Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Які фактори потрібно враховувати при підборі вентилятора.

Наша сеть партнеров Banwar

Системи вентиляції використовуються для підтримки чистоти повітря в виробничих, господарських і житлових приміщеннях Системи вентиляції використовуються для підтримки чистоти повітря в виробничих, господарських і житлових приміщеннях. Основна мета вентиляції - видалення шкідливих домішок, що містяться в повітрі. До таких домішок відносяться тепло і волога, пил, отруйні і хімічно активні гази і аерозолі, пари різних рідин. Окремо виділяються системи для відведення відпрацьованих газів встановлювалися при роботі котельних установок і при пожежах.

Системи вентиляції бувають природні і штучні (механічні). У цій статті ми розглянемо механічні пристрої для переміщення повітря, або, по-простому, вентилятори.

вентилятор - механічний пристрій, що переміщує повітря в системі або в приміщенні шляхом створення різниці тиску на вході і виході. Ця різниця виникає за рахунок обертання робочого колеса різного типу (наприклад, відкритого або закритого) з лопатками різної конфігурації всередині корпусу вентилятора. Приплив повітря в вентилятор регулюється дифузором або спеціальних напрямних апаратом.

Виходячи із завдань і пристрої вентиляторів, їх можна розділити на групи по декількох ознаках:

1. За тиском

  • вентилятори низького тиску - до 1 кПа
  • вентилятори середнього тиску - до 3 кПа
  • вентилятори високого тиску - до 12 кПа

2. По конструкції

  • осьові вентилятори
  • радіальні (відцентрові) вентилятори
  • діаметральні вентилятори

3. За призначенням

  • загальнопромислові
  • вибухозахищені
  • корозійностійкі
  • пилові
  • термостійкі
  • вентилятори димовидалення
  • димососи

4. За розміщення:

  • канальні, дахові, віконні і т.д.

5. За способом передачі обертання приводу на колесо (так звані схеми виконання 1,3,5)

Для правильного підбору вентилятора слід враховувати всі ці відомості. Крім того всі вентилятори можуть мати різну продуктивність, в залежності від обсягу газу, який потрібно перемістити за одиницю часу.

Якщо у Вашому приміщенні потрібно звичайний повітрообмін для підтримки нормального рівня вологості, запиленості та вмісту кисню, доцільно використовувати віконні, осьові або радіальні вентилятори низького тиску Якщо у Вашому приміщенні потрібно звичайний повітрообмін для підтримки нормального рівня вологості, запиленості та вмісту кисню, доцільно використовувати віконні, осьові або радіальні вентилятори низького тиску. Якщо потрібно зробити теж, але в декількох приміщеннях одночасно, через систему повітропроводів, можна застосовувати канальні, осьові, радіальні низького або, в разі складної системи, середнього тиску вентилятори. При видаленні повітря з виробничих приміщень, де є джерела забруднення, використовуються радіальні вентилятори низького або середнього тиску, виготовлені з урахуванням характеру забруднення. При хімічному забрудненні використовуються вентилятори з алюмінієвих сплавів або нержавіючої сталі. При вибухонебезпечних домішках, наприклад пари бензину, розчинника і т.д. необхідний вибухобезпечний вентилятор. При видаленні твердих відходів застосовується пиловий вентилятор. Найчастіше є присутнім відразу кілька факторів забруднення. Для цього розроблені і застосовуються вентилятори, які поєднують в собі кілька рішень, що дозволяють успішно вирішити проблему.

Для нагнітання повітря в зону, де потрібна підвищена тиск, застосовуються вентилятори середнього і високого тиску. Їх підбір також здійснюється з урахуванням вищевказаних факторів. Окремо виділяють дуттьові вентилятори для котелень серії ВД і ВДН.

Особливо слід відзначити спеціальні вентилятори для роботи з високотемпературними сумішами. Димососи Д і ВД призначені для відведення відпрацьованих газів встановлювалися від котлів. Вентилятори з індексом «Т» можуть працювати при температурах до 200 С. І, нарешті, вентилятори димовидалення, призначені для видалення продуктів горіння при пожежах з температурою до 450 С (час роботи до 120 хвилин) і до 600 С (час роботи до 90 хв )

Після того, як ми визначилися з призначенням нашого вентилятора, слід підібрати необхідну продуктивність (обсяг повітряної суміші), яка потрібна. Виходячи з цього, визначається типорозмір вентилятора і потужність двигуна. Якщо є можливість, слід завжди вибирати мінімальну потужність при максимальному тиску, це дозволяє досягти більш високої енергоефективності. У разі якщо продуктивність важливіше тиску, береться вентилятор більшого типорозміру з меншою потужністю.

Далі можна вибрати вентилятор за критерієм ремонтопридатності. Існують кілька схем виконання за способом передачі обертання приводу на колесо. Схема 1 - колесо встановлено безпосередньо на валу двигуна. Найдешевший і найбільш незручний для заміни двигуна варіант. Схема 3 - через гнучку муфту і підшипниковий вузол існує для приводу важких коліс, наприклад у димососів, і вентиляторів високого тиску. Схема 5 - через клиноременную передачу і підшипниковий вузол найважча в налаштуванні, але найбільш ремонтопридатності, так як не вимагає подальшої балансування робочого колеса, як в схеме1 і точної співвісності, як в Схеме3. Дуже популярна для приводу пилових вентиляторів і вентиляторів високого тиску.

Необхідною умовою для підбору радіального вентилятора є визначення напрямку обертання робочого колеса і кута повороту равлики. Вони визначають положення вихідного патрубка в просторі для з'єднання його з системою повітропроводів. Якщо вентилятор необхідний Вам для заміни вийшов з ладу, потрібно, щоб новий устав на старе місце без переробки системи.

Увага! У димососів Д, ДН, і ВДН напрямок обертання і кути повороту равлики відрізняються від інших радіальних вентиляторів. Це пов'язано з особливостями систем видалення диму з котельних установок.

Існують вентилятори, жорстко призначені для певних цілей, наприклад вентилятори підпору, дахові вентилятори . При їх виборі потрібно знати тільки продуктивність і тиск, інше визначається призначенням таких вентиляторів.

Також рекомендуємо Вам обов'язково використовувати при експлуатації вентиляторів такі допоміжні пристрої, як віброізолятори і гнучкі вставки. Вони дозволяють усунути шкідливий вплив вібрації, неминуче виникає при роботі навіть самого добре отбалансировал обертового пристрою.

Всю інформацію по вентиляторів, в т.ч. і габаритні розміри Ви можете дізнатися, відвідавши розділ «Вентилятори» нашого сайту: www.kontmotor.ru. Наші менеджери завжди готові допомогти у виборі конкретного вентилятора, необхідного Вам !!!

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов