Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як очистити керамічну сковороду від нагару всередині і зовні

  1. Основні особливості керамічних покриттів
  2. Що таке нагар і звідки він береться?
  3. Видалення незначних забруднень на керамічному покритті
  4. Що робити при сильних забрудненнях сковороди
  5. Якщо на керамічній сковороді товстий шар нагару
  6. заключні рекомендації

Наша сеть партнеров Banwar

Сучасні господині все частіше використовують сковороди з покриттям з кераміки, які поступово витісняють на кухнях аналоги з тефлону. Тому питання як очистити керамічну сковороду від жиру і нагару, щоб не пошкодити гладке покриття встає все частіше.

Перевага керамічного покриття в тому, що воно є абсолютно безпечним, і на відміну від тефлонового не виділяє при нагріванні шкідливі речовини. Крім того, для приготування їжі на такій сковороді потрібно мінімальну кількість масла.

Керамічне покриття використовують для виготовлення різної техніки для приготування їжі. наприклад, керамічні грилі зарекомендували себе простотою використання, економією часу і здатністю зробити зі звичайного страви кулінарний шедевр.

наприклад,   керамічні грилі   зарекомендували себе простотою використання, економією часу і здатністю зробити зі звичайного страви кулінарний шедевр

Щоб посуд з покриттям з кераміки прослужила вам довго, необхідно враховувати особливості цього матеріалу і дотримуватися основних правил догляду за ним.

Основні особливості керамічних покриттів

Сковороду з покриттям з кераміки можна використовувати за призначенням відразу ж після покупки. В першу чергу її необхідно ретельно відмити з внутрішньої і зовнішньої сторони із засобом для миття посуду, а потім видалити вологу рушником. Тільки після цього її можна використовувати.

  • Слід враховувати, що кераміка не любить різкої зміни температурного режиму. Не можна висипати на розпечену сковороду заморожені продукти або заливати її холодною водою відразу після використання. Це загрожує утворенням мікротріщин, і сковорода буде регулярно «прихоплювати» все, що ви на ній готуєте.
  • При чищенні сковороди заборонено застосовувати абразивні порошки, жорсткі щітки і навіть соду, це зіпсує покриття. Почистити такий посуд зовні і всередині можна тільки за допомогою м'яких губок і нейтрального миючого засобу.

Але навіть якщо ви правильно доглядаєте за сковородою, рано чи пізно на ній з'явиться нагар, який потрібно усунути так, щоб не зіпсувати дорогий посуд.

Що таке нагар і звідки він береться?

Сковорода призначена здебільшого для обсмажування різних продуктів, а це значить, що посуд знаходиться в постійному контакті з молекулами жирів рослинного і тваринного походження. У процесі готування бризки масла потрапляють на зовнішню поверхню посуду і під впливом високої температури «приварюються» до неї.

Згодом відбувається накопичення обгорілого жиру зовні і в результаті утворюється досить щільний шар темно-коричневого кольору. Це і називається нагаром, видаляти який потрібно відразу, оскільки боротьба із застарілими відкладеннями буде набагато длительней і важче.

Як очистити керамічну сковороду в домашніх умовах? Простіше відмити її від нагару за допомогою посудомийної машини, проте, не всякий вид кераміки можна очищати подібним чином, і не у кожної господині є необхідна техніка. Для таких випадків передбачено кілька ефективних способів чищення такої сковороди.

Видалення незначних забруднень на керамічному покритті

Якщо нагару утворилося не так багато, почистити її не складе труднощів.

  • Змочіть м'яку ганчірочку в оливковій олії і протріть сковороду. Після вимийте поверхню за допомогою засобу для миття посуду і насухо витріть кухонним рушником.
  • Інший спосіб - «відмочування» нагару. Залийте сковороду теплою водою, додайте невелику кількість м'якого миючого засобу і залиште посуд на годину. Після вимийте за допомогою поролоновою губки і обсушити сковороду.
  • Пригорілий жир можна прибрати за допомогою спирту. Змочіть їм ний тампон або м'яку ганчірочку і протирайте плями до повного зникнення.

Що робити при сильних забрудненнях сковороди

Що робити при сильних забрудненнях сковороди

Якщо на покритті посуду утворився сильний нагар, для його усунення в домашніх умовах доведеться докласти трохи більше зусиль. Наведемо найбільш ефективні способи:

  1. Залийте сковороду водою і додайте трохи оцту або лимонної кислоти. На повільному вогні доведіть воду до кипіння, зніміть з конфорки і відставте посуд, поки вона не охолоне. Потім зніміть залишки жиру і нагару за допомогою губки, вимийте і висушіть посуд.
  2. Вимийте і знежирте сковороду за допомогою засобу для посуду. Потім візьміть звичайний ластик, призначений для стирання олівця, і відітріть пригорілий жир. Як правило, більша частина плям без праці віддаляється таким способом, після чого сковороду миють і витирають насухо.
  3. Якщо нагар утворився тільки з зовнішньої сторони, можна скористатися меламіну губкою , А також засобами для видалення жиру з робочих поверхонь кухні. Однак не можна забувати, що відмити сковороду подібним чином можна тільки зовні, там, де поверхня не стикається з продуктами.

Ці методи дозволять почистити вашу посуд до блиску, не зіпсувавши покриття.

Якщо на керамічній сковороді товстий шар нагару

Зазвичай керамічне покриття добре піддається чищенню, але якщо забруднень занадто багато і перераховані методи не допомогли, можна скористатися розчином соляної кислоти (15%).

  • Змочіть кухонну губку невеликою кількістю засобу і витріть їм зовнішню поверхню посуду, уникаючи попадання кислоти на ручку і внутрішню частину сковороди. Зітріть залишки жиру і кілька разів промийте сковороду з господарським милом або миючим засобом.

Пам'ятайте, що соляна кислота є їдким розчином, і на час роботи обов'язково надягайте гумові рукавички.

заключні рекомендації

Щоб ваша посуд завжди була в ідеальному стані, ретельно очищайте її від жиру після кожного використання. Пам'ятайте про те, що відмити незначні забруднення в домашніх умовах набагато простіше, ніж боротися з застарілим нагаром.

  • Після митися ретельно протирайте сковороду, висихання керамічного покриття природним шляхом вкрай небажано. Звичайно, краплі води не здатні завдати істотної шкоди посуді, але краще уникати зайвого впливу вологи.
  • Для чищення посуду з керамічним покриттям не слід використовувати соду. Ця речовина згубно для кераміки і після його впливу покриття повністю втратить антипригарні властивості.

Дотримуючись цих простих рекомендацій по догляду за сковородою з покриттям з кераміки і основним методам видалення нагару, ви будете користуватися улюбленим посудом довгий час, і вам не доведеться витрачатися на нову кухонне начиння.

Що таке нагар і звідки він береться?
Як очистити керамічну сковороду в домашніх умовах?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов