Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Які автомобілі найчастіше викрадають в Україні: Стережись викрадача!

  1. Які авто?
  2. Не тягніть час!
  3. 5 порад Як захистити авто від крадіжки
  4. Відповідальність за крадіжку авто

Наша сеть партнеров Banwar

Незаконні заволодіння автотранспортом авто - одне з найпоширеніших кримінальних злочинів. Які машини особливо популярні у автокрадіїв, коли і де найчастіше відводять «залізних коней» і як захистити себе від неприємностей?

За міліцейським даними, за 11 місяців 2012 року в Україні зареєстровано 3314 викрадень транспортних засобів (ТЗ), що на 3% більше, ніж за аналогічний період 2011 року. Статистика за неповний рік наведена з тієї причини, що в кінці листопада минулого року вступила в силу нова редакція Кримінального кодексу України, яка змінила принцип фіксації злочинів. Тепер будь-яке звернення громадян вноситься до єдиного реєстру досудових розслідувань (раніше - тільки після відкриття кримінальної справи).

Найбільше ТС викрадено в Києві (частіше - в Деснянському районі), Одеській і Донецькій областях, менше - в Тернопільській області (див. Карту). За великим рахунком, це обумовлено розмірами регіонів і кількістю зареєстрованих в них транспортних засобів.
Пік розкрадань в Україні припадає на будні дні. Київські правоохоронці називають найнебезпечнішими вівторок, середу, а також суботу. Як правило, «залізних коней» відводять вночі - в столиці найбільше викрадень зареєстровано саме в цей час доби. У нічний час зазвичай викрадають транспортні засоби, безтурботно кинуті у дворах будинків або просто на вулицях. Крім того, досить часто автомобілі викрадають ввечері - в основному з паркувальних майданчиків великих супермаркетів.

Які авто?

За багаторічною традицією, найчастіше здобиччю автокрадіїв в Україні стають машини сімейства ВАЗ. Як правило, їх розукомплектовують для продажу на запчастини. Друге місце в нашому умовному рейтингу займає Toyota з престижним позашляховиком Land Cruiser, третє - споріднений Lexus з кросовером RX і елітним позашляховиком LX. На четвертому місці - BMW з таким же престижними моделями X3, Х5 і Х6, на п'ятому - Mitsubishi з найбільш ходовими Lancer і Outlander. Дана тенденція по маркам спостерігається і в столиці (див. Діаграму).

На відміну від пересічних ВАЗів престижні іномарки викрадають на замовлення з метою перепродажу. Злочинці мають налагоджені канали вивозу або збуту вкраденого автотранспорту, а також численні зв'язки у кримінальному середовищі та державних органах, що дозволяє легалізувати машини в Україні або вивезти їх через держкордон. Так, престижні авто, викрадені зі східних областей країни, нерідко потрапляють в Росію, з південних - в Молдову, а з північних і центральних - до Білорусі.

Так, престижні авто, викрадені зі східних областей країни, нерідко потрапляють в Росію, з південних - в Молдову, а з північних і центральних - до Білорусі

Не тягніть час!

Чим швидше власник викраденої машини звернеться в міліцію, тим більше шансів розшукати її. Якщо ж, наприклад, автомобіль викрали вночі, а господар виявив пропажу тільки вранці, то ймовірність знайти його дуже мала. За цей час злочинці встигають надійно заховати свою здобич. Як правило, за всіма «свежепохіщенним» транспортним засобам вводиться оперативний план «Перехват», а співробітники ДАІ отримують відповідну орієнтування. За даними міліції, по гарячих слідах знаходять близько 20% вкрадених авто. У Києві ж вдалося розкрити близько 30% подібних злочинів. Як показує практика, шанси знайти машину, викрадену півроку тому і більш, вкрай малі.

Як це не парадоксально, але нерідко провокують крадіїв самі ж господарі машин, проявляючи безпечність по відношенню до їх збереження. Деякі власники сподіваються на компенсацію страхової компанії (якщо машина застрахована по КАСКО). У будь-якому випадку краще не випробовувати долю, а все ж потурбуватися про належний захист автомобіля. У міліції нам дали 5 нескладних порад, як уникнути неприємностей.

У міліції нам дали 5 нескладних порад, як уникнути неприємностей

5 порад Як захистити авто від крадіжки

1. При будь-яких умовах знайдіть час і певну суму грошей для оснащення транспорту пристроєм проти засобом (сигналізацією, механічним блокуванням). При цьому непогано встановити нестандартний «секрет». Хоча злочинці стали досить підкованими, але якщо в чужому авто доводиться розгадувати секрети, його, як правило, залишають у спокої.

2. Відлучаючись навіть на хвилину, не залишайте машину з працюючим двигуном і ключами в замку запалювання. Не полінуйтеся також натиснути потрібну кнопку сигналізації і задіяти механічний захист КП, капота або керма або активувати «секрет».

3. Не залишайте автомобілі на тривалий час (більше декількох годин) без нагляду на майданчиках супермаркетів і т. П. Не ставте їх на ночівлю біля будинків, на вулицях і в інших місцях, де немає відповідної охорони - адже навіть непрофесійні викрадачі зможуть без особливих зусиль викрасти вашу машину. Постійно користуйтеся послугами охоронюваних гаражів і стоянок.

4. Не сподівайтеся, що в гаражі машина - як у фортеці. Загальновідомо, що неприступних фортець не буває, тому обов'язково задійте сигналізацію, «секрети», механічні блокіратори і т. П. Поставивши авто в гараж, не забудьте забрати з собою документи та ключі.

5. Залишаючи своїх «залізних коней» на станції обслуговування, не поспішайте видавати слюсарям свої секрети з охорони авто. Для ремонту або обслуговування машини краще звертатися до людей, які вам добре знайомі.

Відповідальність за крадіжку авто

У чинному Кримінальному кодексі України по відношенню до викрадень і крадіжок автомобілів існує узагальнююче поняття - «незаконне заволодіння ТЗ», що має на увазі протиправне вилучення транспортного засобу з будь-якою метою у його власника чи користувача всупереч їх волі. За цей злочин статтею 289 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 5 років з конфіскацією майна або штраф від 17000 до 20400 грн. з конфіскацією майна.

Ті самі дії, вчинені за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або в поєднанні з насильством чи погрозою його застосування, або з проникненням у приміщення чи інше сховище, або якщо вони завдали значної матеріальної шкоди, караються позбавленням волі на строк від 5 до 8 років з конфіскацією майна або без такого.

Підготував Юлій Максимчук
Фото з архіву редакції

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Які авто?
Які машини особливо популярні у автокрадіїв, коли і де найчастіше відводять «залізних коней» і як захистити себе від неприємностей?
Які авто?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов