Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як вибрати мийку високого тиску

  1. Що всередині минимойки
  2. Класи мийок. Чим побутові відрізняються від професійних
  3. Побутові мийки
  4. напівпрофесійні мийки
  5. професійні мийки
  6. важливі дрібниці
  7. матеріал поршнів
  8. довжина шланга
  9. Підігрів води
  10. Бак для миючого засобу
  11. Забір води з ємності
  12. Насадки та аксесуари
  13. Поради щодо використання

Наша сеть партнеров Banwar

Кожному автовласникові приємно, коли його автомобіль чистий, і не важливо, любить він його мити чи ні

Кожному автовласникові приємно, коли його автомобіль чистий, і не важливо, любить він його мити чи ні. У будь-якому випадку, мийка значно спрощує і прискорює миття. C допомогою мийки можна не тільки відчистити бруд з авто, але і вимити гараж, підсобку, очистити тротуарну плитку. Деякі використовують минимойки для садових робіт, очищення фасаду від старої фарби, миття велосипеда або при чищенні килимів. Словом, мийка цілком корисний і потрібний помічник в побуті.

Що всередині минимойки

Одне з головних переваг минимойки - значна економія води. У найпростіших випадках можна обійтися двома відрами рідини, в той час як садовий шланг витратить в рази більше.

Мийка високого тиску влаштована просто: мотор, насос (помпа) для подачі води, шланг з миючої насадкою, так корпус з мережевим кабелем.

Вода з-під крана або ємності потрапляє в мийку. Після в справу вступає насос, який збільшує тиск рідини до 20-160 бар (порівняйте з 3-5 бар в звичайному водопроводі).

Двигун. Для побутових потреб більш ніж достатньо електродвигуна, бензиновими і дизельними моторами оснащуються тільки промислові моделі.

Простіші моделі мають повітряне охолодження двигуна і, як наслідок, можуть досить швидко перегріватися. Від зайвого перегріву двигун зазвичай захищений функцією автоматичного відключення. Водяне охолодження - ознака професійної мийки.

Найкраще, якщо виробник забезпечив двигун захистом від перепадів напруги (вказується в інструкції, або про неї можна поцікавитися у продавця) - це істотно вплине на термін служби мотора.

Класи мийок. Чим побутові відрізняються від професійних

Апарати діляться на наступні категорії:

  • побутові
  • напівпрофесійні
  • професійні

Існують ще промислові мийки, але цю категорію в даній статті ми не розглядаємо - найбільшою популярністю користуються побутові і напівпрофесійні моделі.

Щоб визначитися, яка мийка потрібна саме вам, необхідно відповісти на питання: де, навіщо і як часто ви плануєте її використовувати?

Запас моторесурсу або час, який прослужить інструмент до першої поломки, один з головних критеріїв, який відрізняє напівпрофесійну техніку від побутової. Але якщо мийка використовується вами вкрай рідко, чи є сенс купувати дорогу модель?

Побутові мийки

Щоб кілька разів на місяць помити машину або дачний інструмент, досить побутової мийки. Вона гарантовано прослужить вірою і правдою не менше 100 мотогодин в рік.

Побутові мийки мають потужність до 1,5 КВт, максимальний тиск струменя до 110 бар і забезпечують продуктивність 420 літрів в годину. Цього цілком достатньо щоб впоратися з легким забрудненням автомобіля, мотоцикла або освіжити садові доріжки. Щоб відмити сильне і / або застаріле забруднення, а також домогтися ідеальної чистоти, вам все одно доведеться додатково використовувати щітку, шампунь і т. П. Але, в будь-якому випадку, процес мийки буде значно спрощено.

Підключати побутову мийку має сенс тільки до водопроводу. Експерименти з відром зазнають невдачі - напір води буде занадто малий.

Такий інструмент розрахований на 3-4 години роботи на тиждень і якщо його не перевантажувати понад норму, він може прослужити не один рік.

напівпрофесійні мийки

Більш потужні, ніж побутові, але все ж поступаються класу професійних - напівпрофесійні мийки. Їх продуктивність досягає 500 л / год, максимальний тиск до 160 бар і потужність 2,1 кВт.

Такий агрегат легко вимиє дві машини в тиждень, впорається з садовими доріжками і фасадом будинку, хоча для того, щоб відмити сильне забруднення одного тільки напору струменя буде недостатньо.

Напівпрофесійні мийки здатні самостійно закачувати воду з ємності, правда, для цього, можливо, доведеться купити додатковий шланг з сіткою і зворотним клапаном.

професійні мийки

професійні мийки призначені для регулярного використання і мають цілий набір спеціальних насадок. Їх потужність може досягати 5 кВт, максимальний тиск - 215 бар, а продуктивність 700 л / год.

Спеціальними насадками для цих мийок можна без праці не тільки зняти стару фарбу з покриття, а й помити вантажівка або навіть танк. Для сім'ї з великим господарством, де є не одна машина, підійде саме така мийка. Оцінять її та водії автопарку будь-якої організації.

Порівняйте, якщо з побутовою мийкою миття машини може займати від 45 хвилин до години, то, озброївшись професійним інструментом, вам цілком під силу впоратися за 15 хвилин. Професійні моделі дають результат, який можна порівняти за якістю з відвідуванням автомийки, вони також дозволяють видаляти стійкі забруднення безконтактним способом. Тому їх часто використовують на харчових виробництвах (оброблення м'яса, риби або інших продуктів), тваринницьких фермах (стайнях, курятниках, свинарських комплексах) і в клінінгових компаніях.

важливі дрібниці


корпус насоса

Побутові мийки оснащені, як правило, пластиковим корпусом насоса. Однак пластик ще не ознака низької якості товару.

Пластик дешевий, легкий, не боїться іржі, але вельми крихкий. Будь-яка тріщина робить лагодження насоса неможливою. Доведеться або повністю змінювати його, або купувати нову мийку.

Брендові моделі використовують дуже міцні і довговічні аналоги з легованої нержавіючої сталі, сплаву алюмінію, латуні та інших кольорових металів. Металеві вважаються надійнішими, але помітно збільшують вартість виробу.

Однією зі слабких деталей поршня є кільце ущільнювача. Відомо, що ресурс роботи безпосередньо залежить від довговічності ущільнювачів. У популярних виробників автомийок є велика мережа обслуговування, тому заміна ущільнювача можлива в найближчому сервісі.

матеріал поршнів

Кращий варіант - металокераміка, але і сталеві поршні теж непогані. Чим краще їх якість, тим більший акцент зробить виробник на цьому параметрі.

Ми вже згадували про максимальному тиску приладу. Воно визначає силу напору води. Чим показник вище, тим ефективніше счищается бруд.

У хороших мийках тиск можна регулювати. Струмінь, що б'є з божевільною швидкістю - це прекрасно, але також важливо і мінімальний тиск. Якщо мийка не здатна знизити напір, то нею складно мити велосипед або скутер. До того ж використання хімічних засобів при тиску понад 30 атмосфер може наражати на небезпеку лакофарбовий шар авто.

довжина шланга

Рекомендуємо звернути увагу і на довжину шланга мийки, а також матеріал, з якого він виготовлений. Помити автомобіль можна і 4-х метровим шлангом, але для миття фасаду заміського будинку або садових робіт краще вибирати модель, здатну переміщати робочий пістолет на відстань до 8 метрів.

Заощадите на шлангу і, повірте, не раз дорікнете себе в майбутньому за зайву ощадливість. Адже потім досить важкий агрегат (благо, якщо передбачені коліщатка) доведеться всюди носити за собою. Втім, є вихід і з цієї ситуації: купите довгий шланг як додатковий аксесуар.

Підігрів води

Сьогодні на ринку представлені як мийки з підігрівом, так і не бояться гарячої води. Температурний максимум на вході, найчастіше, не перевищує 60 градусів.

Мийки з підігрівом призначені для усунення сильних і застарілих забруднень, а також роботи в зимових умовах, або при неможливості використання гарячої води. Мийки з підігрівом використовуються на виробництвах, пов'язаних з харчовою промисловістю, будівництві, сільському господарстві. Але ця опція збільшує вагу і розміри апарату.

Бак для миючого засобу

Багато брендові мийки розміщують ємність на насадці шланга. Миючі засоби в зв'язці з водою утворюють рясну піну, правда, якість піноутворення у всіх моделей різний. Найкраще функція піноутворення реалізована у професійних моделей.

Забір води з ємності

Якщо доступ до водопроводу обмежений, то така функція виявиться вельми корисною. Шланг мийки поміщається в ємність (відро, бочку або колодязь). Звичайно, натиск при такому підключенні мийки буде істотно відрізнятися.

Насадки та аксесуари

Будь-яка брендовий мийка, як правило, забезпечена стандартними насадками. Їх зручно використовувати для різних цілей.

Наприклад, віялова насадка підійде, щоб обробити велику, але не сильно забруднену поверхню. Нею можна мити стіни і тротуарну плитку, садові доріжки або змивати піну з авто.

Щоб здолати міцно застиглу бруд, краще скористатися роторної насадкою або грязьовий фрезою.

Якщо стандартний набір минимойки залишає бажати кращого, радимо придбати додаткові аксесуари. Головне не забувати про взаємодії між різними пристроями між різними виробниками.

Перш за все, рекомендуємо при покупці мийки відразу ж обзавестися фільтром для тонкого очищення води, т. К. Її якість залишає бажати кращого, та й апарат зайвий раз побережете.

Напевно багато власників приватних будинків по достоїнству оцінять комплект для промивання та очищення засмітилися каналізацій і стічних труб.

Є насадки для видалення стійких забруднень, облупленою фарби і рожевого нальоту з використанням абразивного кошти.

Трикутна насадка-щітка з обертовими соплами дозволить акуратно терти капот вашого авто, не пошкоджуючи лакофарбове покриття. Така щітка буде корисна і при очищенні кахлю, мармурової підлоги або вікон.

Струменеві трубки дозволяють ефективно очищати важкодоступні місця кузова авто, наприклад, колісні ніші.

Спеціальна щітка використовується для ефективного очищення колісних дисків. Рівномірний розподіл води по колу забезпечує чудову очищення.

За допомогою шланга зі зворотним клапаном можна набирати воду з бочок, відер та інших альтернативних джерел.

Телескопічна трубка з радіусом дії до 4 м прекрасно підходить для чищення високих поверхонь (фасадів, рольставней і т. П.). Вона оснащується зручним ременем і інтегрованим переміщуються пістолетом.

Подовжувальні шланги, насадки, щітки, губки, адаптери і тому подібні пристосування дозволять зробити з вашої покупки дійсно всесильну помічницю. Не виключено, що ви самі відкриєте в ній досі невідомі функції.

Це цікаво

Появі мийок високого тиску ми зобов'язані німецькому інженеру Альфреду Керхер. Після Другої світової війни компанія, заснована ним, припинила займатися військовими розробками і переключилася на випуск предметів повсякденного попиту.

Одним із замовників Керхера стали американські військові. Армія США запропонувала компанії обслуговувати і ремонтувати пароочищувачі, винайдені в 20-і роки минулого століття. У 1950 році німецькі інженери не тільки вдосконалили цю техніку, а й представили на ринок першу мийку високого тиску KW 350. Ця модель стала переломним етапом у житті компанії, яка в подальшому сконцентрувалася на ринку клінінгової техніки.

До слова, Альфред Керхер, який помер в 1959 році, залишив біля керма компанії свою дружину Ірену. У 1974 році вона змінила стратегію бізнесу і повністю сфокусувалася на виробництві мийок високого тиску.

Дещо про бренди

Karcher (Керхер). Як ми вже знаємо, саме ця німецька фірма найдовше існує на ринку. Її апарати підрозділяються на 6 серій - з 2 по 7 включно. Вони, в свою чергу, на 3-й класи: початковий (K2), середній (K3-K5) і екстраклас (K6-K7). Крім надійності і високої якості компанія Karcher відома великим асортиментом аксесуарів (навіть інші виробники пропонують до своїх мийок адаптери для насадок Karcher).

Bosch. Незважаючи на те, що компанія Bosch, в порівнянні з Karcher, почала виробляти мийки набагато пізніше, останні моделі від Bosch не поступаються за якістю конкуренту, а за ціною бувають навіть приємніше.

Makita. Японська компанія заснована в 1915 році. Вироблений нею електроінструмент завжди цінувався за високу якість. Кілька років тому японці спробували уявити себе на ринку мийок.

підводимо підсумки

Прицінюючись і аналізуючи характеристики, опитуючи продавців і вивчаючи опитування користувачів, ви напевно знайдете саме свій товар. Але який би вибір ви не зробили, пам'ятайте, вам необхідно обладнання для конкретних цілей. Набір непотрібних функцій - марна трата грошей.

Поради щодо використання

Є правила, дотримуючись яких ви збільшите ресурс своєї мийки:

- Ніколи не вимикайте апарат, що працює при максимальному тиску. Уникнете гідравлічного удару, який приведе в непридатність насос, нехай і оснащений захисним клапаном. Особливо важливо враховувати це власникам мийок з насосами, виконаними з силуміну або пластику.

- Як можна рідше відключайте шланги, які підключаються пластикової фурнітурою.

- Особлива обережність потрібна взимку. Наприклад, перш ніж приступати до гарячої мийці в холодну пору року, необхідно зігріти автомобіль в теплому боксі, або спочатку вимити машину холодною водою.

- Зливайте воду після використання, особливо якщо на носі морози, а ви зберігаєте мийку в неопалюваному сараї.

Рейтинг статті:

рейтинг: 4 голосів: 11

Але якщо мийка використовується вами вкрай рідко, чи є сенс купувати дорогу модель?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов