Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як встановити полотенцесушитель: монтаж

  1. Інструменти і матеріали, необхідні для установки полотенцесушителя
  2. Демонтаж старого полотенцесушителя
  3. установка приладу
  4. Як встановити електричний полотенцесушитель?
  5. Особливості монтажу комбінованих полотенцесушителей

Наша сеть партнеров Banwar

Полотенцесушитель служить для створення сприятливої ​​атмосфери і комфорту у ванній кімнаті. Полотенцесушитель позбавляє приміщення від вогкості і неприємного запаху, підвищеної вологості і створює у ванній кімнаті сприятливий мікроклімат. Отже, якщо ви вирішили замінити або встановити цей необхідний атрибут, необхідно знати, як встановити полотенцесушитель правильно. Полотенцесушитель служить для створення сприятливої ​​атмосфери і комфорту у ванній кімнаті

Схема водяного полотенцесушителя.

Інструменти і матеріали, необхідні для установки полотенцесушителя

  1. Кронштейни.
  2. Полотенцесушитель.
  3. Шарові крани.
  4. Ніж для розрізання поліпропілену.
  5. Поліпропіленові фітинги та муфти.
  6. Пристрій для зварювання труб.

Як встановити полотенцесушитель водяний?

Якщо ви вирішили встановити водяний полотенцесушитель самостійно, то в першу чергу необхідно відрізати труби, щоб підігнати висоти під нову модель. Потім слід підібрати всі необхідні з'єднувачі і фітинги, на стояку спорудити байпас - спеціальну перемичку, на вході і виході встановити кульові крани і лише потім сам полотенцесушитель. Якщо всі роботи провести правильно, то у ванній кімнаті виникне надовго відчуття чистоти, свіжості і максимального комфорту.

Демонтаж старого полотенцесушителя

Схема підключення рушникосушки з нержавіючої сталі.

Найчастіше полотенцесушитель з'єднаний з водопроводом або центральної опалювальної системою, тому для того, щоб його демонтувати, в першу чергу слід перекрити подачу води до нього. У деяких випадках крани подачі води розташовані безпосередньо в квартирі, а іноді і в підвальному приміщенні будинку. У другому випадку доведеться звернутися в ЖЕК для того, щоб сантехніки перекрили центральний стояк. Після перекриття стояка необхідно з труб злити воду. Для цього потрібно відкрити кран з гарячою водою і почекати поки не витече вся вода.

Водяний полотенцесушитель може бути закріплений кількома способами. Якщо він закріплений до труб соединителями і різьбовими муфтами, то його можна просто відкрутити. У старих будинках з'єднання часто здійснювалося за допомогою зварювання. У даній ситуації необхідно скористатися болгаркою і зрізати старий прилад. При цьому необхідно залишати місце, щоб можна було на кінці труб зробити різьбу. Працювати з болгаркою потрібно дуже акуратно, щоб глибоко не зрізати труби у ванній кімнаті.

установка приладу

В першу чергу необхідно правильно встановити запірну арматуру, крани і перемичку байпас. Крани необхідні для регулювання в полотенцесушителе температури. За допомогою них влітку його можна відключити. Якщо виникне бажання або необхідність заміни приладу, можна легко перекрити крани подачі води прямо у себе в квартирі і провести необхідні роботи.

Якщо виникне бажання або необхідність заміни приладу, можна легко перекрити крани подачі води прямо у себе в квартирі і провести необхідні роботи

Схема установки полотенцесушителя на стіну.

Байпас необхідний для того, щоб вода могла вільно циркулювати по стояку в сусідні квартири. Перекривши воду в своїй квартирі, вода не зможе пересуватися по стояку. Таким чином, без установки перемички байпас можливості регулювати в приладі температуру води не буде.

Щоб зібрати і змонтувати дану конструкцію у ванній кімнаті, необхідно на різьблення стояка поставити перехідники-трійники, а між 2-ма стояками встановити сам байпас. У перемичці так само потрібно встановити кран . У виходи на трійниках закручуються крани, до яких буде закріплений безпосередньо сам прилад.

У комплекті з приладом зазвичай йдуть необхідні кронштейни для кріплення і фітинги для з'єднання. Якщо їх немає, то доведеться підібрати їх самостійно. Потім слід визначити місце, де буде встановлено прилад - його відстань від стояків та інших атрибутів ванної кімнати. Встановлювати його можна на відстані не менше ніж 60-70 см від ванни, раковини або душової кабінки. Закріпити до стіни його необхідно за допомогою спеціальних кронштейнів, які можуть регулювати відстань приладу від стіни.

Залишається лише закріпити прилад до кранів. Може виникнути ситуація, при якій роз'єми приладу будуть не збігатися з кранами на стояку. Щоб усунути цю проблему, можуть стати в нагоді 2 шматки металлопласта для створення підводки. У разі, якщо діаметр патрубків приладу і кранів з гарячою водою відрізняються один від одного, слід встановити спеціальні перехідники.

закріпити полотенцесушитель з кранами і Металлопласти краще за допомогою рознімних спеціальних з'єднань з накидною гайкою, які називають «американками». Спусковий клапан, або кран Маєвського, необхідно розміщувати в верхній частині приладу, тому що таким чином через нього буде випускатися зайве повітря.

Після проведення всіх перерахованих вище робіт залишається лише плавно один за іншим відкрити крани, щоб вода поступово наповнила встановлений полотенцесушитель.

Поступова подача води допоможе уникнути гідроудару.

Як встановити електричний полотенцесушитель?

Схема електричного полотенцесушителя.

Електричні моделі використовують у випадках, коли існують труднощі в підключенні водяних приладів. Існує 2 варіанти пристрою: настінний і підлоговий. Настінний прилад зазвичай використовується в невеликих ванних кімнатах. Такі моделі мають найрізноманітніший дизайн. Вибираючи електричний полотенцесушитель слід звернути увагу на споживану приладом потужність, щоб попередньо розрахувати, яка кількість електроенергії буде споживатися.

Підключення електричних моделей можна зробити 2-ма способами:

  1. Відкритим способом, при якому буде використовуватися вилка і розетка.
  2. Закритим способом, при якому дроти будуть сховані в стіну.

Слід зауважити, що електричні пристрої часто мають регулятори температури і їх можна використовувати не тільки ванних кімнатах, але і в інших приміщеннях. Вибір їх досить великий: без зусиль можна підібрати модель, яка буде відповідати вашому дизайну.

Особливості монтажу комбінованих полотенцесушителей

Комбіновані пристрої об'єднують в собі перевагу водяних і електричних обігрівачів. Таке обладнання може працювати від гарячої води, і додатково в ньому може бути змонтований нагрівальний електричний елемент. За рахунок цього прилад може працювати і без наявності в системі гарячої води. Електронагрівач може бути встановлений в якості додаткового обладнання і вмонтований в будь-який водяний полотенцесушитель. Його потужність повинна бути приблизно на 25% менша, ніж загальна теплової потужності радіатора.

Слід знати, що протягом усього часу експлуатації комбінований прилад повинен бути наповнений водою. Для цього необхідно встановити на вході запірний клапан. Лише після перекриття можна підключати електронагрівач. Якщо цього не зробити, вода почне циркулювати по системі, а не гріти сам полотенцесушитель.

Як встановити полотенцесушитель водяний?
Як встановити електричний полотенцесушитель?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов