Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як підключити полотенцесушитель, необхідні матеріали та інструменти

  1. способи установки
  2. Технологія по підключенню рушникосушки
  3. Матеріали і інструменти
  4. Демонтаж старого пристрою
  5. Монтаж кранів (байпаса)
  6. монтаж рушникосушки
  7. схеми підключення
  8. Особливості установки комбінованої конструкції

Наша сеть партнеров Banwar

Мати можливість швидко сушити речі незалежно від пори року, то заради чого ми набуваємо рушникосушки. Щоб не було проблем зі способами під'єднати пристрій до системи гарячого водопостачання або опалення рекомендується купувати вітчизняні вироби. Російські виробники створюють моделі менш сприйнятливі до корозійних процесів, на відміну від європейських аналогів. Більш того, у вас не виникне питання як підключити полотенцесушитель, тому що діаметр вироби буде свідомо збігатися з прийнятими у нас стандартами.

способи установки

На сьогоднішній день споживачам пропонуються рушникосушки трьох модифікацій:

  • з Теном,
  • водяні,
  • комбіновані.
Мати можливість швидко сушити речі незалежно від пори року, то заради чого ми набуваємо рушникосушки

водяний

водяний

комбіновані

комбіновані

З Теном

Монтаж рушникосушки своїми руками доступний для водяних моделей. Тут ви можете впоратися без сторонньої допомоги. Підключення пристрою електричного або комбінованого типу вимагає спеціалізованих навичок. Вам буде необхідне втручання професійного електрика:

  • водні та комбіновані моделі більш обмежені в місцях монтажу. Полотенцесушитель у ванній надає можливість задіяти труби гарячого водопостачання або опалення. Такий спосіб розміщення найбільш традиційний для російського житла і зручний для сушки білизни і рушників;
  • полотенцесушитель електричний має власну внутрішню середовище, яке нагрівається під дією Тена. Таку модель можна монтувати в будь-якому зручному місці за умови доступного електроживлення.

Якщо вам належить заміна старого полотенцесушителя радянського зразка потрібно при покупці нової моделі вибирати пристрій, призначений для нижнього підключення з аналогічним діаметром.

Найоптимальнішим вважається полотенцесушитель водного типу. В результаті приєднання до системи гарячого водопостачання ви отримуєте пристрій функціонує цілий рік. Можливість контролювати подачу води дозволяє проводити ремонтні та монтажні роботи незалежно від сезону.

Потрібно пам'ятати, що підключення полотенцесушителей до системи опалення накладає на його роботу сезонне обмеження. Швидко сушити білизну ви зможете виключно до тих пір, поки триває опалювальний сезон.

Це ж стосується і можливості монтажу полотенцесушителя при підключенні до системи опалення. Щоб прикріпити полотенцесушитель і приєднати його потрібно буде чекати літнього періоду. Провести врізку в систему опалення взимку вам ніхто не дозволить, так як ці маніпуляції стануть причиною заморозки стояка.

Приховані в стіні труби, що мають зовні виключно виходи, дозволяють провести монтаж водяного полотенцесушителя з боковим підключенням. Вважається, що установка подібного зразка більш трудомістка, проте естетично пристрій виглядає набагато вигідніше інших моделей. Також слід звернути увагу на ретельну гідроізоляцію з'єднання. Усунення протікання в цьому випадку буде вкрай складним завданням.

Технологія по підключенню рушникосушки

Найпростіша технологія підключення електричних моделей. Тут немає складних з'єднань. Процес правильного підключення рушникосушки полягає в фіксації кріплень на стіні поряд із стаціонарною розеткою, за умови дотримання правил електробезпеки. Це означає, що на пристрій не повинні потрапляти бризки і вода. Рекомендована мінімальна відстань від ванною або душової кабіни 2,4 метра. Електричний полотенцесушитель можна встановити в будь-якому місці будинку.

З водними і комбінованими моделями справи йдуть складніше. Тут має бути два етапи роботи. Демонтаж раніше підключеного, старого пристрою і установка на його місце нового.

Матеріали і інструменти

Перш ніж буде розглянуто підключення полотенцесушителей до стояка гарячої води схема, потрібно визначитися з переліком необхідних матеріалів та інструментів, за допомогою якого пристрій з'єднується системою ГВП або опалення. Для успішної установки і коректного підключення будуть потрібні:

  • полотенцесушитель з діаметром відповідним розміром труб в системі;
  • кронштейни для закріплення пристрій на стіну;
  • муфти та фітинги;
  • свердла і дюбелі для кріплення кронштейнів;
  • ніж;
  • труби Ø 23 або 32 мм;
  • 2 - 3 кульових крана;
  • апарат для зварювання використовуваних труб;
  • ключ розвідного типу;
  • трійники.

Для електричного типу з запропонованого списку будуть потрібні лише сам полотенцесушитель, кронштейни для кріплення, свердла і дюбеля, з якими пристрій кріпиться на стінну поверхню.

Для електричного типу з запропонованого списку будуть потрібні лише сам полотенцесушитель, кронштейни для кріплення, свердла і дюбеля, з якими пристрій кріпиться на стінну поверхню

Шарові крани

Шарові крани

Паєчний американка (муфта)

Паєчний американка (муфта)

Паяльник для зварювання труб

Паяльник для зварювання труб

Труборезка

Демонтаж старого пристрою

Відповідаючи на питання як правильно підключити полотенцесушитель, переходимо до першого етапу - демонтажу встановленого раніше пристрою. Насамперед необхідно перекрити подачу води. Якщо справа стосується системи опалення, то всі маніпуляції потрібно попередньо узгодити з курирують службами -керувати компанії або ЖЕКом.

Якщо ваш пристрій з'єднується з трубопроводом системи за допомогою різьбових з'єднань, то вам необхідно відкрутити їх і зняти полотенцесушитель з кріплення. Коли мова йде про полотенцесушителях приварених до труб, вдаються до використання болгарки, залишаючи відрізок труби, на якому далі буде проведена нова нарізка різьблення.

Демонтаж старого полотенцесушителя

Отже, алгоритм виглядає наступним чином:

  • перекривається водопостачання в трубах системи;
  • відкручується з'єднання нарізного типу, забирається прилад;
  • болгарка використовується виключно в разі, якщо полотенцесушитель був до цього приварений до труби, або ж через часу з'єднує різьблення прикипіла і відкрутити її немає можливості.

Якщо планується підключення сушки для рушників в процесі ремонтних робіт, необхідно на стіні нанести мітки, де конкретно буде змонтований прилад. Д ля підведення труб штробятся канали. Після закінчення цієї процедури можна переходити наступного кроку.

Після закінчення цієї процедури можна переходити наступного кроку

При демонтажі старого пристрою потрібно враховувати, що довжини залишилися труб повинно бути достатньо для нарізування нової різьблення

Монтаж кранів (байпаса)

Байпас - труба перемичка для установки кульового крана. Він потрібен для здійснення циркуляції води в системі, якщо виникла необхідність відключити полотенцесушитель. Встановлений кран дозволить подавати або перекривати воду для перенаправлення через байпас. Для електричного полотенцесушителя він не потрібний.

Для виготовлення байпаса беруть труби з того ж матеріалу, з якого виготовлена ​​система. Найкращим варіантом вважається нержавіюча сталь. Це довговічний, стійкий до взаємодії з трубопровідної води матеріал.

види байпасів

При монтажі байпаса спочатку монтуються кульові крани. Якщо на використовуваних трубах не було різьблення, її нарізають. Далі, на вході і виході з змійовика рушникосушки встановлюється по одному крану. Обов'язково забезпечте якісну герметизацію з'єднань. Інакше в майбутньому доведеться усувати протікання.

Байпас не є обов'язковим елементом при установці полотенцесушителя, гірше функціонувати пристрій не буде. Байпас потрібно на випадок аварійних ситуацій, наприклад, освіти в зоні з'єднання рушникосушки і труби течі. Можливо перекрити воду на стояку, але в цьому випадку вам доведеться чекати поки не буде усунена поломка, залишаючись без гарячого водопостачання. Чи не найзручніший варіант. У разі полотенцесушителей, підключених до централізованих систем опалення та водопостачання це може стати справжньою проблемою.

Установка байпаса дозволить за допомогою кульових кранів перекрити подачу води на прилад. При цьому вода буде продовжувати циркулювати по основній системі. Для видалення повітряних бульбашок на байпас встановлюється ще один кран на додаток до наявних.

Для видалення повітряних бульбашок на байпас встановлюється ще один кран на додаток до наявних

монтаж рушникосушки

Для з'єднання рушникосушки з трубами вам будуть потрібні фітинги. Вони можуть бути прямими або кутовими. Фітинги з'єднуються з трубами за допомогою зварювання.

Алгоритм здійснення робіт виглядає наступним чином:

  • перекривається подача води на стояку. При здійсненні робіт в багатоквартирному будинку потрібно узгодити дії з організацією займається подачу води;
  • встановлюються три крана - на вході і виході з змійовика рушникосушки, і ще один на перемичку байпас. Це дозволить в майбутньому легко здійснювати заміну або ремонт рушникосушки;
  • за відмітками змонтувати на стіні кронштейни або інші елементи кріплення для приладу. Між облицюванням стіни і пристроєм має витримуватися граничну відстань. Для діаметра труби понад 23 мм воно має дорівнювати 50 мм, якщо діаметр менше 23 мм, то залишаєте зазор 35 мм;
  • далі до приладу приєднується труби з привареними фітингами. Обов'язково застосовуйте лляну підмотування для ущільнення місця з'єднання. Акуратно, щоб не зіпсувати різьблення, затягніть;
  • перевірте результат на герметичність. Для цього в систему здійсните подачу води. При правильно вироблених роботах протікань не виникне.

Розмітка перед установкою

Розмітка перед установкою

Зверху вертикальні елементи рушникосушки будуть зафіксовані в кільцях кронштейнів

Зверху вертикальні елементи рушникосушки будуть зафіксовані в кільцях кронштейнів

збір рушникосушки

збір рушникосушки

монтаж рушникосушки

Цей алгоритм дозволить якісно підключити полотенцесушитель так, що він буде довго і стабільно працювати. При бажанні ви можете здійснити установку своїми руками.

схеми підключення

При підключенні діагональним або бічним способом необхідно мати у своєму розпорядженні відводи на одному рівні з входами сушителя. Можливе лише невелике відхилення. Якщо розташування відводів виявилося на відстані меншій, ніж довжина між входами рушникосушки, то схема функціонувати не буде.

При здійсненні підключення відводи повинні монтуватися строго горизонтально. Максимально допустиме відхилення відстань складає близько 2 відсотків, тобто 2 сантиметри на 1 метр. Ухил визначається в залежності від обраної схеми і того, до якого кінця труби буде приєднуватися відведення.

Підключення Полотенцесушитель Напрямок подачі гарячої води Розташування відводів Дня нормальної роботи потрібно Нижня Драбинка Будь-яке Нижче краю сушарки ККД максимальний.

Установка на верхніх висновках клапанів - механічних або автоматичних.

Відводи - труба; діаметр на 1 крок менше діаметра стояка.

Байпас - прямий, з завужені трубою на 1 крок меншого діаметру.

Допустима подача зверху Край сушителя між відводами ККД знижується.

Допускається верхній відведення змонтувати вище низу сушителя.

Універсальне бічне Будь-яка стандартна форма Верхня подача Горизонтально, допускається мінімальне відхилення Байпас - прямий, незауженний.

На драбинці воздухоотводчики не потрібні, залишають заглушки.

При верхній подачі заужение на байпасе трубою на крок меншого діаметра або зсув перемички ближче до пристрою сушителя підвищить ККД.

Розташування верхнього відведення нижче верху сушителя Вимагає установки кранів Маєвського для стравлювання повітря Діагональне Драбинка Функціонує при верхній подачі Верхній відведення - до дальнього краю; нижній - до ближнього ККД одно ефективності при підключенні збоку.

Допускається звужений і зміщений байпас.

Подача знизу - Байпас без звуження, чітко по стояку. Залежно від моделі рушників ускладненою, нестандартної форми Залежно від гідродинаміки вироби - -

Схеми будуть працювати справно за умови, що відводи виконані прямо. Будь-які вигини, кільця і ​​дуги це області скупчення повітря. Нерівний відведення води призводить до закупорки труби повітряною пробкою, аж до повного порушення циркуляції. Також порушити циркуляцію можуть фітинги з сильним звуженням просвіту. Усередині системи ніщо не повинно збільшувати гідравлічного опору. Струму води повинен бути вільним.

Схема кріплення і підключення сушки для рушників

Схема кріплення і підключення сушки для рушників

Схема підключення рушникосушки до труби ГВП

Схема підключення рушникосушки до труби ГВП

Схема підключення рушникосушки з байпасом

Схема підключення рушникосушки з байпасом

Схема підключення через «американки» з кульовими кранами

Схема підключення через «американки» з кульовими кранами

Схема трьох видів підключення (нижнє, бокове і діагональне)

Особливості установки комбінованої конструкції

Найчастіше стандартні рушникосушки функціонують лише на період опалення. Власники квартир, щоб отримати можливість сушити білизну в будь-який час, встановлюють рушник сушарки комбінованого типу, які здатні працювати як від системи опалення або ГВП, так і від електромережі. Для цього в пристрій типу драбинка в нижню ліву підводку проводиться монтаж електрообігрівача оснащеного термостатом. Схема підключення сушки для рушників до стояка гарячої води або системі опалення буде виглядати наступним чином:

  • при перекритті кранів пристрій наповнюється через підведення зліва вгорі на яку встановлюється кран Маєвського;
  • полотенцесушитель наповнюючись, набуває середу завдяки якій проводиться нагрів від Тена.
  • Якщо його відключити від розетки і відкрити крани, відновиться забезпечення гарячою водою з центральної системи.

Для кобмінірованного рушникосушки також потрібна підводка води

Для кобмінірованного рушникосушки також потрібна підводка води

Необхідно передбачити місце під розетку із заземленням для сушки для рушників

Пам'ятайте, що сушарки мають високе енергоспоживання. Саме тому для них потрібна окрема розетка, до який підходить кабель здатний витримати високу напругу і живиться безпосередньо від електрощитка. Така лінія в проводці в обов'язковому порядку забезпечується окремим автоматом. До загальної мережі комбіновані сушарки НЕ підключаться без ризику для електропроводки. Дуже важливо, щоб було вироблено правильне заземлення. Якщо у вас немає навичок роботи з монтажу електрокабелів, скористайтеся допомогою фахівців. Вони допоможуть грамотно зробити установку пристрою і забезпечити якісну подачу електроенергії.

Грамотне підключення пристрою принесе очевидну користь і зручність при сушінні речей. Найголовніше, грамотно підійти до процесу установки. Прилади значно заощадять ваш час, незалежно від пори року.

Відео

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов