Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як зняти показання лічильника води в квартирі

  1. види лічильників
  2. Перевірка лічильника перед зняттям показань
  3. Як зняти показання з лічильника
  4. П'ять порад, як вибрати надійний лічильник води
  5. Як економити на лічильнику води

Наша сеть партнеров Banwar

Сьогодні законодавство зобов'язує встановлювати водні лічильники в кожній квартирі або будинку. Однак прилади обліку водопостачання корисні для економії бюджету. Як показує практика, оплата за встановленими нормативами, які множилися на число прописаних в приміщенні людей, значно перевищує дійсні витрати води в квартирі або в будинку.

Як показує практика, оплата за встановленими нормативами, які множилися на число прописаних в приміщенні людей, значно перевищує дійсні витрати води в квартирі або в будинку

Крім того, лічильники дозволяють контролювати і аналізувати споживання води, раціонально розподіляти бюджет і заощаджувати на оплаті комунальних послуг. У даній статті ми розглянемо, як вибрати відповідний лічильник. І дізнаємося, як правильно зняти показання лічильника води.

види лічильників

В першу чергу прилади поділяють для гарячої та холодної води. В останньому випадку виріб виконують з матеріалів, які розраховані на воду з температурою до 40 градусів тепла. Пристрої першого типу витримують до +150 градусів. Випускають і універсальні прилади для обліку та гарячої, і холодної води.

Крім того, лічильники поділяють на ті, що працюють і не працюють від електрики. Енергозалежні пристрої функціонують тільки від електромережі і зупиняються при відключенні електроенергії. Виділяють чотири групи водолічильників:

  • Вихрові реєструють частоту вихорів у водному потоці і показують швидкість останнього;
  • Ультразвукові аналізують звуковий ефект при проходженні коливань через рухомий водний потік;
  • Тахометрические - найпоширеніші пристрої за рахунок доступності, надійності і довговічності. Вони легко прослужать 12 років при періодичних перевірках. Це механічні прилади з крильчаткою або турбинкой, яку поміщають в потік обертається води;
  • Електромагнітні характеризують висока точність вимірювань і незалежність від температури, щільності або інших показників рідини. Працює на основі індукції магнітного поля.

Працює на основі індукції магнітного поля

Виготовляють також пристрої промислового і побутового призначення. Для квартири або будинку використовують другий тип. У цьому випадку вибирають тахометрические або електромагнітні варіанти. Перший більш доступний і довговічний. Електромагнітні вироби коштують дорожче, але показують максимально точні свідчення і допомагають економити воду.

Перевірка лічильника перед зняттям показань

Лічильники холодної або гарячої води встановлюють за схемою стандартної розводки труб. Зверху йдуть труби з гарячою водою, сюди і встановлюють відповідний прилад. Для нижніх холодних труб встановлюють лічильник холодної води. Пристрої закріплюють безпосередньо на трубі на кухні під раковиною або в туалеті. Для зручності корпусу пофарбовані в синій і червоний кольори.

Щоб точно знімати показання лічильників води, перед зняттям перевірте правильність роботи пристрою. Для цього закрийте крани в будинку і зверніть увагу на функціонування приладів. Пристрої повинні знаходиться в нерухомому стані, а свідчення - незмінними.

Увімкніть лише змішану з гарячою водою, потім - з холодною. При включенні повинні заробити відповідні лічильники. Потім заповніть каструлю об'ємом в десять літрів води до країв. Повторіть процедуру і наберіть 50 літрів. Знову звірте показання лічильника - вони повинні збільшитися рівно на 50 літрів.

Перевірте, чи не протікають чи крани або труби в будинку, надійно і міцно вони замикаються. Якщо крани закриті, а лічильник все одно працює, навіть з мінімальною швидкістю, значить пристрій вийшов з ладу, або десь є витік води. Обов'язково зніміть проблему, інакше доведеться переплачувати за невикористану воду.

Якщо дані вірні, пристрій працює і показує правильно, можна приступати до заповнення квитанції. Далі дізнаємося, з якого числа знімаються показання. І розглянемо, як правильно знімати дані.

Як зняти показання з лічильника

Якщо ви зіткнулися з лічильниками в перший раз, може виникнути питання, які цифри потрібно вказувати в квитанції, адже на циферблаті розташовано вісім цифр. П'ять з них чорного кольору, а три - червоного. Останні позначають кількість використаних літрів і не враховуються, вони потрібні тільки для округлення показника.

Знімати показання потрібно раз на місяць і відправляти дані до 27 числа. Більш точну дату встановлює кожна керуюча організація окремо. Якщо ви не надали вчасно дані, для розрахунку беруть середній показник витрати води за попередні місяці.

Якщо ви не надали вчасно дані, для розрахунку беруть середній показник витрати води за попередні місяці

Для зняття показань потрібно писати тільки чорні цифри, які вказують на кількість використаних кубометрів води, у зазначеному порядку. При цьому останнє число округляємо. Отримані цифри без попереду стоять нулів множимо на встановлений тариф і фіксуємо результат в розрахунковій книжці або в квитанції для оплати.

Наприклад, на циферблаті написано 00019657. Записуємо перші п'ять цифр: 00019 і округляємо. Так як потім йде 6, округляємо в більшу сторону і отримуємо 00020. Для зручності можна подумки розділити дані коми - 00019,617. Також округляем і отримуємо 00020. До речі, на деяких приладах вони вже відокремлені коми, як на лічильниках електроенергії.

Потім число без нулів попереду, тобто 20 множимо на тариф і отримує підсумковий результат. Такий розрахунок підходить для обліку та холодної, і гарячої води. А як знімається показання з електричного лічильника, дивіться тут .

П'ять порад, як вибрати надійний лічильник води

  1. При виборі обов'язково огляньте прилад. Експерти рекомендують дути у вхідний патрубок пристрою. Якщо прозора кришка запотіла, значить лічильник неякісний;
  2. Фахівці радять купувати прилади з імпульсним виходом і можливістю перемикання одного стандарту на інший. Тоді лічильник не доведеться часто міняти і надалі при необхідності можна автоматизувати багато систем в будинку;
  3. Обов'язково визначте для якої води призначений лічильник. Купіть додатково для механічного очищення фільтр, який очищає воду перед лічильником. Це підвищить довговічність і термін служби приладу. Чим дрібніше сітка, тим якісніше очищення;
  4. Перевірте паспорт виробу, в якому вказана дата виготовлення. Наступна перевірка звітує з цього числа, а не з дня покупки !;
  5. Купуйте моделі з міді та латуні. Наявність пофарбованих поверхонь свідчить про використання сплавів. Такі прилади при взаємодії з водою виділяють шкідливі речовини.

Такі прилади при взаємодії з водою виділяють шкідливі речовини

Як економити на лічильнику води

Щоб лічильник працював правильно, потрібно періодично проходити технічну перевірку і обслуговування. У домоуправлінні або іншої керуючої організації, яка надає комунальні послуги для Вашого будинку, знаходяться документи з даними про проміжок служби кожного лічильника. Як правило, перевіряти прилади для обліку холодної води потрібно раз в шість років, для гарячої води - кожні чотири роки.

Щоб заощадити воду, фахівці радять встановлювати якісні та надійні лічильники. Крім того, рекомендується встановити нові і надійні труби, замінити крани, прорахувати, що вигідніше душ або ванна. Як показує практика, душ набагато вигідніше. За п'ять хвилин ви витратите 80 літрів води, чого не вистачить заповнити навіть половини ванни.

Використовуйте воду ефективно і без марнотратства. Не відкривайте воду зайвий раз і щільно закривайте кран. Вибирайте пральну і посудомийну машину з режимом економічної витрати води, поставте змішувачі з одним важелем. Встановіть сучасну сантехніку та інсталяції з прихованою передовою системою змиву, а також кухонну раковину з двома піддонами. Наберіть воду в кожен, в одному мийте посуд, а в іншому обполіскуйте.

Обов'язково встановіть насадки для душа і змішувача. Не завантажуйте пральну машину менше, ніж на половину. Маленька завантаження призводить до перевитрати електроенергії до 30%, а води - до 50%. Більш докладні поради, як заощадити воду, ви знайдете за посиланням https://vsepodomu.ru/zhkh/kak-ekonomit-vodu-v-kvartire/#i-2 .

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов