Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як зробити незамерзайку своїми руками для автомобіля? Основні правила і рецепти

  1. Незамерзайка своїми руками - основні правила приготування
  2. Рецепти для приготування незамерзайки своїми руками
  3. Незамерзайка на основі кошти для чистки вікон
  4. Незамерзайка своїми руками з етилового спирту
  5. Незамерзайка з оцту
  6. Незамерзайка на основі аміаку
  7. Незамерзайка із засобу для миття посуду

Наша сеть партнеров Banwar

Незамерзайка - рідина, яка дозволяє зберегти скло автомобіля в належному стані в зимову пору року

Незамерзайка - рідина, яка дозволяє зберегти скло автомобіля в належному стані в зимову пору року. Якщо влітку можна обійтися водою, залитою в бачок омивача, то в морози слід вдаватися до спеціальних засобів, щоб зберігати скло в придатному для водіння стані.

Ціна поширеною посередньої незамерзайки досить низька, і купити її можна не тільки в будь-якому автомобільному магазині, але і на трасах або в супермаркетах. Однак, як показують дослідження, незамерзайка від невідомого виробника не тільки малоефективна, але і зовсім може бути небезпечна для водія, пасажирів і навколишнього середовища. Можна купити якісну незамерзайку, але коштує вона значних грошей, і за весь зимовий період доведеться витратити чималу суму на рідину для омивача. Є і третій варіант - зробити власну незамерзайку, в якості якої можна буде не сумніватися. Є кілька рецептів приготування рідини для омивача.

Незамерзайка своїми руками - основні правила приготування

Приготувати незамерзайку в домашніх умовах з підручних засобів може кожен без особливих проблем і не витративши на роботу велику кількість часу Приготувати незамерзайку в домашніх умовах з підручних засобів може кожен без особливих проблем і не витративши на роботу велику кількість часу. При цьому на виході вийде розчин, який набагато краще за більшість рідин для омивача, що продаються в магазинах.

Незважаючи на те, що зазначені нижче рецепти ідеально вивірені, слід знати кілька основних правил приготування незамерзайки своїми руками:

  • Для складу незамерзайки можна використовувати тільки добре очищену воду. Оскільки вода з-під крана далеко не завжди ідеальна, краще купувати питну воду в великих пляшках, інакше велика ймовірність, що саморобна незамерзайка буде залишати розводи і сольові накопичення на склі;
  • Насамперед рекомендується готувати «пробники» незамерзайки. Заготовивши півлітра-літр розчину по одному з рецептів, поставте його на ніч на балкон або в холодильник, щоб перевірити його здатність протистояти морозу;
  • Перед тим як заливати незамерзайку в бачок «до граней», налийте трохи і перевірте з салону автомобіля - не залишається чи на склі зайвих розлучень, які можуть привести до виникнення аварійної ситуації;
  • Слід подбати про запах незамерзайки під час тестування. Оскільки в багатьох автомобілях аромат незамерзайки потрапляє в салон, не можна допустити, щоб він був занадто терпким.

Якщо ви купили незамерзайку на трасі або в супермаркеті, їй не завадять всі тести, описані вище. Обов'язково перевіряйте рідина перед тим як заливати її в бочок омивача цілком. Це дозволить максимально зменшити можливість виникнення проблем з-за неякісної незамерзайки по час руху.

Рецепти для приготування незамерзайки своїми руками

За той час, що автомобілісти використовують зимову рідину для омивача, були придумані десятки рецептів з приготування незамерзайки своїми руками. Вважається, що в подібних рідинах незамінним інгредієнтом є спирт, який дозволяє розчину не замерзати при мінусових температурах. Це зовсім не так, приготувати незамерзайку самостійно можна, як з використанням етилового спирту, так і без нього.

Незамерзайка на основі кошти для чистки вікон

Приготувати омиває рідина «на швидку руку» можна із засобу для чищення вікон Приготувати омиває рідина «на швидку руку» можна із засобу для чищення вікон. Найголовніше в даному рецепті - підібрати вірний засіб для миття вікон і дотримати пропорції. Перед тим як створювати незамерзайку з миючого засобу, переконайтеся, що у нього в складі є спирт. Змішувати рідина для бочка омивача необхідно в таких пропорціях: 33% миючого засобу і 67% дистильованої води. Таким чином, якщо потрібно приготувати незамерзайку з повною 5-літрової пляшки з питною водою, потрібно 2,5 літра кошти для чистки вікон, і в результаті у вас вийде 7,5 літрів готового розчину.

Незамерзайка своїми руками з етилового спирту

Приготування незамерзайки з медичного спирту можна вважати «класичним» рецептом, який використовується вже десятки років Приготування незамерзайки з медичного спирту можна вважати «класичним» рецептом, який використовується вже десятки років. Для розчину потрібно взяти 3 літри води і змішати їх зі спиртом. Залежно від того, наскільки чистим є спирт, рекомендується вибирати такі співвідношення: спирт близько 97% - 650 грам, спирт в 70% - 750 грам. Якщо спирт більш розбавлений, вирахувати самостійно співвідношення не складе труднощів, але не забувайте враховувати при розрахунках воду, яка надходить разом зі спиртом. Замішавши спирт і воду, слід додати в розчин 1 столову ложку прального порошку, після чого добре розчинити його в вийшла незамерзайка.

Незамерзайка з оцту

Вельми неоднозначний, але ефективний рецепт - це незамерзайка з оцту Вельми неоднозначний, але ефективний рецепт - це незамерзайка з оцту. Його особливість в тому, що використовувати готовий розчин рекомендується тільки при температурі на вулиці нижче -10 градусів за Цельсієм. Пов'язано це з тим, що незамерзайка з оцту має яскраво виражений неприємний запах, який «глушиться» при низьких температурах.

Щоб приготувати незамерзайку з оцту, слід змішати рідини в співвідношенні 1 до 1. Тобто, бажаючи отримати 2 літри оцтової незамерзайки, потрібно перемішати 1 літр столового оцту і 1 літр чистої води.

Незамерзайка на основі аміаку

Маючи доступ до великих обсягів аміаку, можна приготувати хорошу незамерзайку на його основі Маючи доступ до великих обсягів аміаку, можна приготувати хорошу незамерзайку на його основі. Для цього береться аміак і вода з розрахунку, що води повинно бути в 2 рази більше. Наприклад, для приготування 3 літрів незамерзайки з аміаком необхідно: 2 літра чистої води, 1 літр аміаку. Перемішайте компоненти між собою в тарі, де їх можна буде розмішувати самостійно, а не за допомогою тряски. Ні в якому разі не можна, щоб при змішуванні розчину утворилася піна, саме тому рекомендується розмішувати незамерзайку подібного плану ложкою.

Незамерзайка з аміаку може бути доопрацьована. При використанні в умовах підвищеного холоду, в неї рекомендують додавати 100-150 грам оцту (на вказаний вище обсяг). Якщо запах аміаку в салоні здається занадто різким, можна спробувати його поліпшити за рахунок використання різних ароматичних засобів, що мають в своєму складі мінімальну кількість хімічних елементів, які можуть вступити в реакцію.

Незамерзайка із засобу для миття посуду

При приготуванні рідини для омивача на основі кошти для миття посуду, необхідно грамотно підійти до його вибору При приготуванні рідини для омивача на основі кошти для миття посуду, необхідно грамотно підійти до його вибору. Потрібно використовувати концентрований засіб від хорошого виробника. Відмінно для подібних цілей підійде засіб для миття посуду Fairy. Якщо використовується інша рідина для миття посуду, то також необхідно переконатися в її стійкості до холоду. Поставте експериментальний зразок на балкон або в морозилку на ніч.

Незамерзайка на основі кошти для миття посуду є одним з найбільш бюджетних варіантів. Для приготування 5 літрів розчину потрібно всього 1,5 столові ложки концентрованого засобу для миття посуду. Якщо використовується розбавлене засіб, то краще попередньо поекспериментувати з пропорціями.

Як видно, приготувати незамерзайку своїми руками зовсім нескладно, і вона вийде явно не гірше, ніж у бариг, які продають подібний засіб на узбіччі без дозволів і сертифікатів. Купувати засіб для бочка омивача слід в спеціалізуються автомобільних магазинах, але його ціна сильно відрізняється від вартості дешевих розчинів. Бажаючи заощадити, краще приготувати незамерзайку самостійно, по крайней мере, так можна бути точно впевненим в її безпеки для здоров'я людини.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов