Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як налаштувати кондиціонер на тепле повітря

  1. Чи можна взимку включати кондиціонер на тепло?
  2. Як включити режим обігріву на кондиціонері
  3. Що робити, якщо кондиціонер не працює на тепло

Наша сеть партнеров Banwar

Кондиціонер - пристрій, який може не тільки охолоджувати приміщення, коли за вікном стоїть спекотна спекотна погода, а й, за певних умов, нагріти його, якщо це необхідно. Часом, до старту опалювального сезону, квартири охолоджуються досить суттєво і там стає незатишно. У цей момент подібна особливість кондиціонера буде як не можна до речі. Про те, як налаштувати кондиціонер на тепле повітря, як зробити це правильно і які труднощі можуть виникнути при експлуатації обладнання при даних установках, і піде мова в даній статті.

Чи можна взимку включати кондиціонер на тепло?

Даним питанням задається велика кількість користувачів кондиціонерів. І це не дивно. Адже пристрої регулювання кліматичних умов будівель, споруд і приміщень - дороге устаткування і вихід його зі ладу завжди небажаний.

Кондиціонер досить комфортно почуває себе і в зимовий період, але не варто його використовувати при дуже низьких температурах на вулиці. Більшість моделей не можуть працювати при показниках термометра нижче 8 градусів Цельсія (традиційні спліт-системи).

Більшість моделей не можуть працювати при показниках термометра нижче 8 градусів Цельсія (традиційні спліт-системи)

В цьому випадку може статися обмерзання зовнішнього блоку пристрою, і весь агрегат вийде з ладу. Існують інверторні кондиціонери з зимовим комплектом налаштувань, які можна використовувати при температурах до -30С. У кожній інструкції по експлуатації вказана мінімальна позначка температури навколишнього середовища, при якій можливе використання пристрою. Але, якщо документація відсутня, можливості апарату можна уточнити у офіційного представника фірми-виробника кондиціонера.

Як включити режим обігріву на кондиціонері

Практично всі пристрої включаються на режим обігріву однаково. Тому, і послідовність дій, описана нижче, буде застосовна до будь-якої моделі кондиціонера:

  1. Має бути увімкненим (кнопка «On / Off» на пульті управління).
  2. Далі потрібно вибрати режим «Тепло» і одним натисканням клавіші «Heat».
  3. У тому випадку, якщо кнопка «Heat» відсутній, необхідно перейти до вибору режимів роботи, натиснувши клавішу «Mode».
  4. У меню, що розкрилося необхідно знайти все той же режим «Heat» і вибрати його в роботу. Перемикати необхідно до тих пір, поки не з'явиться відповідний напис. При цьому, на табло внутрішнього блоку найчастіше загоряється значок «Сонечко».
  5. Можливі також варіанти, коли на пульті управління кондиціонером режими роботи виведені окремими клавішами з асоційованими замальовками: сніжинки, сонечка, вентилятора або крапельки. В цьому випадку необхідно просто натиснути клавішу з індикатором «Сонечко», що буде відповідати режиму обігріву приміщення.
  6. Далі за допомогою клавіш на ПУ «+» і «-» або стрілок «вгору», «вниз» (в залежності від моделі) необхідно виставити ту позначку температури, якої б хотілося досягти при експлуатації пристрою. Важливо, щоб уставка була не нижче тієї температури, до якої прогріте приміщення в нинішній момент.
  7. Кондиціонер починає працювати на тепло зазвичай після закінчення 5-10 хвилин. До цього моменту в роботу включається тільки вентилятор, відбувається церкулірованіе повітря всередині приміщення. Такий довгий пуск кондиціонера в режим обігріву пояснюється тим, що йому доводиться працювати із зворотним напрямком, тобто здійснювати циркуляцію фреону по робочому контуру в реверсивному режимі. Для цього, щоб не пошкодити компресор, пристрій потребує вирівняти тиск.

Для цього, щоб не пошкодити компресор, пристрій потребує вирівняти тиск

Це повний перелік дій для включення кондиціонера в режим обігріву. На деяких моделях спочатку на пульті управління необхідно виставити всі параметри, а тільки потім включати пристрій в роботу (кнопка «On / Off»).

Варто також відзначити, що не всі моделі спліт-систем можуть працювати в режимі обігріву. Часто навіть при наявності на пульті позначки режиму Heat », пристрій не нагнітає тепле повітря. Пояснюється це використанням компаніями стандартних ПУ для управління різними моделями своїх кондиціонерів. Тому, перш ніж запускати механізм на обігрів, необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування або уточнити наявність даної функції у постачальника.

Що робити, якщо кондиціонер не працює на тепло

Отже, включивши теплий пуск кондиціонера і вождів до 15 хвилин, агрегат повинен включитися в режим нагріву навколишнього повітря. Зрозуміти, чи почав роботу кондиціонер в потрібному режимі чи ні, досить просто - варто лише піднести долоню руки до вихідного колектора пристрою і переконатися в присутності гарячого потоку повітря. Однак результат може бути і негативним, що може бути викликано однієї і наступних причин:

  • відсутність функції роботи кондиціонера в режимі нагріву;
  • неправильна настройка устаткування на роботу в заданому режимі;
  • несправність агрегату.

У першому випадку, як уже зазначалося, досить лише уважно ознайомитися з керівництвом по експлуатації, щоб зрозуміти, чи існують подібні налаштування на конкретному апараті. Якщо ж можливість роботи установки в режимі обігріву все ж існують, а кондиціонер не почав нагнітати тепло в приміщення, то весь процес налаштування відповідного режиму доцільно буде пройти, починаючи з першого кроку. Після цього, знову після закінчення 10-15 хвилин, слід піднести руку до радіатора і перевірити працездатність спліт-системи.

Іноді виникають ситуації, коли напис режиму «Heat» або значок сонечка загоряються короткочасно, а сам агрегат при цьому не переходить в режим обігріву. Це поширена ситуація, коли елементи живлення пульта управління вже не мають достатньої потужності. Рішення проблеми полягає в банальній заміні акумуляторів на нові. Після перезапуску системи все повинно працювати в штатному режимі. Також подібний діагноз може виникати при деякому підвисань (порушення функцій передачі сигналу) ПУ. При цьому, якщо акумулятори ще придатні, досить лише їх вийняти і тут же вставити назад. Один з двох способів вирішить проблему промігіванія індикатора режиму роботи системи.

У тому випадку, якщо робота кондиціонера на тепло, згідно з паспортом, можлива і всі пункти включення режиму обігріву дотримані, а система не запрацювала належним чином, можна зробити висновок, що устаткування не справно.

У тому випадку, якщо робота кондиціонера на тепло, згідно з паспортом, можлива і всі пункти включення режиму обігріву дотримані, а система не запрацювала належним чином, можна зробити висновок, що устаткування не справно

Спліт-система, як зовнішній, так і внутрішній її блок, - досить складне устаткування, ремонт і обслуговування якої краще буде довірити фахівцям. Проблема неправильної роботи обладнання в режимі обігріву може зводитися до наступних несправностей вузлів кондиціонера:

  • забруднення крильчатки внутрішнього блоку спліт-системи, засмічення повітряних фільтрів;
  • витік хладогена (фреону) або недостатнє його кількість для якісного обігріву приміщення.

У першому випадку, коли на елементах очисних сіток, на стінках каналів, на лопатях вентилятора зібрано велику кількість частинок бруду, погіршується продуктивність пристрою по повітрообміну. При цьому, апарат може працювати на нагнітання теплого повітря, але його кількості не буде достатньо для досягнення заданих клієнтом уставок. Проблема вирішується досить легко. Достатньо лише зняти передню панель внутрішнього блоку спліт-системи і провести очищення крильчатки і сітчастих фільтрів, які встановлені в даній області обладнання. Роботи з очищення можна виконати самостійно, не вдаючись до послуг майстра. Не варто при цьому забувати про банальні запобіжні заходи, таких як вимкнений з мережі обладнання, обережність при роботі з дрібними деталями, захисна маска для органів дихання при очищенні забруднених ділянок блоку і інше.

У другому варіанті (при відсутності фреону) кондиціонер не буде виробляти ні нагріву, ні охолодження проходить через нього. Відсутність холодоагенту може бути викликано двома причинами:

  • порушення герметичності системи;
  • система давно не заправлялася.

При установці кондиціонера навіть професійні монтажники можуть допустити невелику нещільність, і, як наслідок мізерну витік фреону, яку дуже складно виявити. Тобто, після закінчення певного проміжку часу невелика дозаправка вважається нормальною. Дану проблему не вирішити власноруч - тут допомога фахівця зі спеціальним обладнанням і матеріалами неминуча.

Мабуть, це і все, що необхідно знати для відповіді на питання: як налаштувати кондиціонер на тепло? Як видно, за умови, що обладнання справно і працездатний, установку режиму можна зробити досить швидко, і вже через деякий час в приміщенні з'являться перші ознаки роботи кондиціонера на тепло.

Чи можна взимку включати кондиціонер на тепло?
Чи можна взимку включати кондиціонер на тепло?
Мабуть, це і все, що необхідно знати для відповіді на питання: як налаштувати кондиціонер на тепло?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов