Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як уникнути пожежі: заходи пожежної безпеки

  1. Щоб уникнути пожежі
  2. причини пожежі
  3. 1. Необережне поводження з вогнем
  4. • Курці
  5. • Діти
  6. • Свічки
  7. • Сушка білизни
  8. 2. Електромережа
  9. • Електропроводка
  10. • Електроприлади
  11. • Розетка
  12. 3. Витік газу
  13. • Установка
  14. • Як запобігти витоку газу
  15. • Що робити при витоку газу

Наша сеть партнеров Banwar

Серед причин виникнення пожежі в житлових приміщеннях, на навмисний підпал припадає лише 11% Серед причин виникнення пожежі в житлових приміщеннях, на навмисний підпал припадає лише 11%. У всіх інших випадках винуватцем пожежі є людська недбалість та безпечність. Що б убезпечити своє житло і власне життя від руйнівної дії вогню, необхідно дотримуватися основних заходів пожежної безпеки.

Щоб уникнути пожежі

  • Чи не захаращувати балкон. Чим більше там зберігатися мотлоху, тим вище ймовірність його загоряння при випадковому попаданні туди недопалок, викинутого безтурботним сусідом.
  • Виходячи з причини, яка описана вище, не забувайте закривати вікна і балконні двері, йдучи з дому.
  • Регулярно проводите прибирання в квартирі - пил і масляні плями дуже легко спалахують.
  • Взимку краще не згадувати про додаткові обігрівачі, в яких використовується дріт розжарювання - вони дуже ненадійні. У всякому разі, будь-які опалювальні прилади повинні розташовуватися подалі від легкозаймистих предметів: штор, дерев'яних і м'яких меблів.
  • Не вішайте рушник на ручки духовки і тримайте рослинне масло подалі від плити.
  • Обладнайте своє житло спеціальною системою оповіщення при пожежі .
  • Придбайте вогнегасник, якщо у вас його ще немає, і зберігайте не далеко від того місця, де ризик загоряння найвищий. Найчастіше таким місцем є кухня.

причини пожежі

Звичайно ж, створити зі своєї квартири повністю вогнетривке житло неможливо. Однак, що б уникнути пожежі, необхідно як мінімум знати основні причини його виникнення. Маючи уявлення про те, де і як може виникнути загоряння, ви зможете зменшити ризик пожежної небезпеки.

1. Необережне поводження з вогнем

Халатність в поводження з вогнем - найпоширеніша (32,5%) причина побутової пожежі.

• Курці

Винуватцем кожного шостого пожежі є курець, найчастіше нетверезий, а також той, хто забуває, що в ліжку курити не можна. Якщо сигарети є незмінним атрибутом вашого життя - курите тільки на балконі або сходовому майданчику. Hе викидайте недопалки на вулицю: як мінімум - це свинство, як максимум - бичок може потрапити у вікно або балкон нижніх квартир, і стати причиною пожежі. Використовуйте глибокі попільнички, а перед очищенням не забувайте їх перевіряти на предмет тліючих недопалків.

• Діти

Вогонь вабить дітей своєю загадковістю і запретностью. Заради експерименту або наслідуючи дорослим, вони можуть спробувати закурити або розвести багаття прямо в квартирі. Так що не залишайте малечу без нагляду і сховайте від них подалі все, що може запалювати вогонь і легко загорятися.

• Свічки

Необережне поводження зі свічками і гасовими лампами також може спричинити пожежу, особливо якщо тримати їх поблизу від штор, фіранок і речовин, які легко спалахують: дерево, масло, алкоголь.

• Сушка білизни

Що б уникнути загоряння, не сушіть білизну над плитою або за допомогою обігрівальних приладів.

2. Електромережа

У 24,5%, причиною виникнення пожежі є неполадки в роботі електромережі і приладів, які від неї залежать.

• Електропроводка

Стара або неякісна електропроводка може стати причиною короткого замикання, перевантаження струму і перегріву комунікацій - всі ці процеси можуть спровокувати спалах. Що б уникнути такого розвитку подій, регулярно перевіряйте справність електромереж - довіряйте цю справу тільки професійним електрикам.

• Електроприлади

Слідкуйте також за станом і якістю роботи самих електроприладів - навіть незначна на перший погляд несправність, може привести до сумних наслідків.

• Розетка

Що б запобігти ймовірність перевантаження, приєднувати до однієї розетки багато приладів, особливо тих, які споживають електрику в великих кількостях. Не варто також залишати техніку підключеної до мережі під час вашої відсутності.

3. Витік газу

Нехай це і не дуже часте явище, але воно загрожує неймовірно руйнівними наслідками. Крім того, що газ легко запалюється, його витік може привести до потужного вибуху.

• Установка

Майте на увазі - за справність газового обладнання, яке встановлено у вас в квартирі, відповідальні тільки ви і ніхто інший. Тому варто надзвичайно уважно підходити до купівлі та встановлення обладнання. Пам'ятайте, що кожен апарат повинен мати при собі інструкцію по експлуатації, а той, хто встановлює обладнання, зобов'язаний видати вам документ, який підтверджує, що установка проведена відповідно до технічних норм безпеки.

• Як запобігти витоку газу

  1. Переконайтеся, чи щільно надіті гнучкі шланги на кран.
  2. Термін служби шланга - максимум 4 роки. Однак, як запобіжних заходів, замінюйте його кожні 2 роки.
  3. Переконайтеся, що затискачі забезпечують повну герметичність, але не закручуйте хомут занадто сильно - від цього шланг може порватися.

• Як виявити витік газу

Ніколи не шукайте пробоїну за допомогою відкритого вогню!

  1. Принюхайтеся: запах, який виділяє газ, буде ставати більш насиченою поблизу місця витоку
  2. Прислухайтеся: газ виривається зі свистом, якщо витік серйозна.
  3. Придивіться: вогонь від конфорки повинен бути блакитного відтінку, рівномірним і симетричним. Якщо в ньому з'явилися червоні або жовті кольори, можливо газ надходить з перебоями через тріщини в шлангу.

• Що робити при витоку газу

  1. Без зволікання викликайте газову службу.
  2. Не користуйтеся вимикачами - іскра при включенні світла може спровокувати спалах.
  3. Якщо це можливо, постарайтеся відключити подачу газу.
  4. Відкрийте вікна, що б приміщення добре провітрювати.
  5. Якщо газ в місці витоку загорівся, не намагайтеся задути вогонь - це може призвести до вибуху. Вікна в такому випадку потрібно закрити - при палаючому газі протяг не помічник.

Це найосновніші заходи пожежної безпеки, які допоможуть вам уникнути виникнення пожежі та убезпечити своє житло. Будьте відповідальні і бережіть себе.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов