Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як працює дренажний насос для брудної води: пристрій і принцип дії приладу

  1. Пристрій дренажного насоса ↑
  2. Принцип роботи дренажного насоса ↑
  3. Відмінності дренажних і фекальних приладів ↑
  4. Відео: види дренажних насосів і сфера їх застосування ↑
  5. Який насос краще - погружной або поверхневий ↑
  6. Вибір насоса за основними характеристиками ↑
  7. Відео: інструкція по підбору дренажного насоса ↑

Наша сеть партнеров Banwar

Автономне водопостачання за допомогою свердловини, басейн, штучний або природний водойму на прибудинковій території, підвал для розміщення інженерних комунікацій і устаткування - добре, коли це все (або частково) є у вашому домі. Погано, коли немає дренажного насоса, щоб очистити від забруднень водойми і свердловину, відвести воду від затопленого підвалу і т. Д. І краще дізнатися заздалегідь, як працює дренажний насос, в яких випадках він потрібен, як його правильно вибирати і експлуатувати. Автономне водопостачання за допомогою свердловини, басейн, штучний або природний водойму на прибудинковій території, підвал для розміщення інженерних комунікацій і устаткування - добре, коли це все (або частково) є у вашому домі

Дренажний насос

Використання такого приладу в побуті вирішує наступні завдання:

  • відкачування забрудненої рідини з замуленій свердловини, водойми, каналізації, ями;
  • видалення надлишків води після рясного випадання опадів, затоплення, підняття ґрунтових вод (наприклад, з будівельного майданчика, підвалу);
  • перекачування рідини з однієї ємності в іншу;
  • зрошення теплиць, невеликих сільськогосподарських угідь.

Майже в кожному окремому будинку потрібен такий насос, однак недостатньо його просто купити. Слід розуміти його пристрій і принцип роботи. Це допоможе вам не тільки грамотно підібрати виріб саме для своїх потреб, але і правильно його експлуатувати.

Це допоможе вам не тільки грамотно підібрати виріб саме для своїх потреб, але і правильно його експлуатувати

Установка приладу в систему каналізації

Установка приладу в систему каналізації

Відкачування брудної води з ємності

Пристрій дренажного насоса ↑

У спрощеному вигляді конструкція приладу включає в себе:

  • Електродвигун.
  • Вал з крильчаткою. Може розташовуватися на самому двигуні або окремо, але суть не міняється - цей елемент забезпечує рух води всередині приладу. Виготовляється з нержавіючої сталі.
  • Насосний вузол з збірними патрубком. Через отвори в ньому вода надходить в насос. Діаметр отворів визначає розмір пропускаються твердих частинок.
  • Корпус. Для виробів побутового призначення він виготовляється з пластика або сталі. Це забезпечує їх мобільність і зручність експлуатації. При цьому пластик більш чутливий до роботи з твердими частинками, тому прилади в пластиковому корпусі швидше виходять з ладу.
  • Поплавковий вимикач. Запобігає затоплення і «сухий» хід вироби шляхом його автоматичного включення або відключення в залежності від рівня води.

Принцип роботи поплавкового вимикача

Принцип роботи поплавкового вимикача

Пристрій дренажного насоса

Принцип роботи дренажного насоса ↑

Знаючи основні конструктивні елементи, неважко зрозуміти, як працює дренажний насос для брудної води. При включенні в електромережу та запуску починає свою роботу електродвигун і вал з крильчаткою. Навколо крутяться лопатей утворюється розріджене повітря і знижується тиск в камері. Вода затікає всередину і під впливом відцентрової сили просувається до вихідного отвору, а звідти - в відвідний шланг або трубу. Брудна вода відводиться в спеціальний відстійник або ємність. Цей принцип використовується також для перекачування чистої води в великих обсягах.

Зверніть увагу: для оптимального руху рідина в камері насоса обсяг твердих частинок в ній не повинно перевищувати 10%.

Відмінності дренажних і фекальних приладів ↑

Важливий момент - принцип дії дренажного насоса і фекального схожий, але є кілька серйозних відмінностей. Другий призначений для роботи з твердими частинками меншого розміру. В середньому, їх допустимий розмір для нього становить 12-15 мм, а для дренажних моделей побутового рівня він коливається в межах 5-20 мм.

При цьому фекальні насоси краще працюють у в'язкому середовищі, але необхідно врахувати, що оснащення спеціальними измельчителями призводить до їх істотного подорожчання.

Фекальний насос з подрібнювачем

Зверніть увагу: дренажні прилади не призначені для роботи з каналізаційною мережею в туалетах! Для цього використовують фекальні моделі.

Відео: види дренажних насосів і сфера їх застосування ↑

При виборі вироби важливо визначити майбутні умови експлуатації. Від цього буде залежати тип і діапазон основних характеристик приладу, його вартість.

Важливо правильно оцінити:

  • Обсяг роботи.
  • Температуру рідини. Важливий показник, так як перекачується рідина охолоджує насос в процесі роботи. Не рекомендується використовувати обладнання в середовищі, температура якої вище + 40˚C.
  • Якість води - відсоток її забруднення, розмір твердих частинок, ступінь в'язкості.
  • Можливості установки приладу.

Який насос краще - погружной або поверхневий ↑

Оптимальний варіант для приватного будинку - насос погружного типу. Його корпус повністю опускається в воду і дозволяє відкачувати її з великих глибин. Для вертикальних моделей - до 7-8 м, для горизонтальних систем - до 100 м. Такі прилади ретельно герметизуються, але вимагають періодичного підйому для очищення, що не завжди зручно. Занурювальні моделі прекрасно підходять для регулярного використання в будь-який час року.

Занурювальні моделі прекрасно підходять для регулярного використання в будь-який час року

погружная модель

Поверхневі насоси - варіант для сезонного застосування, наприклад в літній період на дачі. Вони не призначені для занурення в рідину і встановлюються на поверхні землі, тому не мають належної герметизації. Опади або навіть частий туман можуть вивести їх з ладу. Ще один недолік таких моделей - неможливість використання на великій глибині. Шланг опускається в воду не більше ніж на 7 м. Однак їх зручно експлуатувати в тих місцях, де доступ до води утруднений.

Поверхнева модель дренажного насоса

Вибір насоса за основними характеристиками ↑

При покупці виробу зверніть увагу на ряд моментів.

  1. Потужність. Це найважливіший параметр. Він визначає, який обсяг рідини (в літрах) перекачується за одиницю часу (одна хвилина). Чим більше потужність, тим вищі витрати енергії, але швидше робочий процес. Для побутових потреб достатньо буде 1кВт, для господарських - від 1 до 3 кВт, на будівельному майданчику стане в нагоді прилад потужністю до 5 кВт.
  2. Напір. Розраховується за формулою: висота підйому води х відстань її відведення х 0,1 (незмінний коефіцієнт). При цьому висота підйому води визначається різницею між нижньою межею опускання насоса і точкою скидання води.
  3. Діаметр випускного патрубка. Необхідно придбати відповідний саме до нього шланг.
  4. Допустимий розмір твердих частинок. Невідповідність цього параметра реальних умов роботи приладу призведе до його поломки.
  5. Максимальна глибина опускання насоса в воду. Вона вибирається з урахуванням того, для яких цілей ви купуєте виріб.

Відео: інструкція по підбору дренажного насоса ↑

Знаючи пристрій і основні нюанси роботи дренажних насосів, ви істотно полегшите собі вибір і експлуатацію приладу. Процес самостійної установки приладу також не складе труднощів. Однак при серйозної поломки краще звернутися до фахівців.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов