Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Які краще - біметалеві радіатори або чавунні, алюмінієві і сталеві

  1. чавунні
  2. порівняння
  3. порівняння

Наша сеть партнеров Banwar

Облаштовуючи систему опалення в будинку і вибираючи радіатори, багато користувачів задаються питанням: які радіатори опалення краще? В даний час випускаються сталеві, чавунні, біметалічні і алюмінієві батареї. Визначитися з вибором досить непросто, оскільки кожен з видів має свої відмінні риси, серед яких багато як позитивних моментів, так і не дуже.

Дізнатися ціну і купити опалювальне обладнання та супутні товари ви можете у нас. Пишіть, телефонуйте і приходьте в один з магазинів у вашому місті. Доставка по всій території РФ і країн СНД.

Однак все ж більшою популярністю користуються біметалічні радіатори. У статті ми порівняємо батареї з біметалу з іншими видами і виявимо основні відмінності.

Облаштовуючи систему опалення в будинку і вибираючи радіатори, багато користувачів задаються питанням: які радіатори опалення краще

Що краще - біметалеві радіатори або алюмінієві, чавунні, сталеві?

Для того, щоб порівняти біметалічні радіатори опалення з чавунними, необхідно ознайомитися з характеристиками обох опалювальних приладів.

чавунні

Почнемо з того, що такий матеріал як чавун, використовується для виготовлення батарей вже дуже давно.

Сучасні моделі радіаторів з чавуну відрізняються дуже привабливим дизайном, випускаються чавунні батареї і в стилі «ретро», які стануть гідною прикрасою інтер'єру, особливо виконаного в класичному стилі.

Відзначимо гідності чавунних батарей:

  • зовні виглядають дуже привабливо;
  • стоять такі батареї недорого;
  • характеризуються довговічністю;
  • прості в монтажі;
  • матеріал відрізняється міцністю і надійністю;
  • стійкі до корозійних процесів;
  • на ринку широкий вибір подібних виробів, виконаних в різних дизайнерських рішеннях і колірній гамі.

Незважаючи на велику кількість переваг, виділяється і ряд недоліків:

  1. Чавун є не дуже хорошим провідником тепла, в зв'язку з цим, функціонують такі батареї з недостатньою ефективністю.
  2. Для того, щоб метал прогрівся і почав віддавати тепло, доведеться почекати досить велика кількість часу.

Таким чином, виходячи з технічних і експлуатаційних характеристик чавунних батарей, можна зробити висновок, що такі прилади обійдуться в невелику суму і прослужать протягом довгих років. Але в той же час, за рахунок низької тепловіддачі, приміщення буде прогріватися повільно і недостатньо добре.

Більш докладно про чавунні радіатори опалення можна прочитати на цій сторінці .

Біметалічні радіатори опалення - це більш вдосконалені алюмінієві батареї. Спочатку радіатори з біметалу характеризувалися коротким терміном служби, оскільки алюміній дуже чутливий до агресивного впливу навколишнього середовища і схильний до руйнування під впливом теплоносія.

Але з часом виробники вирішили додати в конструкцію сталевий компонент. Такий сплав характеризується міцністю і надійністю. Таким чином, термін експлуатації біметалевих радіаторів став вище.

В даний час біметалічні радіатори опалення визнані одними з кращих, оскільки поєднують в собі переваги стали і алюмінію.

В даний час біметалічні радіатори опалення визнані одними з кращих, оскільки поєднують в собі переваги стали і алюмінію

Пристрій біметалічного радіатора

Основні переваги біметалічних радіаторів наступні:

  • відрізняються високою надійністю;
  • здатні протистояти агресивному впливу навколишнього середовища і гідравлічних ударів;
  • тривалий термін експлуатації;
  • невелика маса;
  • зовні дуже привабливі, тому прекрасно впишуться в будь-який інтер'єр;
  • відрізняються високою теплопровідністю і ефективністю.

Головний недолік біметалевих батарей - в їхній ціні. Вони вважаються найбільш якісними, відповідно і вартість їх висока.

На ринку, серед великої кількості різноманітних моделей, можна знайти біметалічний радіатор, який за своєю ціною недалеко пішов від чавунного. Але, варто розуміти, що якість такого агрегату - низька. Тому краще не економити, а придбати хороший радіатор.

порівняння

Для того, щоб наочно показати відмінності між чавунними і біметалічними радіаторами опалення, слід окремо розглянути їх технічні характеристики:

  1. Тепловіддача. У чавунних радіаторів варіюється від 100 до 160 Вт на одну секцію. У біметалевих - від 150 до 180 Вт.
  2. Протистояння високому тиску. Незважаючи на те, що чавун вважається досить надійним металом, він може витримати тільки 12 Атм, в той час як біметал - 20-50 Атм. Всі показники залежать від конкретної моделі.
  3. Стійкість до теплоносія низької якості. Негативний вплив навколишнього середовища ніяк не позначається на ефективність роботи чавунних радіаторів, тому вони можуть прослужити не один десяток років. Батареї зі сплаву алюмінію і сталі також добре витримують несприятливі умови. Але навесні, після того як система зливається, в них потрапляє повітря, в результаті чого з'являється корозія.
  4. Максимальна температура води. Для чавуну - 110 ° С, для біметалу - 130 ° С. Однак варто зазначити, що кожен з видів добре переносить перепади температур.
  5. Термін експлуатації вище у чавунних батарей, вони можуть прослужити більше 50 років. А ось біметалічні набагато менше, не більше 25 років.
  6. Вартість. Радіатори з чавуну вдвічі дешевше алюмінієвих.

Алюмінієві радіатори створюються найчастіше за методом лиття. У зв'язку з цим ризик протікання у такого обладнання - мінімальний.

Виробляються такі батареї зі сплавів, які характеризуються високою стійкістю до корозійних процесів і відмінною теплопровідністю. Алюмінієві радіатори здатні в короткі терміни обігріти кімнату, тому що відрізняються високою тепловіддачею і ефективністю. Чого не скажеш, наприклад, про сталі і чавуні. Сплави з цими металами не так ефективні, як з алюмінієм.

Здійснюючи вибір алюмінієвих радіаторів, потрібно бути дуже уважним, щоб переглянути дійсність всіх заявлених характеристик в технічному паспорті виробу. Сьогодні на ринку багато неякісних підробок, тому підходите до вибору батарей відповідально, щоб не придбати ненадійне обладнання.

Батареї з алюмінію витримують широкий діапазон робочого і обпресувальні тиску, що дозволяє встановлювати їх як у відкритих, так і закритих опалювальних системах.

У момент запуску системи опалення, обпресувальний тиск доходить до 10 Атм. Робочий тиск в звичайних умовах не перевищує показник в 6 Атм. Робочий тиск якісного обладнання - 16 Атм, обпресувальні - 24 Атм.

У процесі циркуляції рідини в трубах утворюється водень. Важливо проводити регулярні заходи з очищення водню з системи. Якщо нехтувати цим правилом, то ефективність батарей буде набагато нижче. Спеціально для спуску водню, в конструкції радіаторів передбачені автоматичні воздухоотводчики.

Практично у всіх сучасних моделях алюмінієвих радіаторів присутні терморегулятори. Ціна на радіатори опалення з алюмінію - найрізноманітніша. Все залежить від конкретної моделі і виробника.

Як уже зазначалося, біметалічні радіатори виготовляються зі сталі. Конструкція таких батарей виконана в формі трубного каркаса, з циркулюючої в ньому рідиною. Внутрішня основа покрита шаром алюмінію.

Коли встановлюєте біметалічні батареї, стежте за кількістю що надходить теплоносія. Якщо вода буде занадто жорсткою, то на внутрішніх стінках приладів можуть з'являтися іржавіння.

З іншими технічними характеристиками алюмінієвих радіаторів можна ознайомитися тут .

порівняння

Розглянемо на прикладі таблиці порівняльні характеристики біметалевих та алюмінієвих батарей.

Показник Алюмінієвий радіатор Біметалічний радіатор Енергоефективність тепла, що виділяється Високий рівень Середній рівень Тиск в робочому режимі 16 Атм 20 Атм Тиск при запуску 24 Атм 45 Атм Стійкість до корозійних відкладень Високий рівень Середній рівень Розмір прохідного перетину Широкий Вузький Можливість установки регулятора температури Є Є Швидкість зміни температури Висока Середня Термін служби Близько 25 років До 20 років Вибір форм секцій Є Немає Можливість самостійної установки Є Є Ціна Низька Високий я

Як уже зазначалося, біметалічні радіатори опалення об'єднали в собі кращі характеристики двох металів: сталі та алюмінію.

Сталеві ж радіатори, виходячи з назви, виробляються тільки зі сталі. Виділяються панельні і трубчасті сталеві батареї.

Характеристики панельних і трубчастих радіаторів опалення можна знайти тут .

Розглянемо чим же відрізняються ці два види радіаторів:

  1. Термін служби. Середній термін експлуатації таких радіаторів - 20-25 років. Сталеві прилади в середньому служать 15-20 років, оскільки сталь слабо стійка до корозійних процесів.
  2. Тепловіддача. Алюміній характеризується високими показниками тепловіддачі. Одна секція біметалічною конструкції віддає 200 Вт тепла. Показник тепловіддачі у сталевих секції нижче вдвічі.
  3. Стійкість до корозії. Основним металом про обох різновидів радіаторів є сталь. Це означає, що і сталеві і біметалічні радіатори чутливі до корозії в весняний період часу, коли зливається вода після закінчення опалювального сезону. Однак якщо говорити про зовнішній стороні виробів, то біметалічні мають явну перевагу, за рахунок покриття алюмінієвим шаром. Алюміній не піддається корозії і добре захищає сталь від окислення. Батареї зі сталі зазвичай покриті лакофарбовим шаром не дуже високої якості, внаслідок чого зовнішня частина може іржавіти.
  4. Здатність витримувати високий тиск. Тут лідерські позиції знову за виробами з біметалу, які можуть витримувати тиск до 40 Атм. Сталеві трубчасті - до 16 Атм, панельні - всього 6 Атм.

Підводячи підсумок, варто зазначити, що популярність біметалевих радіаторів обумовлена ​​низкою переваг, які вони мають перед іншими видами батарей.

Що краще - біметалеві радіатори або алюмінієві, чавунні, сталеві?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов