ОЗУ?

Для цього необхідно, перш за все, увійти в BIOS. Це можна здійснити під час перезавантаження комп'ютера, натиснувши на клавіатурі в момент перезапуску клавішу Del або іншу клавішу, в залежності від версії BIOS. Детальніше про те, як увійти в BIOS, ми розповідали у відповідній статті.

Отже, ви увійшли в BIOS. Яку саме опцію і в якому розділі необхідно шукати? Це теж залежить від версії BIOS. Наприклад, в BIOS від AMI необхідний розділ може носити назву Advanced (Розширені параметри). Досить часто опція називається Memory Frequency (Частота пам'яті), DRAM Frequency , Memory Clock або Dram Clock. У загальному випадку треба шукати опцію, що має в своїй назві, з одного боку, слова Memory, Mem, DRAM або SDRAM, а з іншого боку, слова Frequency або Clock.

Частоту пам'яті в Біосе можна виставити двома основними способами: за допомогою прямої вказівки значення і за допомогою вказівки співвідношення між частотою системної шини і частотою шини пам'яті. В останньому випадку в назві опції зазвичай зустрічається слово Ratio (співвідношення). Наприклад, подібна опція може носити назву System / Memory Frequency Ratio.

Також крім можливості вибору безпосередніх значень в опції може бути присутнім можливість вибору значення Auto (By SPD). Це значення зазвичай встановлено в опції за замовчуванням. Воно має на увазі, що BIOS використовує номінальні частоти оперативної пам'яті, які, як правило, беруться зі спеціальної мікросхеми SPD, присутньої на кожному модулі ОЗУ.

Встановивши необхідне значення частоти, вам буде необхідно перезавантажити комп'ютер, зберігши при цьому зроблені в BIOS зміни. У деяких випадках може знадобитися кілька спроб установки частоти оперативної пам'яті, які необхідно повторювати до тих пір, поки не буде знайдено оптимальне значення, при якому робота ПК буде стійкою. Зокрема, в Windows 7 користувач може використовувати для перевірки роботи ОЗУ вбудовану утиліту «Перевірка пам'яті Windows», що знаходиться в розділі «Адміністрування» «Панелі управління».

Слід пам'ятати, що не рекомендується встановлювати значення частоти опції, які набагато перевищують номінальні значення для мікросхем пам'яті, оскільки в цьому випадку можливий вихід з ладу модулів пам'яті. Крім того, потрібно мати на увазі, що підвищення робочої частоти може привести до підвищення тепловиділення мікросхем ОЗУ, що, в свою чергу, може спричинити за собою необхідність додаткового охолодження системного блоку.

висновок

оперативну пам'ять недарма іноді називають «мізками» ПК, оскільки від її функціональності, обсягу і швидкості багато в чому залежить обчислювальна потужність комп'ютера. Однак далеко не завжди користувач може дозволити собі встановити найшвидшу (а це в більшості випадків означає - і найдорожчу) оперативну пам'ять. Тому в таких ситуаціях, коли потрібно максимальне використання можливостей ПК, на допомогу може прийти розгін оперативної пам'яті, який здійснюється за допомогою установки значень частоти в спеціально призначених для цієї мети опціях BIOS. У більшості випадків процес установки необхідних значень надзвичайно простий і займає небагато часу. Однак при установці необхідної частоти слід пам'ятати, що вибір свідомо неправильних значень здатний викликати некоректну роботу комп'ютера, зависання операційної системи і навіть вихід з ладу модулів ОЗУ.

Запропонуйте Друзям статтю:

Для чого можна знадобитися ручна установка частоти ОЗУ?
Як в BIOS встановити частоту ОЗУ?
Як в BIOS встановити частоту ОЗУ?
Яку саме опцію і в якому розділі необхідно шукати?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов