Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як самому зробити дистильовану воду?

  1. Області використання дистильованої води, виробництво в лабораторії
  2. Дистилят в домашніх умовах - нелегко, але можливо
  3. відстоювання
  4. Замороження води

Наша сеть партнеров Banwar

При слові «Дистиллят» напевно перша асоціація, яка виникне у людини, це ліки. У чоловіків спрацює асоціація з акумулятором. Але це далеко не всі напрямки, де може бути корисна дистильована вода. Буває так, що вона потрібна і вдома. Нею і рани промивають, а постійно бігати в аптеку за такою водою не завжди зручно. Як зробити дистильовану воду? Які можливості для цього є будинки і що надає сучасний ринок?

Області використання дистильованої води, виробництво в лабораторії

Якщо говорити термінами, то дистилят, це теж звичайна вода, просто очищена за допомогою дистиляції . Для чого потрібна така сверхочіщенная вода? Всі сфери можна побачити в таблиці.

Вид водного ресурсу

Сфера використання

дистилят

Медицина

акваріуми

машини

Побутові прилади (праска і т.п.)

Навіщо подібна сверхочіщенная вода необхідна в медицині? Відповідь міститься в будь-якому ліки, тому що дистилят основа будь-якого розчину. І чим краще очищена вода від домішок, тим краще людський організм буде переносити подібні ліки без зайвих побічних ефектів. Так само воду використовують і для косметики.

Є поборники подібної води і серед споживачів. Їх усталену думку - випиваючи таку воду, в організм нічого зайвого не потрапляє. Випиваючи воду з такими характеристиками ризик захворіти набагато менше. Хоча насправді, така вода ні несе ні користі, ні шкоди людині. Вона не дуже смачна, тому що з неї видалили всі, що тільки можна. Раніше таку воду називали мертвою. При вживанні надчистих воду краще змішувати зі звичайною кранової водою. Пити тільки дистильовану, та ще й покупну воду обійдеться дуже дорого. Так, що краще знайти відповідь на питання - як самому зробити дистильовану воду швидко, просто і доступно.

У побуті вода так само знайшла досить широке застосування. Ті, у кого вдома є акваріумні рибки, прекрасно розуміють користь від такої води. В акваріум заливати можна тільки дистильовану або отстоенная воду і в певних пропорціях. Потім дистилят дуже корисно використовувати для побутових приладів. Не потрібно постійно кип'ятити воду для того ж праски. Порції води там невеликі, а з дистильованою водою така дрібна побутова техніка прослужить значно довше.

Не завадить використовувати таку випарену воду для поливу квітів. Ще одне побутове застосування - акумулятори машин. Щоб взимку електроліт не замерзав, в нього додають воду, точно також рятують від перегріву влітку. І потрібна саме очищена вода. Якщо цього не зробити, то акумулятор може просто закипіти і тріснути. Дуже часто застосовують таку воду і в склоочисниках, і в багатьох видах автокосметики. Так, що дистилят досить популярний в автомобільній сфері.

Як зробити дистильовану воду. Відео

З корисністю води розібралися, але як її роблять? У промислових умовах? На скільки це складно? Чи можна спробувати зробити таку воду в домашніх умовах? Найпростіший і найдоступніший метод отримання сверхочіщенной води - це випарювання. Тобто воду нагрівають до стану пара і потім конденсують, завдяки цьому всі домішки або залишаються на стінках посудини, або випаровуються, а концентрована очищена вода стікає в окрему ємність.

Але такий процес вимагає великої витрати електроенергії на нагрів води, тому люди не зупиняються на досягнутому. Багато лабораторій сьогодні отримують таку воду, використовуючи мембранну фільтрацію. І тут на передній план виходять обратноосматіческіе установки. Але і у них досить багато недоліків. Але в сьогоднішніх умовах, вони залишаються найефективнішими для отримання дистиляту в лабораторних умовах.

Фільтр зворотного осмосу дозволяє отримати дистилят за рахунок застосування дуже тонкою і дрібнодисперсного мембрани, яка вичищає з води дуже багато домішок. Правда хлор не прибирає. Але процес цей не протікає природно, воду доводиться продавлювати через мембрану за допомогою тиску. Сама по собі мембрана тонка і легко рветься. Через це використовувати для опріснення непідготовлену воду не можна. Таким чином, установка осмосу являє собою багатокорпусні очищувач. Тут, спершу видаляють з води всі шкідливі механічні опади, вапняні мінерали, а тільки потім в боротьбу вступає мембрана. Якщо це прилад для отримання питної води, то третім корпусом може бути кондиціонер, який відновлює втрачені природні мінерали.

З мінусів такого приладу, крім дорожнечі не завадить виділити ще й надмірну марнотратство. Дуже багато води йде в утиль при очищенні. На один літр чистої води, готової до застосування, доводиться три літри, злитої з відходами води. Дуже накладно використовувати такий очисник будинку на всю вхідну в квартиру воду. Тому деякі споживачі вважають за краще купувати до сих пір установки іонного обміну. І все більше популярності набувають способи отримання дистиляту будинку. Хоча вони і дуже трудомісткі.

Дистилят в домашніх умовах - нелегко, але можливо

Дистилят - це теж вода, але очищена. У лабораторних умовах її отримують шляхом досить складної схеми очищення, із застосуванням мембран, тиску і насосів. Як зробити дистильовану воду в домашніх умовах більш доступним способом? Як отримати її будинку без особливих фінансових затрат. І такі способи є. Причому вони допоможуть не просто почистити воду, але ще і зробити її максимально корисною.

відстоювання

Найперше, що слід зробити, це підготувати воду. Для цього її відстоюють. Просто ллють воду в бак і дають їй постояти кілька годин. Таким чином, вже певні домішки можуть виявити себе і випасти в осад або утворити помутніння в воді. У водопровідній воді дуже багато хлору. Це найпотужніший знезаражувачі і російські очисні системи дуже часто його використовують. Так ось відстоювання води допомагає позбутися від нього. Хлор і сірководень випаровуються з поверхні. Краще відстояти воду довше, але все ж в рамках, тому що і вода може почати гнити.

Дистильовану воду найпростіше зробити самому за допомогою випарювання і при цьому нічого складного цей процес не вимагає. Для даної процедури знадобляться:

· Нержавіюча або емальований посуд;

· Вода;

· Кришка;

· Решітка.

Береться отстоенная вода, наливається в каструлю, приблизно до половини. На дно ємності встановлюється таз, на нього ставиться піалках з високими краями, які повинні бути вище рівня води в каструлі. Вода, коли досягне точки кипіння, не повинна потрапляти бризками в піалку. Як тільки вода закипить, слід різко зменшити вогонь і зробити його мінімальним. Каструлю накривають кришкою, найкраще опуклою. І опуклістю всередину каструлі. Всередину кришки викладають лід. Вода буде кипіти, конденсат буде відкладатися на кришці, і стікати в піалу. Тут головне, постійно стежити за рівнем води в каструлі. Щоб вся вода не википіла.

Після того, як піалках наповниться водою, потрібно вимкнути вогонь і почекати поки посуд повністю не охолоне. Зберігати дистилят слід тільки в стерильному посуді.

Ще один варіант отримання такої випарованої води дуже сильно нагадує найпростіший спосіб отримання дистиляту в лабораторних умовах. Для такого способу отримання дистильованої води знадобляться вода, каструля і дві пляшки. Причому одна пляшка повинна бути з прямим горлом, інша з викривленим. Пляшки в даному способі отримати потрібну очищення, виступлять заміною лабораторних колб. Якщо раптом кривої пляшки знайти не вдалося, то зійде і шматок шланга. Тільки шланг повинен щільно просовувати в горло пляшки не залишаючи пустот. Обидві пляшки потрібно простерилізувати!

Точно також процес починається з відстоювання води. Пляшку з кривим шийкою до половини заповнюють отстоенной водою. Дві пляшки з'єднують так, щоб обидва горлечка щільно прилягали. Води в каструлі повинно бути приблизно на рівні води в пляшці. Всю цю конструкцію ставлять на вогонь, воду в каструлі доводять до кипіння. Порожня пляшка обгортається льодом, це дає можливість утворюватися конденсату. Вода в пляшці, яка опущена в киплячу воду, починає випаровуватися, пар піднімається у верхню пляшку з льодом. Там утворюються крапельки конденсату, які в цій же пляшці і залишаються. Переривати процес не можна, поки вся вода в нижній пляшці не конденсується.

Замороження води

І останній зручний і доступний спосіб - як зробити дистильовану воду в домашніх умовах, заморозити її. Але у даного способу є свої мінуси. По-перше, в холодильнику і морозилці неповинно бути сторонніх запахів, але має бути багато снігу. При невеликому розмірі холодильника цього досягти складно. Оскільки тала вода має властивості передавати запахи смаком. І якщо в холодильнику є запашок, це потім позначиться на смаку води. Якщо ж дистилят робиться не для пиття, то це застереження не актуальне.

Замороження води - найдавніший спосіб отримати самому дистильовану воду в домашніх умовах зі снігу, до речі, і м'яку в тому числі. Причому заморозити можна солону воду, а отримати обессоленную. Знесолена вода замерзне швидше солоною. Для заморожування досить пляшки або банки і відшарованої води. Воду набирають в банку або пляшку під горлечко. Потім кладуть її в морозилку. Через певний час чиста вода замерзне, а вода з домішками все ще буде рідкої, ось її зливають. А замерзлу воду можна розморожувати. Це і буде очищена, обезсолена вода . В холоду можна виставити воду на вулицю, щоб не витрачати місце в морозилці.

Так, що і сьогодні є можливість легко і доступно, хоч і кілька клопітно, отримати очищену дистильовану воду в домашніх умовах, не витрачаючи при цьому великі гроші!

Як зробити дистильовану воду?
Які можливості для цього є будинки і що надає сучасний ринок?
Для чого потрібна така сверхочіщенная вода?
У промислових умовах?
На скільки це складно?
Чи можна спробувати зробити таку воду в домашніх умовах?
Як зробити дистильовану воду в домашніх умовах більш доступним способом?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов