Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як правильно підібрати промисловий компресор?

Наша сеть партнеров Banwar

Промисловий компресор, яким він повинен бути, щоб в повній мірі забезпечувати виробництво необхідним обсягом стисненого повітря Промисловий компресор, яким він повинен бути, щоб в повній мірі забезпечувати виробництво необхідним обсягом стисненого повітря? Так повелося, що більшість підприємств Росії, ще з радянських часів, оснащені поршневими компресорами, які вимагають частого, трудомісткого і дорогого технічного обслуговування. Більш того, дуже нерідкі випадки, коли для безперебійної роботи виробництва використовуються два поршневих компресора по черзі, тобто один з пари завжди знаходиться в стані ремонту.

Протистояння поршневих і гвинтових компресорів посилюється з кожним днем ​​і вже зараз можна сказати, що гвинтові промислові компресори багато в чому перевершують своїх поршневих «побратимів». Сьогодні все частіше керівники вважають за краще переобладнати свої підприємства, вибираючи гвинтові компресори, навіть, незважаючи на той факт, що процес переобладнання займає певний час і вимагає додаткових витрат. І все ж, поршневий або гвинтовий? Відповідь на це питання можна знайти в наступному:

  1. Промисловий компресор гвинтового типу економить кошти за всіма параметрами витрат, необхідним для його експлуатації. По-перше, через зниженого рівня вібрації гвинтовий компресор не вимагає фундаменту для його установки. По-друге, висока надійність гвинтового компресора є одним з головних переваг даного виду промислового компресорного устаткування. Наприклад, відсутність клапанів і поршневих кілець в конструкції (відомо, що дані деталі поршневих компресорів найбільш часто виходять з ладу і складають основну частину витрат) дозволяє експлуатувати гвинтовий компресор досить тривалий час без поломок. Адже гвинти практично не зношуються. Завдяки тонкої масляної плівці, що утворюється між гвинтами, тертя деталей і знос зведені до мінімуму. По-третє, технічне обслуговування, тобто заміна масла і фільтрів, проводиться в середньому один раз кожні 3000-9000 годин, в залежності від моделі. Витрата масла становить 1-3 мг / м3. Крім перерахованого, економічно вигідно і тепло, що виділяється при роботі компресора. З його допомогою можна вирішити дуже актуальне в наших кліматичних умовах питання опалення приміщення. До того ж споживання електроенергії гвинтовим компресором як мінімум на 25-30% менше, при порівнянні з його поршневим аналогом.
  2. Гвинтовий промисловий компресор відрізняється меншими габаритами і вагою, тому що на увазі вдосконаленого будови обладнання включає в себе меншу кількість деталей - відсутні клапани і поршневі кільця. Дана особливість дозволяє експлуатувати агрегат в умовах дефіциту вільного простору.
  3. Промисловий компресор гвинтового типу володіє низьким рівнем шуму і вібрації. З причини відсутності деталей, що здійснюють зворотно-поступальні рухи, вібрація практично відсутня. Шумопоглинаючий кожух нейтралізує шум і дозволяє встановлювати компресор в безпосередній близькості до обладнання, що споживає стиснене повітря. Крім того, останнім дозволяє уникнути процесу транспортування стиснутого повітря до споживачів. При цьому знижується рівень вмісту твердих домішок і конденсаційної води, які здатні завдати відчутної шкоди будь-якому пневматичної обладнанню.
  4. Ну, і, звичайно ж, технічні характеристики гвинтових промислових компресорів дозволяють очолити список компресорів з високим ККД. Відомо, що продуктивність гвинтового компресора наближається до 100%. А висока ступінь стиснення в одному щаблі (до 13 атм) надає широкі можливості для виробництва.

При виборі промислового компресора обов'язковим орієнтиром для підбору необхідної моделі послужить сумарна кількість необхідного обсягу стисненого повітря При виборі промислового компресора обов'язковим орієнтиром для підбору необхідної моделі послужить сумарна кількість необхідного обсягу стисненого повітря. Варто врахувати, що продуктивність компресора повинна перевищувати цей показник на 20-25%. Для того, щоб з'ясувати кількість споживаного повітря можна скористатися показниками, що містяться в паспортних даних споживачів, але існує й інший спосіб. Для початку необхідно встановити обсяг повітрозбірника, знову ж скориставшись інформацією в паспорті агрегату або даними на бирці. Далі, повністю заповнивши збірники повітря, необхідно підключити споживачів стисненого повітря і заміряти час падіння допустимого тиску в мережі від його максимального до його мінімального рівня. Величину витрат повітря встановлюємо за такою формулою:

Q = (V * n) * 60 / t,

де Q - це споживання повітря (л / хв), V - об'єм повітрозбірника (л), n - різниця між максимальним і мінімальним показником робочого тиску в мережі. Оптимальною різницею між цими показниками є 2 кг / см2 (атм), t - час.

Наступним кроком по підбору компресора є підбір необхідної продуктивності. Її можна обчислити за формулою:

A = (Q xk) / r,

де А - це рівень продуктивності компресора (л / хв), Q - кількість споживаного стисненого повітря, k - коефіцієнт, величина якого змінюється в залежності від виду компресора (для гвинтового промислового компресора даний показник дорівнює 1.2), r - також коефіцієнт, але вже ефективності компресорної головки (для гвинтових промислових компресорів ця величина дорівнює 1).

І останнє на що необхідно звернути увагу при покупці промислового компресора - це фірма-виробник. Напевно, не варто говорити про те, що обладнання за низькими цінами в більшості випадків служить дуже обмежений термін і не відрізняються стабільністю і якістю в роботі. Найбільшого успіху у виробництві промислового компресорного устаткування досягли країни Європи, особливо Німеччина, а також Японія, США.

Варто нагадати, що купувати промисловий компресор найкраще у офіційних представників компанії-виробника. Тільки так, можна уникнути придбання неякісного обладнання. Більш того, тільки офіційні представники готові надати тривалу гарантію на придбаний компресор.

Статті про компресори:

І все ж, поршневий або гвинтовий?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов