Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Які радіатори опалення краще для квартири?

  1. Підводні камені централізованого опалення
  2. Параметри, які необхідно враховувати при виборі радіаторів для квартири
  3. винесення вироку
  4. Що в підсумку, які радіатори опалення краще для квартири?

Наша сеть партнеров Banwar

А А А

Старих будинків ще дуже багато, і більшість з них потребують ремонту. Однією з найболючіших точок в таких будинках є централізована система опалення. Неполадки в її роботі, а тим більше аварії загрожують великими неприємностями. Але якщо за загальнобудинкові комунікації відповідають комунальники, то за стан труб і радіаторів в окремо взятій квартирі відповідальність лягає на власника. Дбайливий господар навряд чи залишить без уваги стан своїх опалювальних приладів, і при найменшій підозрі задумається про їх заміну.

Дбайливий господар навряд чи залишить без уваги стан своїх опалювальних приладів, і при найменшій підозрі задумається про їх заміну

Біметалічний радіатор опалення.

Але і в щодо нових квартирах батареї опалення далеко не завжди відповідають сучасним вимогам, як з точки зору якості, так і з точки зору дизайну. Загалом, приводів для заміни старих або застарілих джерел тепла, а заодно і труб, вистачає. Отже, якщо рішення по модернізації опалювальної системи прийнято остаточно і безповоротно, залишається зрозуміти, які радіатори опалення краще для квартири. При цьому потрібно налаштуватися на те, що вибір буде обмежений, тому що не всі типи радіаторів годяться для централізованого опалення. І ось чому.

Підводні камені централізованого опалення

Безумовно, зовнішнє теплопостачання привабливіше автономного опалення: не потрібен ні котел, ні фільтри, ні електрика. У встановлений термін гаряча вода «сама» потече по трубах і швидко зігріє квартиру.

На перший погляд все здорово. Але є і зворотна сторона медалі, про яку знає далеко не кожен. Ця сторона виглядає наступним чином.

  • Від ТЕЦ до вашого будинку вода проходить довгий шлях, протягом якого збирає чимало хімічних домішок, що провокують корозійні процеси в трубах і радіаторах.
  • Крім хімічних реагентів вода несе з собою і тверді частинки, що дряпають батареї зсередини.
  • Температурний режим часто відрізняється нестабільністю: батареї то ледве теплі, то обпалюють.
  • Але найстрашніша небезпека - це гідравлічний удар (миттєвий стрибок тиску), здатний зруйнувати недостатньо міцний радіатор. На ТЕЦ цього явища, звичайно, намагаються не допускати, але все ж бувають ситуації, коли без різкого закриття засувки на насосній станції не обійтися (наприклад, при загрозі аварії).

Перераховані нюанси і обумовлюють обмеженість вибору, про що згадувалося вище.

Перераховані нюанси і обумовлюють обмеженість вибору, про що згадувалося вище

Радіатори опалення які краще для квартири?

Параметри, які необхідно враховувати при виборі радіаторів для квартири

Озброївшись знаннями про слабкі місця централізованої системи опалення, можна окреслити вимоги, яким повинні відповідати відповідні батареї. Ось вони.

  1. Заявлений виробником тиск повинен бути на 15-20% вище тиску в опалювальній системі. Останній параметр коливається в великих межах і залежить від таких факторів, як потужність ТЕЦ, поверховість будинку і ін. Його найкраще уточнити в компетентних організаціях (наприклад, в керуючої компанії). Для прикидки можна орієнтуватися на цифру 4-6 бар для старих п'ятиповерхівок і 12-14 бар для багатоповерхових будівель.
  2. Стійкість до гідроударів - відомості про це є в технічній документації (правда, не завжди, особливо у маловідомих брендів).
  3. Наявність всередині батареї антикорозійного покриття, якщо контактують з водою здебільшого не виготовлені з матеріалу, стійкого до впливу хімічно агресивного середовища.
  4. Стінки радіатора не повинні бути занадто тонкі, інакше тверді частинки будуть нанесені їх до дірок до закінчення гарантійного терміну служби.
  5. Життєвий цикл опалювального приладу - чим більше, тими краще. Монтажні роботи не дешево і заморочливі, оскільки пов'язані з відключенням води в усьому під'їзді. Так що краще зробити один раз і надовго.

Що стосується дизайну, то тут вибір обмежений тільки типом батареї. Наприклад, любителям ретро-стилю підійдуть виключно чавунні батареї: тільки на них наносяться рельєфні візерунки, передають ту чи іншу епоху.

Наприклад, любителям ретро-стилю підійдуть виключно чавунні батареї: тільки на них наносяться рельєфні візерунки, передають ту чи іншу епоху

Які батареї опалення краще для квартири?

винесення вироку

Критерії відбору визначено, тепер залишилося з'ясувати, які радіатори їм відповідають.

Сталеві - у них хороша тепловіддача, багатий вибір типорозмірів, демократична ціна. Але для квартири вони не підійдуть: по-перше, вони витримують, як правило, не більше 8 бар, по-друге, мають досить тонку стінку (1,2-1,5 мм), по-третє, не відрізняються стійкістю до корозії.

Сталевий панельний радіатор в новій квартирі.

Алюмінієві - легкі, витончені прилади з найкращої тепловою потужністю. Статичний тиск вони витримують непогано - до 20 бар, але дуже бояться гідроудару. До того ж алюмінієві радіатори дуже чутливі до якості води: навіть невеликий вміст хімічних домішок для них згубно. Так що і цей варіант не проходить. Правда, бувають анодовані моделі, позбавлені всіх перерахованих недоліків (витримують тиск до 50 бар), але їх ціна навряд чи надихне.

Біметалічні - виготовляються з алюмінієвих сплавів, а труби сердечника - зі сталі. Завдяки такому поєднанню ці радіатори не тільки витримують великий тиск (до 30 бар), але і відмінно чинять опір корозійних процесів. Їм не страшна ні висока температура води в теплоцентралі, ні гідроудар. Таким чином, можна констатувати, що біметалічні радіатори - прекрасний варіант для багатоквартирного будинку. Затьмарює тільки одне - ціна. У фірмових європейських брендів вона дуже «кусюча». У російських і китайських виробників вартість більш щадна, але і якість, швидше за все, буде нижче.

У російських і китайських виробників вартість більш щадна, але і якість, швидше за все, буде нижче

Які батареї опалення краще для квартири?

Чавунні - старий перевірений часом варіант. Від них не чекаєш підступу, навіть коли вода в опалювальній системі має хімічні та / або механічні домішки, так як чавун - метал хімічно пасивний, а велика товщина стінок гарантує стійкість до абразивного зносу. Робочий тиск у них, правда, нижче, ніж у алюмінієвих і тим більше біметалевих побратимів (до 15 бар), але для будинків малої і середньої поверховості цього цілком достатньо.

Що в підсумку, які радіатори опалення краще для квартири?

Отже, їх 4-х варіантів залишилося два. Ні сталеві, ні алюмінієві радіатори для квартири в багатоповерховому будинку не годяться. Залишилося вибрати між чавунними або біметалічними приладами. Вирішальними факторами тут будуть, мабуть, дизайнерські переваги і бюджетні міркування. Хоча для «висоток», де тиск в опалювальній системі буває високим, біметалічний радіатор буде надійніше, а значить, і спати ви будете спокійніше.

Відео

Схожі записи:

Радіатори опалення які краще для квартири?
Які батареї опалення краще для квартири?
Які батареї опалення краще для квартири?
Що в підсумку, які радіатори опалення краще для квартири?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов