Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як очистити пральну машину від накипу оцтом та іншими засобами?

  1. Прибираємо накип за допомогою лимонної кислоти
  2. Оцет в боротьбі з накипом в пральній машині

Наша сеть партнеров Banwar

Оскільки зараз в кожній родині є пральна машинка, то, відповідно, багато хто чув про таку проблему, як накип. Чи не менше людей мучиться над питанням: "Як очистити пральну машину від накипу?" У даній статті ми розглянемо основні причини, через які з'являється накип в різної побутової техніки, а найголовніше - як же впоратися з цією проблемою.

Накип - це сольові відкладення, які з'являються на стінках теплових апаратів в результаті нагрівання або випаровування води, що містить кристали солі.

Прикладом даної проблеми може бути освіту сольових відкладень в чайнику, на пароутворювачем праски, трубчатом електронагрівачі (Тене) пральної машини. Якщо ТЕН не нагріває повітря воду при різних режимах прання, значить, і вашу незамінну помічницю спіткала та ж біда, що і мільйони інших, - накип. Вона виникає внаслідок вмісту в воді різних солей, інших домішок і залишків іржі. У воді, яка надходить в наші будинки через безліч труб, містяться солі Mg і Ca, і чим більше у воді даних домішок, тим більшим ступенем жорсткості вона володіє.

У воді, яка надходить в наші будинки через безліч труб, містяться солі Mg і Ca, і чим більше у воді даних домішок, тим більшим ступенем жорсткості вона володіє

Коли вода, що надійшла через шланг машини, нагрівається, солі, що містяться в ній, розщеплюються на діоксид вуглецю і осад, який розчиняється. Саме цей осад осідає на різних елементах нагрівання, і утворює нещасливу накип. Навіть самий незначний шар накипу може заважати нагрівання води, оскільки вона має досить низьку теплопровідність.

Тверді сольові відкладення, які осідають на електронагрівачі, значно знижують термін експлуатації пральної машини, оскільки приносять великої шкоди трубчастого нагрівача. Чим вище ви встановлюєте температуру для різних режимів прання, тим більше накипу утворюється на електронагрівачі машинки. Це не говорить про те, що потрібно її поставити в дальній кут і не користуватися, просто необхідно знати методи знищення накипу з Тена машинки.

Тому необхідно знати ворога в обличчя, але краще за все володіти знаннями, як все-таки позбутися від накипу. Існує два основні методи боротьби з нею: профілактика виникнення накипу і чистка пральної машини.

Профілактика ділиться на фізичну і хімічну.

  1. Фізична. Шланг, через який проводиться подача води в барабан, оснащується спеціальним пристроєм з безліччю магнітів. Магніти викликають резонанс, тому як розміщені за спеціально розробленою схемою. Вода, яка проходить через магнітне поле, змінює свою кристалічну структуру до такого ступеня, що частинки домішок і води щільно між собою взаємодіють, і внаслідок цього осад, що не розчиняється, не виникає навіть при використанні високих температур для прання.
  2. Хімічна. Суть методу полягає в тому, що при кожному пранні використовується спеціальна хімічна добавка, яка додається в контейнер для порошку. В результаті нерозчинні домішки солі все ж розчиняються під її впливом, і трубчастий електронагрівач пральної машини залишається чистим. Уважно слід вивчити інструкцію даного засобу, а також рекомендації виробника вашої пральної машини при виборі хімічної добавки. Оскільки вона досить дорога і витрата даної добавки буде великим, дозволити придбати її зможе не кожен, та й не дуже вона сприятливо позначається на стані ніжних і делікатних речей.

Щоб хімія не пошкодила тканину під час прання, для боротьби з накипом хімічні реактиви бажано використовувати під час холостого прогону пральної машини на програмі з високим температурним режимом.

Існує кілька способів, щоб видалити вже наявну накип. Це і прості методи, які полягають у використанні підручних домашніх засобів, і дорогі професійні препарати.

Одним з найдешевших способів усунення нальоту накипу, є фізична чистка Тена. Для цього необхідно розібрати пральну машинку, але не повністю, а частково, вийняти трубчастий електронагрівач і очистити його від накипу за допомогою шпателя, тільки дуже делікатно. Оскільки, очищаючи ТЕН вручну, можна його пошкодити, зскрібати накип необхідно максимально акуратно.

Оскільки, очищаючи ТЕН вручну, можна його пошкодити, зскрібати накип необхідно максимально акуратно

Також можна розглянути варіант, який пропонує нам реклама. Ми маємо на увазі Calgon і подібні йому засоби захисту машинки від накипу. Але спочатку потрібно розібратися, чи можуть такі препарати ефективно впоратися з цією проблемою.

Розрекламовані засоби, які повинні очистити трубчастий електронагрівач пральний машини, які не врятують від накипу. Триполіфосфат натрію, які є основною діючою речовиною даного продукту, можуть лише пом'якшити жорсткість води, але навіть сіль вони не розчиняють.

Користуватися даними засобами не обов'язково, оскільки пом'якшити воду може звичайна кальцинована сода, та до того ж подібні смягчители вже додані до складу пральних порошків. Для того, щоб правильно пом'якшити воду, вам необхідно знати чіткі пропорції того, скільки додати даного засобу в контейнер пральної машини. Для цього потрібно зробити спеціальний аналіз води на жорсткість в лабораторії. Якщо зм'якшувача додати багато, то він теж може акумулюватися на деталях пральної машини, якщо ж додати мало, то утворюється накип на Тене.

Якщо зм'якшувача додати багато, то він теж може акумулюватися на деталях пральної машини, якщо ж додати мало, то утворюється накип на Тене

Експерти в даній сфері підрахували, що почистити електронагрівач машинки буде значно дешевше, ніж постійно використовувати подібні засоби для прання. Тому, якщо ви вирішили пом'якшити воду, то досить буде придбати просту кальциновану соду.

Прибираємо накип за допомогою лимонної кислоти

Прибрати відкладення накипу з Тена вашої пральної машини-автомата можливо не тільки завдяки дорогим засобам, але також використовуючи знайому всім лимонну кислоту або триосновними карбонову кислоту.

Лимонна кислота може бути двох видів:

  • побутова, яку можна знайти в будь-якому магазині і використовувати в домашніх умовах;
  • спеціалізована, яка використовується для очищення складних механізмів в промисловості.

Слід пам'ятати, що концентрація спеціалізованої лимонної кислоти повинна строго вираховуватися щодо процентного показника до кожного міліметру площі, яку вразила накип.

Якщо рідина містить кислоту в концентрації, що перевищує 10%, то це може пошкодити не тільки накип, а й деталі пральної машини, а якщо менше 4%, то її використання не дасть ніякого ефекту.

У процесі ліквідації накипу з трубчастого електронагрівача, не варто плутати сік лимона і кислоту: сік не дасть ніякого ефекту. Використовуючи для цього лимонну або карбонову кислоту, слід суворо дотримуватися концентрацію її додавання, інакше вона може порушити цілісність гумових компонентів вашої машини.

Використовуючи для цього лимонну або карбонову кислоту, слід суворо дотримуватися концентрацію її додавання, інакше вона може порушити цілісність гумових компонентів вашої машини

Розглянемо найбільш оптимальний варіант, за допомогою якого можна назавжди позбутися від накипу в вашій пральній машинці. Барабан машинки повинен бути абсолютно чистим і порожнім, усі речі необхідно з нього дістати. Дверцята машини щільно закриваємо, а в контейнер для прального порошку засипаємо три столові ложки побутової лимонної або карбонової кислоти, на панелі програм вибираємо режим виварювання, щоб прання відбувалася при температурі 90-95 градусів, найкраще підійде режим для прання бавовняних речей. Для більш ефективного очищення пральної машини від накипу встановіть режим додаткового полоскання: з його допомогою залишилася накип остаточно віддалиться з машини. Режим віджимання виставляти не потрібно, так, як машинка порожня, та й не спрацює він, оскільки віджимати нічого. Вичікуємо 2-3 години прання на режимі виварювання - і можна вас привітати, оскільки ТЕН і всі внутрішні деталі вашої пральної машини очищені від накипу. Після завершення прання обов'язково перевірте зливний шланг і гумові елементи барабана, оскільки в них могли залишитися великі частки відстала накипу. Одягнувши гумові рукавички, видаліть дані шматки і протріть губкою видимі поверхні всередині пральної машини.

Дану процедуру можна виконувати два рази в рік, частіше її проробляти не варто. В результаті успішного завершення очищення від накипу ви знову повернете вашій пральній машині колишню новизну і заощадите далеко не один кіловат електричної енергії.

Варто пам'ятати про особливості лимонної кислоти і тонкощах її використання:

Також в боротьбі з цим нещасливим нальотом можна використовувати комбінацію лимонної кислоти і хлорки. Для цього необхідно взяти дані речовини в рівних пропорціях, наприклад, по склянці, і виконати ту ж процедуру очищення, що викладена вище. Після даної суміші ваша машина засяє чистотою, та й патогенні мікроорганізми, які люблять жити в важкодоступних машинки, будуть знищені за одну процедуру. Але часто зловживати даними засобом теж не варто: одного разу на три місяці буде більше, ніж достатньо, оскільки агресивне середовище хлору може пошкодити гумові компоненти машинки.

Оцет в боротьбі з накипом в пральній машині

Для ефективного і нещадного знищення такої проблеми, як накип у вашій пральній машині-автоматі, чайнику, прасці і в іншій побутовій техніці для дому, можна використовувати оцет. Він відмінно зможе впоратися з цією проблемою, не вимагаючи для цього особливих витрат.

Отже, розглянемо ще один варіант очищення пральної машини від накипу. У контейнер для рідких порошків заливаємо 2 склянки 9% оцту і встановлюємо максимально довгий цикл прання на режим виварювання, попередньо очистивши барабан від всіх речей. Нехай машина почне виконувати воду і змішається разом з оцтом, потім зупиніть цикл на годину, щоб розчин гарненько подіяв на всі внутрішні деталі і запустився процес руйнування накипу. Після закінчення години відновите режим прання і дочекайтеся її завершення. Коли режим виварювання закінчиться, запустіть найкоротший режим прання для того, щоб гарненько вимити внутрішні складові від залишків накипу і оцту. Завдяки використанню оцту накип з електронагрівача зникне, змиються мильні накопичення з інших деталей машини, також він позбавить пральну машину від неприємного запаху і патогенних мікроорганізмів. Можна, звичайно, спробувати замінити оцет на хлорвміщуючі засіб, але воно є більш токсичним.

Можна, звичайно, спробувати замінити оцет на хлорвміщуючі засіб, але воно є більш токсичним

По завершенні всіх етапів прання і полоскання протріть м'якою ганчіркою, заздалегідь змоченою в розчині оцту і теплої води, все внутрішні елементи барабана і гумові ущільнення. Саме їм потрібно приділити підвищену увагу, так як в складках може залишатися зайва волога, яка потім посприяє виникненню неприємного запаху, а також в ущільненнях можуть бути залишки накипу, яка зруйнувалася під час процедури. Після обробки поверхонь вологою ганчіркою слід витерти все насухо.

Використання оцту відмінно допоможе позбутися неприємного тухлого запаху з пральної машини. Його можна використовувати для профілактики появи накипу, додавши стакан оцту в відсік для рідких порошків в той час, коли перете рушники. Дана процедура шкоди їм не завдасть. Іноді можна під час прання в цілях профілактики виникнення накипу і неприємного запаху додавати невелику кількість харчової соди.

Зловживати цим методом чистки не варто, досить буде виконувати дану процедуру для пральної машини-автомата раз на півроку. Після закінчення кожного прання потрібно протирати барабан і гумові ущільнювачі сухою ганчіркою, а також залишати дверцята відчиненими для випаровування залишків вологи. З певною періодичністю очищайте фільтр пральної машини від сміття та інших скупчень.

Виконуючи ці рекомендації, ви зможете запобігти виникненню накипу в пральній машині-автоматі, ну, а якщо вона вже встигла утворитися, то ці поради допоможуть ефективно впоратися з цією проблемою.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов