Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як пригнати старий автомобіль з Польщі

  1. На які автомобілі знижено вартість розмитнення?
  2. Підготовка до поїздки
  3. планування бюджету
  4. Укладення договору з брокером
  5. Придбання автомобіля
  6. Перетин кордону
  7. Оформлення транспортного засобу

Наша сеть партнеров Banwar

З серпня 2016 року діє закон Україна, згідно з яким тимчасово знижується акциз на авто, пригнані з-за кордону. Таким чином, розмитнення транспортних засобів стає набагато дешевше. Правом на покупку автомобіля зі сплатою зниженого акцизу можна скористатися лише один раз за рік. Нові акцизні ставки діють до 31 грудня 2018 року.

закон

Продати авто, придбане на цих умовах, можна не раніше, ніж через 12 місяців з моменту покупки закордоном. В іншому випадку доведеться оплачувати повний акциз. Розберемося, як пригнати такий автомобіль в Україні, і яким вимогам він повинен відповідати.

На які автомобілі знижено вартість розмитнення?

щоб придбати уживане авто закордоном , І оформити його на території України за вигідною вартості, потрібно вибирати машину, яка відповідає наступним якостям:

  • виготовлена ​​не раніше 1 січня 2010 року;
  • не є продуктом країни-агресора (в даному випадку Росії);
  • відповідає стандарту ЄВРО-5 або вище.

Ці вимоги зазначені в законодавстві України. Перші два з них регламентовані законом №1389-19 , Прийнятим Верховною Радою 31.05.2016. Саме він націлений на стимулювання розвитку вторинного автомобільного ринку і знижує акцизний збір на ввезення певних автомобілів до кінця 2018 року. закон №5177-17 від 06.07.2012 забороняє ввозити і реєструвати на території країни автомобілі, відповідні екологічному стандарту нижче ЄВРО-5.

Підготовка до поїздки

Для початку потрібно оформити документи, які дозволять законно потрапити на територію Польщі і вільно там пересуватися.

Для відвідування цієї країни оформите шенгенську візу. Якщо ви їдете туди з метою покупки автомобіля, віза не повинна бути робочою. В іншому випадку при в'їзді до Польщі співробітник митної служби може вимагати пред'явити контракт на роботу або інший документ, що підтверджує мету візиту. Тому щоб поїздка не зірвалася, оформляйте туристичну або бізнес візу. Для її отримання надайте в візовий центр такий пакет документів:

  • копію та оригінал закордонного паспорта;
  • паспорт громадянина України;
  • копію ідентифікаційного коду;
  • пару фотографій 3,5 × 4,5 см;
  • медичну страховку;
  • підтвердження заброньованого житла;
  • запрошення від приймаючої сторони (для бізнес візи);
  • довідки з роботи або виписка з банку.

Останній документ потрібен для підтвердження намірів повернутися в Україну. Якщо ви плануєте побути на території Польщі не більше двох тижнів, чого цілком достатньо для вибору, покупки і оформлення авто, то віза на цей термін обійдеться в межах 150 євро.

планування бюджету

Подивіться на польських інтернет-майданчиках, скільки там коштує Вас автомобіль. До цієї ціни додайте наступні суми:

  • Акцизний збір, який вираховується в залежності від об'єму двигуна, наприклад, для моделей з ДВС 1-1,5 л він складає 94,5 євро.
  • Мито, яка в 2017 році не може перевищувати 10% від вартості машини.
  • Податок на додану вартість до розмірі 20% від митної вартості автомобіля разом з митом та акцизним збором.
  • Пенсійний збір, що становить 3-5% від ціни транспортного засобу.

Таким чином, якщо вподобане вам авто з 1,5-літровим бензиновим агрегатом стоїть на вторинному ринку Польщі, наприклад, 6 000 євро, то з розмитненням воно обійдеться приблизно в 8 000 євро. Прорахувавши кінцеву вартість, проаналізуйте, чи не вигідніше купити таку модель в Україні. Тільки при істотній різниці, хоча б в 1 000-1 500 євро, дійсно є сенс їхати по цей автомобіль в Європу.

Крім витрат на машину потрібно врахувати додаткові витрати на дорогу, проживання, послуги брокера в Україні (близько 300 $) і оформлення експортної декларації у представника Польщі (100 злотих). Вартість проїзду автобусом зі Львова до Варшави обійдеться в межах 250 гривень. З Києва ціна квитка на прямий автобусний рейс становить 500-800 грн.

Спланувавши бюджет, не забудьте, що суму для покупки авто потрібно мати в євро або доларах. При потребі валюту без проблем вдасться поміняти на злоті. А ось митні платежі треба вносити в гривні. Якщо сума, яку ви берете з собою за кордон, перевищує 10 000 євро, її доведеться задекларувати. До бюджету рекомендується включити невеликий запас на випадок незапланованих витрат.

Укладення договору з брокером

Щоб мінімізувати ймовірність помилки при оформленні декларації та інших документів, оплатіть послуги митного брокера. Для зручності з ним можна домовитися про оплату попередніх митних платежів. Щоб їх зміг внести посередник, на нього треба оформити довіреність. Брокер направить оформлені документи на кордон, яку ви будете перетинати.

Щоб не потрапити в чужій країні в безвихідну ситуацію, досвідчені «гонщики» рекомендують встановити на смартфон GPS-карти, перекладач і ввести екстрені номери місцевих служб. Крім того, вам знадобиться пакет з роумінгом, завдяки якому ви зможете дзвонити з будь-якого місця, де є хоч якась мобільний зв'язок.

Придбання автомобіля

Вирушаючи за б / у транспортним засобом закордон, пам'ятайте, що вам необхідно досконально проаналізувати машину на відсутність дефектів.

Якщо у вас немає досвіду для проведення такої оцінки, перш ніж укладати угоду зверніться за комплексної діагностикою на СТО або ж візьміть з собою знайомого досвідченого автовласника, що міг би визначити стан авто. Далі дотримуйтеся наступного порядку дій:

  • Укладіть договір купівлі-продажу. Якщо ви купуєте автомобіль у фізичної особи, купча повинна бути завірена нотаріально. При купівлі у юридичної особи достатньо печатки продавця. У зв'язку з тим, що в Україні заборонено ввезення автомобілів з країни-агресора, в договорі має бути зазначено походження транспортного засобу.
  • Оформіть тимчасовий пакет документів.
    На цьому етапі слід у сервісному центрі, співробітники якого менш ніж за півгодини нададуть вам транзитні номерні знаки і знімуть транспортний засіб з обліку. Далі зробіть на автомобіль страховку і замовте у місцевого брокера експортну декларацію, яку він направить на кордон.
  • Надішліть скани або фотографії документів брокеру в Україні.
    Отримавши дані, він зможе вирахувати точну суму митних платежів та заповнити документи для відправки на митницю. Після того, як він зробить це і вишле вам контрольний номер про внесення оплати (за яку ви повинні були з ним домовитися), вирушайте до кордону.

Попередня сума вноситься для гарантії того, що по прибуттю в Україну ви вирушите в регіональну службу для розмитнення автомобіля. Сплачені гроші зараховуються як митних платежів при оформленні авто.

Перетин кордону

Проходити контрольно-пропускний пункт вам належить за фурами TIR. З цього коридору здійснюється проїзду транспорту в разі наявності товарів, що підлягають декларуванню. Практика показує, що далекобійники з розумінням ставляться до «гонщикам» і пропускають їх, так як останні проходять митницю досить швидко. Тому не соромтеся попросити поступитися вам місце, але і не нахабно, інакше на прихильність водіїв фур можете не розраховувати.

Якщо ви не уклали договір з брокером, на етапі проходження кордону доведеться оформити попередні документи, внести грошову заставу. Замовивши виконання цих завдань у брокера, вам потрібно просто отримати готові паперу по контрольному номером. При цьому можливо доведеться внести деякі доповнення в акт огляду і поставити печатку радіології. Проїжджайте на територію України.

Оформлення транспортного засобу

Після перетину кордону у вас є рівно 10 днів, щоб розмитнити автомобіль. Порушення цього терміну загрожує штрафом від 170 грн. до 8 500 грн. або навіть конфіскацією автомобіля. Оформити транспортний засіб допоможе все той же митний брокер.

Насамперед після переїзду кордону оплатіть страховку ОСАЦВ хоча б на пару тижнів або місяць. Зробити це можна просто на заправці. Після цього оформите сертифікат відповідності, який обійдеться в межах 1 000-1 500 грн. Уже з наявними документами вирушайте до брокера, який вирішить всі формальності по розмитненню транспортного засобу.

Уже з наявними документами вирушайте до брокера, який вирішить всі формальності по розмитненню транспортного засобу

Можливо, між вами і співробітником митниці виникнуть розбіжності щодо ціни автомобіля. Тоді доведеться зробити незалежну експертну оцінку, з урахуванням якої і будуть розраховані митні платежі. Ця послуга коштує до 1000 гривень. Як тільки авто розмитнено, у вас знову є 10 днів на те, щоб поставити його на облік.

Для цього відправляйтеся в регіональний сервісний центр МВС. При реєстрації автомобіля потрібно наступний пакет документів:

  • заяву, оформлену за встановленим зразком, яке ви заповніть за місцем реєстрації;
  • митна декларація, яка підтверджує законність придбання та ввезення автомобіля;
  • сертифікат відповідності;
  • пакет документів з країни, в якій транспортний засіб було зареєстровано раніше.

Саме на цьому етапі має бути внесено внесок у пенсійний фонд в розмірі 3-5% від вартості машини. Автомобіль вважається оформленим після видачі техпаспорта і реєстраційного номера.

Вам також сподобається

На які автомобілі знижено вартість розмитнення?
На які автомобілі знижено вартість розмитнення?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов