Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Яка проба краще 583 або 585?

Наша сеть партнеров Banwar

Дуже часто наші клієнти і друзі запитують - яке золото краще 585 проби або 583.

Постараємося розкрити цю тему якомога докладніше, щоб раз і назавжди ви вирішили для себе це питання. Почнемо з того що-ж таке цифри 583 і 585? А цифри ці вказують на вміст чистого золота в ювелірному золотом сплаві. Тобто, якщо взяти 1000 грамів золотого сплаву, то в 583 пробі там міститься 583 грама чистого золота 999,9 проби, а в 585 пробі цього сплаву міститься 585 грам чистого золота.

У сплавах золотосрібне, золотомідних і золотосеребряномедних встановлений ремедіум, рівний 3 одиницям. Наприклад, в золотом сплаві 583-ої проби зміст золота має перебувати в межах 580 ... 586 одиниць (58,0 ... 58,6%), тобто відхилення від норми становить 3 одиниць як в одну, так і в іншу сторону. Золоті сплави з вмістом нікелю мають ремедіум, рівний 5. У сплавах 585-ї проби встановлено плюсовій ремедіум, рівний 5, що виключає мінусове відхилення. Таким чином, на питання, в якому сплаві більше чистого золота, можете сміливо відповідати - в 585 пробі міститься більше чистого золота. «Але як же так» - скажете Ви, більшість вважає, що 583 проба краще, кільця наших батьків досі лежать в наших скриньках, і їм зносу немає! А це вже питання з іншої області ювелірної справи. За часів Радянського союзу одна унція чистого золота на світовому ринку коштувала в межах 280-350 $. Зараз унція подорожчала до 1700 $ .Що відповідно здорожує вартість готового ювелірного виробу більш ніж в п'ять разів. Для того, щоб ювелірні вироби були також доступні покупцям як і раніше, ювелірам доводиться йти на полегшення моделей. Наприклад якщо в радянські часи були поширені обручки шириною від 6 мм і вагою понад п'ять грам, то зараз в основному користуються попитом моделі вагою не більше 2 - 2.5 грам. Природно, що міцність сучасних виробів за рахунок зменшення товщини металу менше, ніж міцність виробів вироблених в Радянському Союзі.

Природно, що міцність сучасних виробів за рахунок зменшення товщини металу менше, ніж міцність виробів вироблених в Радянському Союзі

Саме цей аспект і вплинув на більш лояльне ставлення до золота родом з Радянського союзу. Друге, що вплинуло на упереджене ставлення до сучасного золоту - це масове завезення турецького золота на наші ринки в 90-і роки. Неякісне турецьке золото, часто не відповідає зазначеній 585 пробі, ланцюги виготовлені із золотої фольги розсипалися від одного необережного руху, кільця, які буквально від дотику гнулися, камені, висипаються з ювелірних виробів, все це і виросло в упередженому ставленні до сучасного золоту, яке продавалося в наших магазинах в кінці 20 початку 21 століття. Але часи турецького золота закінчилися. Наша ювелірна промисловість за останні роки стала на ноги, наростила прекрасні виробничі бази, виростила нове покоління ювелірів, які гідно використовують досвід попередніх поколінь, не забуваючи при цьому впроваджувати у виробництво нові технології та вдосконалити свою майстерність. Зараз на ринку представлені тисячі різних моделей ювелірних виробів .

Різні виробники демонструють різні підходи до виробництва своїх ювелірних виробів. Наприклад один з найбільших заводів України, що працює ще з часів Радянського Союзу (обійдемося без імен, суть не в рекламі і не обговоренні того чи іншого заводу) вважає за краще виготовляти повноцінні ювелірні вироби, в яких товщина металу така ж, як і в ювелірних виробах минулих років. Така ж модель вироблена на іншому заводі буде мати вагу в два рази менше, при цьому ціна також буде в два рази менше (тому що вартість масового вироби визначається перш за все вагою готового виробу). І ось вже дилему що купити, виріб виготовлений з більш тонкого металу, яке має меншу вагу і ціну (але яке може швидше вийти з ладу), або ж таку ж модель, але яка має більшу вагу і відповідно ціну, вирішує для себе сам покупець .

Поспішаймо розчарувати людей впевнених в тому, що вироби, які ламаються зроблені з поганого золота, яке не тримає пробу. В Україні існує така установа, як Державна пробірна палата України. Ні один виріб в ювелірному магазині не підлягає продажу без клейма цієї служби. І повірте, жоден поважаючий себе власник ювелірного бізнесу, який сьогодні дорожить клієнтом і своєю репутацією, не візьме на продаж товар сумнівної якості у сумнівних виробників, так як сьогодні це загрожує не тільки втратою доброго ставлення клієнта до магазину, а й величезними штрафами та конфіскацією товару. Вибір сумлінних виробників сьогодні в Україні величезний, тому немає сенсу брати на вітрину товар поганої якості. Трохи про різницю в кольорі золота. Відповідно до Держстандарту України, сплави золота можуть мати два десятка відтінків - від білого до зеленого, при цьому це буде все та ж 585 проба. І кожен виробник вирішує сам для себе, золото з яким відтінком йому виробляти.

Тому на вітрині може лежати два однакових вироби з різним відтінком золота. Однак це буде все та ж 585 проба, яка містить однакове процентне співвідношення золота в сплаві. Більш червонуватий колір говорить про те, що в цьому сплаві міститься більше міді і менше срібла, але це не означає, що в ньому менше золота. Можна ще годинами міркувати про те, що краще 583 проба або 585, але щоб не забирати ваше дорогоцінний час, мабуть на цьому закінчимо свою розповідь. Якщо все-таки у Вас залишилися питання, Ви можете їх задати в нашій гостьовій книзі.

Почнемо з того що-ж таке цифри 583 і 585?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов