Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як вибирати касетні кондиціонери

  1. Які є плюси і мінуси у таких кліматичних систем
  2. Конструктивні особливості касетних кондиціонерів
  3. Установка касетних кондиціонерів
  4. Функції касетних кондиціонерів
  5. Ціна на касетні кондиціонери

Наша сеть партнеров Banwar

Кондиціонери касетного типу є напівпромислової кліматичної технікою, їх основною особливістю є монтаж за підвісною стелею. Це робить такі кондиціонери практично непомітними і їх легко вписати в інтер'єр будь-якого приміщення.

Всі касетні кондиціонери мають два основних розміри 600х600 або 1200х1200 мм це дозволяє легко вписати в секції підвісної стелі. Кліматичні установки такого типу здатні обслуговувати приміщення площею від 20 до 160 м2 і по потужності варіюються від 2,5 кВт до 15.

Установка кондиціонерів касетного типу доцільна в приміщеннях з висотою стель від трьох метрів, в такому випадку повітряний потік, що формується ними, буде рівномірно розподілятися в приміщенні. Також дуже зручно те, що внутрішній блок практично не видно в приміщенні - видно тільки повітророзподільна решітка, а основна частина внутрішнього блоку канального кондиціонера захована під стелею.

Для монтажу кондиціонера касетного типу необхідна висота підстельового простору від 25 до 40 см, монтаж касетного кондиціонера складніший і відповідно ціна на нього вища.

Які є плюси і мінуси у таких кліматичних систем

переваги:

  • Одним з головних плюсів стає рівномірність розподілу повітряного потоку в усьому приміщенні, це дозволяє створювати і підтримувати максимально комфортну температуру в приміщенні;
  • Монтаж касетного кондиціонера вигідний, оскільки одна така установка замінює дві три спліт-системи;
  • Кондиціонер касетного типу практично не помітний в приміщенні, оскільки основна частина внутрішнього блоку знаходиться за підвісною стелею, в приміщенні видно тільки повітророзподільна решітка;
  • Розміри (600х600 або 1200х1200 мм) дають можливість легко поєднати внутрішній блок з конструкцією підвісної стелі;
  • Значний діапазон потужностей, в якому представлені кондиціонери касетного типу, дозволяє легко вибрати найбільш підходящу модель для вашого приміщення;
  • У багатьох моделей є функція підмішування свіжого повітря;
  • Безшумність роботи такої кліматичної техніки.

До мінусів можна віднести:

  • Монтаж касетного кондиціонера можливий тільки при наявності в приміщенні підвісної стелі і достатнього запасу по висоті простору за стелею;
  • Для ефективної роботи і правильного розподілу повітря необхідна висота приміщення як мінімум в 3 метри.

Конструктивні особливості касетних кондиціонерів

Як і звичні всім спліт-системи, така кліматична техніка складається з двох блоків - внутрішнього і зовнішнього. Зовнішній блок не має ніяких відмітних конструктивних особливостей.

Що стосується внутрішнього блоку, то виробники виготовляють їх з урахуванням розмірів осередків підвісної стелі (600х600 або 1200х1200 мм). Конструктори прагнуть максимально знизити висоту внутрішнього блоку, для того, щоб мати можливість вписати касетний кондиціонер під стелю з невеликою кількістю вільного простору по висоті.

Конструктивно внутрішній блок складається з:

  • А - корпус;
  • В - теплообмінник;
  • З - вентилятор;
  • D - панель управління потоком повітря;
  • E - для приєднання трубопроводів коробка;
  • F - фільтр очищення повітря;
  • G - ємна решітка.

Сама конструкція має квадратну форму з розташованим по периметру теплообмінником. Повітря через центральний повітрозабірник забирається з приміщення і відбувається його подача на теплообмінник. Після охолоджене повітря розподіляється через бічні жалюзі.

Кондиціонери касетного типу оснащуються дренажними насосами, вони дозволяють відводити конденсат від внутрішнього блоку. Також виробники пропонують крім класичних чотиристоронніх моделей одно- та двосторонні моделі. Багато чотиристоронні моделі мають можливість блокування за допомогою пульта управління є функція блокування заслінок певних сторін повітропроводів.

Установка касетних кондиціонерів

Завдяки сумісності з підвісною стелею, Сові не обов'язково проводити монтаж касетних кондиціонерів на стадії ремонту, їх можна встановити також і після завершення ремонтних робіт.

Зверніть увагу на те, що монтаж касетних кондиціонерів повинні виробляти професіонали. При необхідності ця кліматична техніка може бути використана в складі мульти-злитий систем.

Функції касетних кондиціонерів

Основна маса кліматичної техніки цього типу має стандартні функції як і звичайні спліт-системи - обігрів. Охолодження, режими вентилювання, різні комплектації фільтрів, таймери.

Також слід приділити свою увагу моделям з можливістю підмішування свіжого повітря, кондиціонери касетного типу з такою функцією дозволяють оновлювати повітря в приміщенні і не допускають зниження концентрації кисню.

Це важлива перевага, оскільки звичайні кліматичні установки проганяють повітря оп колі, що з часом призводить до зниження концентрації кисню, накопичення неприємних запахів і шкідливих речовин.

Ціна на касетні кондиціонери

Що стосується вартості то ціна на кондиціонери касетного типу більш висока ніж на спліт-системи, але якщо порівнювати з напівпромисловими спліт-установками, то вона цілком порівнянна.

Також більш висока ціна складністю конструкції (оскільки вона обмежена висотою підстельового простору) і більш складним монтажем.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов