Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Які шини (гуму) вибрати на літо

  1. Прийшло тепло - пора перевзути авто!
  2. Протектор кращої літньої гуми
  3. Швидкісні характеристики для вибору кращих літніх шин
  4. Яка літня гума краще, враховуючи висоту профілю?
  5. Гучність як важливий параметр вибору кращих літніх шин
  6. Чи варто боятися при виборі літніх шин зміни їх ширини?
  7. Які вибрати літні шини для економії палива?
  8. Наскільки м'якими повинні бути літні шини?
  9. Які шини вибрати на літо - респектабельний або бюджетний варіант?

Наша сеть партнеров Banwar

Про те, яку літню гуму вибрати, варто подбати заздалегідь. Готуйте сани влітку, а літню гуму - взимку. Практичні поради щодо вибору читайте в огляді від Price.ua .

При підвищенні температури навіть майже нові зимові шини експлуатувати стає небезпечно (при + 11 ° С гальмівний шлях збільшується майже на два корпуси автомобіля). А значить, перевзування авто просто не уникнути. Звичайно, багато водіїв мають запасні комплекти гуми, але, на жаль, вона теж зношується. Така гума не зможе виконувати головне завдання - гарантувати щільне з'єднання між колесом і дорогою.

Деякі водії вважають за краще заощадити і придбати всесезонну гуму, але насправді це економія тільки на власних нервах. Для літа вона занадто м'яка, а значить авто буде "плавати" на дорозі, а для зими, навпаки, надмірно жорстка, що додає труднощів при гальмуванні. Саме тому питання, яку гуму купити на літо, не має нічого спільного з покупкою демісезонних шин.

У плані економії грошей вигода теж уявна, адже гума на всі сезони може прослужити не більше трьох років, тобто на шість років доведеться купувати ті ж два комплекти, які можна було купити для сезонного використання. Літні шини розраховані в середньому на п'ять років експлуатації. Якщо перевести це на гроші, то виходимо практично на однакові суми, як при покупці всесезонной гуми, тільки в цьому випадку ви позбавляєте себе від додаткових ризиків на дорозі.

Читайте: Як підібрати моторне масло

Прийшло тепло - пора перевзути авто!

Літня гума повинна вирішувати проблему великих швидкостей і аквапланування. Кращі літні шини - які дозволяють управляти машиною на мокрій дорозі і максимальних швидкостях.

Важливим фактором на користь літньої гуми є і те, що вона зношується в два рази повільніше, ніж зимова. Це пояснюється складом гумової суміші. Крім того, відрізняються вони і малюнком протектора, гучністю і м'якістю.

Протектор кращої літньої гуми

Протектор кращої літньої гуми

Літні шини випускаються в двох видах - спрямовані і ненаправлення, які можуть мати симетричний і асиметричний малюнок протектора. Цей момент є одним з ключових, який впливає на вибір літньої гуми.

  • Асиметричний ненаправлений. Кращими літніми шинами з найбільш високим показником чіпкості прийнято вважати моделі з асиметричним малюнком і досить глибокими канавками. Вони істотно менше, ніж на зимових покришках. Більш ефективне відведення води відбувається за рахунок збільшеної глибини канавок. При керуванні авто на мокрій дорозі цей показник відіграє головну роль, яка впливає на стійкість і керованість транспортного засобу.

Вони "ріжуть" шар води і розганяють його за допомогою клиновидних блоків. Правда варто відзначити один недолік даного виду - протектор може забиватися вологим ґрунтом, що призводить до погіршення керованості. Також вони не найкращим чином показують свої переваги на асфальтованій рівній дорозі. Але, якщо питання, яка літня гума краще, ви пов'язуєте з ціною, то цей варіант порадує своєю доступністю.

  • Асиметричний спрямований. Один з найрідкісніших видів малюнків для літніх шин. Це пояснюється їх дорожнечею і до того ж вони підходять тільки для хороших доріг. Найчастіше їх встановлюють на автомобілях, які планується використовувати в самому агресивному стилі водіння.
  • Симетричний спрямований. Покришки з симетричним направленим малюнком гарантують комфортну їзду по вологому асфальту, але ось на грунтовій дорозі авто може "плисти". Це буде найкращою літньою гумою для водіїв, які звикли до спокійного стилю водіння і з задньопривідними автомобілями.
  • Симетричний ненаправлений. Справжня класика, яка до того ж має приємну вартість. Підходять для спокійної і не швидкісної їзди в межах міста, а також по сухому бездоріжжю.

Читайте: Як вибрати відеореєстратор

Швидкісні характеристики для вибору кращих літніх шин

Літня гума більш стійка до високих як поперечним, так і поздовжнім навантаженням, що гарантує комфортну їзду на високих швидкостях. Щоб зрозуміти, яка гарна літня гума для вашого звичного швидкісного режиму, рекомендуємо звернути увагу на буквену маркування.

Якщо ви задумалися, яку літню гуму краще вибрати за цим критерієм, то не буде зайвим взяти варіант з запасом швидкості. На дорозі може трапитися всяке і потрібно бути впевненим не тільки в моторі, а й гальмівній системі і шинах.

Яка літня гума краще, враховуючи висоту профілю?

Яка літня гума краще, враховуючи висоту профілю

Кожен, хто задається питанням, як правильно вибрати літні шини, обов'язково повинен брати до уваги такий показник, як висота профілю. Головним чином на вибір впливає якість дороги.

Низькопрофільна гума має високий швидкісний індекс - H, V, ZR. Щоб зрозуміти яка гума відноситься до низкопрофильной досить поглянути на її маркування. Наприклад, якщо перед вами шина 235/45 R17, то число 45 тут означає співвідношення висоти профілю до ширини, яка становить 235 мм. Як правило, всі значення нижче 55 відносяться до низькопрофільним.

Вона відмінно зарекомендувала себе на швидкісних шосе, але варто звернути на трохи розбиту дорогу і навіть найкраща літня гума з таким профілем буде вести себе помітно гірше. Зворотна ситуація на дорозі буде спостерігатися з гумою з високим протектором - на рівному асфальті вона практично марна. Надмірний шум, низьке зчеплення з дорогою за рахунок протектора, розрахованого на невисоку швидкість і переміщення по бездоріжжю - ось те, з чим може зіткнутися власник таких шин.

Тих, хто цікавиться, яка літня гума краще для вантажівок, варто відразу зорієнтувати на покришки з найбільш високим профілем, оскільки вони будуть амортизувати навіть високі ударні навантаження при великій вазі самого автомобіля.

Читайте: Як вибрати металошукач

Гучність як важливий параметр вибору кращих літніх шин

Гучність як важливий параметр вибору кращих літніх шин

«Тихіше їдеш, далі будеш», - ця фраза цілком застосовна до пошуку кращої літньої гуми. Гучного в машині повинна бути тільки акустична система , А шини гранично тихими.

Рівень гучності визначає складу гуми - чим вона м'якше, тим менше видає децибелів. Впливає на акустичні характеристики і малюнок протектора. Бажаючим їздити з мінімальним шумом варто відмовитися від вибору гуми з протектором, що мають гострі кути.

Крім того, напрямок малюнка здатне в тій чи іншій мірі гасити і посилювати шум під час їзди. Поперечні канавки, що сходяться до краю покришки під кутом в 90 °, відрізняються більш високим рівнем шуму. Пояснюється це низькою стабільністю малих блоків протектора, які можуть деформуватися при високих навантаженнях, що викликає виникнення завихрень повітряного потоку.

Кращі літні шини мають достатню кількість окремих малих блоків в протекторі. До слова, ситуацію, коли їх мало, можна частково виправити закачуванням гелію в колеса.

Вибрати оптимальний варіант шин за показником шумності допоможе нанесена на евроетікетку маркування згідно з якою:

  • одна хвиля. Рівень гучності нижче встановленого законодавством.
  • дві хвилі. Середня гучність і повну відповідність нормам. На 3 Дб голосніше моделей з однією хвилею.
  • три хвилі. Висока гучність. На 6 Дб голосніше покришок з однією хвилею.

Чи варто боятися при виборі літніх шин зміни їх ширини?

Чи варто боятися при виборі літніх шин зміни їх ширини

Кожному, хто сумнівається в тому, яку гуму вибрати на літо, варто знати, що використання широких шин може вплинути на ходові якості. На кількість блоків протектора знаходиться в безпосередній залежності від площі поверхні колеса. Тому в широких моделях ефект аквапланування може наступати набагато раніше.

Широкі моделі можна вважати кращою літньою гумою в тому випадку, коли при мінімальних витратах палива необхідно домогтися:

  • швидкого розгону / гальмування;
  • посилення тяги;
  • стійкості на трасі.

Також варто брати до уваги, що на мокрій дорозі ефект зчеплення буде менш яскраво виражений, тому що при більшій площі, відповідно і тиск менше. Тому не варто зупиняти вибір на широких шинах, якщо передбачається використовувати машину в умовах бездоріжжя.

А ось якщо шукати, яка літня гума краще для сухого шосе, то тут широким шинам немає рівних.

Які вибрати літні шини для економії палива?

Всі сучасні виробники тестують шини на показник економічності, тобто їх рівень опору до коченню. Про те, що гума пройшла подібне тестування, свідчить маркування "Economy".

Моделі з низьким коченням, відрізняються "легким" бігом машини, який дозволяє економити витрати на паливо, а значить, їх можна вважати кращими літніми шинами. Правда, не варто забувати, що Недокачані шини не будуть супроводжувати економії навіть при наявності вищевказаної маркування. Також при недостатній кількості закачаного повітря машина буде погано триматися на дорозі, а гума більш швидко зноситься.

Читайте: Як вибрати паяльник

Наскільки м'якими повинні бути літні шини?

Такий показник, як м'якість, грає дуже важливу роль при виборі "взуття" для машини. Визначити його можна тільки органолептичним методом. Тут варто розуміти, що їзда по розпеченому асфальту робить шини ще більш м'якими, тому спочатку вони не повинні вже бути занадто м'якими. В іншому випадку керованість автомобіля впаде, а точність входження в поворот значно знизиться. На таких шинах вкрай небезпечно входити в круті повороти, оскільки авто може просто "знести" з огляду на те, що зчеплення з дорогою буде недостатнім. Крім того, м'які моделі складно назвати кращою літньою гумою, тому що вони досить швидко стираються про гарячий асфальт.

Важливий фактор, що впливає на відповідь, яка літня гума краще - її показники стійкості до бічних ударів. Якщо гума не має належний рівень жорсткості, то навіть при легкому бічному ударі або притирання до бордюру може виникнути розрив шини збоку.

Які шини вибрати на літо - респектабельний або бюджетний варіант?

Які шини вибрати на літо - респектабельний або бюджетний варіант

Коли мова заходить про поняття "бренд", то варто розуміти, що стосовно шин воно включає не тільки ім'я компанії, але ще і її технології виробництва. На автомобільному ринку завжди існує жорстка конкуренція за право називатися виробником найкращих літніх шин. У списку лідерів постійно відбуваються зміни, і, як не дивно, до них поступово наближається продукція виробництва Азії. Головний козир останніх - порівняно доступна вартість при хорошій якості.

При виборі варто також подивіться на дату випуску, яка повинна бути проставлена ​​на бічній поверхні. Важливо знати, що навіть найкраща літня гума від всесвітньо відомого бренду через два роки втрачає частину своїх якостей: збільшується гальмівний шлях, з'являється пробуксовка.

Свіжі шини легко визначити навіть за зовнішнім виглядом: вони мають характерний синьо чорний колір, на відміну від старих, гума яких більш сіра.

Також варто розуміти, що нехай це і найкращі літні шини, але вони потребують обкатці (мінімум 800 км), щоб показати себе в кращому вигляді. Обкатку потрібно проводити на швидкості приблизно 70 км / год. Щоб продовжити термін служби всього комплекту, шини необхідно міняти через кожен відкаталися 10000 км.

На сьогоднішній день першість на ринку виробництва автомобільної гуми займає трійка брендів: Goodyear, Michelin і Pirelli. Але, як і говорилося вище, все більшої популярності набуває продукція з Азії, яка також має право розглядатися як конкурент на право називатися кращою літньою гумою.

Щоб зрозуміти, яку літню гуму вибрати і не переплачувати зайвих грошей, порівняйте ціни в каталозі Price.ua .

Читайте також

Які вибрати літні шини для економії палива?
Наскільки м'якими повинні бути літні шини?
Які шини вибрати на літо - респектабельний або бюджетний варіант?
Яка літня гума краще, враховуючи висоту профілю?
Чи варто боятися при виборі літніх шин зміни їх ширини?
Які вибрати літні шини для економії палива?
Які шини вибрати на літо - респектабельний або бюджетний варіант?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов