Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Які бувають ремені безпеки і які їхні особливості

  1. Пристрій ременя безпеки автомобіля
  2. Види ременів безпеки в машину
  3. Плюси і мінуси різних ременів безпеки
  4. Замість підсумку: пристібатися чи ні?

Наша сеть партнеров Banwar

В автомобілі для запобігання або полегшення травм людини, одержуваних в результаті зіткнення з жорсткими елементами інтер'єру, служать ремені безпеки. Вони також допомагають уникнути викид з автомобіля людини під час аварії, а також забезпечують правильне положення пасажира в випадках, коли спрацьовує подушка безпеки.

Під час екстреного гальмування за рахунок особливої ​​конструкції ремені безпеки розтягуються, що приводить до поглинання енергії. Завдяки цьому різниця між швидкостями тіла пасажира і салону зменшується, а навантаження на тіло людини перерозподіляється.

Завдяки цьому різниця між швидкостями тіла пасажира і салону зменшується, а навантаження на тіло людини перерозподіляється

Разом з подушками безпеки ремені складають єдину систему для зменшення сили впливу на тіло людини при аварії, що забезпечує поглинання енергії удару і зменшення швидкості.

Пристрій ременя безпеки автомобіля

Конструкція ременів безпеки одночасно проста і надійна. Вона включає лямки, болти кріплення, замок і втягує пристрій. Для виготовлення лямок використовуються різні синтетичні матеріали, які впливають на міцність.

Багато застарілі моделі автомобілів оснащені інерційним механізмом, за рахунок якого ремінь може повільно витягатися на необхідну довжину з котушки, що забезпечує водієві свободу рухів. У разі зіткнення ремінь різко витягується, що призводить до спрацьовування фіксатора, що блокує котушку від подальшого розмотування. У даного механізму є істотний недолік. Якщо через об'ємної зимового одягу між тілом людини і ременем утворюється великий простір, то ефективність інерційного механізму сильно знижується, що може стати причиною серйозної травми.

Про типах подушок безпеки і особливості їх спрацьовування можна дізнатися з   цього матеріалу Про типах подушок безпеки і особливості їх спрацьовування можна дізнатися з цього матеріалу.

Як зробити скандинавський світло для свого автомобіля - дивіться тут.

Більш досконала конструкція ременів з преднатяжителями з'явилася зовсім недавно. Автомобілі, обладнані преднатяжителями, найбільш безпечні. Тіло пасажира під час аварії щільно притискається до сидіння. У перших преднатяжителей використовувалися піротехнічні патрони, але з розвитком технології в новітніх моделях автомобілів їх все частіше замінюють електроприводами. Такі переднатягувачі спрацьовують безшумно. До того ж на відміну від пиропатронов вони багаторазові. Виробники нерідко поєднують ці два види преднатяжителей в одному механізмі ременів безпеки. В цьому випадку рішення про те, який з них використовувати, приймається електронікою на основі даних датчиків, якими обладнана машина.

Види ременів безпеки в машину

Автомобільні ремені безпеки за типами кріплення бувають:

  • двоточкові;
  • триточкові;
  • чотирьохточкові.

Для гоночних болідів розроблені посилені п'яти- і шеститочкові ремені, але в серійних автомобілях вони не знайшли поки застосування через труднощі установки.

Існує ще поділ ременів безпеки по принципам спрацьовування. Виділяють наступні види:

  • статичні;
  • динамічні;
  • випереджальні.

Плюси і мінуси різних ременів безпеки

Плюси і мінуси різних ременів безпеки

Двоточкові ремені безпеки поки ще можна зустріти на задньому сидінні деяких автомобілів. Ними були обладнані застарілі російські моделі машин. Зустрічаються як поясні, так і плечові варіанти таких ременів.

Поясні виглядають як страхувальні ремені в кріслах літаків. Вони не утрудняють рухів, але можуть стати причиною важких травм хребта і навіть привести до паралічу.

Плечові закріплюються діагонально. Верхня точка розташовується на центральній стійці бічній частині салону. Нижня являє собою замок, встановлений між пасажирським та водійським сидіннями. Такий вид ременів недостатньо надійний, так як людина може «виринути» з нього при аварії.

Такий вид ременів недостатньо надійний, так як людина може «виринути» з нього при аварії

Триточкові ремені безпеки встановлюються практично на всіх сучасних автомобілях. V-образна діагонально-поясна конструкція сприяє рівномірному розподілу енергії інерційного руху між частинами торсу.

Чотирьохточковими ременями безпеки обладнуються спортивні моделі авто, сидіння яких мають чотири точки кріплення. Разом з п'яти- і шеститочкові вони представляють групу найбільш надійних ременів безпеки, але не можуть бути встановлені на звичайні автомобілі через конструктивних особливостей.

Про п'ятиточкових ременях безпеки можна дізнатися з цього відео:

Статичні ремені безпеки не встановлюються на сучасні моделі автомобілів. Широка лямка, яка складає основу такого ременя, являє собою шматок синтетичної стрічки певної довжини, яка регулюється вручну. Така конструкція не відповідає сучасним вимогам безпеки.

Динамічні ремені безпеки оснащені спеціальним механізмом, який рівномірно подовжує їх або змотує при плавних рухах пасажира. При різкому ривку відбувається фіксація ременя, за рахунок чого тіло людини щільно утримується в сидінні.

Механізм випереджальних ременів тісно пов'язаний і працює в комплексі з усіма іншими системами безпеки машини. Електроніка, якою обладнаний автомобіль, на підставі показань датчиків заздалегідь підтягує страхувальні ремені і надійно фіксує їх при виникненні небезпечних ситуацій. Якщо машина успішно мине небезпека, ремені повертаються в звичайний режим роботи. Цим найбільш передовим і надійним на сьогоднішній день механізмом оснащуються найсучасніші автомобілі.
Не знаєте, чи потрібно пристібатися на задньому сидінні? Тоді це відео для вас:

Замість підсумку: пристібатися чи ні?

За статистикою ризик фатального результату або отримання серйозних каліцтв, якщо людина не користується ременем безпеки, при лобовому зіткненні зростає в 2,5 рази, в разі бокового удару - в 1,8 раз, а при перекиданні машини - в 5 разів.

Тіло людини, яка не зафіксоване ременями безпеки, безконтрольно переміщається по салону. Це може завдати шкоди здоров'ю не тільки самій людині, але і всім іншим пасажирам. Сподіватися на одні тільки подушки безпеки не варто. Система пасивного захисту автомобіля ефективна лише в комплексі, коли спрацьовують подушки безпеки, а тіло пасажира надійно фіксується в сидінні ременями.

Не знаєте, чи потрібно пристібатися на задньому сидінні?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов